Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Regresija

Go down 
+20
flory
Dada289
Sang Real
Dantalion
Chakotay
Flamezar
Mama
Blizzard
MoW
Legionar
ANTEA65
Gea
Svjetloisjena
Alex84
zvezda
Goran
gloria_g
Alpha
Jaykof
Berny_Sinara
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 12:16 am

dakle mene zanima o regresiji jer tko bio kako se osjeca poslije toga? Ak ima slicna tema moj bad jer nisam vidila :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:05 am

može malo više o regresiji, nisam baš upućen misli
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:53 am

Jaykoq je napisao/la:
može malo više o regresiji, nisam baš upućen misli
to je pogled U prosle zivote kolko sam ja skuzila :D Odes hipnotiziraju te i znas sta si bio prije :) :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 12:00 pm

Da, regresija je metoda kojom se osoba 'vraca'/prisjeca proslih zivota...

Moze biti spontana ili inicirana. Najcesce je inicirana u vidu hipnoze ili kroz meditaciju. Najlakse je kada nas netko drugi uvede u hipnozu ali postoje i metode kojima se mozemo sami vracati. Imamo vec na forumu neke metode...znam da sam postavila post sa uputama kako nekoga (ili kako da netko nas) regresira kao sto sam spomenula i metodu zurenja u kristalnu kuglu koja moze potaknuti/olaksati meditativno stanje u kojem onda (u kugli) mozemo vidjeti segmente proslog zivota (kao sto to bude i kod hipnoze).

Stvar kod regresije je u tome sto je jako tesko utvrditi da li smo zbilja imali dozivljaj proslog zivota ili je pak sve bila igra mozga...ali u svakom slucaju moze biti poucno pa cak i zabavno (osim ako vas nisu spalili na lomaci ili tako nesto)...

E, da...valja napomenuti kako je dobro biti oprezan kome se dajemo na hipnozu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 2:06 pm

u Svijetu knjige, pogledajte knjigice na temu: Putovanje duše i Sudbina duše. upravo se radi o vođenju kroz živote u hipnozi.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 8:40 pm

Alpha je napisao/la:
Da, regresija je metoda kojom se osoba 'vraca'/prisjeca proslih zivota...

Moze biti spontana ili inicirana. Najcesce je inicirana u vidu hipnoze ili kroz meditaciju. Najlakse je kada nas netko drugi uvede u hipnozu ali postoje i metode kojima se mozemo sami vracati. Imamo vec na forumu neke metode...znam da sam postavila post sa uputama kako nekoga (ili kako da netko nas) regresira kao sto sam spomenula i metodu zurenja u kristalnu kuglu koja moze potaknuti/olaksati meditativno stanje u kojem onda (u kugli) mozemo vidjeti segmente proslog zivota (kao sto to bude i kod hipnoze).

Stvar kod regresije je u tome sto je jako tesko utvrditi da li smo zbilja imali dozivljaj proslog zivota ili je pak sve bila igra mozga...ali u svakom slucaju moze biti poucno pa cak i zabavno (osim ako vas nisu spalili na lomaci ili tako nesto)... definitivno

E, da...valja napomenuti kako je dobro biti oprezan kome se dajemo na hipnozu...
definitivno :O a kak to mislis kome se dajemo na hipnozu to je opasno? :O
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 9:16 pm

Nemam iskustava sa regresijom, nisam to nikad pokušavao, niti me to previše interesira. Tko voli nek' izvoli.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:07 am

Naravno da može biti opasno. Um ti je otvoren i može ti se sugerirati bilo šta... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 11:30 am

mene u vezi s tim, pere strah da ne zaglavim u nekim među prostorima/među vremenima.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:53 pm

gloria_g je napisao/la:
mene u vezi s tim, pere strah da ne zaglavim u nekim među prostorima/među vremenima.
da :D ak zapnes kak cemo se vratiit :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:16 pm

U biti ne mozes ostati zarobljena u medjuprostoru/vremenu ali, kao sto Zvezda kaze, moze ti se svasta sugerirati...cak i nenamjerno...a onda to vise nije tvoja regresija...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:24 pm

ja sam mislila na hipnozu....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:42 pm

I ja isto...mislim, ako pricamo o regresivnoj hipnozi...ali i nekoj drugoj...prvo sto se ustanovi u kakvu vrst hipnoze ulazis i tvoj mozak nece (cak i pod hipnozom) dozvoliti da se skrene u smjeru tipa da nakon budjenja lajes na zvuk zvona...
A kod same regresije ne mozes ostati zarobljen u vremenu...hipnozu moze prekinuti i obicna buka...kao sto se prekine san...jedno sto hipnotizer, pogotovo ako nije iskusan, moze pitanjima dovesti do sugeriranja necega sto na koncu nije tvoje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 2:21 am

Alpha je napisao/la:
I ja isto...mislim, ako pricamo o regresivnoj hipnozi...ali i nekoj drugoj...prvo sto se ustanovi u kakvu vrst hipnoze ulazis i tvoj mozak nece (cak i pod hipnozom) dozvoliti da se skrene u smjeru tipa da nakon budjenja lajes na zvuk zvona...
A kod same regresije ne mozes ostati zarobljen u vremenu...hipnozu moze prekinuti i obicna buka...kao sto se prekine san...jedno sto hipnotizer, pogotovo ako nije iskusan, moze pitanjima dovesti do sugeriranja necega sto na koncu nije tvoje...
a tako :)
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 4:04 am

Alpha je napisao/la:




Stvar kod regresije je u tome sto je jako tesko utvrditi da li smo zbilja imali dozivljaj proslog zivota ili je pak sve bila igra mozga...ali u svakom slucaju moze biti poucno pa cak i zabavno (osim ako vas nisu spalili na lomaci ili tako nesto)...

Da moguce da je sve samo igra mozga..ali takodjer postoji i teorija(koja itekako ima smisla)da to nisu nasa sjecanja,vec sjecanja nasih predaka koji se prenose genski..ako malo odemo skroz u povijest postojanja..mi smo nasljedili osjecaje kao sto su strah,panika,tjeskoba itd..sjetimo se samo kako su zivjeli ljudi od pocetka postojanja covjeka..kad su se i razvila takva osjecanja,jer i sami znamo kako se onda zivjelo...

Takodjer ima i teorija da su to sjecanja od bilo koga..zelim reci da mozemo se sjetiti nekog dogadjaja koji nije ni nas ni od nasih predaka..ali svi smo sastavni dijelovi jedne energije..tako da primamo sjecanja neke nama potpuno nepoznate osobe..

No kako bilo da bilo,ja ipak vjerujem da ima nesto u tome...mnogi ljuti su regresijom rijesili svoje probleme..neki su i uspjeli dokazati neke stvari iz proslih zivota..tako da vjerujem da su to ipak nasa sjecanja..

Cvrsto sam odlucio da cu se podvrgnuti regresiji,jer sam siguran da cu dobit odgovore na mnoga pitanja koja me muce..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 2:42 pm

Tako je...moguce da se radi o kolektivnoj svijesti ili 'jednostavnom' prijenosu sjecanja genetskim putem.

Ako bi se radilo o stvarnom nasem zivotu, dakle, reinkarnaciji ili slucaju kolektivne svijesti tada imamo prostor za dokazivanje postojanja 'zivota nakon zivota' tj. neke druge razine postojanja.
U slucaju sjecanja do kojih smo dosli preko gena...e, to bi vec moglo prije ici u prilog teoriji da osim ovog materijalnog drugog vida zivota nema.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 2:54 pm

Neobični doživljaji koje imaju ljudi kojima su presađeni organi (tuđa sjećanja, navike isl) govore u prilog tzv. staničnoj memoriji, no ne bih rekla da ona isključuje reinkarnaciju, prije će biti da postoji jedno i drugo, jer i dokazi koji idu u prilog postojanju života posljije smrti i reinkarnacije također su vrlo brojni, druga je stvar što su mnogi skeptični u jednom i u drugom slučaju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:24 pm

Slazem se da eventualni prijenos genima nuzno ne iskljucuje postojanje duse ali bi mozda netko to mogao uzeti kao argument da se sve moze objasnitit cisto mehanicki/fizicki.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:29 pm

Naravno, u krajnjoj liniji radi se o trenutno prevladavajućem mišljenju, iako ne zadugo, mislim i nadam se.

Ali gore nisam mislila na genetiku, nego na tkivo drugog čovjeka koje se nekome transplantira (bubreg, srce isl) a taj drugi onda ima neka sjećanja donatora ili čak preuzme neke navike za koje nije mogao znati. To se nedavno otkrilo jer su uspješne transplantacije ipak novija stvar i pripisuje se staničnoj memoriji, dakle svaka stanica svačijeg organizma ima mogućnost pamtiti, ne samo mozak, odnosno dijelovi kore velikog mozga kako se dosad mislilo.
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:34 pm

Alpha je napisao/la:
Slazem se da eventualni prijenos genima nuzno ne iskljucuje postojanje duse ali bi mozda netko to mogao uzeti kao argument da se sve moze objasnitit cisto mehanicki/fizicki.
ne samo da bi se moglo uzeti kao argument,vec se upravo to i radi..prenosenje gena je jaki argument ljudi koji pobijaju zivot prije zivota, ali uzalud im trud,jer postoji masa iskaza ljudi koji su vidjeli neke stvari iz proslih zivota,i kad su isli provjeravati te stvari koje su vidjeli,bile su tocne i istinite..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 4:00 pm

@Svjetlo...da, to sam malo poistovijetila sa genetskim jer je oboje na nekoj fizickoj razini iako se ne radi o istom.

@Alex84...isto tako bi te stvari bile istinite i da su prenesene cisto genima. Ono sto ne ide u prilog tome jeste sto su ponekad ti zivoti toliko razliciti (razlicite rase, kluture, razdoblja, lokacije) da se ne mogu povezati u nikakvu direktnu robinsku liniju. Pa tako ako bijela zena se regresijom vrati u zivot crnog muskarca na drugom kraju svijeta i to jos u relativno nedavnom periodu tako da je nemoguce da su im se geni mogli ispreplest...hehe miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimesri tra 29, 2009 4:50 pm

Alpha je napisao/la:
@Svjetlo...da, to sam malo poistovijetila sa genetskim jer je oboje na nekoj fizickoj razini iako se ne radi o istom.

@Alex84...isto tako bi te stvari bile istinite i da su prenesene cisto genima. Ono sto ne ide u prilog tome jeste sto su ponekad ti zivoti toliko razliciti (razlicite rase, kluture, razdoblja, lokacije) da se ne mogu povezati u nikakvu direktnu robinsku liniju. Pa tako ako bijela zena se regresijom vrati u zivot crnog muskarca na drugom kraju svijeta i to jos u relativno nedavnom periodu tako da je nemoguce da su im se geni mogli ispreplest...hehe miga
pa da,slazem se sa time ,zato i kazem uzalud im trud,ali nekazem da ne bi bile neistinite da se prenose genima..
Inace dala si jedan veoma dobar primjer.
Ajde ako imate kakvih prica da ste culi ili negdje procitali,stavite tu,da malo prokomentiramo price raznih ljudi..

Ima li ovdje mozda netko da se podvrgnio regresoterapiji?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimepon svi 04, 2009 7:40 pm

nekad davno bilo je o tome na Opri - hipnotizirali su ljude kako bi riješili njihove privatne probleme - bio je jedan čovjek koji je u lošim odnosima s sestrom, hipnotizirali su ga. i uvijek je pitanje ili sugestija ista: Kako je umro? počeo je odjednom pričati kako je u avionu i kako pucaju na njega, da je pogođen..., zatim se vratio u biliži prošli život i govori kako je umro od udarca u glavu kad je pokušao zaustaviti silovanje - osobe koja je u ovom životu njegova sestra. ispalo je da je on ogorčenje i osjćej da je mogao učiniti nešto više preselio u sadašnji život...

mene to fascinira lol, pokušali su me hipnotizirati, ali osoba koja je to pokušala nije bila toliko snažna (umno) pa niš, dok su njega bacali u trans ko od šala, mada mislim da ovo zadnje su samo lovačke priče

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto svi 05, 2009 3:07 am

Gea je napisao/la:
nekad davno bilo je o tome na Opri - hipnotizirali su ljude kako bi riješili njihove privatne probleme - bio je jedan čovjek koji je u lošim odnosima s sestrom, hipnotizirali su ga. i uvijek je pitanje ili sugestija ista: Kako je umro? počeo je odjednom pričati kako je u avionu i kako pucaju na njega, da je pogođen..., zatim se vratio u biliži prošli život i govori kako je umro od udarca u glavu kad je pokušao zaustaviti silovanje - osobe koja je u ovom životu njegova sestra. ispalo je da je on ogorčenje i osjćej da je mogao učiniti nešto više preselio u sadašnji život...

mene to fascinira lol, pokušali su me hipnotizirati, ali osoba koja je to pokušala nije bila toliko snažna (umno) pa niš, dok su njega bacali u trans ko od šala, mada mislim da ovo zadnje su samo lovačke priče
mene bi bome trebalo hrpetina ljudi hipnotizirat buduci da ja nisam lagana za hipnozu :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitimeuto svi 05, 2009 9:22 pm

ovisi kako se postave i koliko im ti to dopustiš, ja sam tvrd orah. kad mi netko kaže da se opustim odmah se ukipim :P za to moraš vjerovati čovjeku da će te uvjesti u takvo stanje...meni je sve bilo smješno, pogotovo kad su mi rekli da zatvorim oči :D

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Regresija Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Regresija
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: