Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putovanje do znanja o životu poslije smrti

Go down 
+8
gloria_g
Alpha
malena
Milab
Svjetloisjena
zvezda
Hybrid
Rain
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:22 pm

Mislim da sam ja rekla da se ne bih upustila u regresiju samo iz radoznalosti jer mislim da ne bih naucila ono sto bih trebala ako bih isla samo sa tim razlogom. A druga stvar je sto se ne osjecam spremna...radoznalost mi jednostavno nije dovoljna. Treba mi jos nesto al ne znam sto...

Ali ako se ti (Zvezda) osjecas spremna mislim da je to super i da bi mozda trebala pokusati.

Nadam se da cu i ja jednom opet biti spremna :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:24 pm

Milab je napisao/la:
Rado bi se upustila u to iz radoznalosti :D Ali jedan od razloga zašto se ne sjećamo prošlih života je upravo taj da nas ne "ometa" u dostizanju cilja kojim težimo, u razvoju.

Nekkao mi to ne drži vodu. Zašto bi nas omelo? Znao bi šta sam bio u prošlom životu i to je to, ovaj život živim na ovaj način. Kod mene se nebi ama baš ništa promjenilo...
Kao i što sam rekao, to zavisi od osobe do osobe kako bi prihvatila...


Zadnja promjena: ; pon stu 19, 2007 2:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:24 pm

Milab je napisao/la:
Rado bi se upustila u to iz radoznalosti :D Ali jedan od razloga zašto se ne sjećamo prošlih života je upravo taj da nas ne "ometa" u dostizanju cilja kojim težimo, u razvoju.


Po mom misljenju to bas i nije tako. Sve ovisi ko to radi i iz kojih pobuda. Ako radis iz dosade neces nista nauciti iz tog iskustva i mozes se i isprepadati ako vidis nesto neugodno. Ali ako si spreman onda ucis i upravo time napredujes i mozes ici dalje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:25 pm

Slazem se s tobom Rie. Samo moras biti spreman. To je sve.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:26 pm

Ja sam čitao pred dosta vremena knjigu o životu prije života i bilo je rječi o osobi koja je pod nekakvom hipnozom vidjela sebe u prošlom životu kako se utapa u vodi i umire. :D.

To baš i nije bilo lijepo iskustvo :D

Edit: Knjiga je R. Moody - "Život prije života"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:36 pm

Odlicna knjiga. Citala sam je davno, a nedavno sam je uspjela nabaviti u jednom antikvarijatu. Na kraju njige su one upute za samoregresiju pomocu autio vrpce sto sam gore spominjala.
U svakom slucaju taj tip mi je fenomenalan jer strucno i objektivno pristupa problemu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:38 pm

E, da i dosta iskustava koja se spominju u knjizi (bili pripisani stvarnom proslom zivotu ili samo igri mozga) znaju imati neku strasnu notu u jednom momentu ali nitko od ljudi koji su pristupili tretmanu nije imao neke sokove zbog toga. Dapace to im je pomoglo da u ovom zivotu shvate i prihvate neke stvari...zbog kojih su na prvom mjestu i dosli na tretman.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:39 pm

Ne znam jos jesam li spremna... Sada sam malo promenila pravac, ali ne sumnjam da cu ponovo doci i do te zelje... kada joj bude vreme... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:59 pm

Pa da...i ja tako nekako mislim...sve u svoje vrijeme...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 6:23 pm

bila sam na regresiji, i nema nikakvog bad-a - jednostavno slike dolazi, i odlaze, a ti si potupno emocionalno ne uključen. kao da gledaš na ekranu njemi film i to rasjepkan, pa ti ni likovi ne stignu postati dragi...sve skupa te totalno ostavlja ravnodušnim i bez emocija. samo konstatiraš događaje...
fakat se nemate čega bojati
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 6:24 pm

Nije rec o strahu...
Prosto o tajmingu za sve... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 6:45 pm

aha - tako.
pa da ti pravo kažem - nisam skužila da sam imala ikakve koristi od cijele priče.
skužila sam jedino zašto ne trpim englesku u srednjem vijeku (čim vidim takav film - počnem se ježit i okrećem program, grozna netrpeljivost, nelagoda, dosada...) - tada sam tamo živjela i nepravdedno se ponijela prema jednoj osobi...pa me peče savjet u vezi s tim....valjda...
al neke druge koristi da sam imala, nešto naučila??? pa i nisam....odnosno skužila jesam jedan problem koji se provlači kroz sve moje živote, je krnja obitelj (stalno il nemam oca il majku) al isto tako nemam blage veze kaj bi s tim.
tako da nisam shvatila baš svrhu svega....i dali nam istinski to može pomoći
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 9:47 pm

Očito ti je regresija pomogla da počneš postavljati pitanja. Mi imamo u sebi duboke i jake kočnice koje nam ne dopuštaju da se suočimo s nekim stvarima dok nismo na to spremni. Ti si ovdje kao usput postavila dva vrlo ozbiljna pitanja koja se mogu lako ponavljati ako se ne razriješe - pitanje nanošenja nepravde drugima i pitanje krnje obitelji. To možda nisu prava pitanja jer sam ih izvukla iz gornjeg posta onako kako su mi zapela za oko, no ti ćeš precizna pitanja u okviru ovih zadanih naći u sebi kad se odlučiš na njihovo rješavanje.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:24 pm

Ne znam... mislim da ce ti verovatno koristiti. Zapravo, mislim da bi i meni koristilo, samo ne bih nista da forsiram... meni se sve desava na neki nacin opusteno i u pravo vreme, pa ne bih da unistim dobar niz... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 11:11 am

apsolutno si u pravu zvezdo. nikako forsirati. jednostavno ćeš se naći u jednom trenutku (kad za to dođe vrijeme) u takvoj situaciji da možeš učiniti regresiju i tada to napravi....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 2:33 pm

Hvala na razumevanju... Bas sam na to mislila... :) *
[Vrh] Go down
pocahontas
Stanica
pocahontas


Female
Sagittarius Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Registration date : 27.11.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimesub pro 01, 2007 11:59 am

meni kada se nesto dogodi..imam osjecaj da mi se vec to jednom dogodilo...pa sta ja znam mozda to ima veze s tom temom...mozda sam vec ja nekada prije zivjela pa mi se nesto takvo desilo..pa kad se sada neko takvo slicno desi..mislim da sam se vec susrela s tim... no
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimesub pro 01, 2007 4:36 pm

pocahontas je napisao/la:
meni kada se nesto dogodi..imam osjecaj da mi se vec to jednom dogodilo...pa sta ja znam mozda to ima veze s tom temom...mozda sam vec ja nekada prije zivjela pa mi se nesto takvo desilo..pa kad se sada neko takvo slicno desi..mislim da sam se vec susrela s tim... no

I to je moguće. :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimened pro 02, 2007 11:29 am

Pokusaj negde naci sta sam pisala o fenomenu deja vi...
Tu sam pokusala objasniti zasto se to dogadja... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimened pro 02, 2007 1:56 pm

@Zvezda...gdje si pisala o tome? Ja znam sluzbenu verziju...onu znanstvenu...mozag obradio informaciju prije nego bla, bla...ali mislim da je i to samo predpostavka jer je mozak za nas toliko neistrazen da je tesko tvrditi sa sigurnoscu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimened pro 02, 2007 2:50 pm

Namcor je napisao/la:
@Zvezda...gdje si pisala o tome? Ja znam sluzbenu verziju...onu znanstvenu...mozag obradio informaciju prije nego bla, bla...ali mislim da je i to samo predpostavka jer je mozak za nas toliko neistrazen da je tesko tvrditi sa sigurnoscu...

Trebalo bi pretražiti zvezdine postove, samo ja sad nemam vremena. U svakom slučaju, većina tih fenomena mogu se svrstati pod pojam deja vu kako ga shvaćaju znanstvenici, ali ima onih drugih gdje je to nemoguće. :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon pro 03, 2007 12:11 am

Negde u parapsihologiji...
Hajde, pisacu sutra ponovo, mozda i detaljnije... veceras stvarno ne stizem... :( *
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:09 pm

Rie je napisao/la:
a li mnoge razine svijesti kojima možemo pristupiti u "izvantjelesnim" putovanjima dokazuju postojanje života poslije smrti?

Da, smrt je u biti koda ujdemo u san, bezbolna samo sto se iz toga sna ne budimo i nemamo kontrolu nad njim. Svijest ostaje na okupu koliko god je povezana s nekom osobom ili osobama u javi. Kod normalnog covijeka to traje do dvije godine. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:41 pm

Sto traje do dvije godine? Svjest? Sto nakon toga?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:57 pm

Namcor je napisao/la:
Sto traje do dvije godine? Svjest? Sto nakon toga?

raspad u orlu .. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje do znanja o životu poslije smrti   Putovanje do znanja o životu poslije smrti - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Putovanje do znanja o životu poslije smrti
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: