Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.

Go down 
+71
Eudaimonium
Matrix
Melkior
BorisPDxD
Skulptura
julija81
sanjak
savan
kc hunter
TheGodfather
MisteryManiac
randajad
musicianpro
guitar_master
zvezda
MaTT
Casper
Madd Dogg
PathFinder
Maria Elena
Ćuka
TWade
DrChaos
hromi
Yo93
konoko1
dr.chaos0
Fantom
flory
Neobicni forumas
vitrys
maya
tomi
Aurora Borealis
schmizzl
Dragony
Chakotay
king
srdjan888
Goran
gagi_
josip21
dana3
stocky
Michael Wittmann
Mortisha
Gea
Shime
Cylon
Berny_Sinara
nona2403
Legionar
Blizzard
.
Groinx
Alpha
Neo
Goxxi
PEPE-Top Secret
Hapa
Aleksandar Veliki
malena
userNejm
betta13
LarusArg
Q to the E
gothic45
silver
Jaykof
Svjetloisjena
Annon Imus
75 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:02 pm

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 28695918

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:32 pm

Alpha je napisao/la:
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 28695918


jos je jednom prilikom kao vrsna poznavateljica engleskog rekla da je bila u mađarskoj dan poslije jučer stvarno zadivljujuca zena
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 5:56 pm

Evo danas je 1.12.2010. Pitam se da li mi je to promaklo da je vec poceo 3. Svetski Rat ili su se ponovo silna prorocanstva pokazala kao obicna naklapanja. BTW ako sam stvarno nesto propustila,i ispala neobavestena molila bih vas da me uputite na pravi put ! :P

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 6:09 pm

Mozda si propustila da se oni tamo u juznoj i sjevernoj Koreji gadjaju bombama sto nije dobro :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 6:16 pm

Ma svjetski rat bi trebao imati neki globalni uzrok. Nafta, voda itd...
Ne vjerujem da će se iz tih nekih manjih sukoba išta razviti.
Bar ne dok "politika" ne uđe u igru a i to bi se moglo desiti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 8:39 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda si propustila da se oni tamo u juznoj i sjevernoj Koreji gadjaju bombama sto nije dobro :P
Sto se toga tice u toku sam...ali mi bas i ne lici na pocetak rata velikih razmera...
Videcemo sta ce biti,ali ja licno navijam za omasku u predvidjanjima...
I onako nikakvo detinjstvo nismo imali, ne bih volela da ga ni nasa deca nemaju :(
odoh malo off topic

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 8:53 pm

julija81 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Mozda si propustila da se oni tamo u juznoj i sjevernoj Koreji gadjaju bombama sto nije dobro :P
Sto se toga tice u toku sam...ali mi bas i ne lici na pocetak rata velikih razmera...
Videcemo sta ce biti,ali ja licno navijam za omasku u predvidjanjima...
I onako nikakvo detinjstvo nismo imali, ne bih volela da ga ni nasa deca nemaju Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 438715
odoh malo off topic

kako ti se ne cini kao pocetak rata velikih razmjera kad u ameri i japanci za juznu, kinezi za sjevernu za rusiju nisam siguran jer rat koji je poceo 1950 je bio u vrijeme sovjetskog saveza kad su oni bili za sjevernu

PS:rat izmedju dvaju koreja nikad nije ni zavrsio, svi misle da je zavrsio jer nema nikakvih borbi ali borbi nema zbog najutvrđenije crte razgranicenja(38. paralela) koju su postavili ameri
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 01, 2010 9:15 pm

Mislim da ce se to vrlo brzo zavrsiti...i bez nekih vecih posledica po osatak sveta. Ma u svetu stalno ima nekih koskanja,ratova... i kako koj pocne tako kvazividovnjaci vicu da je to bas taj koji ce pokrenuti ww3. Malo sam skepticna po tom pitanju, naravno to je samo moje misljenje; a volela bih da se ispostavi kao tacno....

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
BorisPDxD
Prašina



Male
Virgo Pig
Broj postova : 1
Age : 28
Registration date : 11.12.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Neka pitanja za dorbodoslicu   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesub pro 11, 2010 3:18 pm

Kao sto vidite novi sam na forumu i imam neka pitanjca...neznam dali sam ovo postao na pravo mjesto,ako nisam premjesttite :P
Pretpostavljam da ste svi culi za Babu Vangu

Jos 2 pitanja i gotov sam..
Citao sam temu "Egzorcizam" i vidio da INFERNUS govori da su demoni i djavoli dobri a Bog i Andjeli losi..tj. da sotona brine o nama,ljudima a da se Bog hrani nasom energijom...ne znam u sta da vjerujem scratch
I ovo pitanje...
ja zivim u stanu,na 5 spratu(zadnji sprat) i iznad mene je tavan,ja ponekad cujem kako neko hoda po tavanu,skoro svake noci ali ne obracam paznju...sta je to pale


Zadnja promjena: Legionar; sub pro 11, 2010 8:21 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Brisanje uvodnog posta)
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesub pro 11, 2010 4:00 pm

Dobrodosao BorisPDxD :)

2.Mozes verovati u sta god hoces, tj. u ono sto se tebi cini ispravnim.... a i ne moras verovati :D Niko od nas i ne moze reci koji je pravi put, tj. koji je tvoj put. To moras sam otkriti.

3.Moze biti puno toga...od pacova, pticica do nekih manje ocitih stvari.Trebao bi to malo bolje ispitati, naravno ako mozes i smes!

Toliko od mene.
Pozdrav!

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesub pro 11, 2010 8:37 pm

@Boris, odgovor na drugo pitanje... Kao što si vidio, Infernus je bio manjkav u svojoj priči i nije znao argumentirati svoje mišljenje. Demoni, anđeli, vještice... sve su to simboli naše kulture. Nekome je demon dobra stvar, nekome je loša. No važno je njihovo značenje. Ono što je dobro je dobro, a što je loše je loše. Kada kršćanin ili musliman priča o anđelima, možeš biti siguran da ne priča o lošim entitetima ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesub pro 11, 2010 11:14 pm

Infernus je takodjer u svakoj svojoj tvrdnji pobio prethodnu i nakon sto smo mu mi dosta puta pokazali da je u krivu jednostavno je nesto sa fooruma
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 15, 2010 5:02 pm

Ja neznam što da kažem cjeli svijet se naoružava a kao pokušava se suzbit rat...

https://www.youtube.com/watch?v=5Rv8gFxI4wg&feature=sub

tekst verzija: http://www.defconwarningsystem.com/

znate ono što je kao baba vanga rekla da če kina postat svijetska sila vrlo lako moguče samo promislite malo neda mi se objašnjavat, jer kad razmislim nije ni bitno što ja ode napišem nego ja pišem samo za svoj gušt, prema tome...

a stari mi baš za kojih 5-10 dana ide u kinu mogu mu reč da nama donese jedanu bespilotnu letjelicu za obranu hehe...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 15, 2010 10:25 pm

Pusti vangu , vidis da je omasila pocetak III sv. :)
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri pro 15, 2010 10:42 pm

ma nije jadna ona kriva to biče ovi preveli krivo ili bila popila čašicu dvije više tog dana pa fulala za koji misec ili godinu ali kad tad če pa makar za 400 god zamisli 2410 godina 11 mjesec vijesti i baba vanga je konačno imala pravo jebiga uranila je 400 godina al ko ga jebe i nije rekla da če bit kina vodeča svjetska sila s jupitera hahah ali kako smo krenili možda ovo je i početak rata jer ona je rekla (oni su to tako preveli) da če počet kao obični rat u 11 misecu pa rat u svitu več ima sad samo triba sisti uživat i čekat uostalom triba vidit jeli bija nostradamus u pravu i on je predviđa 3 rat onaj kao treči anti krist šta neki govore da je obama hhh a živi bili pa vidili...
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 5:54 pm

I daklem ništa od ovoga... ili možda se nešto odvija u pozadini samo mi obični puk nismo upućeni? hm hm
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimepet tra 22, 2011 2:25 pm

a jebiga,,
puno je toga rekla
mozda je zamijenila godine lol!
nemože i ona sve pogoditi roll
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 44
Registration date : 26.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto tra 26, 2011 9:07 am

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja

Pa sad jel po godinama to posloženo baš tako al pogodila je jedno. Rimom će bar dvadeset godina vladati muslimani ( arapi ).

For forty years the rainbow will not be seen.
For forty years it will be seen every day.
The dry earth will grow more parched,
and there will be great floods when it is seen.

Od Nostradamusa.

Četrdeset godina ratovanja i klimatskih promjena. Taman ( četrdeset - pedeset tu negdje zavisi odakle počimaš brojati al pola stoljeća ono ) koliko i Vanga kaže. Lijepa budućnost nema šta.

Vanga mi i nije nešto na ćemu baziram procjene al Nostradamus je iako je malo težak za dešifriranje no ono to bi bilo to. Otprilike.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 44
Registration date : 26.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto tra 26, 2011 9:25 am

Vjerovatno je malo sada nevjerovatno da bi Rim mogli držati arapi toliko godina al u osnovi ima ih dole 550 miljona samo u sjevernoj Africi , u Francuskoj ćine deset posto stanovništva , klimatske promjene , nafte nestaje , ovo ono , imaju ogroman natalitet a u Europi je bijela kuga i tako i da ovako deset godina ostaviš da ulaze trbuhom za kruhom masovno za deset godina su oni većina u Europi. I nije baš matematički nelogićno da zavladaju dobrim dijelom Europe. U osnovi bilo bi nelogićno da se to ne desi.

Uzmimo da ne bude nikavih ratova , dakle nema trečeg svijetskoga , za trideset godina bi muslimani ćinili većinu u Francuskoj i Italiji jer imaju veći natalitet i useljavaju a bijelci ono jedno , dva dijeteta ako i uopće imaju ( bijela kuga , emanicipacija ovo ono , žene prvo karijera pa onda poslije djeca i to a onda ono jel ako se uda uopće a i onda je to jedno dva dijeteta a arapkinje već do dvadeset četvrte ih imaju pet komada u prosjeku dakle čista matematika koga će bit više ) i to ti je to. Opet vladaju kako god okreneš.

Tu je jedino riješenje rat al izgleda da Europa još nije shvatila ozbiljnost situacije mada postoje neke naznake da polako shvaćaju.

Dvije zemlje u Europi neće na vrijeme shvatiti svu ozbiljnost situacije. To su Francuska i Italija.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto tra 26, 2011 1:21 pm

Matrix je napisao/la:
Vjerovatno je malo sada nevjerovatno da bi Rim mogli držati arapi toliko godina al u osnovi ima ih dole 550 miljona samo u sjevernoj Africi , u Francuskoj ćine deset posto stanovništva , klimatske promjene , nafte nestaje , ovo ono , imaju ogroman natalitet a u Europi je bijela kuga i tako i da ovako deset godina ostaviš da ulaze trbuhom za kruhom masovno za deset godina su oni većina u Europi. I nije baš matematički nelogićno da zavladaju dobrim dijelom Europe. U osnovi bilo bi nelogićno da se to ne desi.

Uzmimo da ne bude nikavih ratova , dakle nema trečeg svijetskoga , za trideset godina bi muslimani ćinili većinu u Francuskoj i Italiji jer imaju veći natalitet i useljavaju a bijelci ono jedno , dva dijeteta ako i uopće imaju ( bijela kuga , emanicipacija ovo ono , žene prvo karijera pa onda poslije djeca i to a onda ono jel ako se uda uopće a i onda je to jedno dva dijeteta a arapkinje već do dvadeset četvrte ih imaju pet komada u prosjeku dakle čista matematika koga će bit više ) i to ti je to. Opet vladaju kako god okreneš.

Tu je jedino riješenje rat al izgleda da Europa još nije shvatila ozbiljnost situacije mada postoje neke naznake da polako shvaćaju.

Dvije zemlje u Europi neće na vrijeme shvatiti svu ozbiljnost situacije. To su Francuska i Italija.

Slažem se sa svim osim sa ratom.
Izgleda da jako voliš ratovanje.
Rat nije nužan,ali da ce se situacija
zaoštriti,to hoće.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 44
Registration date : 26.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto tra 26, 2011 4:39 pm

Citat :
Izgleda da jako voliš ratovanje.

Pa ne baš. Samo sam realan. Ako netko ne zabiva glavu u pijesak pred činjenicama to ne znači da voli ono šta će se desiti nego samo da nije glup i naivan.

Politika | 25.04.2011
Reforma sporazuma o "Europi bez granica"?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6512311,00.html

Mogu oni reformirat šta god oće al ti dole u Africi nemaju budućnost i neće njih nikakve granice zaustaviti. Mogu oni i u Španjolsku prebjeć koja im je još bliža nego Italija. Mogu kako hoće. Sve se može kad se hoće a oni dole nemaju izbora. Kad ovima još dodaš izbjeglice s Bliskog istoka to je oko miljardu ljudi na putu u Europu.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimeuto tra 26, 2011 7:33 pm

Matrix je napisao/la:
Citat :
Izgleda da jako voliš ratovanje.

Pa ne baš. Samo sam realan. Ako netko ne zabiva glavu u pijesak pred činjenicama to ne znači da voli ono šta će se desiti nego samo da nije glup i naivan.

Politika | 25.04.2011
Reforma sporazuma o "Europi bez granica"?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6512311,00.html

Mogu oni reformirat šta god oće al ti dole u Africi nemaju budućnost i neće njih nikakve granice zaustaviti. Mogu oni i u Španjolsku prebjeć koja im je još bliža nego Italija. Mogu kako hoće. Sve se može kad se hoće a oni dole nemaju izbora. Kad ovima još dodaš izbjeglice s Bliskog istoka to je oko miljardu ljudi na putu u Europu.

Istina,Bliski istok je brzorastuće područje.
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri tra 27, 2011 9:02 pm

:p Išao Mujo kod vidovnjakinje da mu pročita budućnost.
*kuc kuc*
-'Ko je?
-Je*em te vidovitu!

Eto sad baš si mislim kako napisat nešto vrijedno čitanja na ovu temu tu što raspravljate, i mislim si kako će se svi probudit osjećajući ko idioti na 22.12.2012, kad mi sine ideja,

Nitko neće ić' spavat i pričekat jutro 21.12.2012 onako za jutarnjom kafom. Ljudi će bit uvjereni da će se nešto desit, ajd si zamislite ovaj tren da vam je datum 20.12.2012.
Ja bi prvi valjda umro od nestrpljenja.

A pošto znamo kako ima odlično-retardirani raspod ljudi, sa naglaskom na odlično-retardiranim ljudima, sranja se budu počela dešavati. Iako se mođda samo po sebi ništa ne bi desilo, postoji ono "Self-fulfilling prophecy" ilitiga :
http://en.wikipedia.org/wiki/Self-fulfilling_prophecy

Problem je da ljudi budu uvjereni da je kraj svijeta, ili barem velika većina, i vjerovatno čisto iz tog razloga se može uzdrmati temelje društva kakvog znamo.

Fak :D
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimesri tra 27, 2011 11:39 pm

Eudaimonium je napisao/la:
:p Išao Mujo kod vidovnjakinje da mu pročita budućnost.
*kuc kuc*
-'Ko je?
-Je*em te vidovitu!

Eto sad baš si mislim kako napisat nešto vrijedno čitanja na ovu temu tu što raspravljate, i mislim si kako će se svi probudit osjećajući ko idioti na 22.12.2012, kad mi sine ideja,

Nitko neće ić' spavat i pričekat jutro 21.12.2012 onako za jutarnjom kafom. Ljudi će bit uvjereni da će se nešto desit, ajd si zamislite ovaj tren da vam je datum 20.12.2012.
Ja bi prvi valjda umro od nestrpljenja.

A pošto znamo kako ima odlično-retardirani raspod ljudi, sa naglaskom na odlično-retardiranim ljudima, sranja se budu počela dešavati. Iako se mođda samo po sebi ništa ne bi desilo, postoji ono "Self-fulfilling prophecy" ilitiga :
http://en.wikipedia.org/wiki/Self-fulfilling_prophecy

Problem je da ljudi budu uvjereni da je kraj svijeta, ili barem velika većina, i vjerovatno čisto iz tog razloga se može uzdrmati temelje društva kakvog znamo.

Fak :D

Da,21.12.2012. u 11:11.
Morati cemo pricekati.
al ja sam za svaki slučaj počeo gomilati zalihe klopa
i štedim za svoj avion zubo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitimečet tra 28, 2011 12:46 am

2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.


- Muslimani? sumljam nisu toliko mocna rasa


2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)


- Mislim da ce nuklearni rat nastupit prije kemijskog... (ako na kemijski mislis kao otrove itd.)


2016. - Europa je skoro bez ljudi


- Sumljam, Europa je dosta mocna, da Hitler nije pokrenuo rat sada bi Njemacka bila svijetska sila, ali u Europi je poznato da znaju doci vladari i napraviti svjetsku silu (francuska, rim, njemacka... i mnoge druge)


2018. - Kina postaje nova svjetska sila.


- Vjerujem da ce Kina postati svjetska sila i to je jako ocito ako se pogledaju cinjenice, Amerika je po tehnologiji naprednija (koliko svijet zna o tome) ali su duzni pun k. para kini i kina se za razliku od amerike nehvali i ima i vise nego dovoljno resursa (a i pametnih ljudi) za puno napredniju tehnologiju


2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja


Neznatno? nemora biti, to je za 12 godina a vec sada to predstavlja problem (LINK!




2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.



To ce se jos i prije dogodit, glad vec prevladava, ali sumljam da ce se to dogadjat jer ce bit novi nacini stvaranja hrane i nova hrana, mozda cak i kloniranje (hrane iz atoma?) Zasto prema veneri? a za 17 godina tko zna dokle cemo letit



2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste


Polarni led ce se pocet puno prije topit, ali tko zna uz tehnologiju mozda se i nadje nacin sprijecit to


2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.


Muslimani? nebih reko, prije zidovi (ovo neznaci da sam za zidove ili tako nesto, zapravo upravo suprotno, ali samo iznosim cinjenice, mogu vam ovu cinjenicu poblize objasnit zasto zidovi, sad necu ovdje toliko toga pisat)


2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.


Pogledajte film Repo-man, film je jos ZF ali tko zna kada ce se razviti dovoljna tehnologija. Pogledajte The future of... Medicine(mislim da je medicine) (epizode serije The Future of) u njoj se govori o istrazivanju lijecenja i starenje (zasto ljudi stare) i na tragu su kako da se stanice obnavljaju (stanice se zapravo obnavljaju, ali se obnavljaju onako stare kakve su i bile, sada istrazuju zasto je tako) i vjerujem da je to jako povezano sa mozda cak lijecenjem srca, ako ne umijetni organi prije toga.


2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja


Netko previse igra Red Alert 2? Opet kazem sumljam da ce muslimani bit svjetska sila (vodeca, najveca ili tako nes), a za oruzje sumljam da ce SAD postojati tada pogotovo ako dode do rata i odu u rat protiv kine. Jesu oni pametni i sve su maknuli iz svoje zemlje u europu (nato pakt sa europljanima da mogu tamo svoje oruzje stavit da nebi njih napadali), ali su ipak kinezi pametniji sto se vidi po svemu, a da negovorim o proslosti (npr. bakreni macevi od 10 000 vrlo poznatih glinenih vojnika su kromirrani, a "prvo" kromiranje je napravljeno 1930-1939 (trideset i neka neznam)


Pa sad jel po godinama to posloženo baš tako al pogodila je jedno. Rimom će bar dvadeset godina vladati muslimani ( arapi ).



Zasto si tako siguran za muslimane?



For forty years the rainbow will not be seen.
For forty years it will be seen every day.
The dry earth will grow more parched,
and there will be great floods when it is seen.

Ovo me podsjeca z anoinu arku malo krizanu sa 14 godina egipta. 40 godina nema duge, tj. nema kise? susa -> i suprotno kao i u egiptu 40 godina svaki dan duga, kisa? kao u noinoj arci
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.
[Vrh] 
Stranica 10 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prvi svjetski rat...
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: