Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Star Wars fan club

Go down 
+13
Eternity
Armin od Irima
Manster Yoda Green
Wickey666
Gea
Jaykof
Berny_Sinara
Legionar
Neo
Alpha
Svjetloisjena
floridana
Blizzard
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:52 am

I'm only a Saiyan :)
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 10:39 pm

Heh i ja sam fan(očito) koji ču ja rank dobit, nekako mi je uvjek master yoda bio simpatičan momak.
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 10:39 pm

And may the force be with you
[Vrh] Go down
Manster Yoda Green
Prašina



Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 1
Age : 26
Registration date : 15.04.2010

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimečet tra 15, 2010 11:24 pm

Bok ljudi ja sam Star Wars Dork i ja skupljam akcijske figurice star wars. a vi ? Sve što vas zanima o star warsu nači će te na ovoj stranici ali ama baš sve :likovi,mjesta, droidi... sve SVE
[url] http://www.starwars.com/vault/databank/[/url] lol lol lol!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 12:46 am

Ja obožavam Star Wars. Žao mi je što nemam malo više vremena proučavati čitavu zamisao kao i sve ostale priče...
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 11:16 pm

pridruzujem se i ja
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimepet vel 11, 2011 3:03 pm

"Remember: abilities are not inherently good or evil, it's how you use them."
―Kyle Katarn

[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimečet pro 08, 2011 3:42 pm

odlicni filmovi ali steta sta nece snimati nove nastavke jer zlo pobjeduje na kraju...no tko zna..mozda se netko i odvazi ali to sigurno nece biti george lucas...@
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimečet pro 08, 2011 11:47 pm

jedan sam od večih fanova spomenutog serijala ali imam par zamjerki, uglavnom na račun starijih filmova. 1 naravno glupi redosljed snimanja al ok, razumijem da su tada efekti bili loši pa mogu preći preko toga. ono što mi zapravo smeta što je Anakin lik čija sila je jača čak i od Yodine i vjerojatno je najveći Jedi ikad. A ipak, uspio je izgubiti od Obi-Wana i kasnije od svog sina Lukea. Sljedeća zamjerka je što je Luke već bio odrastao kada je počeo trenirati za Jedija a Anakin je još kao dijete smatran prestarim. Ok, bilo je nužno da se opet pokrenu Jediji jer Nije bilo ni jednog aktivnog ali logičnije je da Obi Wan potraži nekog klinca i obuči ga ili da obučava Lukea od malena nego ovako. Zatim glupo mi je što Luke u roku par mjeseci ili svega nešto malo godina svlada Jedijske tehnike koje svi ostali 20-ak godina uče.
Manje su zamjerke što Darth Maul nije dobio važniju ulogu u svemu tome jer je predobar lik. Ima najbolji "look" od svih negativaca, čak bolji i od samog Vadera.
Što se filmova tiče, to je to s kritikama, ostalo je predobro zamišljeno i dojma sam da nisu prvi dio SW-a (baš prvi, dakle Fantomska prijetnja)trebali snimat ako jedan film već kao dva. Oavko su ga previše saželi, kao da se žure što prije prikazati o čemu je riječ i radnja je baš stisnuta pa sam ostao zbunjen nakon što sam prvi put pogledo film.

Zamjerka cijeloj priči se odnosi na radnju iz igre SW unleashed (radnja između 3. i 4. filma) u kojima glavni lik, Vaderov učenik Starkiller ukupno dva puta porazi Darth Vadera koji na kraju ispada luzer koji u životu nije pobjedio nekoga u dvoboju lightsaberom osim Obi-Wana koji mu je zapravo dopustio da ga ubije. A zapravo je (ponavljam) tip čija je Sila jača i od Yodine.
Najzanimljiviji dio priče mie je The Old Republic dio, dakle oko 4000 godina prije Galaktičkog carstva. Tu su mi zanimljivi Sithovi - Darth Revan i Darth Malak

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimesri pro 14, 2011 12:54 pm

Za sve vas Star Wars fanove, skinite si s neta Star Wars comic books, postoji čitava kronologija tih stripova i stvarno su super. Vjerujte mi, ako volite star wars nečete požaliti
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimepon lip 18, 2012 1:02 pm

Gledo sam sve filmove. Bolja su mi prva tri koja su snimljena znači:
The New Hope
Empire Strikes Back
Return of The Jedi
A najbolja scena mi je borba između Luke-a i Vadera u Empire Strikes Back.

"I am your father!"
-Darth Vader
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimeuto lip 19, 2012 2:33 am

Dok sam bio mlađi bio sam zaluđen star wars-om pogledao sve filmove, znam sve likove napamet i skoro poginuo oponašajući mladog Anakina. Najdraži mi je film Empire Strikes Back.
A također sam volio gledati Star Trek. Isto sve serije(enterprise, next generation, deep space 9, Voyager). I sve filmove. Ali ipak mi je bio draži Star wars.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitimesri kol 28, 2019 2:30 pm

Imal još tu nekoga kome se nije sve zgadilo nakon Last Jedija? rofl

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content





Star Wars fan club - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Star Wars fan club   Star Wars fan club - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Star Wars fan club
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Star Trek ili Star Wars??
» Dragon Ball fan club
» Star trek
» Sam svoj majstor - hobby club

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: