Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Go down 
+9
biga
floridana
Armin od Irima
Chakotay
Alpha
Salvador Dali
Cinderella
Blizzard
George Gordon Lord Byron
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:25 pm

A koje su to osobe - Nickom i Avatarom? cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:36 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Ovaj forum je dno dna sto se kvalitete tice budimo realni, zdrave rasorave ilitiga diskusije nema...
Ne slažem se s tobom, meni je ovaj forum jedan od najboljih na kojima sam bio, rasprave su odlične, forumaši iznose svoja mišljenja na pristojan način, čak i kad se ne slažu to se lijepo i kulturno kaže bez svađa ili vrijeđanja. Meni je ovaj forum super, a i većina forumaša su mi odlični. Iz tog razloga i "dolazim" ovdje svaki dan :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 12:48 pm

Salvador Dali je napisao/la:
floridana smanji tenzije, zrela žena kao ti bi trebala znati drugačije reagirati ;)
lolcina ides
ma alles gut, ali reci ako te netko uvrijedio, lijepo iznesi to javno pa ćemo vidit šta se da uraditi... nego, ima ovdje ljudi koji se često ne slažu u iznesenom mišljenju, zato i ima postova toliko koliko ima... a ako ti je bolji neki drugi forum, nije da te tjeram il tako nešto, ali onda odeš na taj drugi forum... meni ako se npr. net.hr ne sviđa, odem na npr., index.hr ili neku 3 stranicu i gotovo...
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:04 pm

Zna se dobro ovdje ko vrijeđa i kako, kad sam ti spomenuo prvi put bio sam baniran do 2038 god, a na PM mi se nije odgovorilo, a ako ga opet prozovem bit cu baniran tako da mi se ne isplati, alpha zna dobro na koga se ovo odnosi! ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:07 pm

Ma znate, ima puno foruma svakakvih tipova, a ovaj forum nije čak ni jedini ovakvog tipa, fokusiran na misterije i slično. Ako nam neki forum ne odgovara, jednostavno se maknemo s njega ili što god nam je po volji. Istina jest da se ovdje uglavnom svi sa svima slažu, pa rasprave kao da stoje ili se stalno ponavljaju, no to je sasvim normalno, forumaša nema mnogo na ovom forumu, uglavnom se okupljaju ljudi sličnih interesa, pa sve to izgleda tako nekako, kao da svi jure po istom putu cerek
To nije jedinstven slučaj, na malim forumima uglavnom i jest tako. Ili je barem moj dojam takav. Recimo forum.hr je veliki forum, ima na tisuće forumaša, mnogo područja interesa, normalno da će se među njima naći puno različitosti. Tamo ima puno retarda baš zato jer je forum veliki. Dok je forum manji, lakše ga je kontrolirati i usmjeravati, ali onako veliki forum to jednostavno nije moguće, već među moderatorima ima velikih razlika, kamoli među forumašima. I da, tamo se dnevno otvara tonu tema, većina ih se ponavlja, ima puuno postova za pročitati... Samo znate, dok imate 100 dobrih forumaša i među njima 5 zgubidana, to lako naruši čitav dojam o forumu. Mislim da nekima odgovara neki takav veći forum, ako ništa drugo, svaki dan se vodi nekakva rasprava za razliku od manjih foruma gdje po mjesec dana ne treba biti ničega. No svaki, ali svaki veliki forum ima jedno jednostavno pravilo, treba znati čije postove se isplati čitati. Navedeni zgubidani sve to unerede svojim "moj tata je jači" spikama, pa je i dojam takav kakav jest. Treba znati koje podforume čitati, na nekima je puuuno pljuvanja, vrijeđanja, ništa konstruktivno se ne piše (politika i religija recimo, naravno :P ), no neki podforumi su super. Sve što treba skužiti jest koji podforumi se isplate čitati i koji forumaši vrijede, jer tamo ima jako kvalitetnih forumaša, i rasprava. Pa eto, ako nekome ne odgovara manji forum, neka pokuša na nekom većem jer se uvelike razlikuju.

I da, još nešto. Kada netko otvori temu i pokuša odmah promijeniti nešto na nekom forumu, to je unaprijed osuđeno na propast štimale stvari na tom forumu ili ne, bez obzira na koji se forum odnosi. Trebalo bi se promijeniti većinu forumaša da se to postigne, najviše od svega moderatore, tako da, što se promjena tiče, to gotovo da je Sizifov posao, kako na forumima, tako u RL. Najpametnije je ono što sam spomenuo, ako nam neki forum iz nekog razloga ne štima, najbolje se maknuti, to je jedino konkretno što i možemo napraviti. zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:13 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Zna se dobro ovdje ko vrijeđa i kako, kad sam ti spomenuo prvi put bio sam baniran do 2038 god, a na PM mi se nije odgovorilo, a ako ga opet prozovem bit cu baniran tako da mi se ne isplati, alpha zna dobro na koga se ovo odnosi! ;)

Pa kad se zna dobro tko vrijedja, onda nije problem da ti to navedes kako sam i pitala, jel tak? Onda...da cujemo ceka

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:17 pm

Ma daleko od toga, meni se ovaj forum sviđa, uživam čitati sve što se tiče paranormalnog ali vodstvo foruma se ponaša diktatorski, uklanjaju se neistomišljenici znam da zvuči kao tatoalitarizam ali boze moj, bit foruma je sto bolja rasprava ali naravno bez vrijeđanja i podcjenjivanja, i bez uklanjinja onih koji se ne slazu s mišlenjem admina, da tako funkcionira ovaj forum bilo bi odlično!!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:45 pm

Aj ne izvrdavaj. Da cujemo te nickove koji vrijedjaju vise raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:01 pm

Tvoja desna ruka, labava ali ipak je, tvoj vjerni Chakotay radi kojeg sam dobio ban i koji me vrijeđao a ti postovi di on vrijeđa naravno su obrisano i uklonjeni zauvijek!!! STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA!!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:08 pm

Ha? Tko? Chak? Ljudi moji, je li to moguce rofl2 Ajme, pa od svih si Chaka nasao prozvat. Forumasa koji uvijek pokusava biti korektan i odmjeren pa makar oko njega bio potpuni kaos!

Mislim...ono...da si uboo prstom bilo koga drugog al bilo koga vjerojatno je ta osoba negdje nesto naopako napisala al Chak... lol

Pregenijalno. Jesi lik, svaka ti dala rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:11 pm

Kako drugačije se obranit kad nemaš argumenata nego ovako?!? Valjda znam ko me vrijeđao sad ti tu mozes uvjeravat svih i mazat oči da nije tako ali ja znam da je. Ovdje postoje ljudi koji razmišljaju kao i ja ali ne žele se mješat, nemozes rec da nije tako!!
[Vrh] Go down
Sergej Koroljov
Prašina
Sergej Koroljov


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 8
Age : 117
Registration date : 11.05.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:19 pm

citam malo ove prijasnje postove, ne vjerujem svojim ocima, jer kakav je to nacin zbog kojeg neki forumasi budu bannirani bez razloga, a kada se njih napada nitko ni ne pogleda tu temu, niti mrdne prstom, znam iz osobnog iskustva jer sam bio baniran zbog apsurdnih situacija, uostalom zato i postoje forumi gdje je uvijek dobrodosla rasprava i tudja promisljanja i postovi normalnih ljudi!!!
[Vrh] Go down
Poncije Pilates
Prašina
Poncije Pilates


Male
Leo Broj postova : 3
Age : 998
Location : Rimska provincija Judeji
Registration date : 06.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:28 pm

Kakva je to vlast bez jake oporbe koja će im reći šta ih ide? Reći ću vam, na razini one u Sj. Koreji. A sad ako je sposobnom "vodstvu" u interesu držati svoju pokornu janjad koja ih prati u miru i tišini onda ok, onda ćemo svi šaptom nestati (kao i do n-ti put dosad). Ali ako nas ostave na miru, da pišemo, da konstruktivno raspravljamo i da kritiziramo (uostalom i kritika je sastavno dio zdrave rasprave) onda će dokazati da su sasvim uredu i objektivni forumaši i admini/modovi. Sad je sve na vama gospodo, pokažite kakvi zbilja jeste!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:37 pm

Salvador Dali je napisao/la:
...

Sergej Koroljov je napisao/la:
...

Poncije Pilates je napisao/la:
...

Di je Albert Einstein rofl2 rofl2 lolcina
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:41 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Kako drugačije se obranit kad nemaš argumenata nego ovako?!? Valjda znam ko me vrijeđao sad ti tu mozes uvjeravat svih i mazat oči da nije tako ali ja znam da je. Ovdje postoje ljudi koji razmišljaju kao i ja ali ne žele se mješat, nemozes rec da nije tako!!
Varaš se Dali i to u puno stvari, no idemo redom.

Prvo, nisi dobio ban zbog mene, nego radi svog ponašanja i postanja.

Drugo, postove tj. teme koje sam ja obrisao nisu obrisani zauvijek, tj. nisu uopće obrisani, nego su bačeni u kantu koju vide moderatori i admini. Što znači da svi modovi mogu vidjeti što je obrisano. No evo svih mojih postova (ukupno dva) pa nek svi procjene da li je su to uvrede ili odgovori u stilu u kojem si i ti pisao.

Salvador Dali je napisao/la:
... izgleda da su se admini pobojali za svoja mjesta kad bi na scenu nastpio Karl Marx. Ispravi me ako griješim!
Chakotay je napisao/la:
A kako bi on to uzeo mjesta adminima, sačekao bi ih u nekoj mračnoj uličici i mučio ih dok im ne kažu svoje šifre ili bi pak nagovorio sve forumaše da se okrenu kontra njih i onda bi on preuzeo vodstvo foruma???

Salvaodr Dali je napisao/la:
Griješiš ja nisam nikakv Karl samo sam takve price cuo, A TI MEN IN WHITE OPTUZIT CU TE ZA KLEVETU!!!!
Chakotay je napisao/la:
Nema ti druge, nego obratiti se adminima, siguran sam da će oni pronači neko rješenje za tebe lol
Salvador Dali je napisao/la:
Misliš?? Hvala ti puno sto si tako obziran prema meni dragi čovječe, kako bi bilo bezveze da nema forumasa kao i ti koji se uvjek prave pametni a zapravo niti jedan pametan post nemaju, ma neka neka i vi morate imat neku ulogu usvijetu, istina da je bespotrebna i nevazna al vjerojatno popunjavate neke rupe u svemiru

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.


Zadnja promjena: Chakotay; pon ruj 06, 2010 3:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:47 pm

Molim te lijepo, to nije ni polovina onog sta si napisao, sve ostalo je obrisano, pa nitko zbog ovih postova nebi negativno reagirao ajde molim te, budi pošten pa prikazi sve postove!!! STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
[Vrh] Go down
Sergej Koroljov
Prašina
Sergej Koroljov


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 8
Age : 117
Registration date : 11.05.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:53 pm

(...) to sam zasluzio nakon sto su me banirali bez razlozno? te tvoje tri tockice meni i ostalima forumasima koji misle drukcije od rukovodecih ljudi, sve sto se kaze upotrebljava se protiv mene!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:57 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Molim te lijepo, to nije ni polovina onog sta si napisao, sve ostalo je obrisano, pa nitko zbog ovih postova nebi negativno reagirao ajde molim te, budi pošten pa prikazi sve postove!!! STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
Svi moji drugi postovi se i dalje vide, a ti slobodno citiraj one u kojima te vrijeđam.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:00 pm

Nmeogu ih citirat kad su obrisano, sa se sad glup pravis?? Znamo ko ti čuva leđa i zato se tako i ponašaš!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:15 pm

O da baš mi treba zaštita Alphe ili nekog drugog, a što se tiče postova, ono gore su moji postovi koji su pobrisani, svi ostali se vide, bez obzira što ti misliš o tome.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:19 pm

Vidim da nisi pošten čovjek i da nemaš obraza tako da i rasprava s tobom nema smisla, nastavi podržavat tuđa mišljenja i nikad nemoj biti svoj!!! UVIJEK PROTIV REPRESIJE, UVIJEK PROTIV TLAKE!!!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:20 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Ovaj forum je dno dna sto se kvalitete tice budimo realni, zdrave rasorave ilitiga diskusije nema, svi se slazu s tudim misljenjima zato vam i teme imaju po dvije tri stranice dok se na ostalim forumima razvucu i na 25 do 30...zao mi je jer su me teme poput paranormalnog uvijek zanimale al s ovakvim vodstvom foruma, forum stagnira, odnosno stoji na istom mjestu bez ikakvog pomaka, a vi forumasi ako ste istinski ljubitelji rasprave oko vama zanimljivih tema onda bi se i vi trebali zabrinuti i zauzeti drugačije stavove...drugi put kad napisem post, nemojte pogledati ime nego malo razmislite o onome sto pisem!!! floridana smanji tenzije, zrela žena kao ti bi trebala znati drugačije reagirati ;)

Tako je. :P
Baš zato jer su teme 2 ili 3 stranice, a na drugim forumima 25-30, one potonje su pokazatelj "kvalitete".
Samo se pitam što onda neki rade na ovakvom beznadnom forumu. Okolo ima hrpa foruma sa puno "kvalitetnih" postova, primjerice net.hr, gdje ima jako puno neslaganja, slanja ljudi i njihovih majki u neke stvari i slobode mišljenja. Čak bi tamo mogli biti postavljeni za admine. zubi
Izgleda da nekima takvi tipovi foruma odgovaraju pa se pitam što rade ovdje gdje se vrši represija nad forumašima. scratch

Što se tiče Karla Marxa i kompanije, mislim da nitko ne mora podsjećati koje je sve uvrede sasuo i na koji način od teme Rusalke nadalje.
Sasvim opravdani bann.
Sad, ako se netko ne sjeća, možda bi se morao pozabaviti svojim zdravljem i možebitnim gubitkom pamćenja. kava
I još nešto, kao što je rečeno ima foruma koji će to itekako tolerirati i na kojima to prolazi pa pronađite neko svoje okrilje, jer mi ovdje smo previše zagrizli u nekritičnost prema adminima pa se uzalud trudite oko nas. cerek

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 120
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:32 pm

Svaka je tema zapuštena, dosadna i neaktivna, to se treba promjenit, da vladaju drugaciji uvjeti forum bi cvjetao ali nazalost prekriven je željeznom zavjesom i diktaturom!!! Forumasi probudite se i zahtjevajte ono sto vam pripada a to je pravo na govor i svoj glas!!! STOP REPRESIJI ŽIVJELA SLOBODA GOVORA!!!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:36 pm

Salvador Dali je napisao/la:
Vidim da nisi pošten čovjek i da nemaš obraza tako da i rasprava s tobom nema smisla, nastavi podržavat tuđa mišljenja i nikad nemoj biti svoj!!! UVIJEK PROTIV REPRESIJE, UVIJEK PROTIV TLAKE!!!
Tako je, odlično si me procijenio. A i sa zaključkom se slažem, doista nema smisla raspravljati sa mnom mase

@Athena ides
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:40 pm

I Chakotay ides , sad se ne ulizujemo samo adminima, već i jedni drugima.
Umjesto da damo podršku novim, ambicioznim članovima, bez dlake na jeziku. cerek
Ovaj forum treba hitnu čistku, sram nas bilo.

Pozdrav svima i od mene. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pripadate li ovom svijetu?
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: