Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijateljstvo između muškarca i žene

Go down 
+22
Ephez
Blizzard
Fantom
Chakotay
Athena
wanderer
maiko
Alpha
silver
MaRuShKa
zmija
Svjetloisjena
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
floridana
zvezda
sanja
malena
belongs to lovers
vladimir
Nefertiti
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:31 pm

da...ali i mislim da ako poznajes nekoga bas cijeli zivot...ono..jednostavno ga nemozes gledat na taj nacin...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:32 pm

A i znaju se te stvari promijeniti, pa ti najbolji prijatelj iznenada postane privlačan na drugi način, ili ti njemu. Ako je obostrano, eto temelja za dobru vezu. Ako jednostrano, frka...
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:34 pm

istina..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:34 pm

Tako je. Iako, mene neko ili privuce na prvi pogled ili nikada, uvek je bilo tako... Ali znam da su ljudi imali i drugacija iskustva... Valjda svako razlicito... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:34 pm

kemija, kemija. ne možeš se oduprijeti tome koliko god to netko htio
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:36 pm

Onda se samo treba prepustiti...
Ne desava mi se cesto, cak bi tacnije bilo reci veoma retko, ali kada se desi... to je osecaj divnog prepoznavanja, kao - pa, to si ti!!! (neko koga dotle uopste nisam poznavala), i onda je prepustanje zaista najlepsa opcija... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:43 pm

da, kad se možeš prepustiti. ima situacija kad to zbog obaveza ne možeš a desi se.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimeuto stu 20, 2007 2:37 pm

Nikom nista. Ako se vec desilo, desilo se. Kazem sebi, to je to, i nastavim dalje... Samo bez kajanja... koje i inace nema ni smisao ni svrhu... *
[Vrh] Go down
MaRuShKa
Višestanični organizam
MaRuShKa


Female
Sagittarius Rat
Broj postova : 53
Age : 39
Location : whitecity
Registration date : 17.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimesri stu 28, 2007 5:53 pm

prvo moram priznati da nisam imala vremena da chitam svih 9strana.. tako da tju odmah retji shta mislim..

prijateljstvo je mogutje.. samo ako su obe osobe odluchne da zhele isto.. prijateljstvo je ipak neka vrsta ljubavi.. ja volim svoje prijatelje.. ne kao dechkonju.. nego na neki spec nachin..

4a je razgranichiti osetjanja..

mada.. u posledenje vreme retko to mozhe da uradi..
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimened pro 02, 2007 12:35 pm

ja imam curu koja mi je kao najbolja prijateljica, al imam i prijateljicu koja mi je ajmo rec najbolja... i cak se dobro slazu medusobno :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimened pro 02, 2007 2:01 pm

Mislim da moze ali moraju se naci ljudi koji podrzavaju takvu opciju :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon pro 03, 2007 7:59 pm

...Ma, da, ali ja mislim da se svi mi uvek "nadjemo"... ;) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepon pro 03, 2007 8:45 pm

I meni se cini...valjda nas privlace ljudi slicni nama samima...sto je logicno jer sto da radim s nekim s kim nemam zajednickih tema i razmisljanja...pa onda i kad veza kao takva zavrsi pretocimo je u nesto drugo :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 07, 2007 6:27 pm

To je bas lepo, bez gorcine na kraju... ;) *
[Vrh] Go down
maiko
Višestanični organizam
maiko


Female
Pisces Goat
Broj postova : 62
Age : 45
Location : Trogir
Registration date : 23.11.2010

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimečet pro 02, 2010 4:23 pm

Naravski da se može dogodit da te privlači najbolji prijatelj/ica. Idealna situacija ako ste oboje solo i ako su osjecaji uzajamni. Nezgodno ako nisu, pa se može razbiti prijateljstvo ako se ljubav otkrije. A dobrog prijatelja je tako teško za naći!
Također je nezgodno ako si otkrijete ljubav, budete jedno vrijeme u vezi, a kada prekinete nekako bude kiselo da nastavite sa prijateljstvom i onda se grizete i fali vam najbolji prijatelj/ica. Boink
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimečet pro 02, 2010 8:03 pm

Teško.
Uvijek se dogodi trenutak u kojem se prijateljstvo pokvari ili pređe u nešto drugo.
Okolina na takva prijateljstva gleda sumnjičavo. Ne vjeruju.
A ni cure baš ne vole da im dečki imaju prijateljice. Zapravo tu je i najveći problem.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimečet pro 02, 2010 9:45 pm

@Wanderer...vidis, a meni se pokazalo upravo suprotno. Ispada da deckima smeta sto cure imaju prijatelje dok je curama zapravo svejedno...doduse svejedno im je sve dok se ne ispostavi da njemu smetaju njeni prijatelji...onda i onda nadoda veto na njegovo imanje prijateljica lol

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimečet pro 02, 2010 10:03 pm

Naravno da je moguće "čisto" prijateljstvo između muškarca i žene.
Može se dogoditi i da jedno od njih (ili oboje) vremenom osjete privlačnost prema onom drugom, no tu bi trebali biti čisti računi.

Dakle, ukoliko se jedna osoba intimno zainteresira za drugu, na drugoj osobi jest da pravovremeno reagira na način da to usmjeri prema onome čemu i sama teži.
Može se dogoditi da dotični/na također želi nešto intimnije sa drugom osobom i u tom slučaju bi opravdano došlo do "građenja" ljubavne veze.

Međutim, ukoliko to nije slučaj, osoba bi trebala prijatelju/prijateljici jasno i glasno reći da ne gaji iste intimnije osjećaje prema njoj i ne upuštati se u neke usputne aferice sa njom/njim, jer povratka nema. miga
Logično je da će druga osoba biti malo povrijeđena time, ali mislim da se vremenom to prevlada i da prijateljstvo ostane neokrnjeno.
Nasuprot tome, ukoliko osoba podržava onog drugog u "ljubavnom osvajanju", a to zapravo ne želi ili joj je usputno, neće dobro završiti po pitanju prijateljstva.

Zato mislim da je bitno dati "crveno svjetlo" u određenim slučajevima, kako ne bi došlo do sudara i raspada prijateljstva.
Inače, smatram da u trenutku prijelaza prijateljstva u ljubavnu vezu, dominantni postaju prevenstveno oni ljubavni elementi, tako da takva transformacija kao i sve ostalo, predstavlja svojevrsni rizik.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:17 am

Opa Athena sad si me iznenadila. Slažem se s tobom pogotovo u ovome gdje kažeš da osoba mora biti iskrena i reći da osjeća ili ne osjeća ništa prema tom prijatelju/prijateljici :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:17 am

Musko i zensko tj. vatra i slama nemogu biti prijatelji,kad tad ce da plane ljubav... confused

Mozda je i moguce ako je jedno od njih ruzno ko lopov ali tesko da bi neko od nas bio prijatelj
sa ruznom osobom suprotnog pola.
Sto znaci da na samom startu biramo prijateljicu ili prijatelja koji nam odgovaraju i za
koje nas "nesto" veze a to nesto mozemo zanemariti ako nas ta ista osoba ne privlaci i estetski
jer ko bi se druzio sa nekim sa kim nebi slobodno prosetao kroz grad i na zle komentare tipa,
ova mu je koka bas zgodna ili ovaj joj je frajer bas sladak,samo slatko nasmijali... miga
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 2:00 am

Moguće je, ali teško održivo. Naravno, mislim na neko dublje prijateljstvo, ne na nešto površno. Neka određena barijera mora postojati između muškarca i žene da bi mogli biti i ostati pravi prijatelji, a ne plesati između veze i prijateljstva confused
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 2:23 am

Chakotay je napisao/la:
Slažem se s tobom pogotovo u ovome gdje kažeš da osoba mora biti iskrena i reći da osjeća ili ne osjeća ništa prema tom prijatelju/prijateljici :)

Nije da ne osjeća ništa, jer prijateljstvo ako je pravo itekako involvira osjećaje. :)
Samo, nekada je problem biti direktan, jer se ljudi boje da ne povrijede blisku osobu pa biraju suptilniji način.
Čak ne mora doći do toga da osoba podržava drugu osobu u "osvajanju", ako joj nije stalo do nje na taj način, ali problem joj je to eksplicitno reći. Onda pokušava na razne diskretnije načine.
Ipak, izgleda da nekad nema druge nego biti direktan, jer gurajući trenutnu situaciju pod tepih i odgađajući, druga osoba često "poruku" može protumačiti kao ohrabrivanje u njegovim/njenim nastojanjima. confused

@Fantome, itekako je moguće da se održe vrlo čvrsta i duboka muško-ženska prijateljstva, čak i ako su prijatelji fizički privlačni.
Osobno znam primjere takvih prijateljstava koja traju godinama. Mislim da ovdje pričamo o zrelijim ljudima, a ne tinejdžerima koje peru hormoni s kojima se ne mogu nositi.

Ipak, uvijek će biti ljudi koji misle samo na ono "među nogama" i slijepo se povode za tim, a ništa drugo izvan toga im nije bitno. roll
U tom slučaju, dakako da će bitI problem sklopiti prijateljstvo sa dotičnom osobom, radi različitih očekivanja.
Dakle, osobi preostaje da se pokupi i kaže "ne hvala" :P, a dotični/dotična će lako naći sebi zakrpu tj. osobu koja će imati vrlo slične prioritete kao i on/a, po tom pitanju. miga I dakako, s njom neće biti prijatelj.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
maiko
Višestanični organizam
maiko


Female
Pisces Goat
Broj postova : 62
Age : 45
Location : Trogir
Registration date : 23.11.2010

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 8:58 am

Athena je napisao/la:
Dakle, ukoliko se jedna osoba intimno zainteresira za drugu, na drugoj osobi jest da pravovremeno reagira na način da to usmjeri prema onome čemu i sama teži.
Može se dogoditi da dotični/na također želi nešto intimnije sa drugom osobom i u tom slučaju bi opravdano došlo do "građenja" ljubavne veze.

Međutim, ukoliko to nije slučaj, osoba bi trebala prijatelju/prijateljici jasno i glasno reći da ne gaji iste intimnije osjećaje prema njoj i ne upuštati se u neke usputne aferice sa njom/njim, jer povratka nema. miga
Logično je da će druga osoba biti malo povrijeđena time, ali mislim da se vremenom to prevlada i da prijateljstvo ostane neokrnjeno.
Nasuprot tome, ukoliko osoba podržava onog drugog u "ljubavnom osvajanju", a to zapravo ne želi ili joj je usputno, neće dobro završiti po pitanju prijateljstva.

Zato mislim da je bitno dati "crveno svjetlo" u određenim slučajevima, kako ne bi došlo do sudara i raspada prijateljstva.
Inače, smatram da u trenutku prijelaza prijateljstva u ljubavnu vezu, dominantni postaju prevenstveno oni ljubavni elementi, tako da takva transformacija kao i sve ostalo, predstavlja svojevrsni rizik.
Potpuno se slažem s tobom, Athena! Iz vlastita iskustva znam da je to tako. :(
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 03, 2010 6:09 pm

Athena je napisao/la:


@Fantome, itekako je moguće da se održe vrlo čvrsta i duboka muško-ženska prijateljstva, čak i ako su prijatelji fizički privlačni.
Osobno znam primjere takvih prijateljstava koja traju godinama. Mislim da ovdje pričamo o zrelijim ljudima, a ne tinejdžerima koje peru hormoni s kojima se ne mogu nositi.


Mogu da zamislim facu moje zene kada bih joj predstavio svoju prijateljicu i rekao,duso
ovo je moja dugogodisnja prijateljica,dozvoli da ti je predstavim... affraid

I daaaaaaa,ljubavi,izvini nas na kratko,imam nesto vazno da popricam sa mojom prijateljicom,
vraticu se kasno veceras.... cerek

Ona bi odgovorila,ma naravno ljubavi,u bilo koje doba da dodjes kuci,koferi ce ti biti pred vratima... zubi


[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:12 pm

Athena

Citat :
Ipak, uvijek će biti ljudi koji misle samo na ono "među nogama" i slijepo se povode za tim, a ništa drugo izvan toga im nije bitno.

Ma nije sve među nogama...
Meni je npr palenje kroz glavu cerek
Dok uvidim da mi je prijatelj pametan,pa pomalo i zgodan...može svašta da bude.
Al tu prijateljstvo prestaje i kreće veza,ukoliko se ostvari,a ako ne -ode i jedno i drugo...ako se momak samo zaneo onim među nogama sunceko
I dalje nebi volela tražit druge muške prijatelje uhhh
Npr,ima ih više dobrih...pametnih...i tad nek ti Bog pomaže ! lolcina
Zato mi je drago da Bog sve vodi i usmerava,one koji se usmerit daju ;)
Ovako fino kumovi,prijatelji,znanci...odlaze u krevet !
Dok ti žena ili muž ne daje pažnju...dođe neka prijateljica puna razumevanja i eto zla doh
To ne znači da trebamo odmah letit drugome,ako nešto ne štima,već da nismo glupi...da primetimo da to uopšte nije to i da čak prihvatimo tog prijatelja koji je razumniji osećajima od navodnog muža.
Gle,navodim na greh,kao ? conf1
Ma nijeeee,samo sagedavam realno,kad uvidimo ko ti ljubav nije...dođe neki prijatelj zubi
i bude ti malo bolji prijatelj,pa još malo bolji...itd scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene   Prijateljstvo između muškarca i žene - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijateljstvo između muškarca i žene
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Prijateljstvo i Ljubav
» Prijateljstvo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: