Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestao avion sa 228 putnika

Go down 
+6
Gea
Svjetloisjena
Berny_Sinara
Alpha
MoW
Michael Wittmann
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2009 11:52 am

Evo što kažu...

"Jedan britanski vještak sudske medicine smatra da višestruki prijelomi kostiju 50 žrtava iz Air Francea, čija su tijela izvana ostala netaknuta, upućuju na to da se zrakoplov raspao u zraku.

Na žrtvama nema ni odjeće što je također jedan od pokazatelja da se zrakoplov raspao prije udara u površinu mora. Prema mišljenju stručnjaka, posada i putnici umrli su su prije pada u ocean.

Francuski stručnjaci koji istražuju pad Air Franceova zrakoplova u kojem je poginulo 228 ljudi priopćili su da je "gotovo sigurno" da nikad neće pronaći sve dijelove airbusa A330. Pronađeno je oko 400 krhotina zrakoplova koji je 1. lipnja pao u more nedaleko od brazilske obale, a koji je letio iz Rio de Janeira u Pariz.

Govoreći u Parizu, istražitelji su napomenuli da je područje koje se pretražuje golemo, da vremenski uvjeti nisu dobri te da je posao potrage naporan i zamoran. Napomenuli su i da su brazilske vlasti naložile obdukcije pronađenih tijela, no francuski dužnosnici još nisu dobili izvještaje. "

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:02 pm

mozda se rasprsla kabina sa pilotima prvo...i to je moguce sta nije? I mozda su piloti bili vec mrtvi pa nisu mogli javiti kontroli leta...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:04 pm

vrlo lako moguće, berny, vrlo lako moguće da si u pravu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:08 pm

vidi se da sam gledala previse "Sekundi do katastrofe" :D pa moguce je da su instalacije sprzile pilote takodjer mislim to je samo banalni primjer
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 2:22 pm

imam jedne slike koje su bile snimljene foticem u trenutku pada....

Slike su napravljene digitalnim fotoaparatom Casio par sekundi nakon otkidanja repa aviona, malo prije pada. Fotoaparat je nadjen uništen, a memorijska kartica spašena. Po serijskom broju aparata je identificiran putnik Paulo G. Muller, glumac u dječjem kazalištu koji je putovao sa dvije kćeri, Brunom i Beatriz.



Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Image001mmo




Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Image002mov
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 2:27 pm

berny, slike su šokantne, ali nije li avion uletio u oluju? ovdje nema oluje. daj molim te stavi link na izvor tih slika.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 3:23 pm

MoW je napisao/la:
berny, slike su šokantne, ali nije li avion uletio u oluju? ovdje nema oluje. daj molim te stavi link na izvor tih slika.
nema linka to sam ja dobila od frendice preko maila jos pise na engleskom objasnjenje al probat cu naci od kuda je a sta sam htjela reci...nije li na prvoj slici kao neka ptica-andeo smrti...a mozda nisu pustili u javnost radi toga jer nes taje pa su rekli kao da je oluja strgala avion...i da sokantne su :( Feel so sad for all the passengers including the extraordinary photographer, who kept his cool even in his last moments of life and took this photo. Hats off to him!!!

The world saw the disappearance of an A330 Air Frane during a trans Atlantic flight between Rio to Paris . Very ironic that a day before I got a mail of the photos taken a a passenger on a flight mins after a mid air collision, and mins before the crash of the said aircraft

Two shots taken inside the plane before it crashed. Unbelievable! Photos taken inside the GOL B 737 aircraft that was involved in a mid air collision and crashed.....

A B737 had a mid air collision with the Embraer Legacy while cruising at 35,000 feet over South America . The Embraer Legacy, though seriously damaged with the winglet ripped off, managed to make a landing at a nearby airstrip in the midst of the Amazon jungle. The crew and passengers of the Embraer Legacy had no idea what they had hit. The B737
however crashed, killing all crew and passengers on board.

The two photos attached were apparently taken by one of the passengers in the B737, just after the collision and before the aircraft crashed. The photos were retrieved from the camera's memory stick. You will never get to see photos like this. In the first photo, there is a gaping hole in the fuselage through which you can see the tailplane and vertical fin of the aircraft. In the second photo, one of the passengers is being sucked out of the gaping hole. These photos were found in a digital Casio Z750, amidst the remains in Serra do Cachimbo. Although the camera was destroyed, the Memory Stick was recovered. Investigating the serial number of the camera, the owner was identified as Paulo G. Muller, an actor of a theatre for children known in the outskirts of Porto Alegre . It can be imagined that he was standing during the impact with the Embraer Legacy and during the turbulence, he managed to take these photos, just seconds after the tail loss the aircraft plunged. So the camera was found near the cockpit. The structural stress probably ripped the engines away, diminishing the falling speed, protecting the electronic equipment but not unfortunately the victims. Paulo Muller leaves behind two daughters, Bruna and Beatriz.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:12 pm

Da se mene pita ja to ne bih pustila u javnost...prvenstveno radi rodbine i prijatelja onih koji su ostali...ne mogu niti zamislit kako se osjecaju kada dobiju sliku te tragedije...covjek moze zamisljat ali kad vidi sliku...omg :(

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:18 pm

Slike su izgleda hoax još iz 2006. Eto što ti net radi, i ljudi koji ne razmišljaju što čitaju i što gledaju...

http://www.hoax-slayer.com/air-collision-photos-hoax.shtml

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:25 pm

A boze dragi cim se ljudi bave...mislim, dovoljno su mi blesavi oni pusti hoax mailovi o dobitku na lotu ili skupljanju love za nekog klinca koji se vrte 10 godina...a sad se i 'umjetnicki' izrazavaju...ajd, hoax je, super, al da to dojde nekom kome je netko poginuo u u tom avionu ovaj bi prvo dobio zivcani slom pa kad izadje iz bolnice bi eventualno saznao da se radi o hoaxu...sve to treba :x

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:34 pm

Alpha je napisao/la:
A boze dragi cim se ljudi bave...mislim, dovoljno su mi blesavi oni pusti hoax mailovi o dobitku na lotu ili skupljanju love za nekog klinca koji se vrte 10 godina...a sad se i 'umjetnicki' izrazavaju...ajd, hoax je, super, al da to dojde nekom kome je netko poginuo u u tom avionu ovaj bi prvo dobio zivcani slom pa kad izadje iz bolnice bi eventualno saznao da se radi o hoaxu...sve to treba :x

pa je, slažem se da je to strašno!
Ipak, odmah sam iz priče i slika uočio dvije nelogičnosti: vrijeme je vedro, a u nesreći je navodno bila oluja i drugo, tip slika raspad aviona. To nema nikakve šanse da bi itko to ikad radio. Još da su prodali štos da postoji kamera u kabini koja je to slikala, ali kamera, pa pronađena memorija. Ono, daj molim te, očito igraju na emocije... roll

Svejedno, autori "uratka" bi trebali kazneno odgovarati, jer većina ljudi će prvo gledati iracionalno i pasti u komu od šoka.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:42 pm

Ja nisam pokontala ovo s olujom jer sam cula svakakve varijante i zapravo vise nisam ni znala jel avion bio u oblaku ili sto...a ovo da je malo precudno da netko slika u sred raspadanja svega skupa je definitvno iako postoji sansa...kasnije sam tek procitala ovaj text sto je Berny dala...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 4:56 pm

koliko ja znam jos se nista ne zna o razlogu pada i ne zna se da li je kriva oluja ili nekakav oblak....i drugi avioni su u priblizno isto vrijeme letili istom rutom pa nisu prijavili nikakvu oluju i slicno.....

a slika....sta reci odmah sam posumnjao da je prava....ali zanimljivo kako ju je napravio...prva slika prikazuje tipa desno u drugom redu kako sjedi na sjedalu a na drugoj vidimo tog istog tipa kako leti van aviona i vidimo da je na njegovom sjedalu pukao naslon....mislim sta je kreativno je....iako malo tj. puno bezosjecajno prema obitelji zrtava....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2009 6:52 pm

pa to sam dobila putem maila od meni dobre frendice a to i je hoax i cini se i meni a ljudi su fakat kreteni :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestao avion sa 228 putnika
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Gdje je nestao smisao blagdana?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: