Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Trgovina belim robljem,prostitucija.

Go down 
+8
malena
floridana
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
belongs to lovers
silver
babi
vladimir
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:33 pm

čovječe...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesub stu 17, 2007 1:39 pm

Reci...
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 10:24 pm

floridanamana je napisao/la:
belongs to lovers je napisao/la:
da baš, daj miči to, vlado....

glupača obična, nisam ni čitala do kraja....
tko je glupača u ovoj priči? jelli ta cura koja je prisiljena na prostituciju? ili čovjek odveden na prevaru da bi robovao? prije nego šta digneš kamen dobro razmisli i pokušaj se staviti u njenu ili bilo čiju kožu pa tek onda sudi.
ovakvih primjera je na svijetu sve više, žalosno je da se nazivamo civilizirano društvo i najlakše je zatvoriti oči i praviti se da problem ne postoji.
ja sam za legalizaciju prostitucije jer će tako taj "najstariji zanat" napokon doći pod kkontrolu države, prostitutke će napokon biti zdravstveno zbrinute šta je vrlo važno da se ne šire spolne bolest (znamo koje) i suzbit će se kriminal i kriminalni mijle koji se stvara oko toga, plaćat će se porez. e sad možemo mi moralizirati koliko hoćemo ali činjenica je da dok je potražnje bit će i ponude i uostalom bolje da čovjek ode kod prostituke zadovoljiti svoje osnovne nagone nego da čeka iza ugla i siluje šta mu se prvo nađe pri ruci.

jako mi je stalo da jedna kurva bude zdravstveno zbru+inuta, nemaš pojma kolko

ti bi da kurve imnaju prava u zemlji u kojoj ni penzioneri nisu legalni

di su prava poštenih ljudi koji su rintali 40 godina
šta oni jedu danas?
kurve, šta se mene tiče, skroz na kraj reda
i legalizirala ne bih nikad nešto s čime se ne slažem
a sta je tebi "moraliziranje"
bez tog istog "moraliziranja" kojeg se bojiš jednostavno nazvati moralom, da ne bi ispala ne znam šta, tvoja obitelj ne bi opstala ni dana
zato si i ti malo razmisli
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 11:28 pm

meni je stalo da svi, ali baš svi budu zbrinuti.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:21 am

@flo
Slazem se. MRZIM da osudjujem ili komentarisem... Tako da ko je ko to je njegova i SAMO njegova stvar... Ne smetaju mi ljudi koji su razliciti od mene po bilo kom pitanju, pa ako neko hoce da se krese za lovu, nemam nista protiv - ja necu, ali ne namecem nikome svoj stav. Legalizovala bih prostituciju, i bilo bi je mnogo manje i bila bi cistija i jednostavnija... Ko voli- nek' izvoli!!! *
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:23 pm

floridanamana je napisao/la:
meni je stalo da svi, ali baš svi budu zbrinuti.

onda strpaj kurve u zatvor
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:29 pm

zvezda je napisao/la:
@flo
Slazem se. MRZIM da osudjujem ili komentarisem... Tako da ko je ko to je njegova i SAMO njegova stvar... Ne smetaju mi ljudi koji su razliciti od mene po bilo kom pitanju, pa ako neko hoce da se krese za lovu, nemam nista protiv - ja necu, ali ne namecem nikome svoj stav. Legalizovala bih prostituciju, i bilo bi je mnogo manje i bila bi cistija i jednostavnija... Ko voli- nek' izvoli!!! *

po tebi ništa nije za osudu, ti si "open minded", modern fuckin' girl

jesam ja rekla da mi smetaju ljudi drugaciji od mene? Ti nemaš ništa protiv da se neko kreše za lovu....tebi znači uopće nije ni stalo kao ni većini ljudi; svi bi gledali svoja posla i bili "tolerantni". Puno toga je legalno, legalno se možeš u dućanu naoružat do zuba pa opet....legalno možeš i novce zaradit....
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2007 10:06 am

Gledaj... Prostitucija nije nastala sama od sebe nego zato što se javila potreba za tim. Zašto ne gledaš drugu stranu? Ljude koji plaćaju usluge prostitutkama? Šta bi s njima? Isto u zatvor? Da nije tih ljudi, prostitutke ne bi ni postojale. A da nema prostitutki koje obavljaju posao za svakakve ljude, možda bi bilo više i silovanja i sl. Postoje ljudi koji pošto poto moraju zadovoljiti svoje potrebe, a ako ne mogu na jedan način, traže drugi, treći...
Ako se netko želi kako ti kažeš ''kresat'' za lovu, to je njegova stvar i njegovo pravo. Druga stvar je ako je prisiljen na to.
I ovdi ne mislim samo na žene nego i na muškarce, samo se o tome manje govori i vjerojatno je manje zastupljeno, ali nije da ih nema...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2007 4:17 pm

@belongs to lovers

Mislim da je bas ruzno da nekoga definises, ""open minded", modern fuckin' girl..."
Ne vredja me, briga me, i sigurno se nikome necu pravdati za svoje stavove ili svoja dela, to je moja stvar i ni tebe ni bilo koga drugog se ne tice. Uostalom, nisi ni prva ni poslednja koja je donela pogresne sudove. Samo kazem da je ruzno...

I u pravu si delom, jer meni nista i nije za osudu. Svako ima svoj put i ja se u tudje ne petljam, ne dajem i ne primam savete, i ne osudjujem nikoga. Ne mesam se ni u ciju slobodnu volju ni mogucnost izbora, jer svako mora da uci sam svoje lekcije...

Da ne bih zapocela nesto sto bi se moglo pretvoriti u raspravu, necu dalje komentarisati (samo odgovaram na ono upuceno direktno meni), jer me rasprave veoma zamaraju i ne zelim tako trositi svoju energiju...

@Malena
Bravo za razmatranje!!!
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimepon pro 17, 2007 9:59 pm

zvezda je napisao/la:
@belongs to lovers

Mislim da je bas ruzno da nekoga definises, ""open minded", modern fuckin' girl..."
Ne vredja me, briga me, i sigurno se nikome necu pravdati za svoje stavove ili svoja dela, to je moja stvar i ni tebe ni bilo koga drugog se ne tice. Uostalom, nisi ni prva ni poslednja koja je donela pogresne sudove. Samo kazem da je ruzno...

I u pravu si delom, jer meni nista i nije za osudu. Svako ima svoj put i ja se u tudje ne petljam, ne dajem i ne primam savete, i ne osudjujem nikoga. Ne mesam se ni u ciju slobodnu volju ni mogucnost izbora, jer svako mora da uci sam svoje lekcije...

Da ne bih zapocela nesto sto bi se moglo pretvoriti u raspravu, necu dalje komentarisati (samo odgovaram na ono upuceno direktno meni), jer me rasprave veoma zamaraju i ne zelim tako trositi svoju energiju...

@Malena
Bravo za razmatranje!!!

dobro. znači i ja, kao i ti ovdje mogu iznositi svoja mišljenja
odlično
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesri pro 19, 2007 1:57 am

Mozes, sve dok ne iznosis tvoje misljenje o MENI... To vec nemas pravo da radis. O drugim stvarima, slobodno, sto se mene tice... *
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesub vel 12, 2011 6:45 pm

floridana je napisao/la:
ja sam za legalizaciju prostitucije jer će tako taj "najstariji zanat" napokon doći pod kontrolu države, prostitutke će napokon biti zdravstveno zbrinute šta je vrlo važno da se ne šire spolne bolest (znamo koje) i suzbit će se kriminal i kriminalni mijle koji se stvara oko toga, plaćat će se porez. e sad možemo mi moralizirati koliko hoćemo ali činjenica je da dok je potražnje bit će i ponude i uostalom bolje da čovjek ode kod prostituke zadovoljiti svoje osnovne nagone nego da čeka iza ugla i siluje šta mu se prvo nađe pri ruci.

Također sam za legalizaciju prostitucije iz istih razloga.

A ucjenjivanja i prostitucije ionako bude neovisno o legalizaciji.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimesub vel 12, 2011 8:47 pm

I ja se slazem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitimepon vel 14, 2011 1:10 am

I ja se slažem. Evo, još malo pa ćemo skupiti Sabor i izglasati. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trgovina belim robljem,prostitucija.   Trgovina belim robljem,prostitucija. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trgovina belim robljem,prostitucija.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Radno vrijeme trgovina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: