Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera

Go down 
+14
Faust
yuusha
Matrix
Blizzard
Neo
snake
mEN_iN_WHite
Alpha
Michael99
Athena
Legionar
Archangel
MisteryManiac
Chakotay
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera
Dobronamjerni su i žele nam pomoći
Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_lcap15%Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_rcap
 15% [ 4 ]
Dobronamjerni su, ali se ne žele miješati u naš razvoj
Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_lcap33%Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_rcap
 33% [ 9 ]
Promatraju nas i paze da ne učinimo nešto što bi dovelo do našeg uništenja
Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_lcap30%Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_rcap
 30% [ 8 ]
Zlonamjerni su i žele nas iskoristiti na neki način
Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_lcap22%Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_vote_rcap
 22% [ 6 ]
Ukupno glasova : 27
 

Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet vel 24, 2011 8:52 pm

Imamo dosta primjera viđenja NLO-ova. Čak postoje i najave da ćemo uskoro saznati da smo stupili u kontakt za izvanzemaljcima. E sad što mislite kakvi su oni, kakve su im namjere. Da li dolaze iz vlastiti interesa i žele iskoristiti naše resurse bilo da se radi o rudama ili pak žele iskoristit nas. Ili su možda potpuno dobronamjerni i žele nam pomoći u našem razvoju.

Ja sam mišljenja da nas već jako dugo promatraju, no da se ne žele miješati u naš razvoj, ali će se ipak umiješati ako učinimo nešto što bi nas moglo potpuno uništiti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet vel 24, 2011 9:00 pm

ja mislim da to i ovisi o stupnju njihovog razvoja, i njihovoj povjesti

npr. ako su oni dobili tehnologiju od nekih drugih izvanzemaljaca koji su isto tako njih pazili onda su dobronamjerni i vjerojatno paze na nas

ali ako su sami dosli do te tehnologije i ako im je First contac sa drugom vrstom bi nasilan onda su velike sanse da su neprijateljski raspolozeni
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimepet vel 25, 2011 2:19 am

Ja bi gore na anketi dodao i 5. opciju: "Promatraju nas i paze da ne ucinimo nesto sto bi dovelo do njihovog unistenja" :P Ako postoje, ocekujem da budu dobronamjerni... prema sebi, naravno... a mi o njima sudimo svojim skucenim mozgovima zatocenim u pojmovima dobra i zla - za ocekivati je da oni vise ne pate od toga, vec ce raditi u svom interesu a nasa sudbina ce ovisiti o tome kakav je taj interes... ;)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimepet vel 25, 2011 11:46 pm

Arch, ako nisu zatočeni tim pojmovima onda ne znam zašto bi nužno činili sebi "dobro" na teret drugog. Odnosno, ako su se uzdigli iznad toga paradoksalno mi je govoriti o tome da bi naštetili drugom na svoju korist misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimesub vel 26, 2011 2:01 pm

Ajmo ovako: uzmi sebe - nalazis se negdje duboko u sumi i ogladnio si. Ugledas drvo s lijepim, crvenim jabukama i pomislis kako bi trebao ubrati koju i pojesti da utazis glad. Bi li to ucinio?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimesub vel 26, 2011 2:52 pm

Naravno da bih.
No nekako mi se čini da bi vanzemaljci koji su sposobni otići u dubine svemira sposobni osigurati svoje osnovne fiziološke potrebe :P Pogotovo ako su riješili problem dobra i zla, tada mislim da bi bili dovoljno razvijeni da imaju napretek planeta na kojima mogu crpiti svoje sirovine. Uostalom, za nas Zemljane sirovina na Zemlji ima puno. Mi smo glupi pa ih ne znamo iskorištavati kako valja. Pretpostavljam da takvi vanzemaljci ne bi imali problema s razložnim korištenjem sirovina.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimesub vel 26, 2011 3:08 pm

Mislim da su izvanzemaljci u svakom slučaju puno naprednija "rasa" od Zemljana, barem što se tiče tehnološkog napretka.
Duhovnost, moralnost (dobro/zlo) pa i emocije, su "relacije" koje je teško definirati, a još teže očekivati da su familijarne izvanzemaljcima, na način na koje su ljudima.
Izvanzemaljce ne smatram prijetnjom čovječanstvu, naprotiv smatram da su ljudi najveći neprijatelji "strancima" kao i samima sebi. miga
Ako će netko uništiti ljudsku rasu, izvor će poteći sa ovozemaljskih prostora, od ljudske ruke.
Izvanzemaljci se u čitav proces neće puno miješati i ne smatram ih altruistima.

Vjerujem da nas oni promatraju, ali isključivo zato jer sami imaju korist od praćenja "pokusnih kunića" i očito je da se zasad drže distancirano te ne upliću u zemaljski život.
Općenito, mislim da im namjere nisu zlokobne, već donekle dobronamjerne, u smislu da nas neće uništiti radi eventualnog boljitka svoje "rase", što se ne bi moglo reći za Zemljane.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimesub vel 26, 2011 3:19 pm

Legionar je napisao/la:
Naravno da bih.
Da, naravno, tako bi i ja. Samo, point I'm trying to make nije da li nesto mozes - vec sta ces uciniti da do toga dodjes. U ovom primjeru s jabukom sigurno nisi ni pomislio na sitna, jadna stvorenjca pod tvojim nogama, mrave, stonoge, bube, koje ces beskompromisno i ciste savjesti zgaziti samo na toj kratkoj relaciji dok ne dodjes do jabuke. Za njih ti si ili "gnjev Bozji" ili jedno vrlo zlo bice koje zivi samo da im naudi - a o tome zasto si ih ubio nemaju ni pojma, jer nisu ni znali za jabuke. Isto se moze desiti i s nama ljudima kad bi neka superrazvijena rasa, daleko inteligentnija i jaca od nas, dosla na ovu planetu i vidjela nesto sto im treba. Vjerovatno nas ne bi ni primijetili niti u nama vidjeli neku inteligenciju... Zapravo, cak nam ide u prilog da ti posjetioci budu sto manje razvijeni, i tehnoloski i intelektualno - ako i budu agresivni lakse cemo s njima izaci na kraj nego sa ovim drugima... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Michael99
Prašina
Michael99


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 5
Age : 36
Registration date : 28.03.2011

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 1:05 pm

Ja mislim da su dobronamjerni i da nam zele pomoci...pogledajmo unazad nekoliko desetaka godina kada su nase bake i djedovi imali jedva radio i pogledajmo sada razvoj tehnologije odjednom imamo toliko naprednu tehnologiju a to je samo razmak od nekih recimo 50g...
U svakom slucaju opgledajmo sami sebe i mi konstantno zelimo otkriti kako je nastao svemir i zivot u njemu stalno trazimo neke odgovore mislim da i oni zele saznati iste stvari o svemiru...neznam zasto su ljudi toliko skepticni i zasto toliko negativno razmisljaju o takozvanim vanzemaljcima...ima malo previse nepobitnih dokaza da oni postoje...oni koji misle da su oni tu da bi nam nanjeli neko zlo ili da bi nas unistili varaju se pa pogledajmo samo koliko su napredniji od nas oni su dosli k nama a ne mi k njima pa zar nas vec nebi unistili da su to htjeli....
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 1:19 pm

Michael99 dobrodošao na forum :)

No možda si malo preuveličao dokaze, mi još uvijek nemamo neupitne dokaze da vanziči postoje, a još manje da su nam pomogli razviti našu tehnologiju. Naravno postoje indicije i jako puno događaja koje je najlakše objasniti time da su to vanziči. Pogotovo što se ti neobjašnjivi fenomeni susreću kroz cijelu našu povijest.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 2:19 pm

U anketi fali da ima i dobronamjernih i onih drugih. Eto, mislim da je moguce da ima svega. Ipak je svemir jedno jako veliko mjesto :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 2:39 pm

A da, naravno, ne postoji samo jedna vrsta izvanzemaljaca, postoji ih puno. Stvarno sam mogao staviti da ima više i da su neki dobronamjerni, a oni drugi zlonamjerni.

Sad mi je malo glupo dodati tu opciju, jer je već dosta vremena prošlo i 10 tak ljudi je glasovalo. Ali možemo restartan poll nakon nekog vremena.

U stvari kad sam radio anketu sam imao u mislima one prve s kojima ćemo se susresti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 2:40 pm

Pa, onda se nadam da ce to biti dobri. Sto god to znacilo zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet oľu 31, 2011 11:04 pm

Ja licno mislim da postoje i da im je da nas paze da ne uradimo nesto glupo. A isto imam i neku svoju teoriju da su ljudi koji su pre ziveli na zemlji pa ih je isto zadesila neka nesreca pa paze da se to ne dogodi opet, ali isto tako i nece da nam pomognu u razvoju zato sto bi to mogli iskoristiti u lose svrhe i mozda isto nastradati kao i oni. Tako da verovatno nekako upravljaju nama i gledaju gde su oni pogresili i uce se na nasim greskama. I svi znamo da i u bibliji pise da je svet na pocetku bio samo kamenje i plamen. Mozda su to oni tj. mozda je to bio neki njihov rat i na kraju je sve tako ispalo. Kako niko ne moze da nadje kariku koja ne dostaje, tako sto su nas oni najverovatnije doneli ili "posadili" i sad samo promatraju sta radimo...
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimepon tra 25, 2011 2:37 pm

zlonamjerni su i imaju deal sa svjetskom elitom u smislu ekskploatacije Zemlje i zemljana u svakom smislu..
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimepon tra 25, 2011 7:34 pm

Ne žele nam ni blizu.
Radimo previše problema.
Mi smo kao tempirana bomba.
Jedan krivi potez, i gle-tisuće
nuklearnih bombi već leti prema svom
cilju.
Ne žele se mješati,da ne dobiju
po nosu.
moje mišljenje gica
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 12:55 am

ako su oni razvili takvu tehnologiju da mogu da dodju do nas a mi do njih ne sta mislis otkad su oni izumeli atomske bombe... Ko zna koliko su ispred nas :)
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 1:22 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
ako su oni razvili takvu tehnologiju da mogu da dodju do nas a mi do njih ne sta mislis otkad su oni izumeli atomske bombe... Ko zna koliko su ispred nas :)

Nije u tome stvar.
Ta teorija podrazumijeva da su napredni i dobronamjerni,
ali ne zele dolaziti zato jer smo opasni.
Kakvo god oružje da imaju,
H-bomba je H-bomba.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 2:05 pm

ako imaju tehnologiju da dodju do nas, znaci da su razvili i neku vrstu stita koji stiti od kozmicke radijacije tj. sunceve tj. zvjezdane, a buduci da je kozmicka radijacija veca od radijacije H-bombe onda ce se lako obranit, jedininacin da se taj stit probije bi bilo usmjereno bombardiranje jedne tocke tj. jednog manjeg podrucja kozmickom radijacijom ako bi ju naucili kontrolirat, mogli bi pokusat i H-bombama, ali bi trebalo puno bombi i morala bi bit dobra koordinacija izmedju zemalja jer jedna zemlja ne bi to sama uspjela, kad bi se unistilo to podrucje u stitu, stit bi oslabijo, jos kad bi se kroz tu rupu pocelo gadjat oni bi vise energije vjerojatno usredotocili na odrzavanje sistrema i zivota i na popravljanje te rupe sto bi jos vise oslabilo stit


i da znam da zvuci kao neki SF film, ali i H-bomba je zvucala kao SF film, kao i slijetanje na mjesec, i slanje covjeka u svemir
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 2:24 pm

Slijetanje na mjesec smo pretresli i zaključili da je prijevara.
Nema dokaza da su bili gore.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 2:26 pm

vjerojatno je prvo slijetanje prevara ali ostala su mozda prava
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 3:19 pm

čisto sumnjam.
ako sad nemogu,nisu mogli ni onda.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 6:58 pm

Niti jedna od opcija, najbliže što povezujem uz vanzemaljce jest nedefinirano stanje namjere koja ovisi o praksi promatranja.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimeuto tra 26, 2011 7:34 pm

Blizzard je napisao/la:
Niti jedna od opcija, najbliže što povezujem uz vanzemaljce jest nedefinirano stanje namjere koja ovisi o praksi promatranja.

Otprilike si pogodio moje stajalište.
Donedavno.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitimečet tra 28, 2011 7:30 pm

Chakotay je napisao/la:
Imamo dosta primjera viđenja NLO-ova. Čak postoje i najave da ćemo uskoro saznati da smo stupili u kontakt za izvanzemaljcima. E sad što mislite kakvi su oni, kakve su im namjere. Da li dolaze iz vlastiti interesa i žele iskoristiti naše resurse bilo da se radi o rudama ili pak žele iskoristit nas. Ili su možda potpuno dobronamjerni i žele nam pomoći u našem razvoju.

Ja sam mišljenja da nas već jako dugo promatraju, no da se ne žele miješati u naš razvoj, ali će se ipak umiješati ako učinimo nešto što bi nas moglo potpuno uništiti.

Sve od navedenog. Bar četrdesetak rasa je tu. Pola od toga nije dobronamjerno. Pola je nezainteresirano za ljude. Neki su tu da pomognu. Sve od navedenog je odgovor.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Empty
PostajNaslov: Re: Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera    Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Volja i namjera
» Kakva smo mi stoka...
» Hawking: 'Crne rupe ne postoje!'
» Kakva vam meditacija odgovara ovisno o horoskopskom znaku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: