Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mjesec

Go down 
+37
Skulptura
stdudo1
LJUBAV
wanderer
nesholo1986
biga
Backpacker
Tonks
Armin od Irima
Green
Jaykof
Remke
brle
Absynthia
klapa
gagi_
Michael Wittmann
Berny_Sinara
josip21
rip
ciefp
Cico
Legionar
Tutankhamon
Blizzard
kayser
babi
Milab
silver
Alpha
Hybrid
Rain
Yado
Aleksandar Veliki
zvezda
Eosphoros
Svjetloisjena
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 1:19 am

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:21 am

1. filmek - Pri takvom povećanju čini se kao da je nešto veoma brzo preletjelo Mjesec, ali to je zato jer je Mjesec jako povećan. Zapravo najvjerojatnije se radi o običnom Zemljinom satelitu. Nalaze se na takvim visinama da im je brzina slična objektu sa videa i zapravo da promatraš Mjesec češće uočio bi više takvih pojava.

2. filmek - Mogućnosti su ovakve: NLO ili lažirana snimka, komet nije. Naravno postoji mogućnost da se radi i o odlutalom asteroidu...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:28 am

a 3. ???? :D

Malo je čudan, zar ne?

Možda je namješen, no ajmo uzeti da nije.
Je li moguće da je to super-razvijeni spaceship, ili se nekako može pripisati... Ne može, mislio sam reći, komet koji ulazu u atmosferu mjeseca, no mjesec nema atmosferu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 2:32 am

3. filmek se dosta loše vidi. Problem sa svim tim filmovima je da postoji mogućnost lažiranja, pogotovo na ovom zadnjem. Ukoliko je nelažiran, tada se radi o NLO-u (podsjećam da je to neidentificirani leteći objekt, ne nužno vanzemaljski). Možda se radi o duhu (sa Apollo misije) ili možda ipak jest vanzemaljska letjelica. Ima mnogo mogućnosti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:54 am

Ova prva snimka pomrcine...jel to ova sto je bila ovo ljeto? Ja imam par fotki od tada ali snimane idiotom i iz ruke (nisam bila doma da snimim kak spada) tako da nisu nesto...

Na ovom drugom zbilja ima oblik kao zemljini sateliti pa je vjerojatno to...

Treci je fora...izgleda kao lansiranje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:25 pm

2. filmek je čisti fake. Dobro pogledajte sjenu tog objekta i isto tako pogledajte smjer Sunca na slici. Na rubu Mjeseca sjena objekta pada kao da je Sunce desno-gore, a zapravo je lijevo. Kako se objekt približavao rubu Mjeseca, tako bi mu se sjena trebala izdužiti i biti mnogo 'desno' od njega, a ne ispod njega. Zaključak: snimka je lažirana. Netko je zaboravio na kuteve svjetlosti pri lažiranju.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:22 pm

br.2 je krivotvorina, slazem se...
ne po sjeni ili po bilo cemu sto je naveo Omega, vec po tome sto cujes gasiranje auta u pozadini :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:03 pm

Pogledaj sjenu malo bolje i vidjet ćeš da je baš to razlog, a ovo s autom nema ama baš nikakve veze. Mogla je i roda pjevati u pozadini, pa šta.
[Vrh] Go down
ciefp
Stanica
ciefp


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 12
Age : 51
Registration date : 26.07.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesub svi 09, 2009 8:11 am

Na Mjesecu nađen kip anđela!

Mjesec - Page 3 0572007.17

Djevojka s krilima je nalik modernom čovjeku, te je ručno izrađena prije 200.000 godina. Morris Charles, bivši NASA-in znanstvenik, vjeruje da je to dokaz da je Mjesec bio naseljen.


Geolog dr. Morris Charles otkrio je javnosti da su djelatnici NASA-e pronašli kipić anđela u kamenu koji su s Mjeseca donijeli astronauti Apolla 11 1969., dok je kemijskom analizom utvrđeno da je predmet star 200.000 godina!

Ručno ispolirana djevojka s krilima i dugom valovitom kosom izrađena je od željezne smjese te je umetnuta u kamen nađen na brdsko-planinskom području Mjeseca.

Charles tvrdi da to isključuje mogućnost da je anđela ostavila rasa s druge planete, već da to dokazuje da je Mjesec svojedobno imao atmosferu poput Zemlje, odnosno da je bio naseljen.

"Ovo je dokaz da je Mjesec imao uvjete za život, te da je bio naseljen duhovnom rasom čija je religija bila slična našem kršćanstvu".

"Čelnici NASA-e su naravno znali sve ove godine za taj artefakt, ali su zabranili da se o njemu govori strahujući od panike koja bi zahvatila čovječanstvo".

"Meni su ga prokrijumčarile osobe čiji identitet nemam namjeru otkriti, a kipić će do daljnjega biti čuvan na tajnoj lokaciji", izjavio je novinarima Charles, koji je pune 23 godine radio za NASA-u, do 1987.


Net.hr
[Vrh] Go down
rip
Prašina



Male
Gemini Monkey
Broj postova : 4
Age : 31
Registration date : 20.12.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimened svi 10, 2009 12:50 am

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimened svi 10, 2009 10:29 am

Stvarno svašta, a ja se već ponadala da je istinito Boink
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimened svi 10, 2009 5:02 pm

a zamislimo ovaj scenario....recimo da taj kipic stvarno postoji ili vise njih i da je jedan djelatnik NASE uspio ga prokrijumcariti tj.ukrasti ga i da ga namjerav pokazati javnosti da se napokon dozna istina...i ekipa iz NASE primjeti da je jedan kipic ukraden i oni brze bolje nekako sami prvi smisle pricu i objave je ali tako to urade da se brzo za tu pricu sazna da je varka i onda kad bi taj sto je ukrao isao objaviti svoju pricu svi bi mu se onda smijali i govorili pa to je provaljena varka od nedavno....i nitko mu ne bi vjerovao.....
uuh valjda ste skuzili sta sam htio reci nisam bas najbolje objasnio ali....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimened svi 10, 2009 5:06 pm

Razumijem, ali je malo vjerojatno. Sličica je presavršena da bi bila jedini nalaz, sigurno bi bilo i drugih tragova neke civilizacije, ne bi se ova stvarčica stvorila niotkuda :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimened svi 10, 2009 5:16 pm

josip21 je napisao/la:
a zamislimo ovaj scenario....recimo da taj kipic stvarno postoji ili vise njih i da je jedan djelatnik NASE uspio ga prokrijumcariti tj.ukrasti ga i da ga namjerav pokazati javnosti da se napokon dozna istina...i ekipa iz NASE primjeti da je jedan kipic ukraden i oni brze bolje nekako sami prvi smisle pricu i objave je ali tako to urade da se brzo za tu pricu sazna da je varka i onda kad bi taj sto je ukrao isao objaviti svoju pricu svi bi mu se onda smijali i govorili pa to je provaljena varka od nedavno....i nitko mu ne bi vjerovao.....
uuh valjda ste skuzili sta sam htio reci nisam bas najbolje objasnio ali....

Pazi, u svakoj stvari možeš izvesti neku teoriju. Ova je malo vjerojatna koju si iznio, ali meni je razumljivo što si htio reći. I opet ne vjerujem da je cilj Nase toliko očajno sakriti postojanje života van Zemlje ako za to znaju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepon svi 11, 2009 2:22 pm

Meni nije bas tako malo vjerojatna teorija Josipa21. Mozda je ovo samo dio slagalice za nesto vece sto tek slijedi i za sto se treba pripremiti teren 'za zataskavanje'. Sve je to manipulacija. Kao i ratovi. Ljudi koji idu u rat zbilja misle da je to stvar ideologije ili pravde. Nikako da se bore za neciji dzep.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 4:14 pm

[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet lip 05, 2009 12:49 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda je ovo samo dio slagalice za nesto vece sto tek slijedi
Mjesec - Page 3 Wall41280x1024?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet lip 05, 2009 6:57 pm

Prije bi rekao ovo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimepet lip 05, 2009 7:13 pm

sve je moguce, a otkud znas da ne manipulisu i ovima vidis da u pozadini pada nuklearna bomba a oni i dalje ratuju :)
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Anđel s Mjeseca   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:15 am

Čitao sam nedavno da je neki geolog koji je radio za NASA-u izašao u javnost s pričom da su astronauti Apola donijeli s Mjeseca kamen u kojem je pronađen kipić djevojke koja podsjeća na anđela.

Tvrdi da je kemijskom analizom dokazano da je artefakt star oko 200.000 godina i da je to dokaz da je Mjesec nekad bio naseljen.

Priča mi je malo glupa jer govori da su mu artefakt prokrijumčarili neki likovi čiji identitet ne želi otkriti i da je NASA cijelo vrijeme znala za to ali zbog onih fora globalne panike nisu to htjeli otkrivati.

Evo to je link izvora a tu je i slika tog artefekta koja mi je također sumnjiva. Što vi mislite o tome svemu, ako je tema bila već, isprike. lol!
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:16 am

Link ne vidim, pa ni sliku...
Ali se sećam neke slične priče koja se završava tako što taj kamen nije sa Meseca... :( *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:18 am

[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:18 am

freakky,
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:32 am

bila je tema al onda su kasnije kao priznali da je bila zeka peka
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 11:53 am

Temu imamo...naci cu pa cu spojiti...a prica je lazna...

EDIT: Evo spojeno... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjesec - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mjesec   Mjesec - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mjesec
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mjesec
» Mjesec se udaljava od Zemlje
» Je li Mjesec ostatak propalog planeta?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: