Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimepet srp 16, 2010 10:55 am

...ma joj flory ne brini, forum je siguran, a i profili naših adminica i admina :)

Čak da se tako nešto i desi, pronašli bi naćin kako to popraviti, samo ti mirno spavaj :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:35 am

Je, tako je, mi ovdje rjesavamo te sto se hoce svadjat po kratkom postupku tako da bi to bio posve krivi pristup rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:54 am

točno, a i Alpha bogme ima iskustva u tome
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimepon kol 16, 2010 11:30 pm

bila je hladna zimska večer, sve u snijegu koji nije prestajao padati. bio sam u svojem domu, okružen svojim prijateljima. sjedili smo za stolom i razgovarali, smijali se. uživali u božičnoj atmosferi, a mala djeca su se igrala na hodniku. prelijepi trenuci radosti i ljubavi..
sve do jednog trenutka kada mi je došao u misli nečiji prodoran glas i rekavši mi da će doći i uzeti djevojčicu.. rekao sam to prijateljima, koji su bili roditelji toj djeci. veselje je isti tren nestalo. otišli smo do djece vidjeti jesu dobro. bili su veseli, razigrani. pogledao sam na stražnja ulazna vrata kroz mutno staklo da se nešto miće. došao sam bliže i tada se pojavila nečija faca i gledala je kroz staklo. bila je sva naborana, sive kože i bijelih očiju. i zatim se pojavila još jedna. djeca su se prestrašila i pobjegla k roditeljima. odjednom su se vrata otvorila i na njima je bio neki visoki starac. i neka stara žena. ona je utrčala i primila djevojčicu i nestali su. njezim otac je tada nasrnuo na tog starca ali ga je on nekim moćima odbacio van i prislonio na zid. nije se mogao micat. rekao mu je da neka uzme njega a ne nju na što je on odgovorio da će obadvoje uzet. i zatim ga je počeo smrzavat. a ja sam tada tog straca primio za ruku da ga onesposobim, pogledao me, a ruka mu se pretvorila u nekoliko zmijskih tijela i samo mi je skliznuo iz ruke i tada me odbacio od sebe. otišao sam do prijatelja i rekao mu neka mu preda dijete i sebe time poštedi.
poslušao me i ovaj ga je pustio, bio je cijeli pothlađen. odnio sam ga u kuču na toplo, posjeo ga na stolicu. i starac se stvorio ispred mene, uhvatio me rukama za vrat i prislonio me na zid, držeči me, gledao me sa čuđenjem i upitao me da šta to pokušavam učiniti. i pregledavao me cijelog, zatim me primio za ruke i gledao u njih, raširio ih i opet me upitao da šta to ja pokušavam učiniti. i neko vrijeme me gledao šuteći sa izrazom lica punim nelagode i nerazumijevanja
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimepon kol 30, 2010 3:57 pm

Sinoć sam sanjao da sam otputovao u 2014. godinu.
Sestra i brat su mi bili oženjeni, no samo sestra je imala djecu. Moja obitelj je to što sam doputovao u budućnost najnormalnije prihvatila. Bio je Božićni ručak, no brat i sestra nisu bili ovdje sa svojom obitelji, samo oni. Objasnili su mi da je komplicirano za objašnjavanje :P
Pitao sam ih što je sa mnom i gdje sam, a oni su mi rekli da studiram vani. Bio sam presretan. Zamolio sam ih za neke svoje slike poslije 2010. godine. Sestra je imala neki mali fotić, ali nije imala baš slike iz 2011. godine nego novije. Zašto sam htio starije? Htio sam vidjeti što sam imao obučeno na sebi i vidjeti mogu li mijenjati budućnost/prošlost tako da na tom slikanju ne obučem tu, nego neku drugu odjeću.
Zatim su me odveli u knjižnicu. Pitao sam ih traje li kriza još i dalje. Pokazali su mi školske knjige. Sve su bile iste boje, neukrašenih korica i jako tanke. Ostao sam šokiran. U srednjoj školi su učili užasno malo. conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 1:10 pm

noćas sam sanjao Alphu... Vaši snovi - sanjarica - Page 6 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 1:22 pm

Dantalion je napisao/la:
noćas sam sanjao Alphu... Vaši snovi - sanjarica - Page 6 982158

Nocne more, ha? Tako ti je to kad jedes kasno. Padne tesko na zeludac :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:05 pm

nije jelo krivo i nikakve noćne more nisu bile. dala si mi svoj fotić da ti ga osposobim Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_eek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:37 pm

Oces rec da je moj fotic nesposoban? bic

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:50 pm

pa sama si rekla da mu objektiv ide nutra van non stop pa se smiri, vidiš ja je fotić nesposoban jer se nemože odlučiti jel da bude vani ili nutra Vaši snovi - sanjarica - Page 6 113658
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 6:33 pm

To je rekla Athena :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 6:52 pm

izgleda da sendvić ipak imal utjecaja...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:16 am

Jebovasfotic kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:25 am

Fotići su važne stvari. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:28 pm

Legionar je napisao/la:
To je rekla Athena :)

Ja ću puknuti. rofl2
@Dantalion, ti ni sam ne znaš koga/čiji fotić sanjaš, ali da...fotić ide nutra-van. :P
Ja sam noćas sanjala nekog postarijeg tipa koji se bavi administracijom. Rekao mi je "niste zadovoljili uvjete, sljedeći". conf1
Bio je nemilosrdan i ne znam je li imao veze sa faksom ili čime, samo znam da sam se htjela probuditi i to sam uspjela teškom mukom.
Onda sam si zamislila da bi ga u drugoj epizodi sna najradije opalila daskom po glavi, ali nisam skroz uspjela, jer me je alarm probudio. znojko

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:35 pm

ja sam noćas imal fenomenalno dobar san. doma sam imao tri autosimulatora. prvi je bio nissan skyline, drugi EVO X, treči EVO 9 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355 Vaši snovi - sanjarica - Page 6 739355
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesub ruj 25, 2010 7:55 pm

Čitajući danas neki novi post o telekinezi sjetio sam se sna od jučer. Neka čarobnica mi je nudila nešto, nekakve stvarčice, papiriće, a onda je jedan takav rukom telekinetski pomaknula. Ja se u snu nisam niti najmanje iznenadio što ona to može, samo sam pomislio da me malo živcira što misli da je time postigla nekakav efekt. Uglavnom, baš zanimljiv san misli

Edit: Nedavno sam imao nekoliko lucidnih snova, no više mi ne uspijeva ostati spavati kada shvatim da sanjam. conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
rini
Prašina



Female
Capricorn Goat
Broj postova : 1
Age : 32
Registration date : 29.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 4:03 pm

ja često sanjam neko mjesto koje nikada nisam vidjela niti bila na tom mjestu, sve je zeleno,šume ,planine ostaci starog zamka, ili sanjam da hodam kroz neki grad kojemu se ulice popločene itd.. da li to ima neko značenje ili ne? ti snovi mi se ponavljaju svaki mjesec po nekoliko puta -.-
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet lis 07, 2010 9:37 pm

Nekim likovima ću dat imena forumaša...

bio sam u nekoj letjelici, sam, sa njom sam upravljao, lovio sam neku drugu letjelicu u kojoj je bila Alpha. netko ju je oteo, a ja sam ju pokušavao spasiti. letjeli smo po zraku, pucao sam po toj letjelici ali bila je prejaka, ništa joj nisam mogao, i dalje sam pucao, htio sam ju samo onesposobiti tako da nemože otići, došli smo do neke velike tvrđave na samoj litici, imala je veliku terasu, tamo je stajao neki muškarac, ta letjelica je sletjela i Alpha je izašla iz nje, a letjelica se opet digla u zrak i tada sam ispalio projektile i time ju uništio i pala je u provaliju, taj muškarac koji je tamo stajao je poludio vidjevši da sam uništio letjelicu i Alphu je bacio u tu provaliju, nisam ju mogao spasiti, poginula je. Alpha je bila posebna žena, trebala je preuzeti vladajuću poziciju, a netko to nije htio, više nisam znao što ću, spustio sam se do nje, izgorjela je potpuno, osječao sam se užasno, nekako sam bio vezan uz nju, nedaleko sam našao njenu torbicu u kojoj je imala šminkice i parfeme i češalj, bila je cijela, otvorio sam ju, pregledao, otvorio sam parfem i pomirisao, predivan miris ruže sam osjetio, bio je crvene boje spremio sam ga i izvadio sam češalj, na njemu sam vidio nekoliko vlasi, odma sam znao što trebam učiniti, otišao sam do jednog svojeg prijatelja, Legia, dao sam mu to i rekao mu da iz toga izvuče šta može i da napravi klon nje, uzeo je to i rekao mi samo da će mi se javiti i otišao je, ja sam otišao u neki kafić gdje sam se našao sa nekom djevojkom i Chakom ,rekli su mi da me neki ljudi traže, to je bila borba za prevlast i zato su bili oteli Alphu, a ta osoba pod svaku cijenu želi na vlast, a to nebi dobro završilo, naša strana da dođe na vlast to bi značilo mir svugdje, nakon nekog vremena smo izašli van, djevojka je nekud otišla, a ja sam ostao sa Chakom, još smo o nečemu raspravljali, kad se odjednom stvorio neki auto i na nas krenuo, otišli smo u zgradu i na kat trčali a neka dva lika za nama i pucali su po nama, uzvratili smo paljbu, izašli smo iz zgrade i uspjeli smo pobjeći,nedugo nakon toga sam otšao kod Legia u stan koji je radio na klonu Alphe, tamo je bila i ona djevojka iz kafića,raspravljali smo o nečemu, opremali smo se nekakvom opremom nas dvoje, i spremali se za otić nekuda, Legi nam je rekao da ne idemo sa volvom, koji je bio moj auto nego da uzmemo jedan drugi mali koji je bio u takvom stanju da se samo čekao trenutak kad će se raspast od starosti, rekao je mi je da oni znaju kakav auto imam, i da nebi uspjeli nikud doć, a sa ovim nas nitko neće primjetit, otišli smo do tog auta, ubacili stvari i otišli, kada smo se malo dalje udaljili, moj auto, volvo, je eksplodirao, zatim smo se nas dvoje našli u nekakom velikom hodniku one tvrđave, ona i ja smo ubijali sve tko nam se našao na putu, drugi su po nama pucali i u jednom trenutku smo se našli u neugodoj situaciji, bilo ih je previše, više nikuda nismo mogli, sklonili smo se u zaklon, jedini nam je izlaz bio skok kroz veliki prozor ali to bi bilo samoubojstvo jer bi završili u ponoru, pomirio sam se sa time da nam nema izlaza, i krenuo sam do zadnjeg metka se branit, bio sam pogođen u lijevo rame ali sam i dalje stajao, odjednom su se protvnici, ti čuvari, smirili, kao da nas više nema, djevojka je, došla do mene na prolaz, gledali smo šta se to zbiva, svi su zauzeli svoje pozicije na mjestima staže, po zidinama, krovovima, odjednom čuvari sa krovova su počeli padati ko pokošeni pa oni sa zidna, ništa nam nije bilo jasno, zatim su se na krovovima pojavili neki ljudi, bili su nevjerojatni, kretali su se ko da su letjeli po zraku ubijali su čuvare, znao sam, to je to, nazvao sam Legia,rekao sam mu šta se dešava i pitao ga kako napreduje kloniranje, samo mi je rekao da će se uskoro probuditi,to je bio znak naše pobjede početak mira
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet lis 07, 2010 9:53 pm

Wow, impresivan san.
Reci mi jesu li ti likovi iz sna stvarno spomenuti forumaši? Što tebi predstavlja san? I što znači kraj?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet lis 07, 2010 10:26 pm

Nisu stvarni forumasi, neznam.
Imena sam dao prema likovima iz sna.
Alpha- osoba koja ce dolaskom na vodstvo odnijeti nemire i donijeti mir među svima.
Legi- prijatelj i jedini znanstvenik u kojeg imam povjerenja. Naredio sam mu da mora napraviti klon Alphe i vratiti ju među žive.
Chak- prijatelj koji me je savjetovao i pomagao, mudrac.
Djevojka- neznam tko, puna snage, ratoborna, išla je sa mnom u borbe.
Neprijatelj- neznam tko.
Sam san meni ne znači trenutno jos nista. A za kraj bih rekao da buđenjem Alphe dolazi novo doba u svijetu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet lis 07, 2010 10:35 pm

@Legi...Kraj znaci da si uspio klonirat ofcu rofl2

@Dantalion...super san ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimečet lis 07, 2010 10:58 pm

Aha, to si ti tako da nas zainteresiraš i natjeraš da pročitamo. Stvarno zakon način pričanja sna. Mogli bismo tako prepričavati sne dok se radi o onim "običnim igrarijama mozga" (iako su same po sebi impresivne). Dobra ideja :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimesub lis 16, 2010 9:26 pm

Danas mi se desilo nesto veoooma cudno...Posle kratke meditacije,legla sam malo da odspavam, a sebi sam rekla da cu iskontrolisati san maximalno moguce...i tako,pocela sam da sanjam svesna toga...stajala sam u sobi,iza je bila terasa koja ima pogled na neki veeeeliki grad.Izasla sam iz sobe,krenula hodnikom sa crvenim tepihom,iali nigde nije bilo izlaza.Ja sam ga stvorila,naime,otvorila sam neki portal na zidu,i iskocila kroz njega...odjednom ja pozelim da letim,i njadjem se ispred onog grada koji se vidi iz moje sobe.Resila sam da se spustim na tlo,nastavila sam peske kroz slepu ulicu,i usla kroz neka vrata.Tamo je bila zurka.Prosla sam kroz guzvu,gde su svi igrali,usla u WC,otvorila ponovo portal,i usla u neko veeeeeeliko polje cveca.Mogla sam osetiti miris.Jedino sto sam zelela jeste da se ne probudim.Htela sam da krenem na more,htela sam samo da ga stvorim ispred sebe,ali doskakutao je neki zeka,i rekao mi samo "Dobrodosla u lepsi svet".Ja sam se nasla u cudu...on je otisao,a ja sam pozelela biciklu da bih mogla sto pre da se spustim niz polje do mora...sto sam i ucinila.Setala sam pored vode,bukvalno sam mogla da osetim miris slane morske vode i vrelinu peska na nogama...setala sam dalje,uzivala i razmisjala o tome kako mi ovo uspeva.Crtala sam stvari ispred sebe,bez pomeranja,samo umom...bilo je predivo.Portal se ponovo otvorio,a ja sam zelela da odem negde gde je sneg...Nasla sam se na nekoj planini,sa sankama u ruci.Resila sam da se spustim niz veliku nizbrdicu.Osetila sam onaj osecaj kada se spustas necime niz sneg,osetila sam hladnocu.I dalje sam pred sobom stvarala slike kakve sam zelela da vidim.Pogledala sam na horizont,sunce se vec spustilo,i ja rekoh da moram da se probudim sto sam istog trena i uradila.Svega se secam.Ti osecaji su bili tako stvarni!Posle toga,na tv-u sam videla sledece stvari:Devojku kako trci poljanom,decaka kako vozi biciklu,reklamu za neko pice,koja se odvijala u nekoj diskoteci dok su svi ljudi igrali,dokumentarac nekog planinskog predela i reklamu na kojoj se vidi more.
Imam par pitanja:
1.Sta ovo znaci?
2.Kako sam uspela ovako iskontrolisati san?Da li je on lucidan?Ili je mozda nesto trece...?
3.Kako to da sam videla scene iz mog sna nakon sto sam upalila tv?


Hvala puno na strpljenju ^^ lovely
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitimened lis 17, 2010 10:24 pm

Prilično kompleksno pitanje.
Vrlo vjerovatno lucidni san.
U snu si prelazila iz jedne sfere sna u drugu i to svojom voljom.
Ako ti se ponovi takav tip sna, pokušaj napraviti "test realnosti" da budeš sigurna dali je lucidan ili ne.
Npr. pogledaj neki tekst,pogledaj nešto drugo i opet pogledaj tekst.U lucidnom snu taj tekst više neće biti isti.
(za detaljnije informacije goglaj malo).

""3.Kako to da sam videla scene iz mog sna nakon sto sam upalila tv?""

Kako znaš da si bila budna kad si upalila tv? (možda je i to bio san?)


Zadnja promjena: Deti; ned lis 17, 2010 11:28 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 6 / 20.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: