Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko tu koga???

Go down 
+4
Aleksandar Veliki
Alpha
Jaykof
floridana
8 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:48 pm

u životinjkom svijetu mužjaci su ti koji se kočopere, plešu zavodnički ples i uostalom ljepši su od ženki. one su uglavnom neugledne dok mužjaci imaju bogatiju grivu, ljepše perje i raskošniji su.

čitam članak na net.hr-u i vezi prvog spoja i što muškarci ne vole tom prilikom. pa mi je upalo u oko ovo...
"Na prvom sastanku to je otprilike kao da je muškarac performer, a žena publika....!"

kako to ide kod ljudske vrste? tko koga i kako pokušava fascinirati, zavesti, dokazati da je pravi/a?
kako je to izgledalo kod vas? što volimo a što ne kad nas suprotni spol zavodi?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:50 pm

ja imam lijepu grivu :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:56 pm

Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:15 pm

Alpha je napisao/la:
Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

Meni je to drago. Evo iz duše da vam kažem zbilja mi je drago što sam ružniji spol. 8)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:22 pm

Alpha je napisao/la:
Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

naravno kad vas zanima samo jedna stvar zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:31 pm

stripy je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

naravno kad vas zanima samo jedna stvar zubi

Ono što visi muškarcu ispod pojasa. face
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:55 pm

da ali koliki mu je u đepu zubi

tko tu koga??? Stack-o-money
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:58 pm

vidš, pa i u ljudskom rodu muškarac mora biti šaren
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 8:29 pm

Alpha je napisao/la:
Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci
se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

Prestanite se šminkati.

Kod ljudskog roda nema određeno tko koga želi i pokušava fascinirati, to ima veze samo s osobom. Ponekad muškarci žele ispasti frajeri pred ženama, ponekad žene žele fascinirati muškarca... Pravila nema, ali mislim da su muškarci više izravni.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:15 pm

Omega je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Da, u zivotinjskom svijetu zenke su neugledne, a muzjaci
se sarene u svim duginim bojama...kod nas je malo obratno :P

Prestanite se šminkati.

Kod ljudskog roda nema određeno tko koga želi i pokušava fascinirati, to ima veze samo s osobom. Ponekad muškarci žele ispasti frajeri pred ženama, ponekad žene žele fascinirati muškarca... Pravila nema, ali mislim da su muškarci više izravni.

Jesu zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:48 am

@Stripy... lolcina ...dakle zanima nas koliko razliciti valuta ima u djepu, jel?

@Omega...samo sto se tice fizickog izgleda...ali zato lazete kud stignete da bi ste se predstavili frajerima koji niste zubi

A sto se zena tice...ti znas da osobno nisam od neke sminke i da mi nije neka fora kad zena dojde doma pa skine umjetnu kosu, trepavice, nokte, sise i tako dalje...samo...cinjenica je da izmedju dvije zene od kojih je jedna sredjena i usminkana, a druga ne musko bira ovu prvu... Vi ste prvenstveno vizualna bica...pa se nemojmo lagat da niste...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:32 am

Alpha je napisao/la:

@Omega...samo sto se tice fizickog izgleda...ali zato lazete kud stignete da bi ste se predstavili frajerima koji niste zubi

A sto se zena tice...ti znas da osobno nisam od neke sminke i da mi nije neka fora kad zena dojde doma pa skine umjetnu kosu, trepavice, nokte, sise i tako dalje...samo...cinjenica je da izmedju dvije zene od kojih je jedna sredjena i usminkana, a druga ne musko bira ovu prvu... Vi ste prvenstveno vizualna bica...pa se nemojmo lagat da niste...

Pa... Ne znaju se sve žene šminkati, ali ako zna, tada meni svakako ljepše izgleda kada je našminkana.

Pa, uglavnom jesmo vizualna bića, šta da kažem zubi

Inače kada si već skida i trepavice i sise i nokte i kosu itd... Neka si onda lijepo i ''nju'' odšarafi pa mi dobaci. face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 10:57 am

Dakle...ipak se slazes s time da zene 'moraju' biti sareniji pripadnici ljudskog roda cerek

A sto se tice ove zadnje ideje... zubi ...trebalo bi je dati negdje ko ideju...mozda se i zalijepi zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:12 am

ma ja mislim da su žene ipak više vizualna bića.
ha, probaj (mislim na muški rod) staviti par čarapa u hlaće i prošetat, ili vrtiti ključ od BMW-a oko prsta, ili pusti da ti vire fotokopirane novčanice iz đepa pa ćeš vidjeti kak se ženski rod okreće. HA :)
a nama je možda dovoljan i miris pa da slinavimo i izgubimo pamet.
eh da kad smo kod mirisa, omega kad već tražiš da ti odšarafi "nju" i pošalje nek ti ekspresno šalje jer se putem može ukiselit mudri

zbog toga mislim i tvrdim da u stvari žene su te koje zavode tj one nas kad je pitanje tko tu koga.
izbacuju u zrak te svoje prirodne parfeme ili kak se to već zove Boink (kolegica je pored mene, ne mogu ni mislit) .....nešto... i mi asti ga jednostavno poludimo, zamračimo, ka nadrogirani... a samo šminkanje je zbog toga što su žene ipak nježna stvorenja pa nas ne žele preplašiti kad nas droga popusti i kad smo sposobni vidjeti činjenično stanje zubi

:)

lovely
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:34 am

zavode i jedni i drugi
muškarci svojim zavođenjem žele pokazati da su spremni i sposobni ženu uzdržavati. i kad oni vrte ključevima BMW-a oko prsta i vade svoje ultramoderne mobitele i obavljaju važne poslovne razgovore pred potencijalnom rade to da joj dokažu da su sposobni imati ženku. žene to vole. to je upravo ono što njima i nijhovim eventualnim potomcima treba. žene, ah te žene zubi one pokazuju obline i time poručuju da su spremne za parenje i potomstvo.
i na kraju ono najvažnije šta sam primjetila. žene su te koje biraju, one su te koje muškarca pogotovo ako i on sam nezna šta hoće uhvate za ruku i "kažu ti si moj". mislim da se u tom dijelu ne razlikujemo od životinjske vrste samo mi to malo suptilnije odradimo. večerica, pokloni, vožnja,ne ne...daaaaaa, zadnje sjedište....
jeste li primjetili da malo bolje situirani muškarci ćesto imaju ljubavnicu? oni mogu sebi to priuštiti. oni mogu imati harem i brinuti se za više njih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:11 pm

Sve to stoji ali tema je o 'sarenilu'...a kod ljudi su zene 'sarenije'...ljepsi spol... Kod zivotinja su uglavnom muski primjerci ljepsi...

Pa ako cemo pricati samo o tome, o 'sarenilu', onda mi se cini da zene ipak malo manje polazu na fizicki izgled suprotnog spola nego muskarci...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:52 pm

Alpha je napisao/la:

Pa ako cemo pricati samo o tome, o 'sarenilu', onda mi se cini da zene ipak malo manje polazu na fizicki izgled suprotnog spola nego muskarci...

Npr.
Moja cura sigurno ne polaže puno na moj izgled, pošto me je lakše preskoćiti nego zaobići, ali zatu puno polaže na moj novčanik, jer je on mnogostruko šaren što se deviza tiće. :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:00 pm

Alpha je napisao/la:
Sve to stoji ali tema je o 'sarenilu'...a kod ljudi su zene 'sarenije'...ljepsi spol... Kod zivotinja su uglavnom muski primjerci ljepsi...

Pa ako cemo pricati samo o tome, o 'sarenilu', onda mi se cini da zene ipak malo manje polazu na fizicki izgled suprotnog spola nego muskarci...
tema je o zavođenju. tko koga i kako 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:37 pm

@Alex...dakle znas da ti je cura s tobom samo radi love i ti si i dalje s njom?? suspect

@Flo...e...ako je tema to onda je vrlo siroka tema...da ne kazem preindividualna :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:32 pm

pa ja volim širiti teme zubi
ajte malo i o svojim iskustvima miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:39 pm

Definiraj iskustvo lolcina lolcina lolcina

Mislis na sto mi padamo?

Aj ti prva cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:39 pm

Alpha je napisao/la:
@Alex...dakle znas da ti je cura s tobom samo radi love i ti si i dalje s njom?? suspect

To je teoretski.

Ali želim te pitati, da li bi ti bila s tipom kojeg je lakše preskoćiti nego zaobići?

Vjerovatno ne bi.

Ako bi, onda se moramo podhitno upoznati. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:40 pm

aj ti, ja nemogu od smija cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:41 pm

ja nebi preskakala hekla
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitimečet stu 13, 2008 3:03 pm

@Alex...prvo bih morala upoznati osobu da bih zbilja bila s njom... Pazi, ne pricamo o sexu na jednu noc kada je nebitno sve osim trenutne kemije i kolicine alkohola u krvi...
Dakle, da si divota predivna ne bih bila s tobom ako si seronja...i obratno...ako imas osobine ne koje se ja palim...khm...jelte cerek

...a ovo gore je ujedno i riplaj na Floino pitanjce da ja prva kazem nesto zubi

I jos nesto za Flo...ne bi preskakala, ti bi doskocila? cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko tu koga??? Empty
PostajNaslov: Re: tko tu koga???   tko tu koga??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko tu koga???
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Podravka i SMS...tko tu koga...
» Koga bi spasili?
» Za koga navijati na SP 2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: