Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što biste ucinili da sutra izbije WW3?

Go down 
+56
Einar
Hladni
Madonna
biga
Korplikan
SkywardSword
Q
Fear
darkside
hawara
whitelady
Collector604
Archangel
daughter_of_Sun
randajad
Marko251988
Johnny-Red&Black
JedanOdOnih
Maria Elena
mistik112
Yo93
bros
hromi
ex-karl marx
schmizzl
tomi
Remke
Fantom
Goran
kurto
vladimir je idiot
Michael Wittmann
Neobicni forumas
MoW
Gea
gloria_g
josip21
PEPE-Top Secret
floridana
Blizzard
Tucakovic
Shime
Panchito
Berny_Sinara
mali_djogani
Cico
zvezda
snake
gothic45
Alpha
Legionar
Groinx
Svjetloisjena
Jaykof
switch
Annon Imus
60 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:01 pm

Na kojoj svakoj....Ako moze bez generalizacije

Iznosim misljenje nauke,ako mislis ili znas da je pogresno to sto iznosim daj mi informacije da ne budem u zabludi....


Hajmo reci aktivan sam na temi Mekku Torabi,Hodanje Po Vodi i to je to koliko ja znam.

Znaci 2 teme od 50-60 tema koje se odnose na Paranormalno...Ako se to moze reci na svaku temu onda ja neznam matematiku....


Zadnja promjena: Collector604; pon stu 08, 2010 10:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:03 pm

Hromi, nemoj misliti da ja nisam. Samo što se usuđujem izaći iz nekih granica uobičajenog razmišljanja. No sve u što vjerujem znam da je samo vjerovanje i da jednim potezom može pasti u vodu.
Moram pohvaliti tebe u odnosu na to kako si postao nekada, a kako sada, jer si puno više otvorio um nekim novim, drugačijim teorijama.
Collector jednostavno odbija, a kada mu ponestane argumenata, jednostavno odbaci razgovor.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:04 pm

A koji sam to razgovor odbacio i kada..Ako moze da mi tacno navedes....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:10 pm

Pa ti. Bio si kontradiktoran samom sebi. PRvo si spomenuo da su provedena mnoga istraživanja koja su pokazala da nema istine u parapsihološkim fenomenima, a kada sam te pitao za nekakav izvor, rekao si mi da nazovem institut u SAD-u. Da, baš roll

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:19 pm

Sta je tu kontradiktorno?

Radjena su istrazivanja i dalje se rade istrazivanja...

Ta istrazivanja kao i testiranje vrsi James Randi Fondacija (koja nudi milion dolara onome ko dokaze paranormalne sposobnosti),Michael Shermer i navedena institucija...(pored desetina drugih institucija)

Dao sam ti izvore...sta je sad problem?

Ili je sad problem sto su izvori Preozbiljni
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:23 pm

Video snimka je jako stara i to je jedan jedini izvor.
Ja sam se ozbiljno nadao nekakvim akademskim radovima na području parapsiholoških fenomena poput telepatije ili astralnih projekcija, ali naišao sam samo na jednog neozbiljnog frajera kojeg su opovrgnuli u nekoj seriji starijoj od 20 godina. A mislim stvarno...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:36 pm

jel ti imas problema sa selektivnom percepcijom ili kognitivnom disonancom


I ja sam se nadao Vesni Zmijanac,pa se udala za drugog covjeka....


James Randi Fondacija

Izvoli sinko na njihov web site...Kada budes imao priliku otici u SAD javi im se u Fondaciju i dobices arhivu od desetine hiljada stranica pa listaj do zore..I da,arhiva je otvorena za javnost.

Imas navedeni institut...I da,tamo imas isto tako desetine hiljada Akademskih radova,doktorata...i imas preko 200 naucnika

I imas Michael Shermer-a


A to sto si se ti nadao da cu ja tebi donijeti Arhivu CIA-e prevario si se....

Ako zelis ozbiljne dokaze e bogami ces se morati zaputiti u SAD....

Nemozes sa kauca sve saznati....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:42 pm

Nisu sve stvari trivijalne kao što misliš da jesu. Zato molim te nemoj vrijeđati mene i moje pamćenje.
Nije ti pala ideja da će 90% ljudi pokušati izmisliti nekakav trik samo da bi se dokopalo tih 1,000,000$, a da je ostalih 10% u biti zabrijalo da nešto može, a ne može?
Kao što sam rekao, iscjelitelj Mekki Torabi to radi besplatno. Nema nikakav profit od toga. No vjerujem da niti parapsihološke sposobnosti nisu samo drmanje štapićem i evo ti čarolije, nego zahtijevaju ozbiljnost. Naprotiv, gledao sam gomile dokumentaraca u kojima je navodno dokazana telepatija ili levitacija, ali niti jednom nisam povjerovao. Zašto? Jer sam skeptik. No jesam li time odbio mogućnost postojanja levitacije i telekineze. Nisam.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:56 pm

Ni nauka nije odbila mogucnost postojanja.Ali do danas nije dokazano.Slicno kao sto ce se nekada mozda otkriti broj izmedju 2 i 3.Ali do danas mi znamo da izmedju 2 i 3 ne postoji broj.

Da je odbila nebi se razvio SETI institut u koji se ulazu stotine miliona dolara sve u cilju da se pronadje ekstraterestijalna inteligencija


To sto on radi besplatno apsolutno nista ne govori o njegovim "paranormalnim sposobnostima"

Ili naplacivao po 200 eura opet nista ne govori o njegovim "paranormalnim sposobnostima"



[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 10:58 pm

Ej, nauka nema što odbiti ili priznati. Nauka je. Ljudi stvaraju nauku. Nauka je plod ljudskog uma i kao takva mijenja se o mišljenju ljudi. Nisam niti rekao da je nauka išta odbila. Rekao sam što sam ja odbio, tj. ne odbio.

Da te pitam jesi li ti znanstvenik koje vrste po zanimanju ili planiraš biti?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:03 pm

Znanstvenik sa 21 godinu nemogu biti ni da sam Einstein...Znaci preostaje samo da planiram popc
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:08 pm

Nekada ljudi imaju lažne godine u profilu.
Planiraš biti znanstvenik... onda, ha, što da ti kažem. Čini mi se da si jako tvrdoglav, ali možda smo počeli na krivoj nozi :)
Nadam se da ćemo se još raspravljati ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:12 pm

što bi učinila? nastojala bi preživjeti i pomagala bih onima kojima bi pomoć bila potrebna.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:40 pm

E sta cu im ja zub
Imaju svasta lazno....

A i internet im dobro dodje kao maska identiteta....

Nisam tvrdoglav,samo se koristim vjerodostojnim metodama pomocu kojih u startu znas jel glupost ili je vrijedna citanja.

Kao sto sam rekao nemozemo izmisljati teorije koje nama odgovaraju....


David Icke...Zaradio milione na prodaji knjiga...Gdje govori o reptilima,da smo nastali od reptila,da oni hodaju medju nama.Do sada nije pronadjen nijedan takav reptil,niti naucni dokaz da uopste postoje,niti DNK,niti ista sto bi ukazivalo na ljude-reptile.

Covjek previse gleda Star Wars ili je prvi put imao djevojku sa 39 godina sex

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 1:10 am

Ne kazem ovo zato jer vjerujem u Ickeove knjige ali da sam ja reptil i da vladam svijetom naravno da nitko ne bi znao za mene jer bih imala moc i upravljala bih medijima, a ljudi vjeruju samo onome sto vide na tv-u ma kakva debilana bila.

Recimo, mislim da se moze reci sa 99% sigurnoscu da vanzici postoje i da nas redovito posjecuju i da vlasti odredjenih zemalja imaju podatke o tome i da su mozda cak i u kontaktu ali obzirom to nista nije sluzbeno objavljeno na tv-u svi smo skepticni u tri p.m. Onaj tren kad se sve objavi svi cemo biti "najpametniji" i reci "znali smo" gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 1:38 am

Po mom misljenju te i takve slicne knjige nisu nista drugo nego paranoja.

Teorije zavjere se izvlace iz apsolutno svega...Od toga da nas truju vakcinama,zaprasuju ljude Chemtrail-ovima,Illuminati hoce da vladaju svijetom,hoce da smanje populaciju na jednu milijardu,ljudi su reptili...i desetine drugih teorija zavjere....


Umjesto da se brinu kako da odgoje dijete i da zavrsi fakultet.Oni izmisljaju teorije o napadima svemiraca,o pokusnim eksperimentima,o duhovima koje apsolutno nemaju nikakvu podrsku niti od bilo koje drzavne institucije.

Tu ima toliko gresaka u logici,logicke pogreske,zakljucuju se teorije sasvim pogresno....

Nazalost ja nisam presjednik drzave,a da jesam donio bi zakon da Ako se dokaze da si lagao u vezi teorije zavjere onda ides u tamnicu 10 godina.Pa bi to bilo upozorenje drugima da godinama analiziraju svaki detalj teorije pa tek onda izadju i iznesu neku nebuloznu teoriju zavjere...

Gledaj dokle to ide....slusam kako govore nikad vise nece vakcinisati djecu svoju.

To treba uvesti diktaturu jer se unose takve teorije koja ne poznaje logiku niti razum.


Uzas....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 1:41 am

U biti to sa cjepivima je (nazalost) mahom istina. Cak i ona obavezna cjepiva koja dobivaju bebe mogu biti jako opasna. Kvaka je u tome da covjek moze kupiti u apoteci to isto cjepivo ali kvalitetnije i od drugog proizvodjaca i onda je manja sansa da bude nuspojava. Nazalost malo ljudi to uopce zna. Ovo cime nas kljukaju a sto je kao propisano i odobreno od zavoda je najcesce (u najboljem slucaju) sranje, a koji put i otrov.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 1:56 am

Kad bi ovi sto izmisljaju teorije zavjere otisli u neku Medicinsku instituciju koja se bavi analizom i istrazivanjem lijekova...mislim da bi ostao zaprepasten rigoroznim procedurama,i mislim da mu nebi na pamet palo da spomene zavjeru kamoli da povjeruje...


Imam osjecaj da ljudi misle da doktor dodje i kaze evo stavicemo radioaktivnog otpada u vakcinu i prodavati i to se prodaje bez ikakvih rigoroznih mjera i procedura....


Pa ako uzmemo samo unazad 100 godina samo medicina se dokazala toliko vjerodostojnom da treba najmanje 250 teorija zavjere da bi se njena vjerodostojnost unistila....

Najgore mi je kad neko ukaze na malo tackicu u medicini i govori WOW TO JE ZAVJERA NE VJERUJEM MEDICINI VJERUJEM ALTERNATIVI.A da li alternativa moze rijesiti desetine hiljada kompleksnih problema koje je medicina rijesila...

Ako si objasnio jednu sitnicu a nemozes objasniti 30.000 hiljada drugih sitnica onda i nisi nesto vjerodostojan...

Ali kada objasnis 30.000 hiljada sitnica a nemozes jednu...e to je sasvim druga prica...


Nazalost teorija zavjere se samo hvata na sitnicu ne shvata se na globalnu sliku...

To bi se zvalo Selektivna Percepcija




[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:41 am

Farmacija je jedan veliki biznis. Da, oni jako paze i testiraju sve jer ne smiju bas direktno ubit nekog sa ljekom ali se i to desava. Nije nista novo to sa cjepivima. Pitaj ljude koji imaju malu bebu. Svatko tko ima novca i tko je malo educiraniji zna za tu "caku" sa cjepivom i uredno kupuju kvalitetnije o svom trosku nego ono koje dobiju od drzave. Ili recimo ona afera sa cjepivom protiv one svinjskopticje gripe prije godinu dana. Prosirili su vijest da je to novi mutant pa je onda ispalo da su oni protiv tog "novog mutanta" vec registrirali lijek dvije godine ranije. Onda su nam jos prodali cjepiva koja ne valjaju. I sve je to lijepo znanstveno dokazano. I nikom nista. Mediji dobiju zabranu da pisu o tome i prodje voz. Sve se zataska i zaboravi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:36 pm

Spakirala bih kofer,okupila obitelj i otisla u Izrael :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:44 pm

Dva pitanja. Zasto bas u Izrael? Kako bi dosla do tamo ako je WW3? Pjesice? lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:45 pm

collector ti si psiholog? Vidim da cesto ubacujes strucne termine iz psihologije , il se samo pravis pametan :D
@hawara
Sto u izrael? Ja bi se sakrio radije kod rusa ili kineza .
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:49 pm

U Izrael jer bih se tamo osjecala najsigurnije. A kako? To jos ne znam :)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 6:11 pm

Nisam psiholog...


Sta ti znaci "ili se pravis pametan"


A koji je razlog tvog pitanja?
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 6:12 pm

hromi je napisao/la:
collector ti si psiholog? Vidim da cesto ubacujes strucne termine iz psihologije , il se samo pravis pametan :D
@hawara
Sto u izrael? Ja bi se sakrio radije kod rusa ili kineza .
Ne bih u Rusiju...A sto ako tamo pocne? Niet,spasiba
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što biste ucinili da sutra izbije WW3?
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» biste li?
» Gdje biste zivjeli???
» Biste li izlazili s nizim muskarcem?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: