Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:41 pm

za respect
rekla si bila da imas nekoga vodica,zasto njega ne pitas,ukoliko je adekvatan da ti daje odgovore
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:43 pm

Mislis za Alphu...ime pise iznad slikice sa strane lijevo :) Respect je samo potpis :)

Mislis da pitam Vodica pitanje zasto mi pulsira podrucje treceg oka? O tome smo pricali ali mene zanima sto kazu drugi i kakva su njihova iskustva :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:45 pm

ovo ti je 6 cakra,neko je ove ajna,ima josneka imena,bit je trecega oka da aktivira ja mislim dvije zljezde u mozgu koja je jedna od njih za vise dimenzije,a druga prestaje radit dok smo u razvoju ona se ugasi do 6 godine,i putem meditacije ti je ponovo ukljucjes a ona je za npr dobro zdravlje,ovo je jedna od varijenti koju san cuja,nisan van bas 100 posto siguran u ovome o zljijezdama
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:49 pm

Da, radi se o pinealnoj zlijezdi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:53 pm

mislim da ima jos jedna ali nisan siguran,
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 12:55 pm

Evo ako te zanima klikni ovaj LINK...tu ima o solarnoj yogi koja takodje stimulira pinealnu zlijezdu :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 1:23 pm

Alpha je napisao/la:
Da, radi se o pinealnoj zlijezdi :)

Za koju se vjerovalo (a možda ta tradicija živi i dan danas) da je upravo treće oko budući da luči melatonin, jaki antioksidans koji ujedno pojačava percepciju i osjetljivost. Upravo je zbog tih svojstava pinealna žlijezda smatrana izvorom besmrtnosti study
Ujedno treba napomenuti da pojačano lučenje melatonina potiskuje seksualnu želju, odnosno subjekt sa pojačanim lučenjem melatonina nema pretjeranu želju za seksom, osobina koja se opet povezivala sa prosvjetljenim i receptivnijim subjektima.
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 1:40 pm

da i osobe koje san upoznao koje su u indiji zivili danas su jaki bioenergeticari sex skoro da i ne postoji
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 1:42 pm

je li ima neko koji zasita dobro otvorio trece oko a da je na ovome forumu
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 1:50 pm

Hmmm...Mislim da bi to bio izniman napor, ako misliš na konstantno otvoreno treće oko. To se, IMO, može postići uz izrazito jaku koncentraciju, a vjerojatno je netko i prirodno nadaren 5

A ako pod treće oko smatraš intuiciju, ponekada mi se zna dogoditi da je stvarno jaka, ali na žalost to nije onoliko često koliko bi voljela ili koliko bi mi trebalo misli
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 2:27 pm

nema tu intuicije,ili je vjezbas ili ne vjezbas,neznan sta bi znacila intuiccija u tome slucaju
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 2:29 pm

Ah, onda teško da se nekome de facto otvorilo treće oko nasred čela shock mudri
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 2:33 pm

jeli ti mislis ozbiljno ili se salis?pa nije u fizickom smislu
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimečet tra 15, 2010 2:42 pm

marin je napisao/la:
jeli ti mislis ozbiljno ili se salis?pa nije u fizickom smislu

It's a joke... :D raspa
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:08 am

marin je napisao/la:
je li ima neko koji zasita dobro otvorio trece oko a da je na ovome forumu

Ne.
Radila sam vežbu Pineal spin, i rezultati su bili zadovoljavajući, videla sam 1 od 3 simbola i shvatila kasnije zašto baš taj i šta znači, ali nisam više radila na tome od tada... Potreni su vreme i trud, konstantno vežbanje, a ja ovog prvog trenutno imam manjak, iako mislim da bi bilo izuzetno zanimljivo vežbati dalje u tom smeru... ali ja sada imam u planu nešto malo drugačije... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimepet tra 16, 2010 3:38 pm

Tvoj bioloski sat otkucava Zvezda,krajnje je vrijeme za udaju...Treće oko - Page 9 935271
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimepet tra 16, 2010 10:11 pm

Kahm... kakav je sada to komentar???
Imaš sreće što si mi tako dugo tako drag, sad bih ti ja odgovorila............ ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimesub tra 17, 2010 2:28 am

ja osobno tjekom meditacije (meditacije na chakre; trece oko) osjetim izrazito jako pulsiranje i vibracije koje se iz treceg oka prosire po cijelom tijelu...ali ne zelim forsirati nista previse...kad ih radim konstantno (svake veceri) cesto to pulsiranje osjetim i preko dana :)
stvaro cudan osjecaj :O
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:13 am

to san i ja osjetio dok san meditira,pulsiranje,i to pulsiranje se dogoadjai nakon sta san prestao meditirati,sad od kad je proslo 3 godina od prestanka,sve rjedje to osjecan,
pitanje za puxa?koliko vremenski mislim minuta meditiras?
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimened tra 18, 2010 2:17 am

marin je napisao/la:
to san i ja osjetio dok san meditira,pulsiranje,i to pulsiranje se dogoadjai nakon sta san prestao meditirati,sad od kad je proslo 3 godina od prestanka,sve rjedje to osjecan,
pitanje za puxa?koliko vremenski mislim minuta meditiras?

kad meditiram na chakre to traje odpirlike 10-20 minuta...a inace ovako obicna meditacija zna potrajati i duze, ali nisam siguran koliko...ali nikad nije preko 40 minuta :D
bavim se time od devetog mjeseca prosle godine...
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimened tra 18, 2010 5:28 pm

da nemoj vise od 15 minuta,ako je meditacija ozbiljnija,ako nemas nekog vodica koji ce te usmjerit malo bolje
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimened tra 18, 2010 8:41 pm

... 15 min je nista, ajd mozda ok za pocetak ili kao svakodnevna rutina.
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimened tra 18, 2010 9:33 pm

a ako ti tako kazes onda radi,
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimened tra 18, 2010 10:54 pm

Pitanje je kako ko meditira na čakre. Neko sluša muziku, neko izgovara (vibrira) odgovararuće mantre, neko tome dodaje i vizuelizaciju, neko radi samo vizuelizaciju... tako da univerzalnog recepta za trajanje nema... Ali je činjenica da je manje bolje (pogotovo u startu ili za osobu koja nije sasvim sigurna šta radi - a, na žalost, gotovo svi koji nemaju neku vrstu "učitelja" u ovim stvarima nisu baš najsigurniji šta tačno rade i koje posledice mogu izazvati), tako da je umerenost bolja od neumerenosti ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitimepon tra 19, 2010 1:22 am

tako je...mislim da dok sam umjeren - sve ce bit ok...
btw ja meditiram pomocu vizualzacija svake pojedine chakre...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 9 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: