Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:49 pm

vratimo se na meditaciju,
tek kad nauci covik oprastat,nemos ti dragi ic meditirat a mrzit po svita,ili gledat kako ces sutra nekoga zajebat npr kolegu na poslu i onda navecer otvarat trece oko,
dapace cak i sex nije pozeljen neko vrijeme dok se radi na oku,
zakljucak je moj da se ipak triba dobro savjetovat prije nego se krene u ove avanturu,
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:51 pm

ovo san na brzinu sve napisa,detaljnije cemo drugi put,
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:37 pm

OK, Marine...budem ti ja popravila spol u profilu miga ...a mi cekamo tvoje detaljnije izvjestaje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:43 pm

@Marin, odličan odgovor (što se mene tiče) :)
Takav stav o religiji i ja imam. :) U konačnici, bilo koji prorok je ono u što vjerujemo, a naša vjera (odnosno usmjerenje energije/misli/želja) preko tog proroka ili direktno manifestira, ostvaruje i približava nas cilju. Možda će te smetati paralela, ali slično kao i u magiji s iznimkom što su ovdje raznorazni simboli zamijenjeni osobama koje su poučavale mnogim stvarima, lijepim stvarima :)

Nema veze za pisanje na brzinu, važno da se razumijemo zivili

Što se tiče Isusa, nemoj misliti da ja imam neku averziju prema njemu, pogledaj moj potpis miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:10 am

Dobro došao na forum marine

Imam jedno pitanje za tebe, zašto misliš da je nužno da osoba koja vjeruje u Isusa i Isusovo učenje mora nužno biti katolik, koliko ja znam crkva baš i nije blagonaklona prema ovim temama pa tako niti prema otvaranju trećeg oka.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:19 am

Imam i ja pitanje za Marina :) Koliko znam Katolicka Crkva se ostro protivi svim istocnjackim principima poput yoge, meditacije, otvaranja treceg oka i td. Kako to da si usmjeren i na Katolicku vjeru i na ovo drugo?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:57 pm

odlicno pitanje?ta pitanja sam i ja postavljaj i bioenergeticaru i svecenicima,
ka prvo kad dodjete kod ovoga bioenergeticara njemu je na zidu i sai baba i dalaj lama i isus,e sad ti izvuci pouku??kad san ga pita zasto je to sve na zidu odgovorima mi je ukratko:LJubav
e sad kad san pita jednog svecenika da koristim to i to on mi odgovora ako mi cini dobro zasto ne , postoji i katolicka meditacija samo nisan je upoznao .ali....,gledajte ljudi triba se pripazit tih laznih naucenjaka.
U svojoj deset godisnjoj literaturi,prici,dopisivanju,istrazivanju,ja san dosao do jednog zakljucka,a to je da je 1 Bog i jedna energija,da je bitna ljubav,ali prava cista ljubav,tu energiju neko nalazi u Isusa,neko u Dalaj lami,neko u Budi,itd,da san rodjen u indiji bija bi budist?naravno da bi.pa pogledajte pok Ivana papu 2,on je jedini papa koji je usa u djamiju,ej pokaza je postivanje prema njima.
ljudi moji nemoguce je doc do zakjlucka to je to i .gotovo,to necu ni ja ni vi.
Najbitnije je cinit dobro,ali bezuvjetno,e sad ce meni dat Bog,ili ucines nekome dobro pa ocekujes odma sutra uslugu od njeaga.i reka san gori malo prije nemoj cinit drugima sta nezelis da tebi cine,i to je za mene zakon na ovoj planeti ove dvi stvari,
e sad da se vratimo na trece oko,meditirat moze covik je slobodan u svakome smislu,uravnotezen,stablan,neopterecen,jer otvarat trece oko nije zajebancija bas,
ljudi moje ja san ode nacea 5 tema a ne jednu haha,
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:08 pm

To sto ti je jedan konkretan svecenik kazao to sto je kazao je njegovo osobno razmisljanje ali to nije sluzbeni stav Katolicke Crkve...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:48 pm

nisan ja ni reka da je to sluzbeni stav crkve,niti crkva to priznaje,mislim da je sve to kako covik individualno svati,ono sta viruje,i u bibliji se spominje reinakarnacija,a crkva je ka ne priznaje,meditacija takodjer,samo se ne spoinje koja i kako,tesko je prijatelju moj ova tema,individualni zakljuci i uvjerenja i snaznost vjere to sve utice na tvoj osobni zakljucak o ovome svemu.
jesi li ti otvara trece oko?
ja dok san radia na trecemu oku ugodno bi se osjeca tih 9 minuta,samo sta misli lete ne mozes ih uvatit,haha,
SAD SU VAN DAT PRIMJER O TRECEM OKU?
IDES U TERETANU DA BI IMA MISICE JAKE,E SAD DODJES PRVI DAN I STARI MOJ UDRES ODMA 100 KILA NA BENDU,I TO PONOVIS SUTRA I PREKSUTRA,STA JE SA TEBON 4 DAN,DOBRO PRODJES AKO SI SAMO SA UPALON MISICA,TAKO I TRECE OKO STARI NEMOS TI NJEGA NA PUF ODMA,NITI SE ONO MOZE OTVORIT TEK TAKO,ALI ZATO SMO MI SAMO 9 MINUTA MEDITIRALI,TO VAN JE NAJBOLJI PRIMJER
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:55 pm

@Marin...da, to pitam...dakle tvoja vjera zapravo nema veze sa onim sto propovijeda Crkva. To je OK. Samo sam pitala.

Inace, imas jos pitanja na predhodnoj stranici, cini mi se da nisi vidio pa... :)

I jos samo sitnica...pisanje velikim slovima znaci vikanje pa ako mozes pripaziti za ubuduce :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:33 pm

sorry,samo san tija naglasit vaznost primjera,jer najbolje opisuje sta se moze dogoditi ako se krene na silu,
a pitala si nesto na zadnjoj stranici da ne moras biti katolik ako virujes u Isusa?
ajmo ca to ovako objasnit,ja draga iden na misu 2-3 puta godisnje,zar san ja losiji od onoga sta ide svaki dan.?
Bog je svugdje oko nas u nas samo ga triba nac,
Mnogo nas mladi ljudi pokusava nac sebe,svoj identitet,svoju vjeru,a nemaju se kome obratiti.izgubljeni nekad u ovome pokvarenom svitu,onda utjehu nalaze udrugim stvarima,npr,neko bas radi toga bizi i onda je negdi cuja o trecem oku onda ala brale ludila,mogu ovo mogu ono i sta se dogodi kasnije pizdarija,samo da bi pobiga od svoijh strahova,i takav zapocimat meditaciju treceg oka ne savjetujem.mislim da ima jedna dobra knjiga koju triba procitat a jos nisan a to je: zasto je emocinalna inteligencija vaznija od ove nase svakodnevne tako se nesto zove knjiga.
to je draga moja najvaznije pobijedit svoj ego,strahove,pozitivni mislit to je jako bitno,
e da van jos nesto recen,nikad ama bas nikad nemoj te govorit lose,ili ono reces nekome aj kvragu iz gluposti,to ne ide u prazno to negdi ide pa se vrati,a da ne govorin o kletvama.
pogledaj malo koliko svi forumasi imaju gdoina u prosjeku,niti 30,zasto?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:41 pm

Nisam pitala nista slicno tome...mozda mislis na Chakotayev post...ovaj:
Chakotay je napisao/la:
Dobro došao na forum marine
Imam jedno pitanje za tebe, zašto misliš da je nužno da osoba koja vjeruje u Isusa i Isusovo učenje mora nužno biti katolik, koliko ja znam crkva baš i nije blagonaklona prema ovim temama pa tako niti prema otvaranju trećeg oka.
Dakle, on tu tebe pita zasto ti mislis da je netko tko vjeruje u Isusa nuzno katolik. On to ocito ne misli. A i ne samo on vec i mnogi drugi.

Ovo sa godinama forumasa bas ne kuzim pa ako moze pojasnjenje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:51 pm

nemora nuzno bit katolik,ali bitno je u sta ti virujes to je najbitnije,tvoja dusa
1.ja imam dva prijatelja,ni pricecsena,krizmana,niti idu u crkvu a viruju u isusa da je postoja na zemlji kao covijek,
2.nemoj sad da zadiremo u neke sekte jer to nezelin komentirat.
Gledaj puno ateista viruje da je Isus Krist kao osoba postoja ali pitanje jeli virujes u njega kao Bozjega sina
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 2:54 pm

ako ti odgovor nije zadovoljavajuci pitaj malo suzena pitanje jer su sva nekako opsirna i onda ne mogu uvatit bit pitanja.
nisi mi odg?jesi li otvaral trece oko?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 3:18 pm

Ovako...sto se tice Isusa, Crkve i td. Ja ti ne pripadam tome bas. Imam sakramente ali se ne slazem sa ponasanjem Crkve. Isus i njegovo ucenje i Crkva su, za mene, potpuno odvojeni pojmovi.

Sto se tice pitanja zanimalo me tvoje misljenje o Crkvi, Isusu, vjeri i tako tome :)

Ja nisam sama po sebi otvarala trece oko. Smatram da treba covjek za sve sacekati pravo vrijeme. O pravom vremenu se, pak, konzultiram sa svojim Vodicem.

Inace...mozda ces mi ti znati reci...zadnjih cca pola godine imam stalno neke podrazaje na tom podrucju treceg oka. Od pulsiranja, peckanja, svraba i td. Prvo sam zamjetila da me zna blago svrbit pa sam mislila da je nesto sa kozom...mozda neki lisaj ili nesto ali nije...onda sam skuzila i ostale pojave...pulsiranje i sl. Javlja se samo na tom podrucju. Imas neku ideju oko toga? misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 6:45 pm

isto se i meni dogadjalo,mislim na pulsiranje,pocme iz cistog mira i traje ne vise od minut ,dva,svrbez nije,ali ako se ti se to dogadjalo vjerovatno se nesto radila na trecem oku,bar mi se cini,
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 9:21 pm

Zato te i pitam...nisam nista namjerno radila...pulsiranje, peckanje ili svrbez zna trajati dosta dugo i ponavlja se po nekoliko puta u toku dana...ne znam koliko cesto ali relativno cesto...ponekad se smiri na par dana ali onda se vrati...
Sto to znaci po tvom misljenju?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:56 pm

neznan stvarno,meni se to dogadjalo kad san meditira a ka san prestao meditirati godinama nakon meditacije bi ponekad osjetio pulsiranje u trecem oku ali to bi osjetio 2-3 puta u misec dana,trajalo bi do minute.sad je prestalo skroz,odavna nisan to osjetia
a reci ti kako znas da je to trece oko?
imas li problema sa sinusima,jer ti oni mogu stvarat slicne probleme ako su ti upaljeni,mislim na gornje sinuse naravno?
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:59 pm

inace da te pitam malo ljudi sudjeluje na ovoj temi?ili san se kasno ukljucija
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:37 pm

Ja malo sudjelujem na ovoj temi jer baš i ne znam puno o trećem oku; čitaj nemam nikakvih iskustava :)

No postavio sam ti ono pitanje jer si bio rekao da prakticiraš samo stvari koje se ne kose sa kršćanstvom, iako su doista rijetki predstavnici crkve koji bi se složili s tobom. Ali nema veze objasnio si što si mislio pod time i ustvari se slažem s tobom, crkva nažalost ponekad ide i protiv Isusovog učenja, tako mi se čini da je i u ovom slučaju sa trećim intuitivnim okom.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:41 am

@Marin...nemam problema sa sinusima, a iskljucila sam i ostale mogucnosti tipa da mi je neki problem s kozom. Znam da je to podrucje treceg oka kao sto i ti znas koje je podrucje treceg oka. Meni se cesce javlja taj osjecaj ako recimo vise razmisljam o nekim pitanjima ili temama duhovnije prirode. Tako mi se cini barem... Ne znam zbilja... Stvar je u tome sto ja bas nemam namjeru ici ista na silu prakticirati ako ne vidim konkretnu svrhu toga.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:44 am

scratch
Toliko stvari ne mogu shvatiti. ''Gdje'' je točno to energetsko tijelo koje utječe na naše fizičko, i kako točno?

Edit: ovo je retoričko pitanje, uistinu ne očekujem znanstven odgovor od ikoga :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimečet tra 15, 2010 11:22 am

Ja ne kuzim pitanje. Pricali smo o trecem oku i...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:39 pm

nalazi se izmedju obrva,pa vidis one ljude iz indije sta imaju onu tocku izmedju malo povise izmedju dvi obrve,
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:39 pm

Legionar je napisao/la:
scratch
Toliko stvari ne mogu shvatiti. ''Gdje'' je točno to energetsko tijelo koje utječe na naše fizičko, i kako točno?

Edit: ovo je retoričko pitanje, uistinu ne očekujem znanstven odgovor od ikoga :P
Ako mislis na ki, ili zivotnu energiju, moze s fokusirati u koji god se zeli, a vidjeti se moze na toplinskim kamerama.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 8 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: