Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mrtvi i komuniciranje s njima

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
Star
mattya
MoW
Tonks
Q
Sin_Nanna
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
tomovujevic
tinityrannical
kika13
Michael99
Danijel Barbarić
Legionar
Fantom
Annabel Lee
keala
hromi
Chakotay
Zona
Einar
Astrid
sound-of-stars
Remke
maya
argonian
Narayana
Aurora Borealis
Gea
Hexenkind
josip21
KoX
porsche
BAROŠ
zvezda
ThE_IMMORTAL
Dunja the tomboy
Neobicni forumas
Berny_Sinara
Annon Imus
Alpha
Cuppycake.Disaster
silver
Casper
gloria_g
Svjetloisjena
Rajkan
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 12:48 am

treba se "Igrati" sa tim....jer cemo stalno ziveti u strahu , neznanju i zabludi....najjvece dostignuce coveka ce biti razumevanje smrti (ili cak izbegavanje/dostizanje besmrtnosti)...dok samo nagadjamo i slusamo kojekakve price nista od toga...
[Vrh] Go down
keala
Stanica
keala


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 20
Age : 35
Registration date : 08.02.2008

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:38 pm

Postoji razlika izmedu prizivanja kojecega i komunikacije sa odredenom osobom koja zna biti izuzetno blagotvorna za obitelj preminule osobe.

Prije nekoliko mjeseci je svijet napustilo meni drago bice i bila sam neutjesna. Brinulo me jeli patio, gdje je sad, kako mu je... Nikako se nisam mogla smiriti pa sam odlucila otici kod jedne duhovne uciteljice koja je uspostavila komunikaciju s njim, rekla je da nije nista osjetio, da mu je sad super i se raduje nasem ponovnom susretu jednog dana. lovely I ja sam ga osjetila kraj sebe kao da nikad nije otisao. Rekla je jos puno stvari koje nitko drugi nije mogao znati ali nisu za forum. Od tog trenutka me ispunio mir i tuga je isceznula. Sada kada ga se sjetim jedino sto osjetim je sreca i zahvalnost sto sam dobila priliku da bude dio mene i mog zivota. lovely
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 8:32 pm

-


Zadnja promjena: Zona; pet vel 14, 2014 11:40 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:25 pm

...ili jednostavno nismo dovoljno svjesni tih stvari, ja primjerice na sprovodima mogu jako dobro osjetiti osobu koja je umrla, no ne mogu uspostaviti komunikaciju s njom, kao da postoji tanki prozirni zidić kroz koji ne mogu proći moje misli niti mogu primiti misli te osobe. Koliko mi se sada čini taj zidić je ogroman zidić straha.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:44 pm

kako osetis? Objasni malo ...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 11:50 pm

Osjetim prisutnost te osobe, kao da stoji u skupini ljudi, ali ju ne vidim fizičkim očima. To je dosta teško opisati, ako imaš slična iskustva onda znaš o čemu pričam, ako pak nemaš, onda je to teško objasniti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon kol 02, 2010 12:48 pm

Hmm... Kažu da je radoznalost ubila mačku. I to ne bez razloga.
Činjenica je da, koliko god da nas nešto zanimalo i privlačilo i šta ja znam već šta, sa nekim stvarima se stvarno ne bi trebalo igrati. Sudeći po pričama ljudi koji su svašta doživjeli, sa one "druge strane" stvarno ima svega i svačega. Lična iskustva sa prizivanjem duhova nemam, a i nemam ni neku želju da ih steknem :D

Ako ništa, ni ja ne bih željela da mene neki radoznali tinejdžer smara nakon smrti :x :D


Zadnja promjena: Annabel Lee; pon kol 02, 2010 6:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon kol 02, 2010 2:48 pm

Vecina ljudi se slaze da se ne treba igrati sa tim . To je problem , strah od nepoznatog.....ali neko ce se kad tad morati poceti igrati sa time , jer da je najjbolja opcija ne igrati se sa necime sto ne znamo mi bi i danas ziveli u pecinama.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon kol 02, 2010 6:55 pm

Da, ali činjenica je da prizivanjem duhova ja njih dovlačim ovamo svojom voljom s tim da njih niko ništa ne pita, i onda se neko pita zašto ponekad imaju želju da nam demoliraju kuću :D
Da imaju neku poruku za mene, da žele nešto da mi kažu ili samo prenesu želje i pozdrave, javili bi mi se u snu ili na neki način koji bi oni odabrali. Ja lično smatram da mi nemamo pravo nikog da uznemiravamo na taj način. Ne kažem da nikad neću doći u situaciju da prisustvujem prizivanju duhova, možda čak i da učestvujem u tome, al' sada tvrdim da ne bi trebalo...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon kol 02, 2010 11:29 pm

A zašto misliš da i oni nemaju svoju volju i da ne mogu ignorirati naš poziv. Nije nužno da oni budu negativno raspoloženi prema nama i da nam uvijek moraju nešto demolirati kad ih zovemo. Moguće je da se ponekad uopće ne jave ili da se javi i da budu prijateljski raspoloženi.

Ali slažem se niti ja ih ne bi zvao, jednostavno me strah. Iako ne znam što se sve može dogoditi, ali me baš toga i je strah tj. to je za mene potpuna nepoznanica, pa se onda bolje ne miješati u to.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon kol 02, 2010 11:50 pm

Koliko je meni poznato,prizvati se ne mogu dobre duse tj.
duse ljudi koji su na zemlji bili dobri i dragi ljudi ili
kako stari ljudi kazu Bogu a i ljudima ugodni.
Znaci da ostaju samo oni drugi,zato i mnogi ljudi kazu da se nije igrati sa tim prizivanjima
mrtvih dusa jer ce ti doci samo one koje ti zele zlo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 2:26 pm

Mene uopće nije strah prizivanja duhova, no slažem se s Annabel da je bolje to ne raditi ako za to nemamo potrebe. Neiskusnim prizivanjem možemo napraviti nešto što niti nema veze s duhovima.
Ipak, slažem se da se to područje treba istražiti iako nije neophodno za našu egzistenciju ovdje, no ništa ne bi trebalo forsirati.
@Chakotay, crna magija upravo uključuje prisilno upravljanje entitetima protiv njihove slobodne volje, njihovo potčinjavanje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:18 pm

Mene nije strah... Zato što imam tu urođenu radoznalost koja je toliko snažna da često nadvlada strah :D Ali smatram da nemam potrebe da se bakćem sa tim, tako da i ne želim :)
[Vrh] Go down
Danijel Barbarić
Višestanični organizam
Danijel Barbarić


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 30
Age : 42
Registration date : 16.09.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 6:53 am

[Vrh] Go down
Danijel Barbarić
Višestanični organizam
Danijel Barbarić


Male
Aquarius Dog
Broj postova : 30
Age : 42
Registration date : 16.09.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:00 am

Ja se ježurim čitajući ove priče možeš misliti kakav bi bio na prizivanju
[Vrh] Go down
Michael99
Prašina
Michael99


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 5
Age : 36
Registration date : 28.03.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepon oľu 28, 2011 3:23 am

Postovanje ekipa....
Novi sam na forumi i evo citam vasa iskustva s duhovima,imam i ja par iskustava odnosno dozivo sam ih u puno navrata.....
Nezam dali cete mi vjerovati ili ne ali evo jedno od mojih brojnih iskustava s dozivanjem duhova.
Za pocetak objasniti cu kako to ja radim,moja topla preporuka ako ste zeljni dozivati duhove molio bih vas da to neradite na neposvecenim mjestima pogotovo ne na otvorenome....
Ovako uzme te jedan prazan papir na njega u krug ispisete abecedu i brojeve od 0-9,uzmene obicnu iglu i konac,konap provucete kroz iglu.....iglu i konac odnosno iglu stavite u centar te abecede koju ste napisali u krug,iglu drzite labavo tako da se moze kretati smirite ruku i pocnete dozivati npr. duse,duse javise i tako skroz dok se igla nepocne micati nakon toga pocnete s pitanjima igla ce se vrtiti u krug i stati na svako slovo dok vi neprocitate to slovo na glas igla ce stajati kod tog slova i na taj nacin komunicirate s duhom.
Sada cu vam ispricati moje iskustvo s prizivanjem duhova...svatiti ce te zasto sam napomenuo da neradite to na neposvecenim mjestima....
Ovako par mjih prijatelja i ja sjedili smo u kuci mog ujaka pili smo ugl druzili smo se,nakon nekoliko ispijenih casa jedan od nas se sjetio da prizivamo duhove.Njih par nije vjervalo da je to moguce pa sam im ja odlucio pokazati ijako sam bio protiv toga zato sto ta kuca u kojoj smo bili nije posvecena no na nagovor jednog moga prijatelja pristao sam da pokazem ostalima koji nevjeruju u to.Sve sam napravio onako kako sam gore opisao,sjedili smo za stolom i ja sam poceo prizivati duha nakon nekoliko puta sto sam rekao duse,duse javise igla se pocela kretati,ja ga upitam dali si s nama on odgovori s da,nakon toga upitao sam ga dali je dobar ili zao on na to zao ali ja se nisam pretjerano zamarao s tim pa sam nastavio.Nezelim duljiti tako smo mi s njim komunicirali jedno par minuta kad odjednom meni se pocelo vrtjeti i kako da objasnim pocelo mi se crniti pred ocima ruku u kojoj sam drzao konac s iglom nisam osjecao jednostavno ko da mi je bila oduzeta nekako sam jedva uspio da pustim tu iglu kako bi prekinuo dozivanje....iskreno puno puta sam dozivao duhove no ovaj puta sam se stvarno uplasio jer mi nije bilo dobro skoro sam izgubio svijes....nakon sto sam pustio iglu svi su me cudno pogledali i rekli su mi da sam probljedio vidio sam na nije sala i bacio papir zajedno s iglom i koncem u smece...ali tu nisu prestali nasi problemi nakon nekih par min u prostoriji je zahladnjelo (neznam kako da opisem ali vidilo se kako disemo odnosno ko preko zime kad nam se vidi dah u obliku dima sorry ako zvuci glupo ali nezam ako da opisem to) jedan od mojih prijatelja tresao se jedno dobrih sat vremena nije se mogao smiriti...ako zelite probati molio bih vas da to neradite na neposvecenim mjestima ja sam x puta dozivao na posvecenim mjestima i sve je proslo ok osi ovoga gore navedenog...sorry ako je dugacko ali eto probo sam sto sam krace mogao opisati...

[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimečet kol 25, 2011 11:04 pm

To je ouji board,poznata ploca sa slovima za prizivanje duhova...drugi nacin je trljanje kristalnih casa po rubu da zvone i paljenje svijeca uz koncentriranje misli grupe i zazivanje...ima jos puno metoda, ali nije bitna procedura, bitna je cinjenica da se nekoliko ljudi skoncentrira na istu misao, a to je dovoljno za prizvati entitete iz drugih dimenzija jer nema jace energije od energije misli...ko misli da se moze s tim nositi neka izvoli, ali koga god znam da je pokusao, kasnije je jako pozalio...
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimečet ruj 08, 2011 2:49 pm

Nikada nisam prizivala duhove. Bojim se toga. Imam osjećaj da se tako mogu prizvati oni "loši" duhovi, tj zli, kako već.... Po nekoj mojoj logici. :D A i ne planiram to uopće raditi, bilo to istina ili ne da se prikažu..

Ali dosta puta sam sanjala neke osobe koje su umrle, i uvijek su imali miris po zemlji. Kao da su upravo izašli iz zemlje... :S Uglavnom... Nikad me nije bilo strah komunicirati u snu iako sam znala da su te osobe zapravo mrtve...Dapače, bilo mi je ugodno i osjećala sam se ispunjeno.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimesri stu 02, 2011 2:34 am

Michael99 je napisao/la:

Nezelim duljiti tako smo mi s njim komunicirali jedno par minuta kad odjednom meni se pocelo vrtjeti i kako da objasnim pocelo mi se crniti pred ocima ruku u kojoj sam drzao konac s iglom nisam osjecao jednostavno ko da mi je bila oduzeta nekako sam jedva uspio da pustim tu iglu kako bi prekinuo dozivanje....iskreno puno puta sam dozivao duhove no ovaj puta sam se stvarno uplasio jer mi nije bilo dobro skoro sam izgubio svijes....nakon sto sam pustio iglu svi su me cudno pogledali i rekli su mi da sam probljedio vidio sam na nije sala i bacio papir zajedno s iglom i koncem u smece...ali tu nisu prestali nasi problemi nakon nekih par min u prostoriji je zahladnjelo (neznam kako da opisem ali vidilo se kako disemo odnosno ko preko zime kad nam se vidi dah u obliku dima sorry ako zvuci glupo ali nezam ako da opisem to) jedan od mojih prijatelja tresao se jedno dobrih sat vremena nije se mogao smiriti...ako zelite probati molio bih vas da to neradite na neposvecenim mjestima ja sam x puta dozivao na posvecenim mjestima i sve je proslo ok osi ovoga gore navedenog...sorry ako je dugacko ali eto probo sam sto sam krace mogao opisati...


Neznam jesu li pitanja glupava, al'
1.ak onak imas iskustvo... mislis to sto ti je "pozlilo" je bio pokusaj da taj duh ude u tebe ili da te kao makne, da vise nepricas snjim ? Sta ti zvuci logicno ?
2.kak ste se rijesili tog duha ? Ste zvali svecenika ili tak nesto ?
3. sta je to posveceno mjesto i sta ne ? (sorry nisam iz hrvatske i malo imam onda problema skontat rijeci) ako mi mozes dati jedan primjer... jer ja nemislim da je posveceno mjesto samo crkva...mislim nitko nece pozivat duhove u crkvi ?
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 27.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimeuto pro 27, 2011 5:50 pm

ja mislim da se oni ukazu kome oni hoce mogu izludit covjeka
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepet pro 30, 2011 4:26 pm

Gluposti...kada čovek umre...nestane njegova svest...ne ide ni u raj ni u pakao....jednostavno je...otišao. tuzni
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepet pro 30, 2011 4:36 pm

Ja sam negde procitao da svest ili duh tog coveka koji umre prvo luta 40 dana po svim mestima na koja je voleo ici dok je bio ziv i ako ga ne sahrane za to vreme njegova ce dusa biti osudjena na vecno lutanje ovim svetom.Takodje , naucnici su dokazali da kad covek umre telo oslabi za 40g (dusa napusta telo).
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepet pro 30, 2011 4:51 pm

To za lutanje duha ne verujem. 40g...otkud oni znaju da je to duh? Mozda je to zato sto neki organi trule ili zbog nekog drugog razloga. To je logicnije.
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepet pro 30, 2011 4:55 pm

Pa dobro sadza lutanje manje vise, ali za 40 g naucnici su 100 posto sigurni.Nista ne truli , nista ne otpada samo se odjednom izgubi.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitimepet pro 30, 2011 5:27 pm

Veoma cudno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mrtvi i komuniciranje s njima
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: