Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Život poslije života

Go down 
+82
bodhisattva
GaGa
web dust
leont
grga@bizArt
geapura
tinityrannical
dark evil
2pac
Buby30
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Madonna
Einar
Korplikan
orca
wanderer
Abarksas
Floridain
Melkior
Findo
AVeT_
grof
akelsandra
Archangel
PathFinder
hromi
Smokva7
Annabel Lee
UNIDA
BIGFOOT
Dragony
daughter_of_Sun
Legionar
MoW
Flamezar
Pohotni Jarac
flory
konoko1
Athena
schmizzl
floridana
Fantom
tomi
Annon Imus
stella
Michael Wittmann
Luka91
Chakotay
Reptil
B
Casper
Jaykof
Blizzard
Berny_Sinara
garfild
meli
None
siskara
upperground
Thor
malenaivi
korinaema
silver
userNejm
pocahontas
gloria_g
babi
Yado
sanja
Milab
ThE_IMMORTAL
Alpha
Eosphoros
little alien
belongs to lovers
Svjetloisjena
urbanaaa
Aleksandar Veliki
zvezda
malena
Rain
86 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Vjerujete li u život nakon života, smrti?
Vjerujem
Život poslije života - Page 10 Icon_vote_lcap86%Život poslije života - Page 10 Icon_vote_rcap
 86% [ 135 ]
Ne vjerujem
Život poslije života - Page 10 Icon_vote_lcap14%Život poslije života - Page 10 Icon_vote_rcap
 14% [ 22 ]
Ukupno glasova : 157
 

Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 7:12 pm

@schmizzel pokopati vlastito dijete je nešto najteže i najtužnije što se nekome može desiti i nema riječi kojima bi mogla utješiti majku te osobe. Što god ti njoj rekla ili učinila to neće promijeniti tu činjenicu. Zato mislim da nisi licemjerna što vjeruješ u život poslije smrti i u isto vrijeme plačeš na takvom sprovodu. Dapače uprave naše emocije pokazuju da smo nešto više od ovog fizičkog tijela koje je građeno od krvi i mesa.

Na sprovodima se ustvari dosta dobro može osjetiti duh/duša umrle osobe, barem ja to nekako osjetim iako mi još uvijek nije jasno da li je to što osjetim duh umrle osobe ili možda samo misli prisutnih ljudi, jer većina ljudi koji dođu na sprovod razmišljaju o pokojniku pa je moguće da na neki način pokupim njihove misli.

@Alpha energija tijela zagušuje sve ostalo možda i zbog naših osjetila, jer sve informacije koje mi dobivaomo, dobivamo preko vida, sluha, opipa... dakle kroz tijelo i koje su jakog inteziteta, dok su primjerice intuicija, suosjećanje... puno blaže i lakše ih možemo potisnuti i na taj način zanemariti. Nešto kao što po danu ne možemo vidjeti zvijezde jer nam sunce blješti u oči, no one su tu i dalje, samo su toliko blagog sjaja da ih ne vidimo, ali kad sunce zađe onda ih vidimo u njihovoj punini :)

@pohotni jarac sviđa mi se ideja o vodiču kao nad duši koja u isto vrijeme i je i nije dio nas, tako nešto sam već osjetio dosta puta.

@omega a što je tvoje mišljenje napisao si hrpu toga, ali nisi napisao svoje mišljenje, to ustvari i je bit raspravljanja ;)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 7:16 pm

@omega, reći ću ti samo ovako... postoji nešto što se zove prikazanje :) do 40 dana nakon smrti.
i kršćanska je religija vjerovala u to... eto, pred nekoliko stotina godina ostade crkva bez toga (ortodoksi i mislimani to nisu izbacili iz svojih vjerovanja) :)
da je moguće vidjeti - slažu se svi, ali stupiti u kontakt... ja kažem ne!

sve je počelo u americi. dvije su sestre tvrdile da mogu komunicirati sa mrtvima. ljudi su dolazili iz cijelog svijeta! sestre kucnu u drvo,a mrtvi kucnu za odgovor sa druge strane. wow...
a onda se kroz nekoliko godina ispostavilo da su sestre imale jednu ružnu bolest zglobova (da čujno krckaju) i da su smo zajebavale jadne ljude!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 8:34 pm

@Chak
U svom postu sam napisao dosta svojih razmišljanja o svemu tome i u kojem smjeru sam razmišljao, iako samo onaj skeptični dio :P. Da rezimiram, vjerujem da moguće postoji nešto nakon ovog života, s tim da nisam siguran što ni kako. Teorija kojoj bi se možda najviše priklonio je ona "duša + tijelo -> učenje i iskustvo -> vraćanje na onaj svijet -> reinkarnacija", a uz sve to imam dodatnih 1000 pitanja i potencijalnih mogućnosti koje mi padaju na pamet, tipa "zašto ne bi ovo? A zašto ne bi pak ovo?" Život poslije života - Page 10 Icon_study

Osim davanja mišljenja, isto tako se mogu razraditi tuđa ili općenito malo razraditi ono o čemu se priča.

@ Schmi
Slučajevi koje sam opisivao jesu oni gdje je medij pričao o stvarima koje nikako nije mogao znati, tipa što ti je član obitelji rekao dan prije nego je otišao, a što znaš samo ti. Jesu li sve to prijevare? Moguće da jesu, a osobno ne vjerujem da je baš sve to izmišljeno s nekim ciljem. Prevaranta ima jako puno, s tim da ne mislim da su baš svi prevaranti, nego da zbilja postoje pravi mediji koji to mogu. Potvrditi to svakako ne mogu, osim onoga što sam čitao u knjigama, a materijala ima puno :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:46 pm

Šmizla, ja bih ti predložio da, uz svoja razmišljanja o smrti, pokušaš proširiti mišljenje od ovozemaljskog.
Odnosno, pomisli trebamo li mi nužno postati dio prirode i svakog bića pojedinačno? Moguće i vrlo vjerojatno da postoji još toliko drugih nivoa postojanja tako da bi se tvoja svjest nakon smrti mogla karakterizirati kao nesvjesno stanje u kojem si ti dio svega, stopljena s prirodom, nirvana... no tako bi bilo gledano s ovog nivoa.
Kakva bi svjest bila i u kojem obliku, bi li postojala svjest ili nešto sasvim drugo promatrano s nekih drugih dimenzija postojanja koje se preklapaju, tj. u kojima se mi preklapamo po nivou postojanja. Tko zna :)
Onako kako su osjećaji u fizičkom svijetu opisani nekim kemijskim reakcijama i izlučivanjem hormona, gledano sa psihološke strane oni su posljedica nekih događanja, stanja uma i djelomice svjesti, a gledano s duševne razine stanja svjesti.
Prilično sam siguran da postoji još toliko različitih kutaka promatranja na nas kao bića, no onda mi se nameće pitanje, od koje perspektive da ja gledam?
Ono što ja mislim jest da se ne trebam ograničiti na perspektive gledanja (po pitanju ove teme) nego u svojim razmišljanjima i postupcima slušati ono što mi govori ono ''ja'', intuicija, ja u svakom obliku postojanja, ja kao svoja zasebna dimenzija.

@Omega, lijepo si raščlanio razmišljanja na znanstveno-subjektivni način te razmišljao u opcijama. Nažalost, znanost trenutno može ponuditi samo opcije, postotke i vjerojatnosti, a mi funkcioniramo tako da odlučujemo i biramo opcije.
Ako ne radimo to, bit ćemo prepušteni vjetru života, a to vjerojatno ne bi završilo dobro zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 6:34 pm

ako se promjene zakoni o genetici i geneticari otkljucaju kodove,te pomocu toga znanja naprave supercovijeka koji bi koristio barem 70% mozga.mislim da bi nam on dao malo podrobnije odgovore na mnoga ovakva pitanja


da li je razlika izmedu zivota i smrti kao razlika izmedu smijeha i placa? jer kad ljudi placu ili se smiju korise iste misice i organe tijela samo njima upravljaju drugacije emocije.....think twice
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:58 am

@ Legionar
Bilo bi zanimljivo raspraviti o tim stvarima sa skeptičko-znanstveno-logičkog aspekta da vidimo što se tu još ima za izvući na površinu :D

@ Konoko
Zgodna usporedba života i smrti sa smijehom i plačom miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:00 am

Chakotay je napisao/la:
@Alpha energija tijela zagušuje sve ostalo možda i zbog naših osjetila, jer sve informacije koje mi dobivaomo, dobivamo preko vida, sluha, opipa... dakle kroz tijelo i koje su jakog inteziteta, dok su primjerice intuicija, suosjećanje... puno blaže i lakše ih možemo potisnuti i na taj način zanemariti. Nešto kao što po danu ne možemo vidjeti zvijezde jer nam sunce blješti u oči, no one su tu i dalje, samo su toliko blagog sjaja da ih ne vidimo, ali kad sunce zađe onda ih vidimo u njihovoj punini :)


Slazem se, jako lijepo opisano :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:01 am

@Omega, ti slobodno, ja ne planiram potrošiti vrijeme i snagu na to ... bar za sad :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:12 am

Budem, čim nađem sugovornika. kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:15 am

rofl2
Ajde, idući puta kada se vidimo hug

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Trogodišnji dečak se vratio iz mrtvih!   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 4:57 pm

Trogodišnji Paul bio je tri sata i 18 minuta klinički mrtav, nakon čega je došao svesti, piše nemački tabloid „Bild“, navodeći da je dečak svojim roditeljima rekao da je, zapravo, bio kod prababe na nebu.

„Bio sam kod bake Emi na nebu. Ona mi je rekla da treba odmah da se vratim“, rekao je roditeljima mali Paul nakon što je posle pada u jezero puna tri sata i 18 minuta bio klinički mrtav!
„Ovako nešto još nisam doživeo“, rekao je profesor Lotar Švajgerer, šef klinike „Helios“ u Berlinu, navodeći da deca, kada minutima budu pod vodom, najčešće ne uspevaju da prežive.
Četiri lekara klinike „Helios“ su se borila za Paulov život i skoro su ih sve nade bile napustile. Međutim, posle tri sata i 18 minuta, dečakovo srce ponovo počelo da kuca. Mali Paul se u Brandenburgu igrao u bašti dede i babe, gde je upao u jezero. Mrtvo telo dečaka je u vodi pronašao njegov deda. Dečakov otac je prvi pokušao da spase sina. Dao mu je veštačko disanje usta na usta i pokušao je s masažom srca. Vreme je prolazilo, zbog čega su roditelji pozvali hitnu pomoć. Spasilačkim helikopterom dečak je bez znakova života prebačen u bolnicu. Kada je stigao u bolnicu, temperatura Paulovog tela je bila samo 28 stepeni Celzijusa (normalna je 37 stepeni Celzijusa). Lekari veruju da je dečaku upravo ledena voda jezera spasla život. Naime, zbog hladnoće je dečakov metabolizam usporio i trošio je minimalnu količinu kiseonika.

Svetlo na kraju tunela
Mnoge osobe koje tvrde da su iskusile smrt i u poslednjem trenutku se vratile „na ovu stranu“ opisale su svoje viđenje iskustva bliskog smrti. Većina je videla odigravanje celog svog života pred očima ili osećala potpuni mir. Fenomen „svetla na kraju tunela“ uključuje viđenje blistavog svetla, tunela, pa čak i bliske osobe koja ih „zove da se vrate“.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:19 pm

Još jedan NDE :)

Zanimljivo... baš lijepo što je oživio, jer ima samo tri godine i bilo bi tužno da već umre...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:26 pm

:) da...slazem se...ja mrzim kada deca koja su tek zakoracila u svet odu iz njega...mnogo je tuzno ;(
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 7:35 pm

Da, mislim da bi šef klinike bio mnogo manje iznenađen da je čitao Raymonda Moodyja ili nekoga sličnog. Medicina gleda na te fenomene kao na moždani fenomen. Drugim riječima, kad jednom mozak nema električne aktivnosti, nema niti povratka. Međutim, i to se pokazalo da nije tako. U rijetkim situacijama, kad više ni mozak nije davao nikakve znakove života, osoba se vratila i ispričala gdje je boravila i kako je najprije gledala liječnike kako se bore za njezin život...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 10:15 pm

Ima puno takvih priča, no Bild baš i nije najpouzdaniji izvor informacija, što naravno ne mora biti da nije točno.

@MoW to sam baš i ja pomislio kad sam vidio komentar šefa klinike profesora Schwaigenera koji kaže da to još nije vidio. Naime liječnici su dosta zatvoreni prema tome, tako da im pacijenti koji su doživjeli tako nešto vrlo vjerojatno to neće ispričati.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 10:44 pm

Znam da ja prvi ne bih pričao doktorima o tom događaju ako bih to doživio. Većini doktora ne bih rekao. To nije zato što mislim da bi mene smatrali ludim, već zato što mislim da to mnogi nisu spremni čuti. Mislim da se boje bezrazložno onoga što ne razumiju.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 12:19 am

Ja bih da ovu temu spojimo sa temom Zivot poslije zivota. Jel se slazete?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 9:25 am

da :D
[Vrh] Go down
BIGFOOT
Stanica



Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 12
Age : 25
Registration date : 25.07.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimened srp 25, 2010 3:41 pm

ja sam se jedanput utopio...kada sam se probudio bio sam i hitni bilo je bolno ... no dok sam bio u nesvjesti kao da nisam ni postojao nisam ni spavao ni sanjao kao da sam se tek rodio
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri srp 28, 2010 10:33 pm

Možda se ne sjećaš svog NDE-a, a možda ga nisi niti doživio. Možda ti život nije bio tako riskantno ugrožen :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
UNIDA
Prašina
UNIDA


Female
Cancer Horse
Broj postova : 5
Age : 33
Registration date : 03.08.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 1:59 pm

smrt je zapravo samo prelazak u drugu dimenziju...duši treba naših sedam godina do nove inkarnacije...a karma nam kasnije nudi po našim prošlim razmišljanjima, događajima, stavovim i sl. opcije npr. gdje se sve možemo inkarnirati, u koji oblik, u kakvu obitelj....sve to biramo prije smrti a onda kad se rodimo kad sve više poprimamo mušku inteligenciju, fizičku, materijalnu, svjesnu, realnu kako god tada s godinama sve više okrivljavamo dr. ljude za ono što nam se dešava...a zapravo smo si to sami kreirali...kada umremo poprimamo žensku inteligenciju, duhovnu, posvjesnu, kreativnu,(to je nažalost inteligencija koja nije toliko cijenjena na Zemlji ali postaje sve više jer se Zemlja pretvara u,,raj'' tj. prelazi u petu dimenziju) i tadasve shvaćamo ah čovjek je toliko inteligentan da mu se samo smrću mogu objasniti neke stvari...
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:22 pm

Vjerujem u život poslije života, i mislim da ga svi doživljavaju, bez obzira na vjeru i religiju... Benedict je to jako lijepo opisao u svojoj knjizi Paralelni svijet. Ta knjiga sigurno nije vrhunska knjiga na tu tematiku, ali mislim da mi je pomogla da shvatim neke stvari malo bolje :D
Jedino mi je zasmetalo to što previše petlja Bibliju u sve to, al' eto...
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri kol 04, 2010 8:03 pm

Također vjerujem u život nakon života. Premda neki ljudi vjeruju u drugačiju vrstu života kao reinkarnacija.
Neki ljudi koji su doživjeli kliničku smrt znali su govoriti kako su se divno osjećali,kao da su preporođeni.
Ono što je zanimljivo je to što su neki ljudi rekli da su vidjeli svjetlost koja ih je vukla i primala te da su se osjećali lijepo i blaženo. Jesu li možda vidjeli Boga? Ja vjerujem da je to samo bio prelazak iz ovog svijeta u drugi.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri kol 04, 2010 9:24 pm

A u kakav život poslije života (smiješno zvuči) ti vjeruješ? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitimesri kol 04, 2010 9:30 pm

Vjerujem u to kako duša napusti tijelo i prijeđe u neki drugi stadij, ne više zemaljski nego u neku drugu dimenziju gdje se vjerojatno nakon nekog vremena prebaci u neko novo tijelo, ponovno u zemaljski stadij.
No, moguće su i tvrdnje ljudi koji su smrt iskusili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Život poslije života - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Život poslije života
[Vrh] 
Stranica 10 / 15.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Zivot poslije ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: