Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijevara, može li se opravdati?

Go down 
+28
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
tinityrannical
baffy
maiko
wanderer
Collector604
Alpha
OLugo
Armin od Irima
Berny_Sinara
neptun
legenda007
Legionar
MoW
Mama
josip21
urbanaaa
Jaykof
Skulptura
tomi
Tilia cordata
Gea
Fantom
floridana
Blizzard
Cinderella
Athena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitimesri vel 22, 2017 10:43 am

Deti je napisao/la:
leont je napisao/la:
Sumnjiva je sreca koju donosi osvetoljubivost.
Pre bih rekao da je to  samoponizavanje.

Samoponižavanje je kad se prijevara oprosti.


U prirodi tog tvog osvetoljubivog identiteta je da oprastanje vidi kao samoponizavanje. On ne moze drugojacije jer ne bi bio to sto jeste.Sve dok si identifikovana sa njim i TI ces tako misliti.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 14, 2017 3:11 pm

Nemože ništa opravdati prijevaru. Zdrava komunikacija kroz otvoreno srce liši duše patnje i boli. Kad se već dogodi i ti bivaš prevaren ne krivi druge jer razlog si sam ti. Onu bol koju osječaš sam si stvaraš. Ako u svojem partneru osjetiš da ti daje ljubav nećeš tražiti drugi izvor ljubavi. A da bi osjetio ljubav partnera potrebno je prvo dat svoju ljubav i pustit ga u svoje srce. Ljubav je prekrasan osječaj koji nas čini intelektualnim dušama. Ako pak nisi spreman dat dio sebe i pustit partnera u srce onda znaj da će ljubav boljet i to toliko jako koliko duboko sa svojim neiskrenim interesima zabušavaš, ustvari to onda nije ljubav već neki drugi neiskreni osječaj.
Ako se nadeš na ovom forumu i tražiš odgovore za stvari koje ti se događaju, jedno je sigurno oko tebe je laž! A ti ju počinješ primječivati jer stvara sve teži pritisak u prsima. Srce polako puca i manifestira priviđenja oko tebe. Otvara se Astralni svijet koji kroz najstrašnije situacije i najstrašnije likove priča priču koja vodi ka istini!
Preispitaj sebe, partnera, obitelj, sustav i uvidit ćeš gdje je laž sakrivena.
Onaj ko radi prevaru jako dobro prikriva istinu i gotovo je nemoguće uoćit prevaru jer prevarant je spreman nositi tajnu u grob. Ali njegovo tijelo govori suptilno. Znakova ima mnogo. Samo treba otvoriti oći.
U zdravom duhu zdravo tijelo!
Za kraj; ljek protiv boli u srcu ne postoji ali može se ublažit a to je priznanje sebi za svoje greške i opraštanje samom sebi.
Ti biraš! Napadom i osvetom na druge ti ubiti napadaš sebe i osvećuješ se sebi.
Moja ispovijest; Lagala si mi i iza leđa radila osvetu, ismijavala se mojim osječajima, pred obitelji i prijateljima napravila čudaka od mene. I to je dovelo do mojeg čudnog ponašanja. Sad je gotovo. Iskrena isprika meni ništa neće znaćiti ali tebi će ućiniti čudo pa možda i ti osjetiš ljubav! To će pokrenuti niz događaja koji će transformirati tvoje biće u ljepu, pametnu i zdravu osobu.
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 14, 2017 5:45 pm

Nista je ni ne opravdava , ostaje kakva i jeste   , cinom oprastanja ne umanjuje se tezina ucinjennog , onaj ko prevari nije ponizio mene vec sebe , po meni samo je stvar u tome da li se  mi dalje mozemo nositi sa tim i preci preko toga kava
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 14, 2017 7:27 pm

Ženska prevari lika -> Lik joj je postao dosadan, ona se neće kajati zbog toga. Biologija, ponašanje od početka čovjeka kao vrste. Činjenica.

Lik prevari žensku -> Ista stvar. Biologija, ponašanje od početka čovjeka kao vrste. Činjenica.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 14, 2017 10:07 pm

Najteže prevare su one koje traju dugo i umješani su prijatelji. Prevare su naravno iza leđa i dobro sakrivene. Još traju makar misliš da je sve stalo. Prevara nemora biti na način da se poseksaš. Prevara može biti kad ti se nešto protiv volje radi iza leđa. Prevara ubija čovjeka jer je čovjek emotivno biće pogotovo ako prevaru radi bliska osoba kao životni partner i prijatelji. Prevara nosi sa sobom hrpu događaja i obraska ponašanja koji su identični samo za prevaru. Prevara može biti davanje svojeg mišljenja o prevarenoj osobi, davanje privatnih podataka o prevarenoj osobi, diognosticiranje tzv. problema o prevarenoj osobi i uplitanje treće strane radi suda prevarenoj osobi bez znanja prevarene osobe ilitiga laganja prevarenoj osobi kako bi se prevarant izvukao bez krivnje o nanešenoj šteti na prevarenu osobu i prebacio krivnju na prevarenu osobu.
Prevaru koja traje tako dugo da prevarena osoba izludi i sa prisustvom i nadzorom treće strane koja zadire u privatnost smatra se prevarom bolesnih glava.
Prevara mora stat kako bi se uvel mir u svjest prevarenog.
Prevareni želi mir tako da moli prevarante da prestanu sa svojim bolesnim igrama.
Bilo kako bilo nitko ne zaslužuje biti prevaren od voljene osobe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijevara, može li se opravdati?
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara
» Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: