Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Levitacija

Go down 
+54
Sanjar
julija81
Citadel
Athena
Melkior
Green
MisteryManiac
randajad
whitelady
ukiss
Skulptura
lmarkul7
Yo93
Pux
tinac
Chakotay
eni0
MoW
Eternity
konoko1
zvezda
biga
Collector604
hromi
Remke
bros
mEN_iN_WHite
josip21
v1p3r
tomi
Rainmaker94
Berny_Sinara
afrodita
tuby
grivion
Legionar
veseli
Sigmund Freud
snark
LarusArg
Jaykof
OLugo
razzor123
Groinx
gloria_g
Blizzard
None
dady
Sentinel
Alpha
Angel from shadow
Svjetloisjena
malena
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zna li tko od vas levitirat?
da
Levitacija - Page 5 Icon_vote_lcap20%Levitacija - Page 5 Icon_vote_rcap
 20% [ 22 ]
ne
Levitacija - Page 5 Icon_vote_lcap80%Levitacija - Page 5 Icon_vote_rcap
 80% [ 87 ]
Ukupno glasova : 109
 

Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 10:06 am

da mi je vidjeti tih 12 koji znaju - koji su to Levitacija - Page 5 295661
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 5:26 pm

Ja znam.... u svojoj masti.

Cak mogu i letit.....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 5:32 pm

ja isto mogu levi.....levit...kako se kaze.....

kad sam bija mali dali su mi neku cudnu cigaru i ja povuka par dimova i.....aleluja.....
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 21, 2010 3:44 am

jer ste gledali Cris Angel-a na youtube i vidite sta covek radi sa svojim umom on zajebava i nas i sebe. Molim vas pogledajte ono nije normalno preleti zgradu i hoda po vodi i gazi ga valjak a sve se snima cak je i jednu zenu prepolovio da se najezis gledajte sve od njega na youtube
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 21, 2010 12:05 pm

Ovo je tema o levitaciji a ne kontroli uma, iluziji, video-editu i placenim gledateljima ;)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 21, 2010 12:34 pm

ja sam jednom probo zamislit nesto (da pomaknem predmet) i stvarno sam se usredotocio na to, prvo to zamislim savrseno i onda zamisljam da se pomakne ali nikako, morao bih skroz isprazniti glavu
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 21, 2010 5:07 pm

ja sam isto to radio na casu sa olovkom i ja mislim da sam je pomerio ili sam se toliko zamislio da pomeram pa mi se ucinilo, ali ja mislim da sam je pomerio 100%. nisam hteo nikom reci jer bi mi se smejali a mozda mi se i vi sad smejete. Ima jedna caka koju cu vam reci za to citao sam da ne treba samo zamisljati kako se pomera nego kao da "MOLIS PREDMET DA SE POMERI I KAO DA PRICAS SA NJIM". ZNACI LJUDI PROBAJTE SA OVOM FOROM DA MOLITE I ZAMISLJATE DA SE PREDMET POMERI

Kako da snimim kad sam na casu i u prvoj sam klupi :D samo mi dodje da :x profesora bic


Zadnja promjena: mEN_iN_WHite; pon vel 22, 2010 2:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 21, 2010 6:02 pm

Ev i sad se ljudi smiju. take stvari se barem prvo snime, ak ne i testiraju prije neg pocnete okolo nasmijavat ljude. :)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepon vel 22, 2010 2:20 am

Ja ti kazem gledajte crisa angela on je moj idol sta on radi i kako svaka mu cast on je ... nemam reci gledajte ga
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepon vel 22, 2010 2:27 am

I meni je idol sto se tice iluzija i video edita.
Odlicno mi je bilo gledati ga kako izvodi trikove dok nisam primjetio kako nemarno i lose radi neke lakse stvari, sad koju godinu kasnije bar 50% trikova znam kako izvodi. Za 90%znam da su iluzije zbog gresaka u izvedbi, a za ostalih 10% zato jer da ima i jednu tak neku moc, nebi je blatio tako da druge stvari lažira.
Show je super kad vidis prvi puta ali nakon desetak pogleda i usporavanja iste snimke izgleda samo ok, postaje cak i jadno kad shvatis da je publika sacinjena od statista koje si mozda i na filmovima gledao :P.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepon vel 22, 2010 5:43 pm

a tko su ovih 19 koji znaju?? 8)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:25 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:


Kako da snimim kad sam na casu i u prvoj sam klupi :D samo mi dodje da :x profesora bic

ok a ti kuci uzmi kameru i snimi to tvoje pomeranje olovke
mada to je telekineza nema puno veze sa levitacijom...
postoji covek koji ce dati 1mil dolara svakom ko mu uspe dokazati da ima natprirodne sposobnosti (pod kontrolisanim uvetima) .....
a vidim ti znas telekinezu , ja ti platim put do tamo , ako dobijes 1 mil uzimam 10% , ako ne vracas mi putne troskove ...moze? roll
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 3:46 am

OK. Probacu opet ako uspe snimam... Ja mislim da se nisam toliko utripovao jer sam video 100% da se pomera znas kako mi je bio osecaj u stomaku gledam u druga iza ali on nije gledao mene i niko nije video... Daj boze da uradim jos 1
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 4:09 am

Ovde pisem o telekinezi jer se tamo na tom postu vise svadjaju nego sto pricaju o tome, njih 14 napisalo da zna a niko nema pojma ovaj kaze da moze:" pomerio je papiric". QQ majko pa to moze svako jer ti je najverovatnije bila naelektrisana ruka
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 23, 2010 4:58 pm

lol pomerio papiric :D
a koji su to 13 junaka koji mogu da levitiraju ?
kontam da su njih 12 bzvz stavili da mogu a ovaj 13 je ona devojcica koju su silovali demoni :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 1:13 am

hahahaha silovali je demoni.

sex

znas sta je nju silovalo -ovo- gica
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 1:20 am

Ja za sad neznam levitirat, ali mogu bit nevidljiv face i mogu daleko i visoko skocit lol
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 1:22 am

Ja mogu letjet i skočit 5 metri u zrak, ali to mogu samo kada sam nevidljiv tako da vi to ne možete vidjet.... Al mi možete vjerovat gica

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 1:24 am

Levitacija - Page 5 L_4a19bb9e71d15e84a44562f0985bde87
Ja mogu bit nevidljiv sam kad ne skacem vislje od ostalih ;)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesri vel 24, 2010 4:32 am

Legionar je napisao/la:
Ja mogu letjet i skočit 5 metri u zrak, ali to mogu samo kada sam nevidljiv tako da vi to ne možete vidjet.... Al mi možete vjerovat gica

Sportski zivot leteceg Legija roll
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepet vel 26, 2010 2:11 am

Nema nista od snimanja. Vec 3 dana pokusavam ali nista, 45 min sam neprekidno gledao u olovku i razmisljao i lepo disao ali nema sanse znas koliko sam se umorio
isforsirao sam sebe do max. Izmorio sam telo da je to strasno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimepet vel 26, 2010 12:26 pm

Nisam sturcnjak ali ono sto sam citala kad je levitacija u pitanju je kod vjezbi uredno imalo pero. Zasto si isao na olovku?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesub vel 27, 2010 1:24 am

Bezveze sedeo sam u skoli i ajde da pokusam :D znam i sam da je pero za pocetak ali to sam imao pri ruci.

sad me i neki bezveze osecaj kad probam da pomaknem olovku mislim da me neko gleda i da ce reci da sam poremecen ;) i da gica

sta sad da radim? jel alfa????
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimesub vel 27, 2010 11:51 pm

Ne brini nece ti to nitko reci jer je malo ljudi dovoljno ludo da bi im uopce palo na pamet da skuze sto pokusavas zubi Zezam te malo...nista...ako bas zelis vjezbat pokusaj s perom. I to onim laganim paperjem kao sto su oni u jastucima :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitimened vel 28, 2010 7:04 pm

Primijetio sam da je nekolicina autora tako jednostavno prihvatila tu teoriju kao od sale..tipa moj profesor to moze ima dvoranu svoju i oni levitiraju

Da bi nesto bilo istinito moramo to dokazati jer tako svijet funkcionira...

Da bi nesto bilo proglaseno da postoji mora imati pozadinu,a pozadina je cinjenice,argumenti,dokazi,testiranje i onda proglasenje rezultata....

Autor je jedan postavio video link i kaze dokaz da postoji...Kao prvo video nije dokaz barem ne naucni...

Vecina ljudi kaze ja mislim da postoje zmajevi..Mozes ti misliti do zore kad nije dokazano.Jednostavno tako stvari ne funkcionisu u ovom svijetu...


Sad malo offtopica na moj zanimljivi nacin study

Zamislimo da nauka radi na pretpostavkama kao sto rade fanatici koji govore da mogu letjeti,koji govore da imaju moc telekineze,da su vidoviti,da je urin zdrav za organizam(urinoterapija)itd..Recimo ti isti ljudi kazu nesto da postoji i to se prihvati tako kao sto se i prihvata telekineza,telepatija i ostale grane Pseudonauke.Pa jednog dana se napravi zenski tampon od radioaktivnog materijala samo jer je grupa fanatika od 500 ljudi rekla da im je neki duh rekao da ce tako poboljsati plodnost zene i da ce vagina poceti mirisati kao divlja jagoda i da vise nece dlake rasti 8)

Ma Dajte ne funkcionise svijet tako...Da li bi se iko usudio voziti auto 250 na sat da su ga pravili fanatici koji govore da mogu levitirati i da mogu pricati sa duhom...

Da li bi iko svojoj bebice od 4 mjeseca dao sokic od grupe ljudi recimo njih 10.000 koji govore da su im duhovi iz nekakvog desetog denziteta rekli da je to veoma zdravo za metabolizam...

Ma dajte..sigurno se salite....

Tako svijet ne funkcionise,to znamo i sami kad ukljucimo Racunar sa hiljadama sicusnih komponenti,sigurni smo da nece explodirati jer su naucnici testirali...

Slobodno zivimo u stanu jer znamo da zgrada nece pasti u narednih 100 godina jer su naucnici testirali sastav betona i jacinu...

Kad prelazimo cestu sa djetetom cekamo da auto zakoci,jer smo sigurno da nece kocnice nikada popustiti jer su naucnici testirali...

Kada jedemo sladoled znamo da u njemu nema radioaktivnih elemenata jer su naucnici testirali...

Budimo ozbiljni i citajmo malo o kritickom razmisljanju i vratimo se prirodi..Ipak je priroda pametnija od nas fanatika koji govorimo da mozemo pricati sa duhom...

Budimo malo ozbiljniji i pustimo se tema oko svemiraca,ucite djecu kako da zavrse fakultet pa onda razmisljajte o svemircima....


I jos jedna zanimljivost...Jedva cekamo da nauka recimo medicina nesto pogrijesi i da odma se uhvatimo za tu jedinu pogresku i kazemo AHA VIDI LAGALI SU NAS CIJELO VRIJEME SUNCE IM LOPOVSKO..A ne kazemo da je medicina milijarde ljudi spasila sa injekcijama,operacijama,tabletama...Ne ne necemo to reci jer nam ne ide u prilog o temi Zavjere...

Kada budete imali udes ili budete trebali ici na operaciju nemojte ici jer medicina je zavjera globalna....

Eto kraj mog offtopic zanimljivog dijela....



bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Levitacija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Levitacija
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gravifugalna levitacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: