Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što biste ucinili da sutra izbije WW3?

Go down 
+56
Einar
Hladni
Madonna
biga
Korplikan
SkywardSword
Q
Fear
darkside
hawara
whitelady
Collector604
Archangel
daughter_of_Sun
randajad
Marko251988
Johnny-Red&Black
JedanOdOnih
Maria Elena
mistik112
Yo93
bros
hromi
ex-karl marx
schmizzl
tomi
Remke
Fantom
Goran
kurto
vladimir je idiot
Michael Wittmann
Neobicni forumas
MoW
Gea
gloria_g
josip21
PEPE-Top Secret
floridana
Blizzard
Tucakovic
Shime
Panchito
Berny_Sinara
mali_djogani
Cico
zvezda
snake
gothic45
Alpha
Legionar
Groinx
Svjetloisjena
Jaykof
switch
Annon Imus
60 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:24 pm

Vampire Yanemba je napisao/la:
Berny je napisao/la:

doduse ja bi vam pripomogla sa Rocket Launcherom haha buduci da mi je to najdraze oruzje :D

...u kojoj igrici? face

Napravio bih što mi roditelji savjetuju.
resident evil 4 :D
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 1:57 am

hm... sutra jupii
nema škole haha baš sutra imam provjeru iz kemije hrvatskog i matematike haha a a ja dumbo stojim na kompu na ovom forumu u 1 sat po noči a ujtro mi škola a knjigu taka nisam bravo ja hehehe a da sutra izbije a skupija bi svoje prijetelju i upali kaj ja znam u pentagon i ukrali nacrte za atomsku bombu i onda kad bi smo je skoro skroz napravili uzea bi od prijetelja karting trkači i oša po teke plutonija i urana u černobir hahaha a šta ja znam zva bi frendove pa bi napravili opči kaos...neču reč na čemu nioje u redu da se s tim hvalim na foruma ajte sad bog ako ču baren dobit 1 iden baren leč teke ...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:03 am

a sad stvarno skupija bi se s frendovima u skolište naj bolje ono ispod cytilife i nabavija oruži neču reč koje i probat sakrivat što više to bolje ako triba koristit oružije jebiga upotrijebija bi ali prvo na svojoj ravnateljici hahahaha sprd a u slučaju atomske bombeneznam kolki je opasan radus zračenja pa zato ali sigurno nebi bacili u šibenik pa nemam baš velike brige...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:55 am

postao bih ratni profiter ides sverc komerc i slicno....
ako su to mogli napravit neki ugledni hrvati zasto ne bih i ja.....i posli rata kupit jahtu i krstarit.....
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:41 am

lolcina
bravo Josip ides
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:58 am

Pepe, zar je tebi doista takav problem koristiti interpunkcijske znakove? Ovako su tvoje rečenice hrpa riječi na jednom mjestu. Jel je tebi doista takav problem staviti makar točku na kraj rečenice??? Pa kako ti pišeš zadaćnice u školi, samo pišeš nabacane riječi i predaš?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:11 pm

lol
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 5:07 pm

hehe ja znam pisat ali nekako na kompu mi se neda
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 5:13 pm

Shvaćam da ti se neda, ali imaš li dojam koliko je ponekad teško shvatiti što si napisao zbog toga? Ja često izgubim volju uopće pročitati dok tako nešto vidim...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 5:26 pm

ja često zato i ne čitam...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 12:17 am

mogu procitat al se izmucim :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 1:13 am

ja bi se pridružila udrugama za protivljenje ratu - novoj verziji djeci cvijeća cerek
ili bi radila nešto zbilja protiv rata - možda novi umjetnički smjer pun ogorčenja i krvi

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:46 pm

da :D lol protiv rata su svi :) zao mi je sto se samo ove budale ne pobiju nego onda cijeli svijet uvuku u svo to srajne :/
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:26 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
da :D lol protiv rata su svi :) zao mi je sto se samo ove budale ne pobiju nego onda cijeli svijet uvuku u svo to srajne :/

nažalost, nisu svi protiv rata. To ti se može samo tako činiti, ali činjenica je da su mnogi za rat čim se osjećaju ugroženi iz bilo kojeg razloga.
Internetska populacija po forumima je općenito protiv rata, jer je i stupanj svijesti nešto viši među nama, budući da smo ipak dovoljno pismeni i educirani da shvatimo da rat u pravilu nikamo ne vodi.
Ali šta će neki koji nije završio ni osnovnu školu i unovačen je u lupit ću, Etiopiji, i postao je pukovnik gerilskih snaga biti protiv rata? Neće, rat je sve što poznaje i što mu dobro ide. Da ne pričam da je puno fizikalaca za rat jer žele pokazati koliko su jaki, a intelektualci neki su opet za rat u svrhu nekih svojih glupih ideala. Sve redom budale zbog kojih onda gine janjad, tj. oni koji nisu za rat.

OT: probao bih naći neko sigurnije mjesto od Zagreba za skloniti se. možda u planine bih otišao.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:35 pm

istina.... OT= mozda Velebit? :) ak se pobijaju Rusi Amerika,Kinezi i Japan ja mislim da je Hrvatska dosta sigurna za prezivljavanje
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:38 pm

kak si znala da mislim na Velebit? Da, da, može Velebit. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:53 pm

ja sam danas gledao jedan ratni film i u tom filmu ima jedna zanimljiva scena.....
radnja filma je u 2 svjetskom ratu negde na pacifiku i ameri se iskrcavaju na jedan otok i hoce da ga cijeloga zauzmu a japanci ga brane i tu imamo jednog casnika koji je glavni i jednog mladog casnika koji je tek zavrsio vojnu skolu....i taj starij casnik naredjuje napad na jedno brdo i otpor je jak i vojnici ginu nikako da ga osvoje ali taj glavni naredjuje opet napad bez obzira koliko ce zrtava biti i nakon nekoliko napada osvoje ga ali s mnogo zrtava...i tad mladji casnik kaze tom glavnome da bi trebalo da se sad vojnici malo odmore i da predahnu i da im treba dostaviti vode jer vojnici su zedni i umorni...ali taj glavni ni da cuje za to kaze treba ici dalje u napad sad kad su u zamahu sad kad se vojnicima diglo samopouzdanje s ovim osvajnjem brda...i taj mladji casnik se ne slaze s time.....i onda mu taj glavni pocne pricati da lako je njemu jer je mlad da je tek zavrsio akademiju i vec ima rat za dokazati se a on je godinama morao trpiti razna sranja od drugih i od onih casnika koji su vec prije bili u nekom ratu i da je on godinama cekao da negdje izbije rat da se i on moze dokazati i napredovati i da je ovo njegova velika prilika za dokazivanje da je napokon i on docekao jedan rat pa da i on moze da napreduje da dobije koje odlikovanje i da postane general....uglavnom jako zanimljiva scena.....
zamislite sve te ljude kako godinama uce kako se ratuje i sav taj arsenal oruzja a nigdje rata.....znaci oni samo traze nekakav rat za dokazivanje i kad nadju taj rat onda oni sjede za stolom nagnuti nad zemljovidom i salju ljude u smrt.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:56 pm

Bolesno, da. I vojska se izrodila kao i mnoge druge institucije suvremenog društva. Primarna funkcija vojske je odvraćanje potencijalnih neprijatelja od napada i obrana ukoliko do napada dođe.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:02 pm

imam neki osjećaj da puno toga što trenutno postoji u svijetu postoji zbog toga što je toga oduvijek bilo, primjerice: vojska, pravni sustav, monetarni sustav, prostitucija, kriminal...
e sad, u jednom društvu koje bi doseglo visoku razinu svijesti, uzmimo recimo onu koju imamo ovdje na ovom forumu, puno toga ne bi bilo potrebno. ljudi smo, dogovorili bi se tako da svima manje-više odgovara i da svi živimo u miru i sreći.
hoću reći da je sad jaaako teško promijeniti nešto, pogotovo način razmišljanja prosječnog čovjeka, da bi prihvatio da je tona toga što danas imamo zapravo umjetna i nepotrebna tvorevina i kao takva nema smisla ako bi se ponašali po visokim etičkim i duhovnim načelima, radili i raspravljali.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:05 pm

Ja bi otišao u Australiju, ona je onako malo sa strane :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:06 pm

Sa strane u odnosu na nas, ali zemlja je okrugla rofl2
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:19 pm

Da, ali je opet nekako odvojena od ostatka. Dobro, blizu je kini recimo ili Indiji, ali opet nije tako blizu :D
Nekako mi se sigurna čini.


Otišo bi na Antarktik :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:21 pm

I smrznuo se tamo kad padne duga polarna noć. Hajde neobični, smisli nešto originalnije, recimo - sagradio bih vlastito sklonište (opis dotičnog, molim lijepo) :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:43 pm

Sagradio bi sklonište na Antarktici lovely

Neznam, neznam šta bi. Pobjegao u šumu negdje. Istjero medvjeda iz neke špilje i počeo nov život tamo. Uzeo bi nož, šibice, bilježnicu tvrdi uvez i knjigu "Kako preživjeti u medvjeđoj jazbini za vrijeme nuklearnog rata". To je sve što mi treba.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitimepon lip 01, 2009 2:18 pm

MoW je napisao/la:
kak si znala da mislim na Velebit? Da, da, može Velebit. :D
ajmo na Velebit onda lol blizu nam je i more i sve hahaha :D lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što biste ucinili da sutra izbije WW3?
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» biste li?
» Gdje biste zivjeli???
» Biste li izlazili s nizim muskarcem?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: