Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestao avion sa 228 putnika

Go down 
+6
Gea
Svjetloisjena
Berny_Sinara
Alpha
MoW
Michael Wittmann
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 10:34 pm

Stayter je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Odlična slika, ali prevelika. Možeš je smanjiti uslugom na ImageShacku
meni se bas ovakva svidja :)
poslala sam ti pm. po pravilu slike ne smiju biti veće od 640x480
dakle nije stvar u sviđanju. i meni se sviđaju veće
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 1:27 am

Čini se da su našli neke dijelove zrakoplova

LINK
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 2:12 am

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 11:12 am

Berny_Sinara je napisao/la:
oho...meni je super ova slika :
https://media.photobucket.com/image/storm%20lightning/newhorizon_01/RedLightningStorm.jpg
i
http://www.amemco.net/Images/lightning.jpg
po tim slikama shvatis da je priroda neukrotiva :D

ooo da, mi smo samo mali crvići na koži Zemlje. Ona se često popiša na nas, koji put nas sprži munjama, koji put se malo protrese ili zapali, divota! :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 12:13 pm

MoW je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ja se ne kuzim bas al volim citat i informirat se...da ne kazem ucit miga
Itekako je bila lovely ...vidis ju jednom i onda dobis efekt moljca koji se zaljubio u zarulju cerek
Svatko tko voli učiti i informirati se moj je prijatelj! :)
Moljac i žarulja - briljantna poredba. :D
Hvala oops ... :) ... zivili

MoW je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
ajme meni je tu super :)) ja obozavam gledat munje to mi je neka vrsta "hobija"
obožavam kad priroda bijesni, ali obično to volim gledati iz sigurnosti kuće, a ne da budem mokar kao miš. lolcina
Takodje...al vjecito imam taj osjecaj da nigdje nije zbilja sigurno...tako da sve ostane na tome da je u kuci barem suho (dok ne poplavi) zubi
Inace se najvise bojim vjetra. Tocnije orkanskog vjetra. Obzirom ovdje kod mene zna bit i orkanskog juga i orkanske bure onda bude panike al isto gledam...ima neceg u tome da nas (me) privlace stvari kojih se bojimo...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 1:41 pm

Alpha je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ja se ne kuzim bas al volim citat i informirat se...da ne kazem ucit miga
Itekako je bila lovely ...vidis ju jednom i onda dobis efekt moljca koji se zaljubio u zarulju cerek
Svatko tko voli učiti i informirati se moj je prijatelj! :)
Moljac i žarulja - briljantna poredba. :D
Hvala oops ... :) ... zivili

MoW je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
ajme meni je tu super :)) ja obozavam gledat munje to mi je neka vrsta "hobija"
obožavam kad priroda bijesni, ali obično to volim gledati iz sigurnosti kuće, a ne da budem mokar kao miš. lolcina
Takodje...al vjecito imam taj osjecaj da nigdje nije zbilja sigurno...tako da sve ostane na tome da je u kuci barem suho (dok ne poplavi) zubi
Inace se najvise bojim vjetra. Tocnije orkanskog vjetra. Obzirom ovdje kod mene zna bit i orkanskog juga i orkanske bure onda bude panike al isto gledam...ima neceg u tome da nas (me) privlace stvari kojih se bojimo...

da, nema sigurnog, sigurnost je iluzija. Neki ljudi jednostavno moraju biti stalno sigurni, inače se loše osjećaju. Ne znam, ja volim i sigurnost i nesigurnost, ali ne volim opasnost, pa stoga izbjegavam stvari koji bi me stvarno ugrozile kao što su vožnja motorom, veranje po liticama, padobranstvo, bungee i slično.
Kad sam preko ljeta u Karlobagu, tamo zna jaaako puhati bura. Tamo skoro uvijek nešto puše, pa je čisto čudo kad je mirno...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 2:12 pm

mene je bura jednom otpuhala skoro :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 3:05 pm

Mene nije skoro nego jeste...doduse davno. Kad sam bila klinka diglo me sa cca trece stepenice i spustilo na pod. Valja napomenut da sam bila vrlo mrsavo, da ne kazem anoreksicno, dijete zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 3:09 pm

mene je mislim neka manja pijavica podigla sa zemlje kad sam imao pet godina, pa je baka dotrčala i primila me za ruku da ne odletim. moja prva i zadnja levitacija! lol

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:04 pm

joj lol mene je malo nadigla a i ne bi se cudila da me sada digne imam samo 45 kila >_<
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:11 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
joj lol mene je malo nadigla a i ne bi se cudila da me sada digne imam samo 45 kila >_<

Berny, morat ću doći do tebe da te ugojim. lol

OT: potvrdili su da su našli ostatke aviona, zasad nema naznaka o preživjelima, poslat će podmornice da traže crne kutije na 6-7 km dubine. To je kao da traže igle u plastu sijena. :(

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:23 pm

pa i nije bas tako jer te crne kutije kad se avion srusi onda one jedno mjesec dana emitiraju signal da ih se moze pronaci lakse iako ce ih biti tesko izvaditi iz te dubine....znam da su vadili od jedne druge avionske nesrece te crne kutije s dubine od 4 kilometra i uspili su ih izvaditi.....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:27 pm

josip21 je napisao/la:
pa i nije bas tako jer te crne kutije kad se avion srusi onda one jedno mjesec dana emitiraju signal da ih se moze pronaci lakse iako ce ih biti tesko izvaditi iz te dubine....znam da su vadili od jedne druge avionske nesrece te crne kutije s dubine od 4 kilometra i uspili su ih izvaditi.....

postoje nepredvidive morske struje, podmornicama će trebati par dana da dođu tamo, područje je ogromno, signal slab, a dubina je zaista velika. Ne znam, nadam se da će nešto pronaći, ali sam skeptičan.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:37 pm

da slazem se da ce biti tesko...samo sam htio reci da nadam se da su uspjeli uhvatiti signal a ako jesu znaci da znaju otprilike gdje su te crne kutije....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:02 pm

MoW je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
joj lol mene je malo nadigla a i ne bi se cudila da me sada digne imam samo 45 kila >_<

Berny, morat ću doći do tebe da te ugojim. lol
to zavisi od visine :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:48 am

Stayter je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
joj lol mene je malo nadigla a i ne bi se cudila da me sada digne imam samo 45 kila >_<

Berny, morat ću doći do tebe da te ugojim. lol
to zavisi od visine :)
hahaha 158 :)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:59 am

onda je to u redu :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 11:13 am

Najnovije informacije ukazuju na to da je avion uletio u vrlo veliki i gusti olujni oblak, tijekom čega mu je oštećena sva elektronika i rezervni sustavi te se doslovno raspolovio još u letu. To bi objasnilo zašto se ostaci nalaze razbacani na protezu od 90 km, s tim da vjerojatno nije došlo do zapaljenja rezervoara goriva.
Na temelju ovoga dosad iznesenog još jačim smatram hipotezu o pozitivnoj ili kuglastoj munji koja ga jednostavno raznesla.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 11:23 am

Slazem se da ce potraga biti zeznuta...veliki radijus, velika dubina, a 30 dana nije tako puno vremena kao sto bi se nekom mozda ucinilo conf1

MoW...mislis da je kuglasta munja? Uf...ovaj moljac se upravo sada boji...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 11:35 am

Alpha je napisao/la:
Slazem se da ce potraga biti zeznuta...veliki radijus, velika dubina, a 30 dana nije tako puno vremena kao sto bi se nekom mozda ucinilo conf1

MoW...mislis da je kuglasta munja? Uf...ovaj moljac se upravo sada boji...

evo da umirim moljca: može biti puno drugih uzroka.
Doduše, ako je kuglasta munja, onda bilo koje zaštite na avionu ne bi imale šanse.
Zapravo najvjerojatnije je niz čimbenika, otkazivanje ove ili one elektronike, početak pada pa možda nagli udar olujnog vjetra, a budući da su izgubili autopilota pilot nije mogao kompenzirati nalet pa se možda avion izvrnuo, možda je još koja obična munja pogodila i torzijski momenti uslijed padanja i izvrtanja su ga prepolovili. Samo nagađam, naravno. :(
Pozitivna munja je mnogo vjerojatnija od kuglaste...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:00 pm

a zar niko nije razmotrio da su mozda teroristi aktivirali bombu u avionu zubi ?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:03 pm

Iskreno govoreci mozda je bolje da te spici kuglasta munja i dezintegrira u trenu (naravno i to trazi odredjene okolonosti) nego da padas prema Oceanu svjestan sto slijedi.
Ako sam dobro procitala bilo je rijeci da se avion u zraku prelomio...zamislite tu paniku...omg...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:06 pm

Stayter je napisao/la:
a zar niko nije razmotrio da su mozda teroristi aktivirali bombu u avionu zubi ?

razmotrena je ideja. Drži se da avion nije eksplodirao u zraku jer bi se cijelo gorivo zapalilo, a navodno su našli ostatke goriva kako plivaju. Jednostavno se prepolovio ko čačkalica. :(

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:18 pm

avion se krece oko 900km/h u na prosecnoj visini od oko 10 000 metara, ako bi doslo do eksplozije u avionu, eksplozija bi raznela samo avion dok bi krila ostala citava iako se u njima nalazilo gorivo jer pri toj brzini nebi mogla vatra da stigne do goriva a i plus nema dovoljno kiseonika da bi vatra opstala!
a i moguce da je jos bila neka manja oluja koja je samo raznela delove...
sto se tice pozitivnih, loptastih itd munja, sanse da ce bas avion da pogodi su 921597187 prema 1, zaboravljate da avion nema uzemljenje, a zemlja nebi mogla da bude negativno naelektrisana jer je jos u vodi duboko nekih 5-6km...
btw ni jednu sliku nisam video sa pozitivnom ili loptastom munjom iznad vode! samo iznad tla...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitimečet lip 04, 2009 1:08 pm

Vezano za sliku...mozda je tome tako zato jer su ljudi kopnene zivotinje pa je logicno da snimaju s tla koje je onda dio same slike zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestao avion sa 228 putnika   Nestao avion sa 228 putnika - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestao avion sa 228 putnika
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gdje je nestao smisao blagdana?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: