Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.

Go down 
+71
Eudaimonium
Matrix
Melkior
BorisPDxD
Skulptura
julija81
sanjak
savan
kc hunter
TheGodfather
MisteryManiac
randajad
musicianpro
guitar_master
zvezda
MaTT
Casper
Madd Dogg
PathFinder
Maria Elena
Ćuka
TWade
DrChaos
hromi
Yo93
konoko1
dr.chaos0
Fantom
flory
Neobicni forumas
vitrys
maya
tomi
Aurora Borealis
schmizzl
Dragony
Chakotay
king
srdjan888
Goran
gagi_
josip21
dana3
stocky
Michael Wittmann
Mortisha
Gea
Shime
Cylon
Berny_Sinara
nona2403
Legionar
Blizzard
.
Groinx
Alpha
Neo
Goxxi
PEPE-Top Secret
Hapa
Aleksandar Veliki
malena
userNejm
betta13
LarusArg
Q to the E
gothic45
silver
Jaykof
Svjetloisjena
Annon Imus
75 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimened ruj 28, 2008 1:49 pm

Poznata vidovnjakinja tvrdi: Treći svjetski rat počinje 2010. godine
Sofija,

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. 60154570
Vidovnjaci i njihova predviđanja uglavnom izazivaju podsmjeh i skepsu. Malo ljudi vjeruje u takve stvari. Sve dok se neka od tih predviđanja ne počnu ostvarivati. No kad je bugarska vidovnjakinja i iscjeliteljica Vanga (Vangelia Gushterova) govorila, ljudi su pažljivo slušali. Vanga je postala poznata po predviđanjima svjetskih katastrofa koja su se ostvarila.
Vanga
Vanga je predvidjela treći svjetski rat 2010. godine (Foto: Pravda)

Na primjer, Vanga je predvidjela 11. rujan i napad na WTC, kada je rekla da će 'američka braća pasti pod napadom čelične ptice'. Također je predvidjela početak Drugog svjetskog rata, perestrojku u SSSR-u, smrti princeze Diane, pa čak i potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk.

Stručnjaci kažu da je priznata vidovnjakinja predvidjela i događaje povezane sa oružanim sukobom u Južnoj Osetiji. Vanga je navodno rekla kako će treći svjetski rat započeti nakon pokušaja atentata na predsjednike četiriju država te poslije sukoba u Hindustanu, a za njegov početak naznačila je 2010. godinu.

Vanga je rođena u Bugarskoj, a većinu života provela je u ruralnom dijelu planinskog područja Kozhuh. Bila je nepismena je pa su njena predviđanja zapisivali suradnici.

Tvrdila je da njezine paranormalne sposobnosti imaju veze s nevidljivim bićima, koja joj navodno šalju informacije o prostoru i vremenu. Osim proricanja Vanga je i iscjeljivala, ali samo putem bilja i prirodne medicine. Prema onome što je navodila, ljudi bi se trebali liječiti samo biljem koje raste na području gdje žive. Nije bila protiv standardne medicine no smatra da je korištenje sintetičkih lijekova loše jer 'zatvaraju vrata kroz koja priroda u tijelu uspostavlja ravnotežu'.

Vanga je također tvrdila da 'vidi' i 'govori' s ljudima koji su umrli prije 100 i više godina. Iako nerado govorila je i o dalekoj budućnosti. Prema njenima riječima čovjek će za 200 godina uspostaviti vezu s izvanzemaljcima od kojih mnogi već godinama žive na Zemlji. Dolaze s planeta koji se zove Vamfim i treći je planet od Zemlje.

Njezini sljedbenici tvrde kako je znala i točan datum svoje smrti, a umrla je 1996., te kako će je naslijediti 10-godišnja slijepa djevojčica koja živi u Francuskoj, a za koju će ljudi uskoro čuti.


izvor:
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/poznata-vidovnjakinja-tvrdi-treci-svjetski-rat-pocinje-2010-godine.html
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimened ruj 28, 2008 2:21 pm

To je sve OK, ali nije mi jasno zašto se o tome piše 12 godina nakon njezine smrti, kao da je jučer to izjavila misli

Btw, ne vidim poveznicu s Johnom Titorom koji tvrdi da je fizički prebaćen iz budućnosti u naše vrijeme. Osim sadržaja, naravno, ali ta predviđanja da će se oko 2012. nešto dogoditi sad već rastu kao gljive poslije kiše...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimened ruj 28, 2008 2:33 pm

Chuck Norris je napisao/la:
... Vanga je navodno rekla kako će treći svjetski rat započeti nakon pokušaja atentata na predsjednike četiriju država te poslije sukoba u Hindustanu, a za njegov početak naznačila je 2010. godinu. ...

Ja sam lijepo reko da sam sanjao da sam čitao u novinama o atentatu na Obamu :) ...
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimened ruj 28, 2008 5:25 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
To je sve OK, ali nije mi jasno zašto se o tome piše 12 godina nakon njezine smrti, kao da je jučer to izjavila misli

Btw, ne vidim poveznicu s Johnom Titorom koji tvrdi da je fizički prebaćen iz budućnosti u naše vrijeme. Osim sadržaja, naravno, ali ta predviđanja da će se oko 2012. nešto dogoditi sad već rastu kao gljive poslije kiše...
kao i svaki naslov u novinama tako i ovaj je namijenjen da privuce citatelje 8)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimened ruj 28, 2008 10:49 pm

mislim da cu si uzesti slobodu da kao moedrator promijenim naslov ove teme. bez uvrede njenom pokretaču. :D

mene ovo jako podsjeća na kremanska proročanstva i braću tarabić, čak su i sama predviđanja slična, a u uba slučaja se radi o neobrazovanim seljacima. zanimljivo.. ah, vidit cemo.

braća tarabić imali su također neka predviđanja o trećem svjetskom ratu, kao i njegovom tijeku, ali o izvanzemaljcima baš i nisu spominjali.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon stu 03, 2008 9:53 pm

I Nostradamaus je navodno puno toga prorekao ali opet malo mi cudno lezi cinjenica da nepismena starica moze predviđati stvari i da razgovara sa nekim ''bicima''.
A btw za 2012 sam negdje cuo(ako se sjetim gdje stavi cu link)
da tada zavrsava Mayanski ciklicni kalendar od 60000 godina, te da ne bi trebalo bit nikakvih katastrofa, pa sjetite se samo 6.6.2006. kada su govorili da ce se rodit sotona, ili da ce smak svijeta ili da ce pocet TRECI SVJETSKI RAT tako da...
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimeuto stu 04, 2008 12:02 am

Chuck Norris je napisao/la:

Na primjer, Vanga je predvidjela 11. rujan i napad na WTC, kada je rekla da će 'američka braća pasti pod napadom čelične ptice'.

Jooooooj i onda se ti prokleti vidovnjaci bune što im nitko ne vjeruje. pa kako i bi vjerovao kad govore ovakve gluposti u prenesenom značenju. ako su to vidjeli u nekim svojim vizijama ili ćemu već onda znaju o čemu se radi pa neka to kažu direktno i nama običnim pučanima razumljivo: avioni će se zaletit u WTC i Wtc će se srušit a ne tu nešt o čeličnim pticama ko da živi u 15 st pa ne zna za avione.
ovo je isto tako moglo značiti i ubojstvo nekog američkog nike i roberta kovača od strane npr. helikoptera

uostalom, vjerojetnije je da avijoni nisu krivci za rušenje WTC-a već da je to sama američka vlada učinila sa svojim bombama u wtc-u čije se eksplozije vide u jednoj snimci sa tla
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimeuto stu 04, 2008 9:16 pm

Jaykoq je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:
... Vanga je navodno rekla kako će treći svjetski rat započeti nakon pokušaja atentata na predsjednike četiriju država te poslije sukoba u Hindustanu, a za njegov početak naznačila je 2010. godinu. ...

Ja sam lijepo reko da sam sanjao da sam čitao u novinama o atentatu na Obamu :) ...

pa to je apsolutno moguće
tak to ide dok si crnac.
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon stu 10, 2008 9:01 pm

mislim da su sve to gluposti.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimečet stu 20, 2008 8:41 pm

evo još o ovim glupostima ...

izvor: http://www.metro-portal.hr/vijesti/iza-ogledala/3-svjetski-rat-pocinje-2010)

osim gore već navedenog teksta tu je i kronologija budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.

mislim da će nama biti zanimljivo u životu, ako je ovo istina dakako ...

a meni ostaju još dvije godine da naučim letjeti ... da mogu pobjeći s ove polutke na vrijeme :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimečet stu 20, 2008 11:02 pm

Pa lako je pričati ovako unaprijed gica

Budućnost se uvijek može promijeniti, mislim...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimečet stu 20, 2008 11:28 pm

ček, ak će bit tak, onda ću ja badava pisat državnu maturu ... :S
ili ne, mislim da mogu nakon napisane mature ić studirat van negdi ... recimo u Kinu :P
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:01 am

ova kronologija događaja mogla bi biti dobar scenarij za neki SF film :D
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:29 am

Da, baš mi je to palo na pamet kad sam čitala... Imala sam osjećaj da netko prepričava neki film...
Naravno, ni happy end ne zaostaje...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepet stu 21, 2008 1:50 am

Malo mi se prebrzo ovilo sljedećih 200 godina.

Šta nas briga za 24. stoljeće, idemo mi lipo u 19. tamo znamo što nas čeka. gica :D
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:30 pm

Jaykoq je napisao/la:
evo još o ovim glupostima ...
osim gore već navedenog teksta tu je i kronologija budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.


čekaj. osjećam nešto.

stvarno ružan osjećaj.

aaaaaaaaaaaaaa. koja bol

nemogu više. evo ga. dolaziiiii.

joooooooooooj koje olakšanje. još da mi je sad WC papir ...
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimesri pro 10, 2008 12:38 pm

kolko je ovo tacno ne znam, nisam cuo za ovu prorcnicu do sada, ali volio bih samo da dozivim dolazak aliena, naravno dobrih aliena, a sto se tice ljudi sa posebnim mocima, gledao sam covjeka koji se zove Randy, prije je bio madzionicar zvao se nevjerovatni Randy, uglavnom sada radi kao čovjek koji razotrkiva ljude koji tvrde da imaju neki poseban dar, tj. daje
1 000 000 $ onome ko pred njim dokaze svoj dar pod njegovim kontrolisanim uvjetima, ima na netu kako je prosu jednog lika uzivo u nekoj emisiji koji je trvdio da moze pomicati stvari svojim umom
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimesri pro 10, 2008 7:20 pm

Hapa je napisao/la:
kolko je ovo tacno ne znam, nisam cuo za ovu prorcnicu do sada, ali volio bih samo da dozivim dolazak aliena, naravno dobrih aliena, a sto se tice ljudi sa posebnim mocima, gledao sam covjeka koji se zove Randy, prije je bio madzionicar zvao se nevjerovatni Randy, uglavnom sada radi kao čovjek koji razotrkiva ljude koji tvrde da imaju neki poseban dar, tj. daje
1 000 000 $ onome ko pred njim dokaze svoj dar pod njegovim kontrolisanim uvjetima, ima na netu kako je prosu jednog lika uzivo u nekoj emisiji koji je trvdio da moze pomicati stvari svojim umom

jel znaš link di si to gleda
scratch
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimesri pro 10, 2008 10:46 pm

evo jedan link, tu ima jos clipova pa pogledajte

https://www.youtube.com/watch?v=M9w7jHYriFo
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon pro 29, 2008 6:51 pm

Jaykoq je napisao/la:
evo još o ovim glupostima ...

izvor: http://www.metro-portal.hr/vijesti/iza-ogledala/3-svjetski-rat-pocinje-2010)

osim gore već navedenog teksta tu je i kronologija budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.

mislim da će nama biti zanimljivo u životu, ako je ovo istina dakako ...

a meni ostaju još dvije godine da naučim letjeti ... da mogu pobjeći s ove polutke na vrijeme :D

Ovo vako stvarno izgleda baza kad bi bilo u nekom filmu ali u stvarnoti ne ne ako če vako bit u stvarnosti makar stvarno sumnjam da če bit da čemo se mođusobno poubijat i tako nešto pa onda neznan jel bolje smak svita ili ovo a nema veze...kako bude loše bude ili dobro ko zna...
[Vrh] Go down
Goxxi
Prašina



Male
Taurus Buffalo
Broj postova : 9
Age : 38
Location : Beograd, Srbijaaa
Registration date : 03.06.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon pro 29, 2008 9:27 pm

hehe u svakom slucaju zanimljivo za procitati, nesto mi deluje kao sasvim realno sto ce se verovatno desiti, nesto ne.............ali
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon pro 29, 2008 9:47 pm

sad mi je palo na pamet ova je sve moguče skoro predvidla a nije niti spomenila naj poznatiji pokus u povjesti čovječanstva onaj koji sad radu ono nešto dokazivanje velikog praska...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimepon pro 29, 2008 10:36 pm

nikad čul za nju
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimeuto pro 30, 2008 10:06 am

2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja

za 200 godina? hm, ne bi baš rekao. mislim da sunce ima malo veći 'rok trajanja'!
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitimeuto pro 30, 2008 2:06 pm

hm.....silver nisi shvatio.današnji znanstvenici su pljuga,ali u budućnosti će vjerovatno htjeti "pojačati" sunce jer će doći do globalnog zatopljenja,pa će sve zasrati
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prvi svjetski rat...
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: