Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zastita autorskih prava

Go down 
+6
primitive101
Einar
Kahali
Alpha
floridana
Fantom
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimepet oľu 04, 2016 4:06 pm

ma yopu tubu treba konkurencija i nek više odrede ljude koji će reći STOP nek ljudi gledaju tko bude kršio to bit će on obrisan a video nek ostane.ja ni ne znam uploadati pjesmu ili sportski video,ali to je sve zakulisna igra googlea.špijunske tvrtke koja zarađuje bilijarde dolara svaki dan,tko može bit autor prava nečega?onda to znači da nitko ne smije više gledati taj video,no opet iskrsne netko tko dopusti taj video razumiš?i ne briše ga se ko onog prije.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimepet oľu 04, 2016 6:05 pm

rofl2 piši josipoviću nek izvoli razjasnit - on je navodno slal lovu rolling.stonesima kad su ih pušćali kod nas na radiju.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimepet oľu 04, 2016 8:28 pm

waldox je napisao/la:
ma yopu tubu treba konkurencija i nek više odrede ljude koji će reći STOP nek ljudi gledaju tko bude kršio to bit će on obrisan a video nek ostane.ja ni ne znam uploadati pjesmu ili sportski video,ali to je sve zakulisna igra googlea.špijunske tvrtke koja zarađuje bilijarde dolara svaki dan,tko može bit autor prava nečega?onda to znači da nitko  ne smije više gledati taj video,no opet iskrsne netko tko dopusti taj video razumiš?i ne briše ga se ko onog prije.

Ne znam za pjesme kako to ide, ali za videe znam da ih mozes uploadati kao privatne videe, tako da ih samo ti mozes vidjeti. Tada neces imati (bar ne bi trebao) nikakvih problema sa copyrightom i niko ih nece skinuti jer nece ni znati sta je na njima.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimepet oľu 04, 2016 8:55 pm

to ne znam staviti ali briga me opet bi ih izbrisali sve brišu tako da google postaje anti demokratičan i treba koknurenciju i to pod hitno
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimepet oľu 04, 2016 11:50 pm

Na glavnoj stranici, www.youtube.com, kliknes na "Upload", pojavice se stranica sa velikom strelicom na sredini ekrana koje pokazuje na gore, a ispod imas jedno polje gdje pise "Public". Tu kliknes i promijenis u "Private" a zatim kliknes na pomenutu strelicu i pojavice ti se prozor sa fajlovima iz tvog kompjutora, izaberi koji ces uploadati i kliknes "Open" ili "Otvori" ili sta vec, zavisno od verzije OS-a. I to je sva mudrost.

Mozes i kad uploadas na "public" prebaciti na "private" ali to je naj-naj jednostavniji nacin.

Nece ti nista skinuti, jer taj video nece vidjeti niko nego samo ti. Jednino ako ti neko ne flaguje cijeli tvoj kanal zbog neceg treceg, nekog videa koje je javan a krsi njihova pravila. Ali na "private" se ne trebas brinuti.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 12:23 am

ma ja ako želim uploadati video ne mogu kad uđem u taj upload pojavi se fajlovi iz mog kompjutora i ne mogu dalje preteško mi je ne razumin se u to ,
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:09 am

E ga jebi onda... Pa i moja pokojna baba bi to nekako uspjela. Ne shvacam u cemu je problem, nije atomska fizika. Whatev

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:11 am

ne prikazuje mi ništa niti mogu a i da ga stvorim što je atomska fizika izbrisali bi mi ga. sad ne mogu komentirat 50 posto videa piše nepoznata pogreška, onda google plus odvojili od you tube kanala google je sranje,i treba hitno konkurenciju
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:36 am

To sto pise "nepoznata pogreska" se znalo i meni desiti. Da se popraviti. Odes na svoj "Video Manager" i kliknes "Publish" pokraj videa za koji kaze da je greska. To je do njih, neki bug.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:46 am

ne mogu naći publish di je to ja pojma nemam ušao sam u videozapise i šta?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:50 am

Ako ima trebalo bi biti jasno vidljivo. Ako nema onda to nije to. Da mogu kako vidjeti kako to izgleda nasao bi mu caku, ovako napamet ne znam.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:53 am

ma to je za mene špansko selo
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:57 am

Pa nauci se. Od mene nema vece seljacine, a ako sam ja mogao savladati bar neke osnove, mozes i ti.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:57 am

kad želim objavit komentar piš crveno nepoznata greška piše samo odustani ili objavi nikakvi publissh nedaju komentirat? zadnjih mjesec dana neke videa koje sam lajkao vide se ali tek kad otvorim moji videozapisi,a na kanalu svako treći video koji sam lajkao ..glupo totalno,
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 1:59 am

i moji prijatelji na you tube kanalu mi pošalju videozapise nije mi jasno kako oni dijele ta videa .ništa na to m prokletom googleu ne piše šta treba i kako....
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 9:57 am

nebi trebalo biti komplicirano. napraviš kanal stisneš upload odaberreš file. čekaš, dosta dugo ak je deblji file. obavijestiš prijatelje (share -valjda)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 11:50 am

ma imam knal odustajem od toga niti znam napraviti video niti podijelit nigdje ne piše kako to napraviti bezveze, evo ne mogu ni komentirati videa, a sada i google plus tamo ne mogu imat videa google užas...science fiction za mene, nego kompjutor mi sporo radi stranica se zabijeli,vrti se plavi krug ,ili kad se gasi sporo se gasi narančasti pravokutnik s crnim uskličnikom,installing update 1 of2 triba 3 minute da se izgasi nemam pojma ,gluposti ne znam šta da radim
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 11:57 am

moraš bit logiran - prvo se moraš učlaniti (kao na ce-4)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimesub oľu 05, 2016 12:15 pm

ja imam you tube kanal ali ne znam stvoriti video neke pjesme,, ma ionako bi me brisali izatvorili kaanal,you tube je privatno a javno
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 08, 2016 9:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=kA5S4jM8cAo&hd=1 i ovo je nemoguća misija ,imaš 1 sekundu da kopiraš link i on se gasi i sad sam izgubio 2 videa koji sam imao,da bar znam imena onda bi ih našao,ovako you tube je jedno obično privatno sr,,,,i ništa nije lako tamo, kad izbrišu neki video pjesme zašto ne stave rezervni.onda nek UGASE SVA VIDEA i mirni su !!!!!!!!!!!!ovo je nemoguća misija ,cijeli dan pokušavam i ništa lood
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zastita autorskih prava - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zastita autorskih prava   Zastita autorskih prava - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zastita autorskih prava
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Skoro pa neunistiva zastita.
» Prava opasnost?
» Univerzalna(prava) istina
» Borba za muska prava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: