Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?

Go down 
+30
brle
Neobicni forumas
Michael Wittmann
tomi
Reptil
Remke
Eudaimonium
josip21
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
Aurora Borealis
king
Daenerys
mare
stella
Syn
fazan u hladnjaku
snark
Jaykof
None
silver
Absynthia
malena
Yado
zvezda
floridana
Svjetloisjena
urbanaaa
Rain
34 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto pro 11, 2007 6:29 pm

Ovako, teme je posvećena nestajanju pribora za jelo i ostalih stvarčica koje se koriste u kuhinji itd, itd, itd... Točnije, ja ću govoriti o malim čajnim žličicama, o žlicama za juhu i o nožiću za guljenje krumpira - ja ga zovem strgulja.

Kroz period od godinu ili dvije, iz naše je kuhinje nestao cijeli set čajnih žlićica, par žlica za juhu, možda i vilica i noževa. Pošto neznam točan broj vilica i noževa neću ih uključiti u ovo ali se odmah na prvi pogled može primjetiti da žlica za juhu fali u većem broju jer ih je ostalo jako malo.

Uvjek sam bio uvjeren za se male čajne žlićice zagube, slučajno istresu kroz prozor sa smećem, bace u kantu za otpadke ili slično baš zbog toga što su sićušne i lako budu zametnute. Mislio sam čak da se i žlice tu i tamo zametnu, kao i vilice i noževe. Nikda nebi tu pojavu pripisao nekakvom misteriju ili slično.

Bio sam pred koju godinu čak i čitao nekakav tekst o tome, gdje je opet spomenuta pojava nestanaka žlićica u mnogim kućanstvima a znate koje je bilo objašnjenje? --> Da odlaze u svemir.
Ja sam se smo nasmijao kada sam to bio pročitao i nisam vjerovao sve do danas.

Danas sam, kao i skoro svaki dan krenuo guliti krumpir za ručak. Za guljenje koristim onaj nožić ili kako sam već rekao strgulju. I nema ga u ladici gdje mu je mjesto, nema ga u opranom suđu, nema ga u prljavom suđu, nema ga nigdje :(. Jučer sam gulio krumpir sa njime i nisam ga nigdje zametnuo. Jedino me je još bockalo da ga mama nije slučajno sa korama povukla u smeće, ali nije ni to moguće jer ga ja ne gurnem ispod kore od krumpira nakon što izgulim krumpir. Ali da bi i to eliminirao, prekopao sam i smeće i kore u njemu i sve, a strgulje i dalje nema affraid

Nestaje li i vama neobjašnjivo pribor za jelo i ti razno razni kućanski predmeti?


Zadnja promjena: ; uto pro 11, 2007 7:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto pro 11, 2007 6:38 pm

Nikad mi ništa nije nestalo od pribora za jelo... Čudno je to što ti se događa...nema nekog normalnog objašnjenja osim da ih slučajno bacate ili netko ima fetiš na to..ahahaha! Možda te netko namjerno zajebava (tipa brat/sestra/starci)...svašta može bit..al priča da odlaze u svemir mi je smiješna =)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto pro 11, 2007 7:13 pm

Ma i meni je smješna, ne vjerujem da odlaze u svemir lolcina ali na kraju nikad neznaš, jer ja nemogu objasnit gdje je to nestalo. Dobro da nestane žlićica ili dvije, ali cjeli set + velike žlice, ma mislim i vilice i noževi no nisam siguran + strgulja lol

Stvarno mi je čudno, a pisao je i članak o tome koji sam čitao, o tome da idu u svemir. Misim, nije mi to prihvatljivo ali nikad neznaš. Uvjek bi prije rekao da se zagube.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto pro 11, 2007 10:14 pm

Meni stvari ne nestaju. Jednom sam skoro bacila "strgulju" zajedno s ljuskama u smeće, ali sam na vrijeme primijetila. I plastični poklopčić koji je vrlo praktičan za pokrivanje konzervi s nepotrošenom psećom hranom a ne može se kupiti nego se dobije na poklon ako imaš malo sreće ili "žnoru" u trgovini za kućne ljubimce dakle i taj poklopac je dvaput zamalo završio u smeću - zbog mog starijeg sina kojemu se to gadi pa je kao slučajno bacio. Sve stvari koje su nestale nađene su ili se otkrilo da ih je netko od ukućana namjerno bacio (tu je neko vrijeme prednjačio taj moj gadljivi sin, uglavnom s psećim potrepštinama)

Zato predlažem da neko vrijeme promatraš ukućane i otkriješ je li netko malo nemaran ili sklon egzekuciji malo oštećenih predmeta te vrste, što nije grijeh, dakako :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto pro 11, 2007 11:06 pm

meni je nestala ona lopatica šta s njom prevrčem palačinke.danima je ne mogu naći misli
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:09 am

Meni nista ne nestaje... Tesko se borim sa ovim izrazima, nazivima posudja... rekla bih da je sve deo pribora za jelo... meni se samo zagube predmeti, ali ne posudje, i uvek ih napokon nadjem (po pravilu onda kada mi vise ne trebaju...), imam novonastali problem orijentacije u vremenu, vidjenja stvari koje pre nisam mogla da vidim (dodje mi da vise ne gledam u nebo ni u plamen svece, itd)... ali, posudje mi je na broju! :) *
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:13 am

Pita baba unuka:
-Je li,kako se zove onaj Nemac sto sakriva stvari po kuci?
Na to ce unuk:
-Alchajmer baba,Alchajmer.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:28 am

O, sjajno je!!! Bravo!!! *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:37 am

svjetloisjena je napisao/la:
Meni stvari ne nestaju. Jednom sam skoro bacila "strgulju" zajedno s ljuskama u smeće, ali sam na vrijeme primijetila. I plastični poklopčić koji je vrlo praktičan za pokrivanje konzervi s nepotrošenom psećom hranom a ne može se kupiti nego se dobije na poklon ako imaš malo sreće ili "žnoru" u trgovini za kućne ljubimce dakle i taj poklopac je dvaput zamalo završio u smeću - zbog mog starijeg sina kojemu se to gadi pa je kao slučajno bacio. Sve stvari koje su nestale nađene su ili se otkrilo da ih je netko od ukućana namjerno bacio (tu je neko vrijeme prednjačio taj moj gadljivi sin, uglavnom s psećim potrepštinama)

Zato predlažem da neko vrijeme promatraš ukućane i otkriješ je li netko malo nemaran ili sklon egzekuciji malo oštećenih predmeta te vrste, što nije grijeh, dakako :)

Ovaj, sve je pod kontrolom što se tiče ukućana.

Ali nije da se to samo meni dešava. Kažem, bio je članak o tome u nekom časopisu. Nebi napisao temu bezveze. Najvjerovatnije se stvari zagube ali na takav način da čovjek nema pojma ni gdje i ni kako. Tajanstveno se zagube :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:40 am

Yado je napisao/la:
Pita baba unuka:
-Je li,kako se zove onaj Nemac sto sakriva stvari po kuci?
Na to ce unuk:
-Alchajmer baba,Alchajmer.

lolcina lolcina lolcina

Kod nas mora da je netko drugi, nije on, još :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:43 am

Pa, mlad si za njega (cak i sa istinitim godinama)... :) *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:45 am

Pa kažem da nije on još :D

Meni je to čudno kako stvari nestaju.

A i čarape isto, to sam čitao negdje. Pa svako toliko mi fali jedna čarapa iz para. :D. Gdje nestaju :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:46 am

E, carape nestaju jednom mom drugu... Ali sumnjam da je ista misticno, ne bi me cudilo ni da on nestane jednog dana... *
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 8:21 am

Rie je napisao/la:
Pa kažem da nije on još :D

Meni je to čudno kako stvari nestaju.

A i čarape isto, to sam čitao negdje. Pa svako toliko mi fali jedna čarapa iz para. :D. Gdje nestaju :D

da da i čarape, nikad ne mogu naći par naročito kad iziđu iz mašine ali ja sam dosjetljiva i kupujem sve čarape iste vrste i od onda ima parove samo mi se ponekad desi da nedostaje jedna :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 11:08 am

Hahaha, nemoj me nasmijavat više danas, :D lol

Znači ipak je istina, predmeti nestaju affraid lolcina
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 12, 2007 11:24 am

Meni se gube samo male žličice i pirnjurići... Ali ništa pretjerano, pa ne pridajem toliku važnost tome. Iako, npr. već 2 tjedna tražim kopču za kosu koja uvijek stoji na istom mjestu ako nije na meni... Cili stan sam okrenila naopako i nisam je našla. Uuu....
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 19, 2007 3:44 am

Wow.. muško i pomažeš mami u kuhinji? Ma evo ti pusa ;)

Neg.. kak misliš da pribor za jelo odlazi u Svemir?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:00 am

Rie je napisao/la:
Pa kažem da nije on još :D

Meni je to čudno kako stvari nestaju.

A i čarape isto, to sam čitao negdje. Pa svako toliko mi fali jedna čarapa iz para. :D. Gdje nestaju :D

pa nestanu i meni carape i onda imamo kutiju sa zagubljenim carapama.. i zamisli, vecina ih se i pronade na kraju :)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesri vel 27, 2008 3:53 pm

meni i kad nestane nadem na kraju.. uglavnom mi mlada sestra to nekdje zametne pa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimepet kol 08, 2008 12:08 pm

Meni se dešava da mi ponekad nestanu stvari koje nitko od ukućana nije vidio, a ni dirao u posljednje vrijeme i to baš nestanu kad mi hitno trebaju, ali se s vremenom pojave i to na vidljivom mjestu, a da ponovno nitko ne zna kako su na to mjesto došle. Sad, ili u tome ima nešto "misteriozno", ili je to jedna jako dobra šala.

Stvari koje izgubimo, na kraju će nas same pronaći. Iako ne uvijek na način kako očekujemo.
miga
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:17 pm

Meni tajanstveno nestaju gumice za kosu :S
Prije mjesec dana sam kupio paket od 12 gumica i sad su mi ostale još dvije-tri ...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesub kol 09, 2008 1:16 am

izgubljene stvari treba tražiti na mjestu na kojem najmanje očekuješ da ćeš ih naći. obično upali.
[Vrh] Go down
fazan u hladnjaku
Višestanični organizam
fazan u hladnjaku


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 57
Age : 32
Location : Virovitica
Registration date : 14.06.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimeuto kol 12, 2008 5:29 pm

prijevljujem nestanak knjige "Najveće svetske sablasti i duhovi" iz moje police
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimepet kol 15, 2008 6:03 am

Znalo se i meni dogadjati da nestanu neke sitnice koje više nikada nisam pronašao...lopova u kuci nisam imao..alzhaimer nemam...:)
Negdje sam pročitao još davno da postoje bica tipa trollova kojima je to specijalnost,sada koliko to drzi vodu ljudskog razuma neznam...ali činjenica je da stvari nestaju!!!
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitimesub kol 16, 2008 1:09 am

Nama u kući nestaju dude varalice! Ali stvarno, jedan dan ih ima5, a sljedeći nema gotovo ni jedne, tako da svako malo moram ići u ljekarnu kupiti u. Već me sram kupovati tolike dude! conf1
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE
» Gdje nestaju djeca
» Zmije misteriozno nestaju
» Umom pokretani odjevni predmeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: