Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Platonska ljubav

Go down 
+3
Svjetloisjena
malenaivi
floridana
7 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Platonska ljubav - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Platonska ljubav   Platonska ljubav - Page 2 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 9:23 pm

josip21 je napisao/la:
aj definirajte mi ovo.....

ja kad sa bija mladji imao sam prijateljicu i bili smo stvarno dobri ali.....ja sam stalno gledao kako da naskocim na nju i na kraju nisam uspio...jbga mlad bio nisam znao sve fore....uglavno bili smo prijatelji......


i je li to ta,kako uceni ljudi kazu,Platonska ljubav??


Teško je to reći, to najbolje sam znaš. Nema nekog parametra za mjerenje platonske ljubavi ili neke druge.

Ovisi o tome jesi li gledao isključivo da je zaskočiš, ili si joj se divio, dugotrajno razmišljao o njoj, volio je duboko bez nekog posebno vidljivog razloga i to kao cjelovitu osobu, a ne kao seksualni objekt.
Kod platonske ljubavi se tolerira strast, fizička privlačnost, ali ona je nekako samo usputna, "sluškinja" velike ljubavi koju osjećaš prema nekoj osobi. Emocija je u prvom planu. Postavi si pitanje je li to prijateljstvo i osjećaj ljubavi bilo samo sredstvo za postizanje cilja-seksa? Ako je, onda to nije bila platonska ljubav.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Platonska ljubav - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Platonska ljubav   Platonska ljubav - Page 2 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 9:26 pm

Omega je napisao/la:
Ne znam za tebe, ali ne mislim argumentirati šalu jer onda ona gubi smisao :P

Priznajem, osobno uvijek komentiram i šalu. Problem, znam. Što mogu kad volim dulje viceve koji svima nisu razumljivi. :P
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Platonska ljubav - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Platonska ljubav   Platonska ljubav - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:32 am

ja mislim da je Platonska ljubav jednostrana..kad sam jedno pati za onim drugim...ili možda...kad se dvoje onako mjerkaju, mjerkaju, al se nikako izmjerit..a jbg...valjda je jedno od ovo dvoje... misli misli
[Vrh] Go down
Sponsored content





Platonska ljubav - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Platonska ljubav   Platonska ljubav - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Platonska ljubav
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ljubav...
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav
» Ljubav
» Da li je ljubav trampa?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: