Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
jade
Riba
jade


Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 127
Age : 32
Registration date : 11.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 10:43 pm

Citat :
.Jedino sto sam zelela jeste da se ne probudim.Htela sam da krenem na more,htela sam samo da ga stvorim ispred sebe,ali doskakutao je neki zeka,i rekao mi samo "Dobrodosla u lepsi svet".Ja sam se nasla u cudu...on je otisao,a ja sam pozelela biciklu da bih mogla sto pre da se spustim niz polje do mora...sto sam i ucinila.Setala sam pored vode,bukvalno sam mogla da osetim miris slane morske vode i vrelinu peska na nogama...setala sam dalje,uzivala i razmisjala o tome kako mi ovo uspeva. daughter_of_Sun chini mi se da ovaj tvoj san pretstavlja i na neki nacin tvoje zelje,nesto sto zelis a nikako da ti se ostvari...mozda je to bas zapravo mir,koji si nasla u snu...a ovaj zeka ,kao iz Alise u zemlji cuda :)....samo mi nije jasan tv...?
scratch ...ipak mislim da se svi odgovori kriju u tebi samoj...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 11:52 pm

Kćeri Sunca, znaš li što je "reality check"?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:28 pm

niije sigurno bio san,znam to 100%...bila sam budna,probudila sam se nekih pola sata pre nego sto sam upalila tv...inace,ponovo sam sanjala isti san...samo ovaj put nije bilo scene sa sankanjem,vec sam videla jednu mrtvu osobu koju sam zelela da vidim...ni to ne znam sta znaci...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:31 pm

provera realnosti -.-
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:33 pm

Mozda si u snu upala u tv, a portali su bili razliciti programi zubi

P.S. Mislim da Legi nije mislio da li znas sto bi to bilo u prijevodu nego kako biti siguran da si budan/sanjas.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:33 pm

@Daughter of the Sun, nisam htio uvrijediti tvoje znanje engleskoga, nego te pitati jesi li čitala detaljnije o "provjeri stvarnosti" u snovima. Ima puno odličnih načina kako shvatiti da sanjaš koji su meni pomogli i htio sam prokopati po forumu da nađem taj tekst, no da se ne trudim bezveze ako si već čitala sam pitao znaš li :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:39 pm

...ja znam za taj text od ranije....jer sam ga ja postala na ovaj forum XD https://ce-4.forumotion.com/parapsihologija-f4/rasprava-o-snovima-lucidnim-snovima-noanim-morama-t27-750.htm
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:40 pm

Ahaaaa xD Sorry onda, kud bih došao kada bih se sjećao tko je što kada napisao zubi
No, onda znaš što ti je činiti ponavljaju li ti se takvi snovi :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:43 pm

Ucinicu prvi put kad budem legla da spavam jer zadnjih 4-5 dana imam snove u kojima sam svesna...pisem sta je bilo sutra :) ^^
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimesri lis 20, 2010 7:27 pm

Zdravi svima sunceko nov sam ovdje,odusevio me ovaj cjeli forum cim sam ga prelistavao prvu put party Zaista su zastupljene sve zanimljive teme,i naravno samim tim i zanimljivi ljudi koji o njima raspravljaju.Prikazacu par snova,ali mislim da mi je jedan koji sam nedavno sanjao,zaista ispunio san sunceko

Sanjao sam po prvi put oca,barem shto mogu potvrditi,ali me je on jurio po sobi,zelio da me prebije te sam se stvarno plasio.Bash jak strah,kao da me juri neki ubica(inace sam u odlicnim odnosima sa ocem).Nakon sobe nastavio me juriti oko zgrade,pa po parku,pa sve do jedne garaze.Ali sa njim me jurila i nekakva plavokosa zena,ali nisam je mogao nimalo prepoznat i nje se ustvari nisam ni bojao,vec sam bjezao od oca a ona je nekako bila nebitna.Medjutim kad sam dosao do te garaze,popeo sam se na neki visoki zid,pa na terasu,i odahnuo jer sam vidio da se otac ne moze tu popeti.

Nakon toga strah je prestao,ali se pojavila ta plava zena.Odjednom sam osjetio nenormalno uzbudjenje koje se naglo povecalo kad sam joj prepoznao lice.Mada sam prvo primjetio crveni uski bikini,preplanulu kozu,i velike grudi.Pogledom na lice vidio sam da je to ----------- PAMELA ANDERSON !

U svoj svojoj ljepoti i strastvenosti.Znaci grudi,noge,lice,usne......Odusevljen, nisam cekao ni sekundu i poceli smo voditi divlju ljubav plese plese

Ne znam sta da kazem vec da se snovi izgleda zaista ispunjuju hehehe Bilo je to kao u snu bravo
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet lis 21, 2010 11:50 pm

video sam gore da ste pisali o tv i nesto o snu.. Meni se dogodilo to da sam gledao kleopatru i tacno sam zaspao na delu kad je oni kupaju mlekom. Kada sam se probudio video sam da je film tacno onde gde sam zaspao. Film je bio na pinku u 11 sati a ja kad sam pogledao na sat bilo je 3 i nesto.... Bas sam se odusevio, i odlgledao sam ceo film. Medjutim zacudilo me je to kako da sam bas uspeo da se probudim onde gde sma stao sa filmom a razlika je otprilike 4,5h

To me je bas zacudilo
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:38 pm

@mEN_iN_WHite mozda je bila repriza? :O ali opet i da jeste zacudjuje to kako si se probusio bas na tom delu -.^
@primitive101 snovi veoma lako mogu da se ostvare,naravno ne svi :P BTW,dobrodosao na forum ^^
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:49 pm

@ daughter_of_Sun hvala na dobrodoslici :P Ma ovo je previse realan san bio :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 25, 2010 4:15 pm

@Primitive...hoces reci da je bio toliko realan da mozda i nije bio san? lol Pitanje, da nisi mozda prije spavanja gledao Baywatch? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon lis 25, 2010 4:30 pm

Nisam gledo...Ma,pustite mene i Pamelu,to je nasa stvar,sta se mjesate da niste paparaci?? :P :P
[Vrh] Go down
ZoneBreaker
Prašina
ZoneBreaker


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 3
Age : 29
Location : Zadar
Registration date : 28.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet lis 28, 2010 10:54 pm

Ekipa , nov na forumu , več ga čitam dulje vrijeme ali nisam se imao potrebu uključiti u neke rasprave.A nekad me i ljenost spriječavala iskreno.

Dakle odmah na stvar. Ako sam nov na forumu nisam novu svemu ovom.
Savladao sam lucidno sanjanje , trenutno radim na AP...ali koliko god me snovi zanimali i bili mi drugi život nikad nisam ih imao potrebu tumačiti.Jer zapravo većinu sam ih sam kreirao pa nije bilo potrebe osim ovog od prije dva dana.

Odjednom je ispred mene se pojavila savšena cura, imala je te neke mane koje su je meni napravile savršenom.Osim vizualne očaranosti počeo sam osijećati navalu topline.Zatim sam ju poljubio , a osijećaj je bio toliko intezivan da su me kasnije usne žarile.Sijećam se njenog svakog detalja, i tako dok sam joj se primicao nismo išli jedno prema drugom već je prostor izmežu nas nestajao. Zatim nakon poljubca nestalo je i crvenkasto nebo, i glow i sve je opet bilo sivo a ona je nestala u oblaku prašine. Ostao sam plakati na kiši. A u ruci mi je bio mokri papir sličan onom od računa na kojem je pisalo KARIBI

Kad sam se probudio oči su mi bile crvene od suza , cijelo tijelo mi je bilo nabijeno energijom.Osjetila su mi divljala kao i u snu , čuo sam kako mi krv udara od stjenke arterija.Bio sam toliko uplašen i isto toliko dirnut svime.

Sad me zanim dali je naš mozak u stanju stvoriti u potpunosti imaginarnu osobu s tolikom razinom detalja ili ipak uvije to samo neka osoba koju je naša podsvjest zamjetila na ulici , liftu, marketu ...

Doslovno već dva dana vrludam okolo očima nebili ugledao osobu iz sna. Jednostavno imam potrebu. Možda me nećete shvatiti , nebi se ni ja da mi je netzko ovo pričao prije koji dan , ali se barem potrudite.

:D

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimepon stu 01, 2010 4:50 pm

:P Uzmi malo procitaj o tome kako se uopste stvara slika u tvome mozgu.To je totalno kompleksan proces,gdje bukvalno svaki dio nesto radi,spaja,analizira,jedan dio vidi konture,neki sjenke,neki prave a neki krive linije itd...Povrjedom nekom od tih centara ti recimo vidis naocale,neko te pita sta vidis a ti mu kazes: Vidim dva kruga spojena sa zicom,to mora da je biciklo!...

A onda se sve to nekako sklopi u cjelinu...Tako ti je i sa podsvjescu(koja stvara snove).Ona koristi isti taj osnovni vizuelni materijal sto ti je uso u koru velikog mozga i od njega moze da stvori sve sto hoce(a sa kojim ciljem,to je druga prica)....

Mozda ces ti i naci osobu koja je slicna ili identicna toj u snovima....
[Vrh] Go down
ZoneBreaker
Prašina
ZoneBreaker


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 3
Age : 29
Location : Zadar
Registration date : 28.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 12:10 am

Hvala na odgovoru.

Pa možda i je tako , pokušavam naći tu osobu , možda je malo glupo i djetinjasto ali si nemogu pomoći.

Vjerujem da bi je prepoznao bez problema jer je san bio prepun detalja kojih se jasno sijećam.

Još jednom hvala, ostali također dajte svoje mišljenje
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 4:57 pm

daughter_of_Sun je napisao/la:
@mEN_iN_WHite mozda je bila repriza? :O ali opet i da jeste zacudjuje to kako si se probusio bas na tom delu -.^
@primitive101 snovi veoma lako mogu da se ostvare,naravno ne svi :P BTW,dobrodosao na forum ^^

pa jeste rapriza, ali kako bas tacno u tom delu to mi nije jasno :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimesri stu 03, 2010 5:32 pm

@ZoneBreaker...normalno da je mozak to sposoban. A obzirom na tvoje godine romanticna tematika nije iznenadjujuca ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ZoneBreaker
Prašina
ZoneBreaker


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 3
Age : 29
Location : Zadar
Registration date : 28.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:17 pm

:) ... tnx ekipa , ma znam , imao sam ja takve tematike snova masu , ali ništa ovako :S..a damn , javim vam ako se što dogodi :).
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet stu 04, 2010 5:13 pm

može jedno pitanje? zašto se više ni jednog sna ne sjećam ? tj.ćim se probudim zaboravim ne mogu se sjetiti što sam sanjala ,a sanjam svaku noć.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet stu 04, 2010 5:18 pm

pa obicno ako u prvih 5-10 min ne pocnes da se prisjecas ili da zapisujes san on se potisne.Medjtuim ne znam desi li ti se da u toku dana recimo vidis neki predmet ili osobu pa da te odjednom podsjeti na san od noci prije?Meni se to desi cesto,pa cak i dva,tri sna se uspijem sjetiti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet stu 04, 2010 5:51 pm

Mislim da je vazno i kad se budimo u odnosu na san. Ako se probudimo u sred sna ili neposredno nakon istog prije cemo zapamtiti nesto od sadrzaja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitimečet stu 04, 2010 7:07 pm

whitelady je napisao/la:
može jedno pitanje? zašto se više ni jednog sna ne sjećam ? tj.ćim se probudim zaboravim ne mogu se sjetiti što sam sanjala ,a sanjam svaku noć.
Ne znam, ali znam slučajeve ljudi koji na neko vrijeme uopće nisu sanjali. U jednom od njih cura nija sanjala jako dugo, a kada se prisjetila jednog sna bila je skroz ushićena. Uskoro se sjetila i idućeg itd. Prije uopće nije posvećivala pažnju snovima, a po prestanku gubitka sjećanja na snove je počela pisati dnevnik snova. Uskoro je po jednom snu pisala i nekoliko stranica, a imala je zaista šarolike i lucidne snove (e, sada sam se sjetio da sam ga i ja imao večeras :)).
Stvar je u tome da mozak sjećanje na snove prepoznaje kao "junk memory". U slučaju ove cure to je istina.
A u drugim slučajevima isto nema nekog razloga conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 7 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: