Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mjesec

Go down 
+37
Skulptura
stdudo1
LJUBAV
wanderer
nesholo1986
biga
Backpacker
Tonks
Armin od Irima
Green
Jaykof
Remke
brle
Absynthia
klapa
gagi_
Michael Wittmann
Berny_Sinara
josip21
rip
ciefp
Cico
Legionar
Tutankhamon
Blizzard
kayser
babi
Milab
silver
Alpha
Hybrid
Rain
Yado
Aleksandar Veliki
zvezda
Eosphoros
Svjetloisjena
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 12:45 am

To mi nije jasno,
sad stojim na čelu naj imperija na Svijetu.
Čak i da postoji tamo nešto, mi ćemo se spustiti, pa neka počne 3 svjetski, ali mi ćemo se spustiti.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 10:58 am

Ne kapiram. Napisao si "sad stojim na celu maj imperija na svetu" - ti stojis na celu...? Jesam li dobro shvatila?...
"Mi cemo se spustiti..." - ko to "vi"?... *
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 11:55 am

Ja sam Buš i sad upravljam veeelikom američkom nacijom, dakle ako Buš uđe u Iran tj. Amerika. Onda se bez beda mogu spustiti i na Mjesec jer ako je "zabranjen" pristup i slijedi rat, ovo s Iranom će biti slično. Eto zato mi nije jasno. Jer i ovako i onako ratujemo.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 4:48 pm

Zašto držiš Busha i Amerikance kao najnaprednijima i najjačima? Dala bih se kladiti da je Rusija moćnija od Amerike, samo što se Amerika više brči od Putina.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 5:14 pm

Pa upravo zato bi trebali oni prvi otić opet na Mjesec. A ne idu. Eto sad možda shvaćaš.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 5:17 pm

ne nazivam ja one koje govore o nekim teorijama zavjere da su paranoičari, nego mi je smiješno kako danas za sve postoji teorija zavjere, ali baš za sve...
ma ni meni ne djeluje ova cijela stvar s mjesecom potpuno jasno... ali kažem, šta ja znam, možda već netko i iskorištava Mjesec, samo mi to ne znamo, možda je bilo još putovanja na Mjesec koja nisu bila javna itd itd
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 5:21 pm

A možda su našli nešto na Mjesecu i sad to uvoze na Zemlju, ali ne žele da svi to znaju. Pa kao finta nema putovanja na Mjesec.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened stu 04, 2007 5:35 pm

e vidiš to je teorija zavjere, ali je razumljivija i lako moguća... zna se da za 50 godina i manje će nestati sve nafte i plina na zemlji i morat će se naći novi izvor energija za aute i slično, tj. već se pronalazi, ali možda je jedan od izvora na mjesecu i to zna samo neka velika svjetska sila, a nas male ko j...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 2:32 am

Rusi su sebi recimo mudro obezbedili izvore energrnata skorasnjim potezima...
Mozes svugde pronaci teorije zavere jer samu matricu mozes tako nazvati...
@Aleksander
Da si Bus (sto ti ne bih preporucila) ne bi tako dobro govorio jezik kojim pises... :) Alexander The Grate mi se ipak vise dopada, njemu je jos moguce diviti se, za razliku od gorepomenutog... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 1:28 am

zvezda je napisao/la:

@Aleksander
Da si Bus (sto ti ne bih preporucila) ne bi tako dobro govorio jezik kojim pises... :) Alexander The Grate mi se ipak vise dopada, njemu je jos moguce diviti se, za razliku od gorepomenutog... *

Čekaj samo, možda povijest stvori Busha veličanstvenog affraid lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 8:12 pm

To bi bilo extra idiotizam, no simpaticno!!!
Ali, sa istorijom je SVE moguce!!! I ovako mislim da se s' vremena na vreme pomalo menja... *
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:59 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ja sam Buš i sad upravljam veeelikom američkom nacijom, dakle ako Buš uđe u Iran tj. Amerika. Onda se bez beda mogu spustiti i na Mjesec jer ako je "zabranjen" pristup i slijedi rat, ovo s Iranom će biti slično. Eto zato mi nije jasno. Jer i ovako i onako ratujemo.

ja mislim da je lakše uć u rat s nekim ko je inferijorniji od tebe i gdje ti je pobjeda koliko toliko zagrantirana i tako ti vojna industrija radi, novac se okreće i cijelokupna industrija prosperira i velike face trljaju ruke.

dok na drugu stranu nećeš s nekim zaratit ako je on superiorniji. ako je po onoj tvojoj teoriji netko, a taj netko mogu bit samo vanzemaljci, zabranio spuštanjna na mjesec tada su oni vjerojatno veoma napredni, dakle superiorniji. prema tome ratovati s njima nebi bilo pametno jer bi nas potamanili bez problema.

zato postoji opcija da surađuješ s njima, promatraš ih i pronalaziš slabe točke, razvijaš tehnologiju i kad osjetiš da više nisu toliko ispred nas ih odjebeš.

eto toliko :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 11:22 pm

kayser je napisao/la:

ja mislim da je lakše uć u rat s nekim ko je inferijorniji od tebe i gdje ti je pobjeda koliko toliko zagrantirana i tako ti vojna industrija radi, novac se okreće i cijelokupna industrija prosperira i velike face trljaju ruke.

dok na drugu stranu nećeš s nekim zaratit ako je on superiorniji. ako je po onoj tvojoj teoriji netko, a taj netko mogu bit samo vanzemaljci, zabranio spuštanjna na mjesec tada su oni vjerojatno veoma napredni, dakle superiorniji. prema tome ratovati s njima nebi bilo pametno jer bi nas potamanili bez problema.

zato postoji opcija da surađuješ s njima, promatraš ih i pronalaziš slabe točke, razvijaš tehnologiju i kad osjetiš da više nisu toliko ispred nas ih odjebeš.

eto toliko :)

Raspravlja se o skorom ratu s vanzemaljcima na sve strane. Čisto sumnjam da su nas u stanju pobijediti s lakoćom. Naprotiv.
Zamisli da se svaki auto na Zemlji pretvori u ''bačvu eksploziva''. Mislim da bismo im svakako nanijeli popriličnu štetu u ratu, iako bi oni pobijedili.

No kakva smisla to uopće ima? Da žrtvuju mnogo svojih ratnika da nas bezveze unište? No vjerujem da imaju robotsku posadu, ali svejedno...

Naše atomske bi uništile cijelu atmosferu i planet bi bio za sve osim za život. Rude imaju u Oortovom oblaku tako da ni to ne bi bio razlog za napad...
Žele nas za robove? Ako su pametni, tada će znati da bi ljudi kao robovi radili ''nepodopštine''. Možda ih zanimaju majmuni...

Stvarno ne vidim razloga zašto bi uopće izbio rat između nas i njih. Dobitak iz toga ne mogu izvući, samo gubitak.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepon vel 25, 2008 3:29 pm

svjetloisjena je napisao/la:
zvezda je napisao/la:

@Aleksander
Da si Bus (sto ti ne bih preporucila) ne bi tako dobro govorio jezik kojim pises... :) Alexander The Grate mi se ipak vise dopada, njemu je jos moguce diviti se, za razliku od gorepomenutog... *

Čekaj samo, možda povijest stvori Busha veličanstvenog affraid lolcina lolcina lolcina

Bush The Grate Idiot !!! lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 9:27 am

Odoše Indijci na izlet na Mjesec, doduše zasad bez ljudske posade, ali bit će i toga do 2015. :)

Citat :


Mjesec - Page 2 0402007.17

Prva indijska letjelica na Mjesec, Chandrayaan-1, ušla je u Mjesečev prostor u utorak rano ujutro i nastavlja put prema ulasku u Mjesečevu orbitu, objavio je ISRO.

"Operacija postavljanja Chandrayaana u mjesečev prostor dobro je prošla. Složeni manevar izveden je oko 5 sati ujutro (po indijskom vrmenu) kako bi se bespilotna letjelica postavila 380.000 kilometara od zemlje i 1000 kilometara od mjeseca", rekao je S. Satish, direktor Indijske svemirske istraživačke organizacije.

Letjelica bi trebala ući u mjesečevu orbitu idućim manevrom u subotu, kada bude 100 kilometara udaljena od mjesečeve površine, rekao je Satish.

Ulazak Chandrayaana u mjesečevu orbitu izvest će se složenim manevrima iz svemirskog kontrolnog centra ISRO, smještenog blizu grada Bangalore na jugu Indije.

Direktor je potvrdio da se sve funkcije dobro odvijaju i letjelica šalje signale u centar i prima ih iz njega, javlja novinska agencija IANS.

Chandrayaan nosi 11 znanstvenih instrumenta, od kojih je šest proizvedeno u drugim državama: dva u Sjedinjenim Državama, tri u Europskoj svemirskoj agenciji (ESA) i jedan u Bugarskoj. Pet preostalih razvio je ISRO.

Letjelica je bila lansirana 22. listopada.

IZVOR
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 1:19 am

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:21 am

1. filmek - Pri takvom povećanju čini se kao da je nešto veoma brzo preletjelo Mjesec, ali to je zato jer je Mjesec jako povećan. Zapravo najvjerojatnije se radi o običnom Zemljinom satelitu. Nalaze se na takvim visinama da im je brzina slična objektu sa videa i zapravo da promatraš Mjesec češće uočio bi više takvih pojava.

2. filmek - Mogućnosti su ovakve: NLO ili lažirana snimka, komet nije. Naravno postoji mogućnost da se radi i o odlutalom asteroidu...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:28 am

a 3. ???? :D

Malo je čudan, zar ne?

Možda je namješen, no ajmo uzeti da nije.
Je li moguće da je to super-razvijeni spaceship, ili se nekako može pripisati... Ne može, mislio sam reći, komet koji ulazu u atmosferu mjeseca, no mjesec nema atmosferu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:32 am

3. filmek se dosta loše vidi. Problem sa svim tim filmovima je da postoji mogućnost lažiranja, pogotovo na ovom zadnjem. Ukoliko je nelažiran, tada se radi o NLO-u (podsjećam da je to neidentificirani leteći objekt, ne nužno vanzemaljski). Možda se radi o duhu (sa Apollo misije) ili možda ipak jest vanzemaljska letjelica. Ima mnogo mogućnosti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:54 am

Ova prva snimka pomrcine...jel to ova sto je bila ovo ljeto? Ja imam par fotki od tada ali snimane idiotom i iz ruke (nisam bila doma da snimim kak spada) tako da nisu nesto...

Na ovom drugom zbilja ima oblik kao zemljini sateliti pa je vjerojatno to...

Treci je fora...izgleda kao lansiranje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:25 pm

2. filmek je čisti fake. Dobro pogledajte sjenu tog objekta i isto tako pogledajte smjer Sunca na slici. Na rubu Mjeseca sjena objekta pada kao da je Sunce desno-gore, a zapravo je lijevo. Kako se objekt približavao rubu Mjeseca, tako bi mu se sjena trebala izdužiti i biti mnogo 'desno' od njega, a ne ispod njega. Zaključak: snimka je lažirana. Netko je zaboravio na kuteve svjetlosti pri lažiranju.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:22 pm

br.2 je krivotvorina, slazem se...
ne po sjeni ili po bilo cemu sto je naveo Omega, vec po tome sto cujes gasiranje auta u pozadini :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:03 pm

Pogledaj sjenu malo bolje i vidjet ćeš da je baš to razlog, a ovo s autom nema ama baš nikakve veze. Mogla je i roda pjevati u pozadini, pa šta.
[Vrh] Go down
ciefp
Stanica
ciefp


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 12
Age : 51
Registration date : 26.07.2008

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimesub svi 09, 2009 8:11 am

Na Mjesecu nađen kip anđela!

Mjesec - Page 2 0572007.17

Djevojka s krilima je nalik modernom čovjeku, te je ručno izrađena prije 200.000 godina. Morris Charles, bivši NASA-in znanstvenik, vjeruje da je to dokaz da je Mjesec bio naseljen.


Geolog dr. Morris Charles otkrio je javnosti da su djelatnici NASA-e pronašli kipić anđela u kamenu koji su s Mjeseca donijeli astronauti Apolla 11 1969., dok je kemijskom analizom utvrđeno da je predmet star 200.000 godina!

Ručno ispolirana djevojka s krilima i dugom valovitom kosom izrađena je od željezne smjese te je umetnuta u kamen nađen na brdsko-planinskom području Mjeseca.

Charles tvrdi da to isključuje mogućnost da je anđela ostavila rasa s druge planete, već da to dokazuje da je Mjesec svojedobno imao atmosferu poput Zemlje, odnosno da je bio naseljen.

"Ovo je dokaz da je Mjesec imao uvjete za život, te da je bio naseljen duhovnom rasom čija je religija bila slična našem kršćanstvu".

"Čelnici NASA-e su naravno znali sve ove godine za taj artefakt, ali su zabranili da se o njemu govori strahujući od panike koja bi zahvatila čovječanstvo".

"Meni su ga prokrijumčarile osobe čiji identitet nemam namjeru otkriti, a kipić će do daljnjega biti čuvan na tajnoj lokaciji", izjavio je novinarima Charles, koji je pune 23 godine radio za NASA-u, do 1987.


Net.hr
[Vrh] Go down
rip
Prašina



Male
Gemini Monkey
Broj postova : 4
Age : 31
Registration date : 20.12.2007

Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitimened svi 10, 2009 12:50 am

[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjesec - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mjesec
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mjesec
» Mjesec se udaljava od Zemlje
» Je li Mjesec ostatak propalog planeta?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: