Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Go down 
+9
biga
floridana
Armin od Irima
Chakotay
Alpha
Salvador Dali
Cinderella
Blizzard
George Gordon Lord Byron
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
George Gordon Lord Byron
banned



Male
Aquarius Broj postova : 19
Age : 236
Location : London
Registration date : 03.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:50 pm

Primjecujem kako se odredene forumase napada i osuduje zbog svojih rijeci na ovom forumu, neznam dali je to praksa foruma ali mi se cini da forumasi koji nisu po volji adminima imaju vrlo kratak staž ovdje iako nisu prekrsili pravilnik? Moguce da se i mene sad bude drugacije gledalo ali mislim da imam pravo znati!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:51 pm

Zar nije svugdje tako? Ne znam jesam li naletio na forum gdje ne bi bilo tako. :P
[Vrh] Go down
George Gordon Lord Byron
banned



Male
Aquarius Broj postova : 19
Age : 236
Location : London
Registration date : 03.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:53 pm

A cuj, pa msilim da nije bas uredu, ako mislim da sam u pravu to nesmijem reci jer cu dobiti ban dok neki forumasi koji se ulaguju adminima psuju i vrijeđaju ostale bez posljedica!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:56 pm

@George, donekle si u pravu :)
Ove su ti adminice jako opasne koliko ja vidim. Nemoj im se zamjerat, a ako ti se ne sviđaju, nemoj s njima imat posla i sve ok :D
[Vrh] Go down
George Gordon Lord Byron
banned



Male
Aquarius Broj postova : 19
Age : 236
Location : London
Registration date : 03.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 9:03 pm

Drago mi je da ima forumasa koji se slazu samnom, vidim da nisam jedini, a nemam ja namjeru se s njima prepirat bespotrebno nego ako dođe do žešće rasprave morat cu ustuknut pred adminom iako se ne slazem s njegovim/nnjezinim mišljenjem zbog bojazni od bana! To nikako nemoze bit uredu!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepet ruj 03, 2010 9:07 pm

@ George

Razumijem te u potpunosti. Ne, to nije u redu, ali kao i u društvu, tako se i na forumu razvijaju odnosi između forumaša, pa se tu razvijaju neka prijateljstva, a samim time i nekakve povlastice. Isto tako se razvija nekakva odbojnost prema nekome, predrasude, stavovi i slično. Uglavnom ljudi padaju pod te utjecaje na temelju kojih i prosuđuju, pa je sasvim jasno da su stvari i na forumu sasvim subjektivne prirode. Zbilja ćeš teško naći osobu koja može biti objektivna pa čak spucati ban nekom dobrom drugu koji ga je definitivno zaslužio. Koliko bi osoba to napravilo? Jako malen postotak, mnogi ne da bi mu dali ban, nego bi njegove postupke opravdavali, ali čuo sam za jednu moderatoricu na jednom forumu koja je sasvim objektivna i koja će dati ban i najboljem prijatelju ako ga zasluži. To definitivno cijenim ako je tako, druga je stvar što taj njen prijatelj to možda neće shvatiti kao pravdu, već kao izdaju. rofl2

No dobro, to nisu nikakva opravdanja, ali su činjenice. Najjednostavnije je ovako, ako ti se ne sviđa forum ili forumaši, lako je otići sa njega na neki drugi koji će ti više odgovarati, zar ne? Mislim, to je jedino što i možeš učiniti, bez previše filozofije.

Uostalom, ovdje forumaši baš i ne vrijeđaju, zalomi se, istina, ali nije baš tako kako si to predstavio. :)
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimesub ruj 04, 2010 4:05 pm

Naravno da ne smijes rec sve sta zelis pa sto si lud, smijes rec samo sta se adminima sviđa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimesub ruj 04, 2010 5:55 pm

Imam prijedlog. Ajde ti otidji u Crkvu pa tamo pred svima na misi kazi da je pop peder, a popu izpsuj majku i oca. Onda otidji pred policiju. Najdi sefa i reci mu da mu jebes majku lopovsku. Onda odi doma i reci ocu da je kreten, a majci da je kurvetina. Kad to sve napravis dojdi ovdje na forum pa kazi kako je bilo i da li su svi s odusevljenjem prihvatili tvoje postupke. Ako jesu - cestitam. Predlazem da se kandidiras za predsjednika.

Medjutim, ako dojdes ovdje i vrijedjas ljude na vjerskoj, nacionalno, spolnoj, rasnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi ili ih pak vrijedas bez ikakve osnove samo pljuvanja radi, kao sto radis ti i tvoji mali jednako neodgojeni prijatelji - dobit ces ban.

Eto, ovdje su admini takvi. Djubrad jedna. Ne daju ljudima da vrijedjaju druge. Zbilja. Ne znam zasto uopce dolazis dosadjivat na ovaj forum kad su admini takvi. Mozda je ipak vrijeme da osnujete svoj forum. Besplatno je. I onda si tamo mozete jedan drugom jebat majku do zore al ovdje necete.

fo

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimesub ruj 04, 2010 7:11 pm

Evo vidite sad svi ko vrijeda, vrijeda ona jer smije , ja nisam nikoga vrijdao nego sam samo pitao ono sta me zanimalo i jos si dobila privatnu poruku na koju nisi odg, sada nek ljudi vide kakva si i kako ovo funkcinoria, nisam te uvrijedio niti jedanput, nego ti se jednostavno ne svidaju moji stavovi koji se kose s tvojim pa me baniras jer nemas suvislog odgovora, pa da to je i najlakse, kad se nemoze replicirat jer se nema argumenata najlakse je nekog obrisat!!!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimesub ruj 04, 2010 8:53 pm

Ja ne vidim gdje je Alpha tebe vrijeđala u gornjem postu. Ono što ti je rekla da na ovom forumu nije dopušteno vrijeđanje drugih forumaša bez obzira što ti to smatraš svojim mišljenjem. Dakle ako ti misliš da je netko glup ili da treba liječenje ili ako iznosiš slične uvrede to nije dopušteno ne samo ovdje, nego niti nigdje drugdje.

Tebi je to možda šala ili zezancija, no drugima nije, nije ugodno kad te drugi vrijeđaju. Jednako tako, ti se cijelo vrijeme šališ na tuđi račun, a kad se neko tebi obrati u tvom stilu i na tvoj način onda si jako ljut, uzvraćaš uvredama i agresijom.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimesub ruj 04, 2010 8:57 pm

Pravila na forumu preslika su nekih pravila društva i valja ih se pridržavati. Pošto u RL ne možeš nekoga "banati" radi kršenja određenih pravila, na forumima se stvaraju pravila za koja se očekuje da se poštuju. Bio sam svašta na forumima, od (ne)običnog korisnika do administratora i postojala su određena pravila kojih sam se držao prema bontonu, a bilo je nekih kojih sam se držao nakon što sam pročitao pravila.
Ovo netko može shvatiti kao uvlačenje u dupe administratoru, ali postoje neke stvari kojih se neki pridržavaju bez postavljenih pravila i postoje isto tako oni koji iz inata krše pravila misleći kako je to iznimno zabavno.
Spammeri će u svakom slučaju pokušati učiniti što je god moguće da zasmetaju rad.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 10:08 am

i trollovi kava
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:44 pm

"fake and gay!" XD
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 2:08 pm

Pa ako je smisao foruma uvlacenje administratorima u guzicu i slaganje sa svim njihobim mišlnjena koja nemoraju nuzno bit tvoja misljenja onda j.... takav forum bez rasprave di se svi čmarimo i slazemo jedni s drugima. STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 4:00 pm

samo ti piši ontopic i uvlači se u svoju guzicu, a za administrativne poslove ne brini
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 4:03 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Pa ako je smisao foruma uvlacenje administratorima u guzicu i slaganje sa svim njihobim mišlnjena koja nemoraju nuzno bit tvoja misljenja onda j.... takav forum bez rasprave di se svi čmarimo i slazemo jedni s drugima. STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
tko im se uvlači u guzicu?? čovječe pa od toga se nema nikakve koristi... ne bi da admini daju plaću pa im se treba umiljavati... smisao svega je ako se ne slažeš s nekim da mu na lijep način kažeš u čemu se ne slažeš i izneseš svoje mišljenje... ako taj netko poslje toga vrati uvredama to ide na njegov obraz....
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimened ruj 05, 2010 8:18 pm

Strah je vrag, licemjerje je nesto najgore na svijetu, pa samo se vi uvlacite!!! STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:05 am

uvijek kažem bez straha , a ako treba ponovim na pm kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:36 am

Salvador Dali je napisao/la:
Strah je vrag, licemjerje je nesto najgore na svijetu, pa samo se vi uvlacite!!! STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
vrag=nešto negativno....
strah je mnoge ljude, životinje spasio... tako da ja smatram da je to pozitivan osjećaj za preživljavanje... tako da po toj logici ne može biti negativan, dakle ne može biti vrag....

al opet, uredu ako ti misliš da se netko nekome uvlači u dupe... to je tvoje mišljenje...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:14 am

Riknut cu rofl2
Hoce netko tom klincu objasnit da admine nitko ne placa za ovaj posao ni da forumase isto nitko ne placa da budu ovdje lol U biti Chak, hvala na pokusaju 5


@Svi koji smatraju da su represirani zubi ...evo jedan mali brzi tecaj objasnjenja sto je smisao internetskog foruma. Dakle, postoje 2 glavna cilja foruma. Prvi je diskusija koja ne postoji ako se svi slazu, a ako netko ne zna sto znaci rijec "diskusija" nek pogleda na netu. Drugi je sto veci broj forumasa jer bez njih nema ni foruma.
Dakle, u teoriji bi adminima bio cilj navuci sto veci broj forumasa pod svaku cijenu, a to se jednostavno moze postici ljubljenjem dupeta sviju koji se pojave na forumu. Medjutim ovom forumu i ovim adminima je cilj kvaliteta postova i diskusija, a ne broj forumasa. Stoga su admini postavili zakone. Slicno kao i drzava. Tko ne zna sto znaci "zakon" i/ili "drzava" neka isto pogledaju na netu.
Oni koji se zale radi zakona kojih se ne zele pridrzavat i jos k tome zele da im se netko uvlaci u dupe imaju nekih, vise ili manje, skrivenih problema. Predlazem da provjere svoju sexualnost za pocetak jer potreba da imas nesto u dupetu obicno oznacava jednu karakteristicnu stvar kad je to u pitanju.


I tako raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:57 am

Razmišljao sam o ovome što Dali kaže i čovjek možda ima i pravo. Ljudi se okupljaju bilo u RL-u ili pak na netu oko nekih zajedničkih tema ili interesa. Tako da ovaj forum posjećuju ljudi koje zanimaju teme nadnaravnog, mističnog, nepoznatog, neistraženog... itd. Samim time većina ljudi ima i slična razmišljanja o tim temama. Teško da će se neko zadržati dugo na ovom forumu, a da ga baš ništa od ovoga gore zanima.

E sad nekome tko promatra izvana i ko ne vjeruje u ništa od onoga što se piše na ovom forumu, već vjeruje samo u ono što se može izmjeriti, izvagati, vidjeti, opipati... vjerojatno mi izgledamo čudno. Takvoj osobi bi doista moglo izgledati da nitko od nas uopće ne razmišlja svojom glavom nego samo potvrđujemo ono što netko kaže. A kako su admini prvi koji su došli na forum, onda su oni ti s kojima se moramo složiti.

Pretpostavljam da je Dali veliki skeptik i da se ne slaže skoro sa ničem što se piše na ovom forumu. Iz njegove perspektive smo mi doista zavedeni i na krivom putu.

@Dali ja te naravno ne mogu razuvjeriti, pa to niti neću pokušavati učiniti. Jer napisano je tisuće i tisuće postova na raznim temama koje mogu biti zanimljive i koje možeš pročitati ako želiš tako da ovaj moj neće ništa promijeniti. A možda ćeš i ti jednog dana doživjeti nešto što nećeš moći objasniti, pa ćeš se sjetiti ovog foruma i ovih rasprava i možda ti tada bude malo jasnije zašto mi posjećujemo i pišemo na ovom forumu i zašto se i međusobno slažemo ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:24 am

ma tu se uopće ne radi o tome možemo li izreći šta mislimo o određenoj temi ili ne, nego o načinu na koji se to čini. ne moramo se slagati u mišljenjima ali moramo uvažavati sugovornike. jedno je napisati ja se ne slažem s tobom i sasuti argumente a drugo je napisati ja se ne slažem s tobom i sasuti uvrijede tipa nemaš pojma, glup si, koji likovi itd. ako su im to argumenti onda takvi likovi nemaju šta raditi na ovom forumu. oni nisu sposobni za zdravu diskusiju....a možda i jesu, ali im to nije namjera kao u vašem slučaju gospodo Salvador Dali, Marx ,Engels, George Gordon Lord Byron i ostali.
vi dolazite na ovaj forum isključivo radi sprdačine na račun forumaša iako vas oni svojim ponašanjem ničim nisu izazvali. i onda kad naletite na minu onda se ko fol čudite. ma nečudite se vi, vama je to sve dio vaše igre jer od dosade neznate šta bi sa sobom. mi takvu igru ne prihvaćamo.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:48 am

Ovaj forum je dno dna sto se kvalitete tice budimo realni, zdrave rasorave ilitiga diskusije nema, svi se slazu s tudim misljenjima zato vam i teme imaju po dvije tri stranice dok se na ostalim forumima razvucu i na 25 do 30...zao mi je jer su me teme poput paranormalnog uvijek zanimale al s ovakvim vodstvom foruma, forum stagnira, odnosno stoji na istom mjestu bez ikakvog pomaka, a vi forumasi ako ste istinski ljubitelji rasprave oko vama zanimljivih tema onda bi se i vi trebali zabrinuti i zauzeti drugačije stavove...drugi put kad napisem post, nemojte pogledati ime nego malo razmislite o onome sto pisem!!! floridana smanji tenzije, zrela žena kao ti bi trebala znati drugačije reagirati ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:56 am

Di si, srce, da se malo nasmijem cerek

Ahaaa...onda da tebi teta adminica preporuci recimo forum.hr. Tamo ima svakakvih pacjenata koji pisu po svim tim pustim stranicama i fino se vrijedjaju i pljuju jedni po drugima tako da se svakom nomralnom zgadi postanje. ALI, tebi ce se sigurno svidjet takav stil pa se odi pridruzit cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:03 pm

Pa ja sam prvi protiv vrijeđanja, zato i kažem da osobe koje vrijeđaju su pod vašom zaštitom i imaju puno pravo to radit. licemjerno?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pripadate li ovom svijetu?
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: