Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepon svi 31, 2010 12:35 am

Lijepo je dok sanjaš da si se udala.. čekaj kad počneš sanjati da si trudna, i moraš objasniti roditeljima s kim si trudna.. a ni sama ne znaš conf1
Opet sam neku noć sanjala da imam svoju bebu. Zato sad tražim kome mogu biti babysitterica :)

ps. jel ti mladoženja bar bio zgodan? cerek
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepon svi 31, 2010 10:08 am

jeste..onako crn,visok,prezgodan...facu mu nisam ni veidel:\ steta XD
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 6:40 pm

sanjala sam da vadim mrtve leptire iz jezera a kad izvadim nekog on ozivi .. bilo ih je puno...sta to znaci?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:14 pm

Zeza te xD

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimečet lip 03, 2010 10:46 pm

sanjala sam smtnu neprijateljicu sjecam se da sam rekla ovo je moj izbor i umjesto moga decka iskocila je ta stara harpija
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimečet lip 03, 2010 11:44 pm

sanjao sam svoju bivšu, bila kod mene doma. ovo je već drugi puta da ju sanjam kod sebe doma conf1
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri lip 16, 2010 10:57 pm

možda ju podsvjesno želiš natrag, pa... :)

ja već noćima sanjam svog profesora kineziologije...
hahahahahahahahahahahahahahahaha...

i u svakom snu se svađamo, i ja ga krećem ubijati..

to je jer već 5 godina čekam da poravnamo račune, još samo par dana od danas...

teško spavam, samo to sanjam :(
kad to završi, nadam se sanjati nekakav lunapark recimo :)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimečet lip 17, 2010 6:05 pm

Svi sanjate neke ljude. sanjao sam da sam popušio pola kutije cigareta, šta je najbolje ne pušim.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 4:10 pm

To ti je prouka da u nasoj drzavi popusis kako god da ga okrenes rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 6:17 pm

Već dugo nisma sanjala ništa s ovako čistim osjećajem sraha i čistim slikama, evo ukratko:

Sanjala sam da sam na predavanju kojeg sam izbjegavala čitav semestar i čekam potpis. Normalni grčevi u želucu hoće li ga ili neće dati.
I nešto se preokrenulo.
S krovnog prozora sam gledala sam samu sebe i ljude u panici.
Dolazi čovjek i kao da sam sve znala o njemu. Neki zao mag i oko njega ljudi nestaju.
Izbilo je nešto i zam da sam mu odrezala lijevu šaku , jer ja nisam bila u tjelesnom stanju pa mi je bilo lakše, ali je on bijelo-plavim svjetlom iz desnog dlana zaustavio krvarenje i prizvao neki terenac te nestao.
Našala sam se u nekom kupovnom centru i u izlogu su bile tri lutke(one na koje se stavlja odjeća) . Netko je sav uznemiren izjavio da je vidio da je jedna lutka udahnula. Pozorno sam gledala drugu lutku (njezin profil) i mislila si kako je to optička varka koja se javlja kod dugog gledanja, kako i obrisi tako da se zbilja čini da je na trenutak živa.
Planirala sam reči to toj osobi kad vratim pogled na lutkino lice i tu me prošao nevjerojatan strah jer zjenice lutke su gledale u mene i prije nego što sam zavrištala onako polagano su se vratile na svoj prvobitan položaj. Nešto u strahu mi je govorilo da su to ti nestali ljudi iz prvog djela sna i taman sam htjela nešto napraviti kad sam se probudila :x

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 8:08 pm

bas zanimljiwooo :D .......... :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 8:45 pm

jezivo , mada cudno da imate toliko duge snove sa obzirom da san traje nekoliko sekundi :S
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:47 pm

Nije istina :) sanjamo odprilike 3-4 puta po 20 minuta tokom noći.. a i vrijeme u tom stanju je relativan pojam
znam da sam pod regresijom imala osjećaj da sam ležala pola sata a u biti je bilo sat i pol

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:03 pm

Malo je ne vezano uz temu, ali kad smo kod te relativnosti vremena i sna,
Najbolji odmor nakon iscrpnog dana/rada mi je kad zalegnem i u roku 10-15 minuta zaspim, sanjam nesto i probudim se, a osjecaj kao da je proslo par sati. Imate li i vi takvo iskustvo? Mislim da sam to utrenirao zbog spavanja između obaveza s budilicom. :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:09 pm

Da često imam to.. pogotovo kad učim pa padenem u "trans" od dosadnih podataka koji se ponavljaju pa uzmem pauzu da se odmorim na 5min, ali mi je u glavi da nikako ne smijem zaspati.. imam osjećaj kao da sam žimrila satima a ne da sam koju minutu spavala
ne znam zašto je to misli
znm da 15 minuta u transu je jednako 3 sata spavanja.. ali ovo je samo san

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:22 pm

nedavno sam sanjao da sam se borio sa nekim ljudima protiv nekakvih neprijatelja, i u jednom trenutku više nisam imao municije a neprijatelj mi se približavao, htio sam se probuditi iz tog sna ali neuspješno, pa sam htio promjeniti tok zbivanja u snu ali isto neuspješno. pa sam se uspio nekako skloniti u zadnji tren i neprijatelj je prošao pored mene i krenuo prema ljudima sa kojim sam se borio, i tada sam ja neprijatelja napao sa leža i zatuko ga. zatim smo otišli u neku kuću i prijetili nekom mladiču da nas odvede u podrum svoje kuće i da sve šta ima, na to je izašao njegov otac i prijetio nam dvocjevkom da ostavimo njegovog sina jer nema niš, on je anđeo od čovjeka. pa mi držali njih na nišanu i odveli ih u podrum, pa kad je njegov otac vidio šta ima njegov dobar sinek, skoro ga zatukel ali smo to spriječili i rekli mu da je to sve planirano kao za ovakvu situaciju da se imamo di opremit na što je njegov otac postao ponosan na sina. i mi se počeli opremat, izbora kakvog poželiš. i kada se opremili izađemo van i ono KABUMM. u daljini je ekslpodirala atomska bomba. i onaj val je došao do nas i počeo je uništavati sve pred sobom. ali ja sam se nekako umno skoncentrirao i suprotstavio tom valu i imao sam oko sebe ko neku energijsku barijeru koju taj val eksplozije nije mogao probiti. a sve oko mene je uništavao
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 2:47 am

moze neko pomoci sanjao sam da sam istetoviran po levoj ruci. To su bile tetovaze nekih crkvi i nekih svetaca. Posle toga sam se potukao sa nekim. Sta ovo moze da znaci????

I

nov san. Samo znam da sam se sa svima posvadjao(drugovima) i hteo da se pobijem. Posle odjednom moja 2 dobra druga pocinju da me gadjaju kamenjem i ja im vracam. Posle mi je neki covek polio vodu na glavu iz kola sto su mu oni dali i poceli su da se smeju, covek je dao gas a ja mu sskocio na haubu i sutnuo nogama soferku-prednje staklo i razbio tj nije se razbilo nego nacelo znate kako izgleda..... I evo tog dela, posle sam krenuo sam kuci i cuo sam muziku onu sto prizivaju da se dodje u dzamiju(mislim da je ta muzika) ista kao iz klipa one oci na nebu ako znate https://www.youtube.com/watch?v=_m2xul6bL5M tu je muzika. I da samo da znate ja sam iz Srbije mi retko gde i imamo dzamiju tj ja sam iz sumadije tako da nemamo ni dzamije. A ja sam pravoslavac, i otkud mi ta muzika u snovima, to je muslimanska vera sta ce kod mene u snu i na kraju me je probudila. Posle kad sam pricao drugu - on mi je rekao odakle je muzika ja sam se odmah najezio.... PLS pomoc
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri lip 30, 2010 5:57 pm

Gle prvo pronadji definiciju sna , pa ce ti sve biti jasnije :)
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepon srp 05, 2010 1:21 pm

Evo moj zadnji san:
Na zemlji su bili nekakvi bogovi,izgledali su kao ljudi,ali nisu bili. Bili su super snažni i svi smo ih tretirali sa strahopoštovanjem. Uglavnom,ja i par prijatelja smo ih odlučili uništiti,ali nismo mogli,jer smo bili samo mačići nasuprot njih. Igrom slučaja ja sam postao jedan od njih,i san je završio tako što sam ja odlučio napraviti vojsku svojih "bogova" protiv ovih. :D

ja sam se zabavio
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:08 pm

Sanjala sam Božić Vaši snovi - sanjarica - Page 5 301833
Da mi mama kiti bor a mi ostali jedemo suhe smokve, i to neke dugoljaste koje su bile slađe od onih običnik i naravno pijemo colu.
Na kraju sam sanjala da se moja kuća pretvorila u neku kućicu na selu, tj. usred šume. Poslije nekog velikog vjetra. Pa smo gledali štetu. Kako su prozori popadali i cigle. Sve je bilo dosta realno i zastrašujuće. Vlasnicu te kuće je obitelj koja je došla u goste svako malo optuživala jer su sami htjeli taj komad zemlje.

Sve u svemu jako zanimljiv san study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet srp 09, 2010 6:30 pm

Evo jedan san od mog prijatelja pa ako ga netko može protumačiti:
zanimljiv je taj simbol bijelog vuka study

Hodao sam nekom cestom i ispred mene se pojavio bijeli ko snijeg vuk sa nekim plavim očima kojim se boja preljevala. Sjajile su se
Režao je na mene
Spremam za napad na mene

Nisam se imao gdje sklonit
Priblizavao se prema meni
Samo sam čekam trenutak kada ce me napast
I onda je polako otisao u šumu ali jos me promatrao i režao
Tada sam ja potrcam cestom u strahu
I strgao sam neku gradu za obranu ako se opet pojavi

I tada sam dosao u mjesto odakle je moj tata
Tamo imamo kuću od dede
U nju sam se sakrio
Da me nebi opet nasao vuk
Počela je kiša padati
I pitao sam susjeda jel je kada vidio bijelog vuka
I susjed rekao da je vidio. Kada je bio pijan -.-
Ubrzo su se skupila djeca iz mjesta. Točnije sela tog
I došle k meni u tu kuću
Kako su pokisla, zamotala su se u deku i na na kauč
A ja sam bio vani jos u strahu od tog vuka
Gledao sam dal je dosao
Dosao sam do ceste
I vidio sam nekog čudnog psa-vuka. Neznam. Savršene linije.
Sjedio je uzdignut. Ponosan
Crno sivi
I gledao točno u mene

Tada sam ga potjerao ali se nije obazirao na to
Tada sam u mislima ga potjerao.
Tada je reagirao na moje misli
I okrenuo se
Skuzio sam da možemo mislima komunicirati
I zamolio sam ga da mi objasni to sa bijelim vukom
Ali me samo gledao
A iza njega se pojavio neki mali, stari čovjek
Šaman, vrač
U nekakvoj čudnoj odjeći. Staroj. Podrapanoj
I imam je štap u ruci
A oči su mu bile zelene
Njega sam upitao za bijelog vuka
Nista mi nije odgovorio
Donio mi je neku pletenu punu vreću
I bacio mi ju do mene
Otvorio sam ju i iz nje je izašao malo bijelo vuče
I rekao mi da je on sada moj
I nestali su
A taj mali bijeli vuk. Ko malo štene slatko
Je ostalo sa mnom



_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:51 am

e ovako nisam bio jedno 12dana na forumu i sad da kazem veoma cudan san...

ovako, sanjao sam da sam na nekom selu nemam pojma to mesto ali izgleda lepo i odjednom (znate vec kako ide u snu) moji roditelji drze farmu slonova. I tako je se jedna slonica (kako da kazem OSLONILA ili kako ) nebitno ona je rodila male slonice i tako je jedan uginuo i ja sam video da se brat igra sa njim i baz mi je bilo zao, zamislite da se dete igra sa mrtvim slonom i ja sam uzeo i poceo da mu masiram stomak i on je odjednom oziveo i ja sam odmah hteo da ga prodam jer bi umro jer nisam imao cime da ga hranim. Ja sam ga cuvao dok nije dosao taj covek sto kupuje slonove, ja sam hteo da ga prodam samo zbog toga sto nisam znao cime i kako da ga hranim. I odjednom dolazi majka i nosi slona u nekoj tegli a slon jede neke mrvice sa povrsine vode, i ja kad sam to video obradoavao sam se i nisam hteo da ga prodam i poceo sam da se svadjam sa onim kupcem i oterao ga. Pa se san odmah promenio. I tako sam bio napolju i igrao se sa slonom a on je vec porastao.. i Odjednom vec krece 3 san ja na nebu vidim lik kao boga i neke zene pored njega a tu lete andjeli i njima gore stopala..... ja kazem ocu slikaj slikaj i on kad je krenuo odjednom ti likovi krecu da se povlace ka nebu i samo vidim kako andjeli pocinju da napadaju neke zle likove koji su krenuli na boga, verovatno neki djavolji sledbecini. Ja odjednom cucnem i kazem i ja cu da pomognem da ih ne ubiju i kad sam skocio samo me je nesto ponelo u vis tj u nebo i znate kakav je osecaj kad letite - malo vas strah a u isto vreme extra dozivljaj. I tamo na nebu vidim boga i onog lika iz watchmena kako ih onaj plavi lik napada- dr.minhetn i ja dobijam kao moc od boga da letim i pocnem da se jurim sa zlikovcima i tako sam leteo ali jedino cudno je to sto sam se setio u snu da sanjam a nisam mogao da upravljam snom.I tad sam se cimnuo i poceo je 3 san necu detalje da vam govorim samo cu da kazem da sam imao sex sa onom iz serije sex i grad, ne znam odakle mi ona u glavi :D....

sad vi vidite ja sam sanjao da spasavam zivot, letim i dobijam dar od boga, i na kraju sex???? Sta ces bolje i zna li neko sta ovo sve znaci??????
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri srp 14, 2010 1:44 am

evo ovo je ubedljivo najjnepovezaniji san koji sam procitao na ovom forumu :D :D :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimesri srp 14, 2010 2:37 am

hvala hvala ali jako cudan i na neki nacin poseban san posto kad sam ustao bilo je toliko lepo da je to neverovatno. I ovo je bilo prvo letenje u snu koje je bas bilo realno i bilo letenje a ne samo skakanje i kao da nema gravitacije. bas sam leteo i bilo je super, a i na neki nacin sam se plasio da cu pasti
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitimepet srp 16, 2010 9:36 am

imala sam noćas jaako realističnu noćnu moru.
Sanjala sam kako nam je neki haker upao u profile admina, i srušio cijeli forum. shock strah
Prethodno je i počeo pisati ubacivši se u podatke za šifre svih profila, pa je stvorio ogromne svađe. :(
ako to nije strašno, ja ne znam što je no
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 5 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: