Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?

Go down 
+30
brle
Neobicni forumas
Michael Wittmann
tomi
Reptil
Remke
Eudaimonium
josip21
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
Aurora Borealis
king
Daenerys
mare
stella
Syn
fazan u hladnjaku
snark
Jaykof
None
silver
Absynthia
malena
Yado
zvezda
floridana
Svjetloisjena
urbanaaa
Rain
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimepon kol 18, 2008 12:53 pm

stella je napisao/la:
Nama u kući nestaju dude varalice! Ali stvarno, jedan dan ih ima5, a sljedeći nema gotovo ni jedne, tako da svako malo moram ići u ljekarnu kupiti u. Već me sram kupovati tolike dude! conf1

Ne želim raditi cirkus od ovoga, ali to sa dudama varalicama je bio i kod mene slučaj. Nakon nekog vremena, kako sam pomakla trosjed pronašla sam duda iza više nego u apoteci, naime moj dragi sinčić ih je uspio pobacati sve iza trosjeda!!! :)
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 5:23 pm

Freya je napisao/la:
stella je napisao/la:
Nama u kući nestaju dude varalice! Ali stvarno, jedan dan ih ima5, a sljedeći nema gotovo ni jedne, tako da svako malo moram ići u ljekarnu kupiti u. Već me sram kupovati tolike dude! conf1

Ne želim raditi cirkus od ovoga, ali to sa dudama varalicama je bio i kod mene slučaj. Nakon nekog vremena, kako sam pomakla trosjed pronašla sam duda iza više nego u apoteci, naime moj dragi sinčić ih je uspio pobacati sve iza trosjeda!!! :)
lol!
evo i incidenta od prije tjedan dana.imam pederusu na kojoj imam podosta ziherica i na njih sam zakacila malu kopcu za kosu i na nju spangicu sa zvijezdicom.i izadem ja tako van jer mi je bio cilj staviti nausnicu u uho i spangicu na kosu kad mi siske dojade.
nakon nekog vremena ja to skinem s pederuse i stavim u nju.ok,odem doma s vecernje pive :vopi: i drugi dan se zbudim i hocu uzet spangicu jer su siske pocele pogat po mom celu,i trazim ja i trazim i nema spangice i pomirim se ja i nadem drugu u kupaoni,da bi sad prekjucer bila kod frendice mado i nes zujim po policama i vidim-spangicu sa nausnicom.i pitam ju otkud joj,jer znam da pederusu nisam skudala a i u pitanju je bila jedna piva(zapravo pola,nisam mogla vise)tako da nisam ni bila pijana,a ona mi kaze-nasla sam ju ispred ulaznih vrata.
pale
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 5:31 pm

kuhinjski pribor mi redovito nestaje - no to mi i ne zvuči baš kao misterij

al meni su nestale jedne tenisice ljubačasto-malina boje
ono samo puf
cila familija ih tražila i ništ
a to nije baš sitna stvar da se moglo negdi zametnit a i boja bode u oči...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 7:22 pm

Ma ebo vas kuhinjski pribor. Pogledajte iza kuhinjskih elemenata, iza frižidera.

Meni je nestao jedan CD. Na njemu su sve moje privat stvari iz 2007. SVE sam pregledala, i nigdje ga nema! Nemrem vjerovat!

Gnomi me zajebavaju, al kad popizdim... bit će svega evil :x
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 9:07 pm

"Meni je nestao jedan CD. Na njemu su sve moje privat stvari iz 2007. SVE sam pregledala, i nigdje ga nema! Nemrem vjerovat!

Gnomi me zajebavaju, al kad popizdim... bit će svega "evil :x


gnomi paparazzi
Boink
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesri stu 26, 2008 11:35 pm

Absynthia je napisao/la:


Meni je nestao jedan CD. Na njemu su sve moje privat stvari iz 2007.


ma naći ćeš ga sigurno. a možda se jedan dan pojavi kao i Severinin ? vidiga sex
treba potražit na indexu ili youtube-u :cheers:
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 3:46 pm

lolcina
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 4:03 pm

king je napisao/la:


ma naći ćeš ga sigurno. a možda se jedan dan pojavi kao i Severinin ? vidiga sex
treba potražit na indexu ili youtube-u :cheers:

shock shock shock shock ok, to fakat nije smiješno!
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub stu 29, 2008 5:53 pm

Absynthia je napisao/la:
king je napisao/la:


ma naći ćeš ga sigurno. a možda se jedan dan pojavi kao i Severinin ? vidiga sex
treba potražit na indexu ili youtube-u :cheers:

shock shock shock shock ok, to fakat nije smiješno!
a salimo se,oprosti.....
hug
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:23 am

meni već godinama nestaju knjige iz kuće! poludit ću... najčudnije šta mi se desilo, tražila sam jednu knjigu, koju znam da nitko nije dirao,niti nosio van kuće nikada,i nikako da je nađem,nestala... i nakon 2 godine od nestanka, šetam u gradskoj knjižnici i naiđem na svoju knjigu!! nevjerovatno.. ma mislila sam da sam poludila. znam da je to ta ista knjiga jer sam u njoj davno podcrtavala neke stvari i zaokruživala stranice i sl, ma ista u detalj.. vrtila sam film unazad i jednostavno znam da nitko nije nju dirao jer u vrijeme kad je nestala, ja i otac smo živili sami doma i nikog nisam dovodila doma niti sam ikada prodavala knjige antikvarijatu a ni otac mi. I još su nam tako nestale razne knjige, i to je zanimljivo- baš one koje volimo!! često pričamo o tome al ne možemo nać uzrok..
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:00 am

meni nestaje donje rublje, i tako jednom moj brat oblači košulju (zimsku, deblju od flanela) gura ruku u rukav, nešto zapinje i izvuče iz rukava moje rublje lolcina
to baka pere....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 11:30 am

u kuhinji nista u sobi dosta toga fali :/
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:02 pm

@Aurora - a da te netko ne pokrada?
ja isto znam gubit knjige, prije dva dana sam imala jednu u rukama, zvonio je mobitel, javila sam se i nemogu je više naći...
tek sam je danas našla ispod jastuka zubo ali mogu se kladiti da sam krevet pretresla bar 5 puta za svaki slučaj confused

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:10 pm

a ko bi me potkrada.. knjige nam u stanu stoje na tako nepristupačnom mistu da je i meni teško doć do njih a kamoli osobi koja prvi put dođe u stan još ja ne puštam nikad iz vida ikog ko dođe.. i kako mi se zaboga knjiga našla u gradskoj knjižnici? znam da to ama baš nikad neću skužit..
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:15 pm

a da ti ih tata nije slučajno pokupio s knjigama za knjižnicu i odnio?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:35 pm

a meni stalno nestaje lova iz novcanika a siguran sam da sam imao taj novac kad sam dosao kuci.....hmmmm misterija.....ima li ko ideju kako mi to lova nestane....inace primjetio sam po kuci neke nove stvari i medju kobcinim stvarima svako malo ima sve vise sminke i raznih preparata....i cipela.... scratch
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:37 pm

lolcina

ma to su ti svemirci sigurno, kradu ti lovu da bi iskušali čudnovate preparate i aparate na tvojoj dragoj ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2009 3:54 pm

Gea je napisao/la:
a da ti ih tata nije slučajno pokupio s knjigama za knjižnicu i odnio?
ma nema teorije. u knjižnicu sam se učlanila tek ima misec ipo a ta knjiga mi je nestala ima godinu dana. i otac se nikad ne dira u moje stvari...
a osim te knjige još je hrpa knjiga nestala šta,kažem,ne bi mi ni bilo toliko krivo da te knjige nisu baš one koje volim. :(
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 1:48 pm

Evo ljudi ja bum se po prvi puta javio na ovom forumu, jako dugo sam ga čitao (cjeli Bliski susreti znam napamet) i nikako da se primoram da napišem nekaj gore, ali evo naiđem ova tema (bila još i prije znam stara je :D) ali evo pa da ja pomalo uđem u ovo društvo i podjelim svoja iskustva.

Znači, evo pretplaćen sam na Enter, informatički časopis tu u Hrv, meni je baš odličan i primam ga na kućnu adresu svaki mjesec. Sa svakim brojem dobiješ ono, DVD sa demoima igrica i programa koje su aktualne, tj. opisane u časopisu.

Kroz 4 il 5 prošlih godina jako dobro se sjećam gubljenja živaca i frustracije nakon premetanja cijele hiže naopako dva puta, bez rezultata pretrage za DVD-om sa baš tom jednom igrom koja mi se baš u tom trenu igra, znam točno gde sam ostavio dvd i znam točno kak izgleda ali da vrag vraga j'be nema ga.

Nakon prvih 5 puta sve mi bilo čudno ali nakon 10-og sam se naviknuo. Evo sad će jubilarni 76. broj Entera, i imam jako lijepu hrpu po policama, ali znam da kad bi krenuo brojati sve DVD-e da ne bi došao preko 50 jer jao znam sve svoje hrpe CD-a i DVD-a u dušu. Ipak ih premećem svako malo.

I znam da mi je već spomenuta misterija nekako postala 'svakodnevna' ali svaki puta se iživciram i čudim kad nemogu naći baš taj dvd sa baš tom igricom.

Evo da ne bi sve ostal otako općenito dajte mi da opišem baš jedan događaj u vezi nekog broja entera, al ne DVD-a nego papirus izadnja.

Uglavnom nisam obraćao pažljnu baš previše na to da ih složim po redu na polici (to jest opće nisam to prakticirao :D)
Kad dodem pred par godina kod frenda kaj isto uzima Enter, i vidim da je broj (ak me sijećanje ne vara) 21
Bar mislim da je bio broj 21.

I gledam gore na naslovnici: Igra broja Doom III, i neki sideline za Most Wanted. i ja vidim naslovnica totalno nepoznata i gledam pa ja taj broj opće nisam dobil, i kak sam to htel reći frendu, meni onako flashback u glavi ko u filmu, i sjetim se da sam doma listao to, i sjetim se glavne recentije Dooma 3, sjetim se nekih detalja (neki opisi oružja i gluparije) sjetim se da sam taj broj imao i listao!

Tek onda sam se sjetio da sam imao taj broj, i kad sam došel doma, sve živo sam prekopal cijelu sobu naopačke okrenul, starce ko u CSI ispitivanje ko je kaj videl. Nikaj nigde.

Jako dobro pamtim recimo unaad 20 brojeva entera (u to doba je bilo među zadnjih 10 il 15). i znam skoro kronološki kaak idu uglavnom ih po naslovnici pamtim, a ovoga jednostavno nema u mojem sjećanju. kao da ga nikad nisam dobio, ali opet sam se sjetio komadićaka recenzija kad sam ga čitao prije.

Evo vam moje doživljaje nadam se da nekoga zaintrigiralo nešto, bidem i pod bliski sustreti stavio svoje jedno stravično iskustvo, ako budem imal živaca to napisati.

Jako bi se htio aktivirati u ovom forumu, pa negde moram početi :)
Evo, moj doživvljaj nestajanja brojeva Entera.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:01 pm

da ti nije mozda prijatelj uzo koji da si popuni kolekciju
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:04 pm

Remke je napisao/la:
da ti nije mozda prijatelj uzo koji da si popuni kolekciju

Ma ni mami ne dajem svoje Entere nikad nikome nisam nikaj posuđival kaj se tiče Entera dvd-a i časopisa, to jest možda sam dvd il dva posudil tu i tam al znam da us mi vratili uvjek al baš da ih negde 20 fali, skupa sa par brojeva časopisa, pa to baš nije u redu :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:05 pm

da ih mozda nelistas pomalo pa ti ih se neda vratit, ili odes rucat pa zaboravis di si ga stavio?
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:06 pm

Remke je napisao/la:
da ih mozda nelistas pomalo pa ti ih se neda vratit, ili odes rucat pa zaboravis di si ga stavio?

Pa onda bi ostao na krevetu il na stolu il di sam ga već čital

I prije kaj pitaš, WC nije tak velik da zagubim nekaj u njemu :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:11 pm

rofl2 dobra slika, to je tvoja soba?
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:13 pm

Remke je napisao/la:
rofl2 dobra slika, to je tvoja soba?

Vrag mu dal, sad mi je sve čudno, odem pod avatar, upload from pc, kliknem ok, odem pod bookmark da se vratim na ovu stranicu i ovaj je već u 5 sekundi napisao post na temu mojeg avatar? pa nije ni 3.5 sekundi prošlo...
Kužiš :D
ti to budućnost proričeš ? :D

Da moja soba skupa sa mojim laserom kroz nju kaj ide.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE
» Gdje nestaju djeca
» Zmije misteriozno nestaju
» Umom pokretani odjevni predmeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: