Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.

Go down 
+71
Eudaimonium
Matrix
Melkior
BorisPDxD
Skulptura
julija81
sanjak
savan
kc hunter
TheGodfather
MisteryManiac
randajad
musicianpro
guitar_master
zvezda
MaTT
Casper
Madd Dogg
PathFinder
Maria Elena
Ćuka
TWade
DrChaos
hromi
Yo93
konoko1
dr.chaos0
Fantom
flory
Neobicni forumas
vitrys
maya
tomi
Aurora Borealis
schmizzl
Dragony
Chakotay
king
srdjan888
Goran
gagi_
josip21
dana3
stocky
Michael Wittmann
Mortisha
Gea
Shime
Cylon
Berny_Sinara
nona2403
Legionar
Blizzard
.
Groinx
Alpha
Neo
Goxxi
PEPE-Top Secret
Hapa
Aleksandar Veliki
malena
userNejm
betta13
LarusArg
Q to the E
gothic45
silver
Jaykof
Svjetloisjena
Annon Imus
75 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesri stu 24, 2010 6:12 pm

Jaykof,zao mi je ali ces morati prekinuti brojanje do 2012 godine... rofl2
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesri stu 24, 2010 8:04 pm

Nema šanse :D

Moram nać zamjenika u slučaju da me pogodi atomska bomba :D
[Vrh] Go down
savan
Prašina



Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 24.11.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesri stu 24, 2010 10:34 pm

pozdrav svima,malo sam čitao vaše postove u vezi babe vange i 3 sv.rata i mislim da bi bilo potrebno nešto reći o pravoj pozadini trećeg svjetskog rata koji će se neminovno dogoditi i to najvjerovatnije manjim ili regionalnim ratom.NO NAJVAŽNIJE JE ISTAKNUTI DA ON NEĆE NASTATI SPONTANO NEGO ĆE GA IZAZVATI NIZ ISCENIRANIH DOGAĐAJA tj.ja pokušavam reći da je 3 sv.rat već unaprjed isplaniran od strane tajne vlade i obavještajnih službi(cia mi6 mossad),dakle kao što je i 2 sv. rat bio već unaprjed osmišljen a sve u cilju stvaranja europske unije tako je i ovaj 3 rat osmišljen u cilju stvaranja globalne unije tj.NOVOG SVJETSKOG PORETKA.

Da bi se ostvario novi svjetski poredak potrebno je napravit novi sv. rat koji će desetkovati populaciju , oslabiti ekonomiju zemalja,ograničit prirodne resurse i općenito oslabiti ljudsku vitalnost te uvući ljudima strah u kosti.Kad se rat završi istramatuiziranom pučanstvu i vladama(vlade su samo masonske lutkice)ponudit će se "spasodobno rješenje" a to je globalna unija tj. novi svjetski poredak.Važno je napomenuti da će u novoj globalnoj uniji svaki stanovnik biti čipiran a ako nevjerujete u čipiranje upišite na internet Verichip/Positive ID i uvjerite se sami.Uloga čipa je kontrola svakog pojedinca na tjelesnom i emocionalnom nivou (putem frekvencija) kao što je to i uloga globalne unije.Na preostalom stanovništvu će se eksperimentirati i ljudi će se proizvoditi umjetnom oplodnjom ili kloniranjem tako da će svjetska vlada imati potpunu kontrolu nad brojem stanovništva.

Moram istaknuti da ovo što sam napisao nipošto nije fikcija nego realnost koja nas čeka!!

Ukoliko nevjerujete u to da su svi ratovi u 20 i 21 st.već unaprjed osmišljeni znajte da sam u posjedu imao knjigu objavljenu 1985 u kojoj je iznesen CIA -in dokument u kojem su bile objašnjene sve vojne operacije na prostoru budućeg balkanskog ,rat na balkanu je započeo nakon 5 god od objavljivanja knjige i to točno onako kako je u dokumentu pisalo(iste vojne operacije,isti tjek rata,pa skoro i isti broj žrtava koji će biti te u kojim će ih gradova biti najviše...)Sve ovo znači da je rat na balkanu bio već unaprjed osmišljen.

Eto samo toliko,znam da je ovo možda preozbiljno ali dobro je da svi čuju pravu istinu a ne ono što promoviraju smećarski mediji koji zatupljuju ljude Boink
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesri stu 24, 2010 10:56 pm

cula sam za "cipovanje" ljudi.to je veoma zalosno i nije fer.bar po meni.
nadam se da necemo uci u tu kretensku uniju.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 2:26 am

Da, pa svjetskoj vladi je ionako u cilju da ima što manje ljudi na planetu (oko milijarda mislim ...). :)
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 4:39 pm

otkad se ovaj sukob dogodio ja i prijatelji iz dana u dan se raspravljamo oko toga i sve vise prijatelja pocinje vjerovat u nju, ali ima i onih skepticnih bas ko sto sam ja bio kad sam prvi put procito ovu temu
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 6:45 pm

Mi smo u školi isto raspravljali o babi Vangi. Jako me začudilo što ljudi znaju za nju.
Zaključili smo da je to vjerojatno slučajnost, no da su gotovo svi ratovi sigurno vješto isplanirani i da nema pobjedničkih strana, ali ima vojnih profitera. U konačnici, možda će i biti WW3 iz razloga koje je savan naveo, iako mislim da su oni malo pretjerani. Mislim, slažem se sa svime time, ali ne u tako agresivnoj formi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 7:50 pm

Pa ameri nisu dovoljno profitirali na prethodnim ratovima , mora jos koji :D
Sa savanom se ne slazem , jer ako dodje do ww3 i pobacaju se atomske , nece vise biti vlada koje ce cipirati....jer S. Koreja baci atomsku na juznu , ameri bace na severnu , Kina na amere , ameri opet na kinu , ovi ne ostaju duzni itd itd Jos se tu umesaju rusi i to je kraj .
Mene vise brine balkan ako dodje do rata .
[Vrh] Go down
savan
Prašina



Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 24.11.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 9:00 pm

Citat :
Sa savanom se ne slazem , jer ako dodje do ww3 i pobacaju se atomske , nece vise biti vlada koje ce cipirati....
Mislim da nisi svatio , nigdje nisam napisao da će nestati čovječanstvo(pa se onda nema koga čipirati),nego je izvjesno da bi se njegov broj mogao reducirati tjekom rata ,a broj stanovništva koji ostane je sasvim dovoljan za čipiranje ...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 10:32 pm

@hromi, savan je htio reći da bi cilj 3. svj. rata bio ustrašiti stanovništvo strahotama koje nose ratovi te predložiti svjetsku vladu i uniju svih država. To, naravno, može biti odlična stvar, ali može biti i loša, ako bi se to stanje iskoristilo i za usađivanje ideje ljudima da se radi svoje sigurnosti čipiraju. Ukratko, manipulacija. No vjerujem da će prije pokušati na miran način uvjeriti ljude u čipiranje, npr. spasite se od kriminalaca ili onemogućite krađe. Ma to je super stvar i nema nekih konkretnih argumenata zašto ne jer je pretpostavljeno da vlade rade na korist građana. Nažalost, nije tako i onda bi to moglo itekako biti upotrebljeno protiv samih građana.

Jednostavno, postoje neke ideje koje su predobre za ljude. Mi bismo ih upropastili ili zloupotrijebili.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
savan
Prašina



Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 24.11.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:09 pm

@hromi, savan je htio reći da bi cilj 3. svj. rata bio ustrašiti stanovništvo strahotama koje nose ratovi te predložiti svjetsku vladu i uniju svih država. To, naravno, može biti odlična stvar, ali može biti i loša

Normalno da će to biti jako loša stvar jer ti koji će vladati i koji sada vladaju su psihopati željni moći i kontrole,naravno da bi to moglo ibiti u redu ukoliko bi vladale normalne osobe ali pošto su oni psihijatriski slučajevi onda je to jako loše.Uzgred da kažem svi koji imaju želju da kontroliraju druge imaju poremećaj ličnosti tj. najćešće psihopatiju, a upravo zbog svoje sposobnosti da manipuliraju i dospjevaju na visoke funkcije no to neznači da su svi na visokim funkcijama takvi.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:11 pm

Ajde kad če više, lol, evo ja odbrojavam dane, odnosno minute do početka rata... hehehe...

Sad kad samo vidio ovo između SJ. J. Koreje simulacija rata mi ide nekako vako SJ. koreja započme rat s J. te je osvoji krene dalje na japan s nuklearnim oružijem a SAD je pokuša zaustavit tako da nju bombardira s nuklearnim oružijem i nakon toga delje krenu sranja samo po sebi.

Iskreno cijlo sam se vrijeme mislio dali bih ja volio da počme i skužio sam da bih jbg bilo bi nam više avanture u životu a ako ne ništa baren bi naučili na pogreškama našim... (lol pa ponovno ponovili istu grešku za kojih 100 godina ako ne i manje)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:18 pm

Pepe, šta si ti *****? Tebi je rat avantura??? Jel ti čuješ samog sebe? Odbrojavaš minute?
Znaš što kažu ljudi koji su bili u ratu? Da se ne boje pakla jer su oni bili u njemu.
Jel bi ti bilo baš avanturistično da ti siluju sestru ili mamu? U baš cooooool. Baš hiiiiiigh. Još si zapali travice i deri po ljudima. Šta drugo? Idemo, Barack Obama, igraj igrice. Sjeverno Koreja osvojila Južnu. 100 000 ljudi pomrlo. PEPE se kladio da će pomrijeti 50 000. Jbg., izgubio okladu. Ajmo dalje, Amerika malo bombardira Japan. Ohooo, evo i Rusije. Sve je zanimljivije. Vidi, NATO se petlja. Ups, Iračani napadaju EU. Hrvatska vojska umiješala se u rat. PEPE baca oklade kada će pasti njegov grad. Evo ga, nisu mu silovali sestru, nego su njega. A sada idi u logor. I crkni tamo od gladi i napora. Avanturistično, nema što, kao da igraš Call of Duty.
OMG, jel ti čuješ sebe što ti pričaš???
Povraća mi se od ovakvih izjava i ovako krajnje neempatičnih i zatucanih ljudi rigo



_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: floridana; pet stu 26, 2010 8:32 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : cenzura)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:56 pm

A ok pogresno sam razumeo savana , ali opet takava ideja zvuci pretarano.
@Pepe
ti si prso.Kakve avanture u ratu? Pretpostavljam da si mladja generacija , jer da si nesto stariji imao bi dosta "avantura" u ovom zadnjem ratu izmedju nasih zemalja , u kojem se jos uvek broje nestali , mrtvi itd.
Evo moji rodbina se odlicno provela u toj avanturi .
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimečet stu 25, 2010 11:59 pm

PEPE nije rat ono što vidiš na filmovima ili igrici. U ratu ljudi doista ginu, kad si ranjen tada ne postaješ jači i snažniji kao što to često biva u filmovima nego ili pogineš ili padaš. U ratu si gladan, žedan, nemaš kupaonu i toplu vodu, nemaš komp i intnernet.

Ako želiš osjetiti što je rat u sljedećih deset dana nemoj pojesti više od jednog kruha i popiti više od dvije litre vode, nemoj se tuširati i provedi par noći na zimi sa najlošijom odjećom koju imaš u ormaru. Ako misliš da je to okrutno, vjeruj mi rat je još puno, puno gori i okrutniji.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimepet stu 26, 2010 12:02 am

Chak, ides no to što si ti reko bila bi tek desetina toga. Samo da bi nabavio taj kruh i 2 litre vode trebaš proći kroz ulicu koja svakog trena može biti granatirana.

Ma daj molim te vidi ovo, moramo mu objašnjavati što je rat. Strašno koje izjave. Da je samo trunku porazmislio što je rekao... isuse, stvarno je školski primjer primitivčine

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimepet stu 26, 2010 12:17 am

Ne se ljutiti Legiću, ja se nadam da mu se želje neće ostvariti jer nitko nije zaslužio da osjeti pakao rata.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesub stu 27, 2010 3:42 am

Ovo vrijeđanje stvarno nije nužno.

A vi niste svatili bit mog posta (odnosno ja ga nisam dovoljno ja dobro napisao).
Naravno da se neradujem ratu, koji se debil može radovati ratu.

Praktički cijeli moj post je bija sarkastičan, odbrojavam minute zašto, zato jer sada žalim što sam uopče znao da če ovo doći, jer znati budućnost, i znati da je nemozeš promjeniti, i gledati kako sve to počinje događati je stvarno grozan osjećaj. Zamislite svaki put kada spomenete riječ iduče godine gdje če te biti ja bih iduče godine trebao ići na otok s jet skiom i brodom u kuču i uživati sam s frendovima i frendicama ali ne neki ret u SJ. koreji mora počet rat i moje planove sjebat...

A s obzirom da sam ja vjećiti optimista, ono avantura sam mislio baren nam neče biti dosadno, kao nečemo se brinit ko ima kolko lajkova na facebook-u i ko voli a ko nevoli lady gagu ili justina bibera (jel me sad kužite na što mislim)

A još me i više brine što smo se svi brinuli o 2012 a ovo smo ili zanemarivali ili se smijali ovome...

P.S. Ispričavam se što sam unio ljutnju i razočaranje u srca osoba na ovom forumu...
(radi svog nerazumnog posta)(naravno da sam mlađa generacija nisam nego pola godine mlađi od legijonara koji ide govoriti meni što je ret a usto me i vrijeđa a ni on sam to nezna). Isto tako ispričavam se rdi psovanja...

P.P.S Zamislite trenutak kada se za godinu dana budemo smjali ovome kako se slučajno ovo poklopilo s događajem i predviđanjem i onda ništa hehe to bi bilo dobro...

P.P.P.S (lol još jedan P.) ali opet u svakom nečemu lošem ima nešto dobro nikad se nezna možda bar neko od vas upozna svoju pravu tokom rata u nekom skloništu...(jbg nemogu si pomoći optimizam)

Dali me sada razumijete što sam mislio reći!!! pale
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesub stu 27, 2010 3:57 am

Još jedna stvar legionaru, koje veze s bilo čim što sam ja ode napisao ima trava, a ti spominješ i osuđuješ kao npr. što bi neki ljudi uzeli alkohol pa išli okolo ubijati, ti tako uspoređuješ travu.

Što je skroz suprotno ona izaziva mir, nenasilje, bezbrigu, i slične stvari baš suprotno od bilo čega što ima veze s raton.
Stoga ako več me želiš vriđati slobodno (naravno s rezlogom ili ne) ali nemoj u to upletati biljku i stvarati drugima kriv dojam o njoj, kakvog već ima previše...

Hvala na razumjevanju i nadam se da si se do sada razljutio... chill
Peace!
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesub stu 27, 2010 2:09 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:


Iskreno cijlo sam se vrijeme mislio dali bih ja volio da počme i skužio sam da bih

Stvarno koji se dbl raduje ratu roll
Meni nije dosadno u zivotu , bar ne toliko da mi treba rat da me zabavi . Dok se budem krio u sklonistu zadnje na pameti ce mi biti da trazim "pravu" koju i ako nadjes vec sledeceg trenutka moze biti raznesena , zaklana itd itd. To je naravo ako imas srece pa te ne pozovu na vojnu sluzbu.
EDIT: Vidim da si i veliki strucnjak za travu roll
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimesub stu 27, 2010 3:48 pm

PEPE, u redu, drago mi je da je tako i da se u biti ne raduješ 3. svj. ratu. Oprosti ako je tako. No godina nemaju ništa veze s tim. Iskustva ljudi koji su bili u ratu i koji sada kažu da su bili u paklu meni su dovoljna da znam kako je to.
Sviđa mi se tvoj optimizam, ali to je naivni optimizam. Svatko ima pravo da bude sretan i zadovoljan, ali opet, u tvojem postu se vidi nepromišljenost. Za početak, nadam se da si dovoljno empatičan da ćeš shvatiti o čemu pričam, i da si opet bio brži u pisanju nego razmišljanju. Spominješ kako bi rađe uživao s ekipom na jet skiju umjesto išao u rat. Razumijem. Ali zaboravljaš na onu djecu, na onu mladost koja već jeste u ratu i moli za normalan život. Zašto uopće misliti na to kako je nepravedno što ćemo možda za godinu dana ići u rat, umjesto biti zahvalni na sreći što mi nismo umjesto naših vršnjaka na bojištima diljem svijeta! Žao mi je što ljudi ne misle više o tome i što mogu biti sretni i bezbrižni znajući da ne poduzimaju ama baš ništa po pitanju terora koji se svakodnevno događa, ako ništa, oko njih.
Nadam se da ćemo se za godinu dana tome smijati. No znaš da će jednom do 3. svj. rata ili bilo kojeg velikog rata doći sve dok ćemo gledati samo svoje interese.
Što se tiče trave, opet se nisi informirao do kraja. U ratovima djeca nadrogirana ubijaju, a jedna od droga koja se koristi je upravo trava. Trava ne potiče nužno na mir i nenasilje. Ona potiče na paranoju. A u paranoji ljudi rade svakakve stvari.
Eto, nemoj se ljutiti na našu reakciju ako si krivo napisao post. Mislim, tko ne bi poludio na izjavu da se netko veseli 3. svj. ratu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimened stu 28, 2010 12:14 am

Legionar je napisao/la:
Trava ne potiče nužno na mir i nenasilje. Ona potiče na paranoju. A u paranoji ljudi rade svakakve stvari.

Oprosti Legionar ali za vojnike su se koristile isključivo sintetičke droge tipa LSD, koje pucaju u manjim količinama i izazivaju halove raznirazne, ili speed od kojeg puca euforija i hiperakcija, trava ne izaziva takve stvari, paranoja dolazi )ako uopce dolazi) konzumacijom vecih količina nakon čega si sposoban samo ležati i spavati i boriti se sa svojim mislima, tako da ti post ne stoji !! lol!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimened stu 28, 2010 12:20 am

Mislio sam na to da se koristi u kombinacijama s drugim drogama.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimened stu 28, 2010 2:16 pm

Novi ministar obrane Južne Koreje, imenovan u petak kako bi 'brzo i odlučno odgovorio na krizno stanje' sa Sjevernom Korejom, zalaže se za 'stostruko uzvraćanje' u slučaju oružanog napada Pjongjanga.


Kim Kwan-Jin, bivši zapovjednik glavnog stožera vojske, imenovan je u petak novim ministrom obrane, tri dana nakon što je Sjeverna Koreja granatirala jedan južnokorejski otok, što je napad razmjera neviđenih od korejskog rata (1950.-1953.) i koji je ukazao na nedostatke unutar južnokorejskih snaga.

''Moramo odlučno odgovoriti na provokacije Sjeverne Koreje. Moramo stostruko odgovoriti u slučaju napada Sjeverne Koreje'', izjavio je predsjedničkim savjetnicima Kim.

Južnokorejska vlada bila je meta oštrih kritika jer se vojni odgovor Seula smatralo prebojažljivim nakon pjongjangova granatiranja otoka Yeonpyeong u kojem su četiri osobe poginule.

Južna Koreja izvodit će od nedjelje pomorske manevre sa SAD-om na Žutom moru. Te je vježbe Peking osudio a Pjongjang nazvao ''nedopustivom provokacijom''.

a sad kad su pocele vjezbe nove vjesti

Nakon što su se u nedjelju začule nove detonacije u blizini južnokorejskog otoka Yeonpyeonga, vlasti su zapovijedile stanovnicima otoka da se sklone u skloništa, te je svim novinarima naređeno da napuste taj otok.


Glasnogovornik južnokorejskog ministarstva obrane potvrdio je da su se u nedjelju u blizini južnokorejskog otoka Yeonpyeonga, koji je Pjongjang granatirao u utorak, čule detonacije iz daljine, iz smjera Sjeverne Koreje.

Vlasti su zbog toga zapovijedile stanovnicima otoka da se sklone u skloništa.

''Zapovijed je povučena kada su detonacije prestale'', rekao je glasnogovornik. Zračna opasnost trajala je 40-ak minuta.

Južnokorejska agencija Yonhap javila je ranije da se u blizini otoka čula topnička vatra. Otok se nalazi u neposrednoj blizini sporne morske granice između dviju Koreja, zapadno od poluotoka.

Sjeverna Koreja u petak je izvela topničku vježbu u Južnom moru, u blizini tog otoka, izazvavši ponovno zabrinutost mještana.

SAD i Južna Koreja počeli su u nedjelju zajedničke vojne vježbe u tom području u kojima sudjeluje i nuklearni nosač zrakoplova USS George Washington.

Sjeverna Koreja upozorila je u nedjelju da će, budu li povrijeđene njezine teritorijalne vode, odgovoriti ''nemilosrdnim vojnim protunapadom''.

Južnokorejsko ministarstvo obrane zatražilo je u nedjelju od novinara da napuste otok Yeonpyeong, koji je u utorak granatirala Sjeverna Koreja, jer im se ne može jamčiti sigurnost.

''Trenutno je nemoguće predvidjeti vrstu provokativne akcije koju bi Sjeverna Koreja mogla poduzeti, koristeći kao opravdanje zajedničke vojne vježbe Južne Koreje i Sjedinjenih Država koje su počele u nedjelju u Žutom moru'', stoji u priopćenju.

IZVOR 1

IZVOR 2
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitimened stu 28, 2010 3:07 pm

Jebat ce im(Sjevernjacima) Ameri majku ako samo pozovu Ramba... zubi

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Stalloned
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prvi svjetski rat...
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: