Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarna Joga

Go down 
+40
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
waldox
Hladni
amenities
Korplikan
LJUBAV
Grave Digger
orca
Morn
Lucifer
bros
flory
Melkior
Green
primitive101
MoW
Johnny-Red&Black
Kakashi
Neo
Ofca
Tigon
tomi
Chakotay
Michael Wittmann
paux
josip21
Flamezar
Narayana
floridana
S N A V E
Legionar
Berny_Sinara
Shime
zvezda
Gea
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
Alex84
44 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 4:39 am

Dakle evo nesto sto cu uskoro i ja poceti da prakticiram..

Solarna Joga je tehnika gledanja u sunce,s kojom upijamo suncevu energiju.Poboljsava nas cjelokupni imunoloski sustav i poboljsava covjekovo zdravlje,te pokrece paranormalne sposobnosti.

Ne oduzima vam puno vremena,ali cijeli proces traje ako se nevaram 9 mjeseci.Radi se o tome da se svaki dan ujutro pri izlasku sunca i predvece pred zalazak gleda u sunce.Prvi dan se gleda 10 sec,i svaki dan se povecava za 10sec.E sad u pocetku je bilo da se gleda 10 sec ili ujutro ili predvece,kasnije je otkriveno da je bolje rasporediti..znaci prvi dan 5 sec ujutro,pet predvece..drugi dan 10 sec ujutro,10 predvece..

Prilazem vam jedan intervju sa Hira Ratan Manekom koji je bio podvrgnut NASINOM testiranju,pracen velikim timom doktora,koji su svakodnevno pratili njegovo stanje..uvjeravam vas,doso je do nekih veoma zanimljivih zakljucaka... http://www.svjetlost-online.com/content/view/118/31/

Takodjer evo vam i jedan link gdje vam je sve potanko objasnjeno,da nelutate po netu u potrazi za odgovorima,jer tu vam se nalazi apsolutno sve sto trebate znati o Solarnoj jogi.Preporucam i citanje dnevnika koji cete ovdje naci.. http://www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/

Dakle,nakon sto ste sve procitali i vidjeli o cemu se radi,ima li mozda zainteresiranih za ovo...ili ako netko vec mozda i koristi Solarnu jogu nek napise svoja iskustva.

Jako me zanimaju misljenja forumasa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:05 pm

O Solarnoj Jogi sam nesto citala i gledala odredjene dokumentarce tj. interview-e.

Cula sam da se tako (gledanjem u Sunce) moze popravljati dioptrija ali treba se znati kako i sto se radi...jer se moze i oslijepiti. Takodje se radi o gledanju rano u jutro i predvece.

Navodno je Solarna Joga prilicno korisna za psihofizicki razvoj. Kazu da nakon nekog vremena se prakticki hranis tom energijom koju dobivas te doslovno umanjujes ili posve eliminiras potrebu za unosom hrane u organizam. Nesto tipa Prana.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:11 pm

Čitala sam te članke u Svjetlosti prije, sad ne stignem ponovo. Ali moram kao i Alph upozoriti da s tim treba jako paziti jer se vid može nepovratno oštetiti ili čak izgubiti gledanjem u sunce.
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:42 pm

Alpha je napisao/la:
O Solarnoj Jogi sam nesto citala i gledala odredjene dokumentarce tj. interview-e.

Cula sam da se tako (gledanjem u Sunce) moze popravljati dioptrija ali treba se znati kako i sto se radi...jer se moze i oslijepiti. Takodje se radi o gledanju rano u jutro i predvece.

Navodno je Solarna Joga prilicno korisna za psihofizicki razvoj. Kazu da nakon nekog vremena se prakticki hranis tom energijom koju dobivas te doslovno umanjujes ili posve eliminiras potrebu za unosom hrane u organizam. Nesto tipa Prana.
Tako je..umanji se potreba za hranom,a ako procitate intervju vidit cete neke stvari koje je Matek uspio dokazati..sa kojim bi se neke stvari definitivno trebale mijenjati u sadasnjem sustavu..recimo kolicina unosa kalorija potrebnih covjeku i jos neke stvari...

A sto se tice nacina rada..i nije tako opasno kako se misli,treba se paziti na UV zracenja sunca,sto se vrlo lako moze provjeriti na pojedinim int.stranicama hidrometeoroloskog zavoda..a onaj drugi link sto sam dao vam sve opisuje u detalje kako treba raditi sa tim,i niko dosad nije imao problema,ko se drzao tih naputaka...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 8:03 pm

Teorija Solarne joge je ok, ali što se mene tiče, nemam namjeru riskirati vid na temelju neke teorije.
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri tra 29, 2009 8:28 pm

Gripphon je napisao/la:
Teorija Solarne joge je ok, ali što se mene tiče, nemam namjeru riskirati vid na temelju neke teorije.

jooj..pa zasto mislis da bi riskirao vid?Fino ti sve pise,dakle pravila koja se moraju postivati i nema nikakvih problema..

Vjeruj mi,dosta ljudi se bave time,i ama bas nitko nije imao problema...

Kasnije cu priloziti ovdje jednu raspravu na ovu temu...

Ja jedva cekam da to zapocnem,imam neki jako dobar feeling u vezi ovoga...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 04, 2009 7:26 pm

nešto o tome bilo na Rubu znanosti, ja čekam ljeto da započnem s tim jer ovje u gradu nema mjesta gdje možeš vidjeti sunce u "sigurnim" satima.
čak kažu da se može popraviti vid... doduše tip koji to koristi tvrdi da se pomoću toga može izlječiti i sida... conf1 tu sam malo skeptična

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 04, 2009 8:43 pm

Alex84 je napisao/la:

jooj..pa zasto mislis da bi riskirao vid?Fino ti sve pise,dakle pravila koja se moraju postivati i nema nikakvih problema..

Zašto mislim? Zato jer je nekim ljudima oštećen vid pri buljenju u Sunce. A za pravila ne znam, kad mi netko od poznatih bude popravio vid ovom metodom ili išta drugo, tada ću razmatrati o korištenju toga. Sada nemam namjere provjeravati točnost teorije, možda kada ću stvarno trebati.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 04, 2009 11:39 pm

Ja često gledam u Sunce... Ni iz kakvog određenog razloga, zanimljivo mi je vežbati percepciju... kao i gledanjem u plamen sveće ili u crno ogledalo...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimeuto svi 05, 2009 9:25 pm

treba samo odbrati pravo vrijeme i gledati u njega max15min u ratmaku od 5-10 sekundi
dokazano je da svjetlost sama po sebi ljeći zato sjeverne države imaju problema s povećanom depresijom

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Shime
Višestanični organizam
Shime


Male
Cancer Goat
Broj postova : 52
Age : 44
Registration date : 11.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri svi 06, 2009 1:50 pm

Čitao sam ponešto o tome, čak sam jedno vrijeme probao gledati u Sunce, no, zbog obaveza to ne stignem. Malo je neugodno (ako se mogu tako izraziti) ispočetka, pretpostavljam zbog samog gledanja u jarku sunčevu svjetlost, no nakon nekog vremena nema problema (kad se oko navikne na svjetlost).
Nakon gledanja u Sunce, mogu reći da sam se osjećao nekako bolje, lakše, pa čak i smirenije.
U 'Na rubu znanosti' je bio intervju, mislim da je to taj iz prvog linka, i tamo je ova tema poprilično dobro pokrivena. Koliko sam shvatio, problema nema, ako se gleda u sunce unutar sat vremena od izlaska i sat vremena prije zalaska. Tada je UV zračenje najslabije i ne škodi.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:49 pm

Gripphon je napisao/la:
Teorija Solarne joge je ok, ali što se mene tiče, nemam namjeru riskirati vid na temelju neke teorije.
ja sam gledala u sunce direktno oko 12 h ujutro/podne.. 2 sekunde je to bilo i nista nije meni bilo
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:59 pm

Ne znam kako kod vas, ali ja doslovno kihnem svaki puta kada pogledam u Sunce po danu!!!
No često u sumrak znam zagledati se u Sunce...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimečet svi 07, 2009 2:38 pm

alergičan na dan? face rofl2
bitno je napuniti solarne pločice u glavi kako bi bili psihički stabilni

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:05 pm

Legionar je napisao/la:
Ne znam kako kod vas, ali ja doslovno kihnem svaki puta kada pogledam u Sunce po danu!!!
No često u sumrak znam zagledati se u Sunce...
A kad ga pogledas po noci? zubi Ma, nista cudno. Tako ako ti npr. dojde za kihnut al nekako ne ide samo pogledaj u neki izvor svjetla :) Doduse, ti si, cini se, hipersvjetlosenzibilan rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:41 pm

uzmes ono za gledanje kada je pomrcina i eto :D pomaze :DDD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepet svi 08, 2009 5:29 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
Teorija Solarne joge je ok, ali što se mene tiče, nemam namjeru riskirati vid na temelju neke teorije.
ja sam gledala u sunce direktno oko 12 h ujutro/podne.. 2 sekunde je to bilo i nista nije meni bilo

I ja tako gledam ponekad, pa šta. Gledaj 5 minuta pa napiši post nakon toga ako ćeš moći face
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepet svi 08, 2009 9:55 pm

koliko znam za početnike moraš gledati oko mjesec dana da bi se osjetio napredak u nama samima - toliko treba da se stabiliziramo na psihičkoj bazi, mada bojim se da ću ja morati gledati pola godine, pošto mi je psiha u komi drunken

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepet svi 08, 2009 10:26 pm

Gripphon je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
Teorija Solarne joge je ok, ali što se mene tiče, nemam namjeru riskirati vid na temelju neke teorije.
ja sam gledala u sunce direktno oko 12 h ujutro/podne.. 2 sekunde je to bilo i nista nije meni bilo

I ja tako gledam ponekad, pa šta. Gledaj 5 minuta pa napiši post nakon toga ako ćeš moći face
ma nemres odjedamput tako...napisano je 2 sekunde pa onda opet povisis za 2 i eto :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimened svi 10, 2009 3:32 pm

Berny_Sinara je napisao/la:

ma nemres odjedamput tako...napisano je 2 sekunde pa onda opet povisis za 2 i eto :D

Misliš da se radi o navici oka? To bi značilo da bi kad tad mogla gledati u Sunce i kroz teleskop ako dovoljno dugo treniraš prije.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimened svi 10, 2009 9:49 pm

pa ako želiš probati....

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimened svi 10, 2009 10:51 pm

Rekoh, zasad ne namjeravam riskirati, ima ljudi koji su pogoršali vid zbog buljenja u Sunce i to je činjenica, a za ovu teoriju... Ne kažem da je neistinita ili glupost, samo ja ju nisam voljan isprobavati šljaka li stvarno to tako kako piše i pritom riskirati vid koji je ionako oštećen.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 11, 2009 2:01 am

Gripphon je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:

ma nemres odjedamput tako...napisano je 2 sekunde pa onda opet povisis za 2 i eto :D

Misliš da se radi o navici oka? To bi značilo da bi kad tad mogla gledati u Sunce i kroz teleskop ako dovoljno dugo treniraš prije.
najvjerovatnije da
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 11, 2009 2:02 am

Gripphon je napisao/la:
Rekoh, zasad ne namjeravam riskirati, ima ljudi koji su pogoršali vid zbog buljenja u Sunce i to je činjenica, a za ovu teoriju... Ne kažem da je neistinita ili glupost, samo ja ju nisam voljan isprobavati šljaka li stvarno to tako kako piše i pritom riskirati vid koji je ionako oštećen.
moj valjda nije :D al ne namjeravam ni ja u sunce glediti :D
[Vrh] Go down
Shime
Višestanični organizam
Shime


Male
Cancer Goat
Broj postova : 52
Age : 44
Registration date : 11.02.2009

Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitimepon svi 11, 2009 9:52 am

Berny_Sinara je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:

ma nemres odjedamput tako...napisano je 2 sekunde pa onda opet povisis za 2 i eto :D

Misliš da se radi o navici oka? To bi značilo da bi kad tad mogla gledati u Sunce i kroz teleskop ako dovoljno dugo treniraš prije.
najvjerovatnije da


Mislim da to nije pametno, bez obzira na doba dana kada bi se gledalo u Sunce, jer, ipak, teleskop višestruko 'približi' sunce, a samim tim i njegove UV i sva ostala zračenja. Obzirom da uz pomoč običnog povečala i sunca možeš zapaliti vatru, pomisli što se može desiti oku koje je mnogo osjetljivije.
'Obično' gledanje u Sunce nebi trebalo ostavljati posljedice na uvježbano oko.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarna Joga Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarna Joga
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Joga
» Papina solarna elektrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: