Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened vel 24, 2008 8:50 pm

danas sam bas gleda rat svjetova.. :D
mislite li da bi stvarno mikrobi mogli ubit organizme sa drugog svijeta? Zapravo, to i nije tako nemoguće, ljudi su tisućljećima razvijali imunitet na ove bolesti, a zamislite nekog tko je zivio i razvijao se negdje gdje takvih stvari nema, gdje vrijede posve drugaciji bioloski zakoni..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened vel 24, 2008 10:54 pm

silver je napisao/la:
danas sam bas gleda rat svjetova.. :D
mislite li da bi stvarno mikrobi mogli ubit organizme sa drugog svijeta? Zapravo, to i nije tako nemoguće, ljudi su tisućljećima razvijali imunitet na ove bolesti, a zamislite nekog tko je zivio i razvijao se negdje gdje takvih stvari nema, gdje vrijede posve drugaciji bioloski zakoni..

Ako bi ti vanzici bili organski slicni kao mi - zasto ne?

Uostalom nismo li uspjesno pobili i Indijance sa europskim mikrobima prilikom osvajanja Amerike...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 1:12 am

Namcor je napisao/la:
silver je napisao/la:
danas sam bas gleda rat svjetova.. :D
mislite li da bi stvarno mikrobi mogli ubit organizme sa drugog svijeta? Zapravo, to i nije tako nemoguće, ljudi su tisućljećima razvijali imunitet na ove bolesti, a zamislite nekog tko je zivio i razvijao se negdje gdje takvih stvari nema, gdje vrijede posve drugaciji bioloski zakoni..

Ako bi ti vanzici bili organski slicni kao mi - zasto ne?

Uostalom nismo li uspjesno pobili i Indijance sa europskim mikrobima prilikom osvajanja Amerike...

moguće, ali ja mislim da ako su vanzići toliko napredni da umiju putovati svemirom onda bi bili i toliko napredni i u medicini da znaju što im šteti , a što ne. zato mi je i taj film jako glup. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 1:34 am

Ali kako znati da ti nesto steti ako se nisi prije sreo s time?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 10:41 am

mozda putem istrazivanja?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 11:41 am

silver je napisao/la:
mozda putem istrazivanja?

da, ali za to onda ipak treba vremena..... roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 12:19 pm

Silver, jel se ovo "Putem istrazivanja" onosi na moje "Kako znati da ti nesto steti ako se nisi prije sreo s time?" ?

Jer ako se odnosi onda mi nije jasno sto ga hoce reci face
Naime...ako ti nesto proucis putem istrazivanja onda si se svakako susreo s time...zar ne? face

Ali ako ti izvrsis sva istrazivanja i mislis da si pokriven, a onda te iznenadi jedan mali propust u vidu kolere...plus sto kod virusa/bakterija dolazi do relativno brzih mutacija i tako...onda se definitivno nisi susreo s time ranije...pa ne znas ni jel ti steti...

Hocu reci...da koliko god neki vanzici bili tehnoloski napredniji mislm da bi bilo zbilja smjelo reci da to znaci i apsolutno znanje na svim drugim podrucjima.
Evo i mi smo na nasoj Zemlji prilicno tehnoloski razvijeni pa ne poznajemo masu toga na toj istoj Zemlji...pogotovo viruse/bakterije i tome slicno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon vel 25, 2008 9:17 pm

Da, mislim da je lako moguće da se vanzići i mi kuhamo u istoj čorbi face
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 11:40 am

vjerujem, sigurno tj. znam da postoje i druga bića u tom beskonačnom prostoru, al fakat mislite da dolaze u naš sustav, odnosno na našu planetu??? scratch
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 11:43 am

@svjetloisjena & namcor

sto znaci, zapravo, da bi pri istrazivanju vrlih novih svjetova i novih oblika zivota trebali biti vrlo oprezni :D
nda, to se slazem.

@gloria

pa ako su dovoljno napredni, zašto ne?

p.s.

ima jedna ideja, iz jedne knjige.. Kaze, svemir je tako velik da što god možete zamisliti, vjerojatno već postoji tamo negdje - jer mogućnosti su beskrajne.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 11:45 am

meni je baka znala reći - sve čemu je čovjek dao ime, to postoji!
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened stu 02, 2008 8:48 pm

malo mi glupo pisati jer neko može pomislit da pišem gluposti,ali nadam se da tu neće niko.....ja nisam nikad vidjeo vanzemaljca ili nešto tome slično,osim što sam par puta vidjeo NLO..... više puta mi se dogodilo da kad legnem spavati osjetim takvu nemoć,budan sam,a oči su mi zatvorene i svega sam svjestan.....znam da ne sanjam,a ne mogu pomjeriti ni jedan dio tijela(odvratan filing kojeg nebi poželio nikom)to mi se desilo destak puta u mom životu......pored toga što si nemoćan i oči su ti zatvorene,nema sile da ih otvoriš još pored toga osjetiš neko bockanje ko nekom malo većom iglom,odvratno:-( vrijeme kad mi se to događalo i kad je prestalo ne mogu skontati nikako,samo se sjećam da sam jednom legnuo spavati oko ponoći i da mi se to nakon pet minuta počelo dešavati,a kad sam došao sebi da se mogu pomjerati bilo je 4 ujutru,znam jer sam išao na balkon pušit cigaretu nakon toga svega.već mi se to nije dogodilo 3 godine,ali i dan danas prije spavanja idem pod takvim strahom na spavanje:-( užas! i već nekih 10 godina nosim neku okruglu malenu pločicu na desnoj nozi,još nisam izvadio i stvarno nemam pojma odkud to tu???? ljudi znam da vas još ima sa sličnim iskustvima i da se ne želite prisjećati tog ružnog iskustva,ali vas sram javno priznati kao i mene,ali vrijeme je da se nešto uradi po tom pitanju.........
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened stu 02, 2008 8:51 pm

Ne znam, da imam pločicu u tijelu, ja bih je išla izvaditi istoga časa, pa neka doktori misle što god žele face

A ovaj osjećaj obamrlosti ponekad čovjeku dođe kad je jako umoran. Neki kažu da u tom stanju možeš izaći iz tijela - dakle imati izvantjelesno iskustvo. A možda su i vanzići, teško je reći samo tako. Ja još nikad nisam vidjela ni vanzemaljca ni NLO, samo sam slušala o tim iskustvima i željela bih da na tome i ostane strah
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened stu 02, 2008 9:31 pm

fazon je napisao/la:
malo mi glupo pisati jer neko može pomislit da pišem gluposti,ali nadam se da tu neće niko.....ja nisam nikad vidjeo vanzemaljca ili nešto tome slično,osim što sam par puta vidjeo NLO..... više puta mi se dogodilo da kad legnem spavati osjetim takvu nemoć,budan sam,a oči su mi zatvorene i svega sam svjestan.....znam da ne sanjam,a ne mogu pomjeriti ni jedan dio tijela(odvratan filing kojeg nebi poželio nikom)to mi se desilo destak puta u mom životu......pored toga što si nemoćan i oči su ti zatvorene,nema sile da ih otvoriš još pored toga osjetiš neko bockanje ko nekom malo većom iglom,odvratno:-( vrijeme kad mi se to događalo i kad je prestalo ne mogu skontati nikako,samo se sjećam da sam jednom legnuo spavati oko ponoći i da mi se to nakon pet minuta počelo dešavati,a kad sam došao sebi da se mogu pomjerati bilo je 4 ujutru,znam jer sam išao na balkon pušit cigaretu nakon toga svega.već mi se to nije dogodilo 3 godine,ali i dan danas prije spavanja idem pod takvim strahom na spavanje:-( užas! i već nekih 10 godina nosim neku okruglu malenu pločicu na desnoj nozi,još nisam izvadio i stvarno nemam pojma odkud to tu???? ljudi znam da vas još ima sa sličnim iskustvima i da se ne želite prisjećati tog ružnog iskustva,ali vas sram javno priznati kao i mene,ali vrijeme je da se nešto uradi po tom pitanju.........

meni se samo jednom u životu dogodilo da osjetim neku nemoć, i čujem neko kliktanje, te ne mogu otvoriti oči.
Nisam osjetio nikakvu bol, ali sam se osjećao veoma klaustofobično.
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimened stu 02, 2008 9:45 pm

e znam za te osjećaje obamrlosti kad umoran i to mi se znalo dešavati,ali nemogu ovo iskustvo povezat s tim,jer samo ja znam kako je to bilo....ne govorim da su u pitanju vanzemaljci,a možda i jesu,sad me već hvata panika kad na to pomislim da se neko može igrati s tvojim tijelom,a ti nemoćan. čovjek si počne prvo mislit analizirati svašta na obamrlosti,pa neke stvari da sam sanjao i još miliun stvari,bježiš od toga jer ne želiš vjerovati u to okreneš glavu pokušavaš zaboraviti,pa ne želim na hipnozu i izvadit tu svar iz noge,jer kad bi bilo nešto ne obično,ja mislim da više nikad nebi spavao:no:ali znam da ću jednog dana morati skupiti hrabrosti i za hipnozu,a i da izvadim tu stvar iz noge.....baš mi drago da nisi imala takvo iskustvo i želim ti od srca i da tako ostane..... :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 9:25 am

fazon je napisao/la:
e znam za te osjećaje obamrlosti kad umoran i to mi se znalo dešavati,ali nemogu ovo iskustvo povezat s tim,jer samo ja znam kako je to bilo....ne govorim da su u pitanju vanzemaljci,a možda i jesu,sad me već hvata panika kad na to pomislim da se neko može igrati s tvojim tijelom,a ti nemoćan. čovjek si počne prvo mislit analizirati svašta na obamrlosti,pa neke stvari da sam sanjao i još miliun stvari,bježiš od toga jer ne želiš vjerovati u to okreneš glavu pokušavaš zaboraviti,pa ne želim na hipnozu i izvadit tu svar iz noge,jer kad bi bilo nešto ne obično,ja mislim da više nikad nebi spavao:no:ali znam da ću jednog dana morati skupiti hrabrosti i za hipnozu,a i da izvadim tu stvar iz noge.....baš mi drago da nisi imala takvo iskustvo i želim ti od srca i da tako ostane..... :)

Oprosti, misliš da je obično imati strano tijelo u nozi? shock
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 11:50 am

@Fazon...kako znas da je plocica bas metalna? Koliko je blizu povrsini? Jel ju vidis? Koliko je velika? Moze slika? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 1:32 pm

@svjetloisjena-znam da nije normalno imati strano tijelo u sebi,ali stalno nešto izmišljam da ne vadim,a znaš nas muškarce:-)izvadiću to........nemam pojma kad,to već pričam 10 god:-)
@alpha-čuj ne znam da je metalna,vidljiva je malo crnkasto sivkasto i da se opipati,ništa ne boli.....kad stisnem oko te pločice baš je okruglog oblika,promjera je negdje oko pola centimetra u mesu je nije u koži i baš bi trebao kiruški zahvat...slabo da ćeš nesto na slici vidjeti.....kad izvadim taj predmet.....svima pokažem
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 1:54 pm

Uf...znajuci sebe mislim da bih si sama to iscupala van metodom 'sam svoj kirurg' zubi

Sad kad si nam se pridruzio budemo te toliko pilali da odes na taj zahvat i da nam pokazes sliku da ces ili otic il odustat od foruma lol

Inace, imali smo svojedobno forumasicu Milab koja se zalila na istu stvar...mislim, to sa plocicom...cak je i fotkala to kako se nazire ispod koze...ne znamo sto je kasnije s time napravila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 2:33 pm

@alpha-evo sad baš čitam od milab i gledam fotke.......tak je slično i kod mene,samo što je više crno......ali se nesjećam vanzemaljaca ili nekog broda,jednostvno nemam pojma odkud to u meni???ljudi mi kažu da trebam otić na hipnozu i to izvaditi,ali me strah uhvati da stvarno nešto ima veze s tim.,jer kad bi saznao istinu ja ne znam kako bi živjeo sa tom spoznajom,a ovak se mogu tješiti mislit da nešto drugo u pitanju(da sam se rodio s tim)ali opet znam da se to odjednom pojavilo joj nemam pojma šta mi je raditi...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 2:46 pm

Moze bit i da si npr. ugazio na nesto ostro i da ti je dio toga usao u sistem, putovao po tebi (mogo te i ubit) i onda zapeo negdje pa ga je tijelo usidrilo i sad stoji...

Covjek bi reko da bi osjetio da se tako porezes da ti komad necega udje u sistem ali ne mora biti...tako da...

Mozda najbolje prvo izvadit, pogledat sto je to pa se onda odlucivat na hipnozu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 2:53 pm

imaš pravo,ko zna kad sam bio klinac gdje hodao pa na nešto naletio,ma to je sigurno u pitanju.kako misliš moglo me ubiti?sad sam se baš prepao,idem zapaliti cigaretu,a posao nek čeka i onak nema šefa:-)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 2:55 pm

Moglo je krvozilnim sustavom zavrsit u srcu ili mozgu i by-by...ali nije tako da si sad prilicno siguran :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:31 pm

vidiš o tome nisam ni mislio,budem izvadio pa šta bude neka bude,više nemam živaca mislit šta je sve moglo biti kakve će posljedice imati kad izvadim,čim uhvatim vremena vadim...uspjela si me nagovoriti bravo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:33 pm

Tooooo...jesssssss lalala

Jos im samo naglasi da kad ti izvade da ti spakiraju za doma zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 4 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Halo fenomen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: