Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata

Go down 
+12
Peka Dapčević
Reaper
konoko1
hromi
biga
eldin_p
Fantom
wanderer
Floridain
Alpha
Abarksas
MisteryManiac
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:15 pm

ma povijest je za mene nešto što bi se trebalo znati, al ne stalno koristiti...

evo primjer turci i kršćani...

-najprije turci nabijali kršćane na kolce, pa onda došao jedan vladar pa nabijao turke na kolce.
-500 godina turci držali kršćane po opsadom, pa kršćani poveli križarske ratove.
pa onda bliža povijest, ovaj nesretni rat:
-najprije muslimani sa hrvatima protiv srba, pa onda srbi protiv hrvata, hrvati protiv muslimana, muslimani protiv srba... nije se znalo tko koga...

i sad opet zajedno živimo...

e sad se ja pitam zašto ljudi ratuju??


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:24 pm

Radi love koju mlate oni isti koji su budale nahuskali na rat.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:32 pm

MisteryManiac je napisao/la:
a onaj dio sto su odlazili kao dijecaci od 10 godina i kruto obucavani da ubijaju svoj narod i ubijali ga jer nisu znali porijeklo, a onda se kasnije vracali kao ubojice bezz kontrole i nisu ni svoje roditelje prepoznali to si preskocio, a i onaj dio Zvali su ih “sultanovi robovi”, a i poznata je cinjenica da su muslimani bili blazi prema pravoslvacima, jjer im oni nisu bili nekakva prepreka i nisu bili krscani ko habsburgovci (glavni protivnici) poput Hrvata



Ti stvarno ništa ne čitaš.Ti kažeš da su muslimani ubijali kršćane a ja ti lijepo opet kažem da su ih oslobodili nepravde i kmetstva.Muslimani nikoga nisu ubili bezrazložno.

Ne možežeš pročitati jednu rečenicu i odmah ja bi nešto napisao, pročiotaj sve što piše.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:47 pm

Alpha je napisao/la:
Radi love koju mlate oni isti koji su budale nahuskali na rat.


Mslimani Alpha nikada nisu se povodili za novcem, barem ne oni koji su prije 500 godina bili došli na Balkan.



I znaš šta Alpha, da su muslimani odmah počinili genocid kada su stupili na ove prostore kao što su sa nijh uradili Srbi a i Hrvati jednim dijelom, tebe sigurno ne bi bilo i sada bi tu gdje ti živiš bili 100 posto muslimani.Ali ne oni to nisu učinili zato što mi jednostavno nismo poput drugih, koji su htjeli da nas istrijebe.

Zato nam se danas svete u svijetu zbog naše dobrote.To je naljutilo neke poput Osame Bin Ladena pa je osnovao terorističku organizaciju Al kaidu.

Sigurno se nikada nisi zapitala zašto je jedan Multimilijoner poput Osame Bin Lladena izabrao život u stalnom skrivanju umjesto da je lagodno živio.Ni meni to nije jasno ali on je imao neke svoje fiks ideje za koje je mislio da su ispravne.

Neka nam Bog svima sudi pa tako i njemu, ali ti ovim putem hoću ukazati neke nepravde koje su počinjene a da za njih uopšte nije bilo razloga.



Molim da slijedeći post napiše upravo Alpha želim čuti njeno mišljenje.





[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:56 pm

evo ja cu napisat sljedeci post, cisto da te nazivciram tup

ali koji je to nacin oslobodit od kmetstva tako da pobiju vecinu naroda, i da oni budu pod njihovom vlascu protiv njihove volje
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 4:03 pm

Uopšte nije bilo toliko ubijanja.Nemusliman su bili čak i privilegovani barem što se tiče poreza.

I nemožeš me iznervirati, ne dam se iznervirati od takvih kao što si ti.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 4:13 pm

a kakav sam tocno ja
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 4:23 pm

Pa hoćeš druge da iznerviraš.To odmah nije dobra osobina.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 5:21 pm

Gdje cvjetaju Bozuri,to prelijepo cvijece,tu ljiljani nikada procvjetati nece... 8)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 5:23 pm

Floridain, a mislim, humano je ubiti čovjeka nabivši ga na kolac??
samo da podsjetim tako su neki mogli lagano umirat čak 10 dana...
i ne, turci nisu napadali ove prostore zbog novca nego da prošire svoju vjeru.

ne znam gdje živiš, al u BiH uopće nema turaka muslimana... ovdje su sve poislamljeni hrvati i srbi...

e sad zašto su ljudi prelazili na islam ako su manje poreza plaćali kao kršćani i ako ih nitko nije ubijao ni gonio????


Fantom, i ljiljani su kršćanski..... njih je islam od nas pokupio...


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 5:44 pm

Nije ih Islam(ljiljane Kralja Tvrtka) od nas Hriscana Biga pokupio vec su ga ove nase poturice pokupile... no

Pa kazu(Mesa Selimovic):
Do juce smo bili ono sto danas hocemo da zaboravimo. Ali nismo postali ni nesto drugo.
Stali smo na pola puta, zabezeknuti. Ne mozemo vise nikud. Otrgnuti smo, a nismo prihvaceni...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:04 pm

@Biga i Mistery M...ajde decki, manite se...znate i sami koji su to tipovi i da nema tu spasa ni prosvjetljenja. Ne treba vam to ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:09 pm

Ne treba vam to decki... rofl2

Vodite ljubav a ne rat,rece jedan napuseni hasisar i nafiksana djevojka,pocasni clanovi"Djece cvijeca".. cerek
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:12 pm

lolcina

@Alpha, odustao bih ja jadan da nisam toliko tvrdoglav... :P

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:13 pm

Ah Biga, znam kako je ali...ono...ma daj ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:40 pm

@biga mislim da su Srbi počinili mnogo gore zločine 1995.
@Fantome ja se smatram Bosancem bez obzira na vjeru, ne možeš dijeliti ljiljane prema vjeri nego po porijeklu i iz koje zemlje potiču.Pa ja zato kažem da oni nisu ni muslimanski ni katolički nego Bosanski.


A ti @Alpha emoj sada ići po forumu i pričati svoje mišljenje o meni to zadrži za sebe ionako nema nikakvoga smisla, umjesto da se uključiš u raspravu a i sama znaš da nemaš pojma, ti okolo ideš i pričaš gluposti o meni a nisi me ni upoznala.


Zadnja promjena: Floridain; uto oľu 15, 2011 6:48 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:44 pm

A jebi ga Flodain,ja i Biga se smatramo Hercegovcima... cerek
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:53 pm

Mislim da se kaže Bosna i Hercegovina, a to je jedna država.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 7:52 pm

Citat :
@biga mislim da su Srbi počinili mnogo gore zločine 1995.

aj da se ja i ti oko neceg slazemo


@ Alpha i ja sam tvrdoglav, tesko je mene nagovorit na nesto
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 10:35 pm

To je strašan genocid ubijeno je više od 8000 Bosanskih muškaraca i dječaka a još uvijek nisu svi ukopani.

U Potočarima se nalaze mnogobrojni mezari koji svjedoče o strašnoj greški koja se mogla izbjeći.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 10:43 pm

@Floridain, prijatelju, teška je ovo tema što je vodiš. zato ću se suzdržati daljnjih komentara, što ne znači da uzmičem nego da sam shvatio da je tvoje mišljenje dovoljno čvrsto da ga netko obori. što ne znači da je točno.

al evo još samo ova dva posta da odgovorim što su mi upali u oči...
1.
na moje pitanje:
"zašto su ljudi prelazili na islam ako su manje poreza plaćali kao kršćani i ako ih nitko nije ubijao ni gonio?"
ti odgovaraš:
"@biga mislim da su Srbi počinili mnogo gore zločine 1995."
- ne možeš jedan zločin pravdati drugim koji se dogodio prije 150-ak godina... pa i da se odmah dogodio jedan iza drugoga, nemože se pravdati.

2.na Fantomov post:
"A jebi ga Flodain,ja i Biga se smatramo Hercegovcima... "
ti odgovaraš:
"Mislim da se kaže Bosna i Hercegovina, a to je jedna država."
a post prije fantomovog pišeš:
"@Fantome ja se smatram Bosancem"
- po istom pravu po kojem se ti možeš zvati bosancem(što mi ne smeta, da ne bude zabune) i mi se imamo pravo zvati hercegovcima.

toliko od mene na ovoj temi, nadam se da netko nešto ne zamjera...


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 11:04 pm

To što si napisao pod jedan ja sam napisao istina :"@biga mislim da su Srbi počinili mnogo gore zločine 1995.

Ali na ovaj tvoj post:Floridain, a mislim, humano je ubiti čovjeka nabivši ga na kolac??


A na to pod dva: Pa svi smo mi u jednoj državi BiH, pa tako smo svi Bosanci i Hercegovci.Ali mi je krivo što se vi svi dole u Hercegovini odvajate od BiH.

Kad igra Hrvatska vi za nju navijate ko" da ste u njoj rođeni.Kad su jednom dolazili ljudi u Hercegovinu pitaju djecu:" Ko vam je predsjednik" a oni: Tuđman doh , nakon toga ne znam šta bih rekao, kada mi sami sebe ne poštujemo kako će nas stranci poštovati.

Onome kome se ne sviđa BiH, bujrum Hrvatska, Srbija.Ostati će 1 milijon stanovnika, ali barem onih koji vole Bosnu i Hercegovinu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 11:44 pm

ne mogu a da ne odgovorim.

oprosti što sam pogrešno skužio odgovor.

Floridain je napisao/la:

Ali mi je krivo što se vi svi dole u Hercegovini odvajate od BiH.
gledaj mene iskreno nervira kad me netko zove bosancom a ovu 'državu' bosnom.
muslimani se prozvali bošnjacima, svi ih zovu bosancima. hercegovce poistovjećuju sa škutorima koji vole kako da kažem ispod ruke itd...
ja sam hercegovac jer živim u HNŽ-iji... to je mjesto gdje su hercegovci živjeli i u vrijeme Tite, zašto ne bi sada.
ponosim se što sam hercegovac i u Zagrebu bih to jasno rekao da me tko pita. ovo govorim jer pojedinci u ZG ne ponose hercegovce iz nekih razloga.
i ne može brate da se ne odvojimo kad je hrvatski predsjednik predsjedništva osoba koja je u ratu bila na muslimanskoj strani. možeš onda misliti kako zastupa hrvate... žešće...
Floridain je napisao/la:

Kad igra Hrvatska vi za nju navijate ko" da ste u njoj rođeni.Kad su jednom dolazili ljudi u Hercegovinu pitaju djecu:" Ko vam je predsjednik" a oni: Tuđman doh , nakon toga ne znam šta bih rekao, kada mi sami sebe ne poštujemo kako će nas stranci poštovati.
ja sam veoma domoljuban čovjek... pripadam narodu koji se naziva Hrvati. kaži ti meni koliko igrača u BiH repki su hrvati ili srbi?
gle, nije da sad ne volim BiH repku, navijam ja i za njih. al kao Hrvatu mi je mnogo draža Hrvatska repka. isto kao što je srbinu u BiH draža srpska repka. muslimani baš i nemaju koga jer kao što sam spomenuo muslimani u našim prostorima su samo islamski hrvati ili srbi, pa navijaju za BiH.
a pogledaj malo himnu navijača: "ajmo bosno bosno bosno ajmo hercegovino".. #xbosno i onda hajmo i hercegovinu spomenuti zbog ljudi u istočnom mostaru.reći ćeš sad trivijalnost, al previše ih je...
tuđiman je stvorio RH, umalo je sredio i pitanje hrvata u BiH, al onda nas je malo zahebo, al to je druga priča.
i neću poštovati državu koja me šikanira i krši moja prava.
Floridain je napisao/la:

Onome kome se ne sviđa BiH, bujrum Hrvatska, Srbija.Ostati će 1 milijon stanovnika, ali barem onih koji vole Bosnu i Hercegovinu.
da, ostati će muslimani. koliko god ja imao prijatelja muslimana( a imam ih mnogo), ne možemo dopustiti da ostanetu sami u ovom teritoriju jer brat bratu imatju problema sa alkaidom koja ih je dovela na zao glas. zamisli da amerika prpa po ovom bogatstvu? mislim na prirodno bogatstvo bosne i hercegovine.
a hrvati ionako idu u hrvatsku, a hrvati iz hrvatske idu u EU, odljev mozgova ili radne snage.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
eldin_p
Stanica



Male
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 48
Registration date : 07.03.2011

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 11:45 pm

Bosna i Hercegovina je zemlja svih naroda koji u njoj zive i to treba da je njeno bogastvo i samo kao takva moze i mora opstati.
A sto se tice razlicitosti vjera zanimljivo je da je samo u BiH narod primio Islam u tolikom obimu da se i danas odrzao, ako su to radili zato sto ih je neko gonio i ubijao postavlja se pitanje otkud onda bas i samo u BiH da to bude tolika pojava dok u Srbiji npr. taj proces nije bio bas toliki.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitimesri oľu 16, 2011 12:15 am

eldin_p je napisao/la:
Bosna i Hercegovina je zemlja svih naroda koji u njoj zive i to treba da je njeno bogastvo i samo kao takva moze i mora opstati.
A sto se tice razlicitosti vjera zanimljivo je da je samo u BiH narod primio Islam u tolikom obimu da se i danas odrzao, ako su to radili zato sto ih je neko gonio i ubijao postavlja se pitanje otkud onda bas i samo u BiH da to bude tolika pojava dok u Srbiji npr. taj proces nije bio bas toliki.

Odrzali su se u Bosni u tolikom obimu zahvaljujuci prilivu muslimana iz okolnih drzava koje
su ih protjerale.
Austrougarska monarhija je naselila Srbe u Krajinu(Hrvatsku) da budu brana Islamu.

Ovo je karta BiH:

Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Bosnia_Herzegovina

Ovo zutim obojeno pripada Srbima,pogledaj dobro,Srpska naselja granice sa Hrvatskom,Srbijom i Crnom Gorom kao brana Islamu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata   Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Boze cuvaj nas od kuge, gladi i Hrvata
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Povijest-
Forum(o)Bir: