Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podravka i SMS...tko tu koga...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podravka i SMS...tko tu koga... Empty
PostajNaslov: Podravka i SMS...tko tu koga...   Podravka i SMS...tko tu koga... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 1:17 pm

Predsjednik NO-a Podravke Darko Marinac podnio je ostavku na sve funkcije preuzevši svu odgovornost za odluku o zajmu koju je, kaže, smatrao dobrim potezom.

Predsjednik Nadzornog odbora Podravke Darko Marinac u ponedjeljak je navečer podnio ostavku na članstvo u nadzornom tijelu najveće hrvatske prehrambene kompanije.

Svojom ostavkom, kaže, želio je Nadzornom odboru osigurati miran rad i omogućiti rješavanje problema koji je on svojom odlukom prouzročio.

Podsjetimo, Marinac je 2007. kao predsjednik Uprave, splitskome SMS samostalnom odlukom odobrio dva zajma vrijedna 65 milijuna kuna, bez suglasnosti i znanja Uprave Podravke.

"Odluku o zajmu splitskome SMS-u sam tada donio sam bez bilo kakva utjecaja i valja reći kako je to tada bila isključivo moja odluka, bez znanja članova Uprave", napomenuo je Marinac prilikom ostavke. Tada je kaže procijenio kako se radi o dobrom poslovnom potezu.

Na Nadzornom odbor je rečeno kako se očekuje da Uprava Podravke pokrene postupak prisilne naplate nad SMS-om.

Istodobno, Županijsko državno odvjetništvo zatražilo je od Policijske uprave Koprivničko-križevačke, Odjela kriminalističke policije, provjeru navoda i utvrđivanja svih relevantnih činjenica koje bi ukazivale na eventualno počinjenje kaznenog djela u slučaju davanja kredita splitskom SMS-u. (Izvor)


Ovo je vec postao trend...sjebes sve sto mozes i onda ostavis da drugi ciste tvoja govna, a ti odes bez ikakvih posljedica...hmmm...jel bi se ovaj novi trend mozda mogao nazvati Sanaderizam? kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Podravka i SMS...tko tu koga... Empty
PostajNaslov: Re: Podravka i SMS...tko tu koga...   Podravka i SMS...tko tu koga... Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 1:29 pm

Leteci cirkus Monty Python-a.....cila drzava.....
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Podravka i SMS...tko tu koga... Empty
PostajNaslov: Re: Podravka i SMS...tko tu koga...   Podravka i SMS...tko tu koga... Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:06 pm

Ovo je meni tragikomično, ali opet, ovaj primjer je tako dobar da ga mi u srednjoj ekonomskoj školi izučavamo iz gospodarsva i dioničarstva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podravka i SMS...tko tu koga... Empty
PostajNaslov: Re: Podravka i SMS...tko tu koga...   Podravka i SMS...tko tu koga... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podravka i SMS...tko tu koga...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Podravka delom u srpskim rukama :D
» tko tu koga???
» Koga bi spasili?
» Za koga navijati na SP 2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: