Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovitost

Go down 
+27
Michael Wittmann
Annon Imus
OdessA
Aurora Borealis
Damian
@nukaDsante
Gea
Berny_Sinara
invmb
userNejm
Jaykof
burnme
Blizzard
Sigmund Freud
Saroman
None
stella
Tutankhamon
gloria_g
indigocakra
Rain
Alpha
zvezda
malena
floridana
Svjetloisjena
silver
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:40 am

gloria_g je napisao/la:
ne brini, kada sanjaš da je netko umro sigurno taj neće umrijeti...

a zašto su onda 2 osobe koje sam sanjala da su umrle zaista umrle isti taj dan? scratch
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:41 am

u kojem kontekstu si ih sanjala? umrle su u tvom snu?
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:44 am

gloria_g je napisao/la:
u kojem kontekstu si ih sanjala? umrle su u tvom snu?
jesu, zato me i plaši sanjat članove obitelji da umiru! giba
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:12 pm

misli
hmm.... vjerujem da možda za strane ljude... ali sumnjam za bližnje...
nisam nikada čula za tako nešto.
mislim u doslovnom smislu, da je netko od bližnjih umro, pa da se to doslovno dogodilo
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:26 pm

nisam ni ja čula moram priznat. ove osobe koje sam sanjala,jedna je bila javna osoba (nije bolovala ni od čega,poginula u nesreći,mlada) a drugu nisam ni znala niti je bila javna osoba isto nesreća,saobraćajna... ti ljudi sa mnom nisu imali nikakve veze pod milim bogom niti sam ih ikad u životu vidjela...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:20 pm

To je onda vjerojatno jedan oblik vidovitosti. :)

Što se obitelji i bliskih osoba tiče, ako sanjamo njihovu smrt to znači naše kidanje veza s njima, znači da moramo pogledati što među nama ne štima ako želimo bliskost zadržati. Vrlo rijetko snovi o smrti najavljuju smrt, kažu da smrt najavljuju snovi tipa - osoba je u vlaku koji se udaljava jer odlazi na put ili nestaje negdje u magli, ili sanjamo nešto simbolično poput crnih ruža (sanjala moja sestra malo prije nego što je djed umro).
[Vrh] Go down
OdessA
Prašina
OdessA


Female
Pisces Snake
Broj postova : 7
Age : 35
Location : Texas, Odessa
Registration date : 03.07.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepon srp 06, 2009 3:54 pm

evo zanimljivosti....

pronašla sam u Večernjaku članak i malo istražila o ženi te spremila neke informacije jer su članci o njoj počeli misterijozno nestajati...
zove se baba Vanga i ima moć proricanja....ne stignem prevoditi sada, evo što je prorekla:
Predictions

2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

2016 - Europe almost lonely (empty).

2018 - New China becomes a world power. Developing countries in turn operated from exploiters.

2023 - A little bit of change in the Earth’s orbit.

2025 - Europe still little settled.

2028 - Creating a new energy source (probably a controlled thermonuclear reaction). Hunger is gradually being overcome. Launched a manned spacecraft to Venus.

2033 - The polar ice are melting. Greater levels of the oceans.

2043 - The world economy is thriving. In Europe, Muslims rule.

2046 - any bodies (organs) can be manufactured (cloning?). Replacing the bodies is becoming one of the best methods of treatment.

2066 - During the attack on the Muslim Rome, the United States used a new kind of weapon - the climate. The sharp cooling (instant freezing).

2076 - Classless Society (communism).

2084 - The restoration of nature.

2088 - A new disease - aging for a few seconds!

2097 - The rapid aging defeated.

2100 - Artificial sun illuminates the dark side of the Earth.

2111 - People become living robots.

2123 - The war between small nations. Big nations do not intervene.

2125 - Hungary will receive signals from space.

2130 - Colony under water (with the help of sympathetic councils).

2164 - Animals turn half-human.

2167 - A new religion.

2170 - Major drought.

2183 - A colony on Mars becomes a nuclear power, and demands independence from the Earth (like when - the United States from England).

2187 - Will stop 2 large eruption of volcanoes.

2195 - Sea Colony fully developed, abundant energy and food.

2196 - Complete mixing of Asians and Europeans.

2201 - At the Sun slowing thermonuclear processes. Temperature drops.

2221 - In the search for extraterrestrial life, humanity comes into contact with what - something terrible.

2256 - Spacecraft forgotten to Earth terrible new disease.

2262 - Planets gradually changing planetary orbit. Mars is threatened by comets.

2271 - Restart physical constants are changed. (Laws of physics changed?)

2273 - Mixing yellow, white and black races. New race.

2279 - Power from nothing (probably from a vacuum or a black hole).

2288 - Travel back in time (Time Travel invented?). New contacts with aliens.

2291 - The sun cools. Attempts were being made to light it again.

2296 - Powerful eruption on the Sun. Changing the force of gravity. Beginning to fall old space stations and satellites.

2299 - In France, guerrilla movement against Islam.

2302 - New important laws and secrets of the universe revealed.

2304 - Secrets of the Moon revealed.

2341 - Something terrible is approaching Earth from space.

2354 - An accident in one of the artificial Sun leads to drought.

2371 - The great famine.

2378 - A new fast-growing race. Voyager returns to Earth.

2480 - 2 artificial Suns collide. Land in the twilight.

3005 -The war on Mars. Violated the trajectory of the planet.

3010 - Comet hits Moon. Around the Earth - ring/zone of the stones and dust.

3797 - By this time on Earth killed all life, but mankind will be able to lay the foundations for a new life in another stellar system.

3803 - A new planet is populated by little. Fewer contacts between people. Climate new planet affects the organisms of people - they mutate.

3805 - The war between humans for resources. More than half of people dying out.

3815 - The war is over.

3854 - The development of civilization virtually stops. People live flocks as beasts.

3871 - New prophet tells people about moral values, religion.

3874 - New prophet receives support from all segments of the population. Organized a new church.

3878 - along with the Church to re-train new people forgotten sciences.

4302 - New cities are growing in the world. New Church encourages the development of new technology and science.

4302 - The development of science. Scientists discovered in the overall impact of all diseases in organism behavior.

4304 - Found a way to win any disease.

4308 - Due to mutation people at last beginning to use their brains more than 34%. Completely lost the notion of evil and hatred.

4509 - Getting to Know God. The man has finally been reached such a level of development that can communicate with God.

4599 - People achieve immortality.

4674 - The development of civilization has reached its peak. The number of people living on different planets is about 340 billion. Assimilation begins with aliens.

5076 - A boundary universe. With it, no one knows.

5078 - The decision to leave the boundaries of the universe. While about 40 percent of the population is against it.

5079 - End of the World.


koja zona sumraka....od kad sam to pročitala u depri sam :-/
ugl...o njoj....
Svojedobno je bila predvidjela početak Drugoga svjetskog rata, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk: “Potkraj stoljeća, u kolovozu 1999. ili 2000., Kursk će prekriti voda i svijet će plakati nad tim.” Riječima “Strava, strava! Američki blizanci past će nakon što ih napadnu čelične ptice, vukovi će zavijati u grmlju, nevina krv bit će prolivena” vidovnjakinja je predvidjela napad na Svjetski trgovački centar 11. rujna 2001. Blizanci su doista srušeni, i to u vrijeme mandata predsjednika Busha (“grmlja”).

Vanga je predvidjela i perestrojku u SSSR-u te smrt princeze Diane, a priča se i da ju je u vrijeme Drugoga svjetskog rata posjetio Hitler koji je iz njezine kuće izašao uzrujan jer mu je prorekla neslavan kraj. Točno je predvidjela i vlastitu smrt 11. kolovoza 1996., a zabrinutost su izazvali nedavni sukobi u Gruziji koje je također prorekla. Kad je riječ o trećem svjetskom ratu, Baba Vanga bila je prorekla da će početi nakon pokušaja atentata na četiri državnika i sukoba u Hindustanu 2010.

Rođena je 3. listopada 1911. kao Vangelia Pandeva Dimitrova u Strumici u Makedoniji. U Bugarskoj je živjela od 1942. Vid je izgubila kao 12-godišnja djevojčica, kad ju je odnio tornado. Pronašli su je zatrpanu prašinom i kamenjem, s očima punim pijeska.

Tvrdila je da njezine paranormalne sposobnosti imaju veze s nevidljivim bićima koja joj šalju informacije o prostoru i vremenu. Prorekla je i da će ljudi, tek za oko 200 godina, uspostaviti vezu s izvanzemaljcima iako mnogi od njih već godinama žive na Zemlji. Dolaze s planeta koji se zove Vamfim i “treći je planet od Zemlje”.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepon srp 06, 2009 11:37 pm

ajoj ... bar imamo godinu i pol da se pripremimo... ima li tko atomsko sklonište za posuditi na nekih 5-6 godina? zubo

tek ćemo sresti vanzemaljce za 200 godina?? to mi je malo predugo za čekati gica

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
OdessA
Prašina
OdessA


Female
Pisces Snake
Broj postova : 7
Age : 35
Location : Texas, Odessa
Registration date : 03.07.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 12:23 am

lol Gea hahaha
ne znam... mene mali zeleni ne vesele...
nego mislim da treba iskopat jamu i sakrit se... a sad, tko se razumije u bilje i što se može jesti za vrijeme radioaktivnosti?
XD
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 12:28 am

evo pitala sam svoga stručnjaka za radioaktivno bilje (mamu zubo ) :
prve godine se ne smije jesti ništa iznad zemlje, pogotovo ne lisnato bilje - zelje, blitva...
zatim se nesmije jesti ono s plitkim korjenjem i prizemnim bobicama - jagode
sljedeće godine se ne smije jesti sve ispod zemlje - mrkvu, ciklu, krumpir...
i tako godinu dana

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
OdessA
Prašina
OdessA


Female
Pisces Snake
Broj postova : 7
Age : 35
Location : Texas, Odessa
Registration date : 03.07.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 3:14 am

ja vodim tebe sa sobom u spilju
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 7:41 pm

oooo može... samo me vuci za kosu ;) lolcina

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Baba Vanga   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet kol 14, 2009 11:57 am

neznam dal ova tema vec postoji ali...
Vangelia Pandeva rođena je 31. siječnja 1911., a umrla 11. kolovoza 1996. godine u Bugarskoj gdje je provela cijeli život. U dobi od 12 godina izgubila je vid u oluji, međutim unatoč sljepoći imala je dar proricati budućnost. Zbog tog svog dara poznata je postala već u dobi od 16 godina, a zbog tog neuobičajenog talenta posjećivali su je mnogi državnici među ostalima i sam Adolf Hitler za kojega kažu da je bio vrlo uzrujan kad mu je Vanga otrila budućnost.

Od proročanstava koja su se obistinila vjerojatno najpoznatije je ono o potonuću ruske podmornice Kursk, iako joj mnogi nisu vjerovali proročanstvo je govorilo da će na prijelazu 1999. i 2000. godine Kursk biti prekriven sa vodom i da će svijet plakati nad njim. Međutim isprva se mislilo da se proročanstvo odnosi na ruski grad Kursk (po kojem je nesretna podmornica dobila ime) koji ne može biti poplavljen, međutim u kolovozu 2000 potonula je podmornica Kursk. Drugo poznato proročanstvo koje se obistinilo bio je teroristički napad na WTC u New Yorku 11. rujna 2001.

Rekli bi mnogi bilo pa prošlo, ne ponovilo se, međutim što je prije svoje smrti Vanga predvidjela svijetu nije nimalo svjetla budućnost. Evo samo nekih detalja:

2010. započet će III. svjetski rat (u studenom) i trajat će do listopada 2014. godine. Bit će to nuklearno-kemijski rat. 2011. zbog posljedica nuklearnog djelovanja cijela će svjerna hemisfera biti nenastanjena. Muslimani će krenuti na Europu. Do 2014. većina će ljudi oboljeti od raka kože i ostalih kožnih bolesti kao posljedica kemijsko-nuklearnog ratovanja.

Do 2016. Europa će biti gotovo nenastanjena. 2018. Kina postaje nova supersila. 2023. dolazi do zaokreta u Zemljinoj orbiti, 2025. Europa je još rijetko naseljena, 2028. ljudi stvaraju novi izvor energije (vjerojatno kontroliranom termonuklearnom reakcijom). Dobra vijest je da gotovo ne postoji glad u svijetu, a na Veneru je lansirana prva ljudska ekpedicija.

2033. otapaju se ledene kape na polovima i rastu razine oceana i mora, 2043. Europom vladaju muslimani. 2046. kloniranje je na vrhuncu, bilo koji organ može se masovno proizvesti, a zamjena organa (tijela) je najbolja metoda liječenja.

2066. SAD napada Rim u kojem vladaju muslimani i koriste novu vrstu oružja, klimu, odnosno instantno zamrzavanje. 2076. nema klasnog društva, opet se vraćamo na komunizam. 2084. priroda se počinje lagano oporavljati. 2088. svijetom vlada nova bolest - ljudi stare u nekoliko sekundi, na sreću lijek je otkriven 2097. godine.

2100. ljudi stvaraju umjetno sunce koje osvjetljava Zemljinu tamnu stranu, a 2111. ljudi postaju roboti. 2125. u Mađarskoj će biti primljen signal iz svemira (valjda zbog jezika ;-)).2130. razvijaju se prve kolonije pod vodom, 2164. životinje postaju polu-ljudi. 2167. stvara se nova religija, a 2170. nastupit će velika suša.

2183. ljudska kolonija na Marsu postaje nuklearna velesila i zahtijeva svoju nezavisnot od Zemlje. 2196. nova rasa - mješavina europske i azijske rase.2201. prirodno Sunce slabi i temperature počinju padati. 2262. orbite planeta počinju se mijenjati, a Marsu prijeti golemi komet.2271. mijenjaju se zakoni fizike kakve poznajemo tisućljećima, 2273. opet nova ljudska rasa - mješavina bijele, žute i crne rase.2279. crpimo energiju iz ničega, vjerojatno iz vakuuma ili crnih rupa. 2288. putujemo kroz vrijeme i uspostavljamo nove kontakte sa izvanzemaljcima.2291. Sunce se potpuno ohladilo. 2299. u Francuskoj se javlja pokret otpora protiv muslimana.

3797. nema više ljudskog života na Zemlji, međutim ljudi će nastaviti život na drugim planetima u nekom drugom sunčevom sustavu. 3805. počinje rat između ljudi zbog resursa u kojem pogiba više od polovice stanovništva. Rat traje do 3815. 3854. razvoj civilizacije prestaje, ljudi žive u čoporima kao zvijeri. 3871. javlja se novi prorok koji podučava ljude o moralu i vjeri. Opet počinje razvoj znanosti i civilizacije. 4304. otkriven univerzalni lijek protiv svih bolesti.

4509. čovječanstvo se razvija do te mjere da može komunicirati sa bogom. 4599. ljudi postaju besmrtni.4674. ljudski razvoj doživljava svoj vrhunac, broj ljudi koji žive na različitim planetima prelazi brojku od 340 milijardi. Počinjemo se asimilirati sa izvanzemaljskim oblicima života. 5078. prelazimo granice poznatog svemira, čemu se protivi 40% svjetske populacije. 5079. kraj svijeta.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet kol 14, 2009 1:59 pm

Nije postojala tema posebno o njoj, ali se ovde na kraju daju njeni navodi, pa sam pripojila... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet kol 14, 2009 2:19 pm

ja sam lepo reko da ce doci WW3 samo sto ja imam zastitnu opremu od tih hemijskih sranja ali za radijaciju nemam nista confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet kol 14, 2009 3:22 pm

Gledaj to sa vedrije strane, mozda te ubiju medju prvima dobrom starom metodom hladnog oruzja pa vise nemas brige :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet kol 14, 2009 4:07 pm

nece nece, imam snajper
[Vrh] Go down
ssara
Prašina



Female
Leo Rat
Broj postova : 1
Age : 39
Registration date : 03.12.2013

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimeuto pro 03, 2013 4:19 am

Vidim da poznajete zene iz Splita koje su vidovite.Moze li neko da mi preporuci nekoga,jer stvarno mi treba pomoc.Hvala
[Vrh] Go down
King B
Prašina



Male
Capricorn Pig
Broj postova : 1
Age : 40
Registration date : 09.10.2020

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepet lis 09, 2020 2:56 pm

Dragi ljudi,
Bio sam u vezi sa osobom koja je vidovita i cita misli. Nisam verovao da to postoji... ja sam uvek bio misljenja da te stvari sluze da bi se ljudi obmanjivali i da bi neko zaradjivao novac na necijoj muci. Dakle, apsolutno sam bio uvek misljenja da takve stvari ne postoje, a onda sam upoznao osobu za koju sam mislio da me posle jako kratkog vremena vidjanja nekako zna i kapira i da je to to.. sve ono sto sam ja trazio.. a onda shvatam da nesto nije u redu i da ne moze te sve stvari da zna.. na kraju mi saopstava sta moze, i ja proveravam sve.. dakle ljudi, ta osoba zna sve.. stvari koje nikada nikome nisam rekao, misli tipa o cemu sam danas razmisljao.. apsolutne sve.. cak i sta osecam, gde me nesto boli, tacno zna tacku.. sa kim cu se videti i ocemu cu pricati, dok jos nisam ni sastanak zakazao.. sve u svemu jako lose sam se proveo u tom odnosu, a sama cinjenica da neko moze da zna svake sunde sta mislim ili sam mislio tog dana, ili pre me je uzasavala...
Sve u svemu, mislio sam da po prirodi takve osobe moraju biti dobre i da pomazu drugima.. jasno vam je da u mom slucaju nine bilo tako..
Pozdrav
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepon lis 26, 2020 10:39 pm

Pa šta je tu čudno? Ništa ama baš ništa. Svi mogu biti vidoviti i čitati misli. Jedino zakržljali pojedinci ne mogu. Ono kaj ja vidim da teraš vodu na svoj mlin. Bio si u odnosu, iskorištavao ga, lagao, muljao, itd... i mislio si si kako će se sve dobro završiti a ti nečeš bit otkriven i tvoj ego neposran. Da si imao čiste misli i dobre namjere nebi se imao čega bojat i ljepo bi se proveo u tom tvojem odnosu. Takvim ljudima se aktivira vidovitost kad su laži oko njih. Inače su dobri ljudi. Ali imaju i oni prag tolerancije. A zašto bi pomagali pa to im nije dužnost! Nekontam zašto si daješ za pravo da takve ljude sa tim moćima ograničavaš na dužnosti koje samo tebi pašu. Sad kad znaš da takvi ljudi postoje i da su svuda oko tebe i da te kuže ali ti to ne daju na znanje, lepo se primi rada na sebi i promijeni se pa se više nečeš užasavati nekih budučih odnosa. A htio ti to priznat ili ne ipak ti je pomogla ta osoba. Sad znaš. I ovo je bio blagi oblik samospoznaje. Imaš sreće jer znaju biti gore od najgoreg horora. Druga šansa iskoristi ju. I ja sam vidovit. Neko će mi sa foruma sigurno demantirati moje nebuloze ili će samo biti u grču jer ga očekujem a on ne želi biti najavljen jer je to protiv njegovih principa.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepon oľu 01, 2021 1:52 pm

ima vidovitih osoba ali nesto mogu predvidjeti nesto ne
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitimepon oľu 08, 2021 10:13 pm

to je sve slućajnost
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovitost - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovitost
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: