Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Demoni istina ili praznovjerje

Go down 
+14
The Dark Princess♥
Madonna
Einar
Korplikan
Reptil
Star
Alpha
Chakotay
Blizzard
biga
Sin_Nanna
MoW
Matrix
sizif100
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:31 pm

Blizzard zbog takvih ka šta si ti ja bi vam uronio glavu deset minuta ispod površine vode pa ako preživiš preživiš a ako ne bacaj ga na otpad.

Vjeruj mi pun je NAMA velikim slovima ovo NAMA takvih kao šta si ti i slicni.

Uopce necemo biti kulturni prema vama.

Kad ti ja kažem da nam je pun k vas onda ti je sve jasno dragi moj.

A sad odjebi u tri p,m.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:32 pm

Hvala ti na lijepim riječima, čitat ću i dalje ;)
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:34 pm

Nemoj molim te.

Nije ovo tvoj nivo.

Napravit cu pregled postova koje si ti postao ovdje pa cu se spustit na tvoj nivo.

Ovo tvoj nivo nije jer nemaš ova iskustva.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:37 pm

Nemoj.

Pregleda sam na brzinu na kojim temam pišeš.

Ajde tamo.

Ne smaraj ovdje

Ajd ca odavde jer nije ovo tvoj nivo niti imaš iskustva o bilo cemu ovdje u kom smilsu.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:39 pm

O Sokratu bi mogli popricati.

Dat cu ti nešto tamo na tu temu.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:41 pm

Al nemoj ovdje više spamat.

Ok jel može tako.

Dat cu ti nšto tamo nemoj ovdje spamat više.

Vrijedi ?
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:50 pm

Sve u svemu pravi si Sokratovac al ova tema nije takvog tipa.

Ovdje pricaju ljudi s iskustvom.

Kužiš ?

Nije tvoja domena stari moj ma koliko se ti u tome trudio.

Cijenim tvoj trud al prošetaj.

Smetaš.

Ovdje.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 6:18 pm

Hvala šta ljudi bez iskustva o demonima i ostalima više nece zamarat ovu temu.

Pravi ljudi imaju posla.

Nemojte citat ovu temu i ni komentirat ako niste u ovim vodama

A bolje vam je da nikad i niste ni ovdje zakoracili jer oni koji jesu znaju bolje nego vi da je ovo SRANJE
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 6:55 pm

Matrixe lakše malo sa vrijeđanjem i prijetnjama. Ovo ti nije prvi puta da prijetiš drugima. Već si radi toga dobio privremeni ban. Jednako tako su zabranjeni dupli, trodupli, četvrerodupli i postovi jedan za drugim. Imaš tipku EDIT ako se želiš nadopuniti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 8:53 pm

Mene bi također zanimalo čuti malo više sizifa, a ne Matrixovu bujicu struje svijesti.
Zanimljivo mi je da psihijatar misli da je sizif sasvim normalan.
Sizife, koliko puta ti se dogodio takav tip događaja? Moram priznati da se meni nije, iako i ja sam imao neke neobjašnjive događaje u životu, no ni izbliza ovako opasne.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 9:08 pm

Matrixovi postovi bez smisla i pisani jedan za drugim biti ce baceni u Kantu. Ako nastavi sa takvim ponasanjem uslijedit ce ban.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 9:14 pm

Chakotay je napisao/la:
Matrixe lakše malo sa vrijeđanjem i prijetnjama. Ovo ti nije prvi puta da prijetiš drugima. Već si radi toga dobio privremeni ban. Jednako tako su zabranjeni dupli, trodupli, četvrerodupli i postovi jedan za drugim. Imaš tipku EDIT ako se želiš nadopuniti.

Nije se uvrijedio.

Pitajte ga osobno.

Prešli smo na temu o Sokratu nakon ovoga.

Slabo pratite tijek komunikacije.

Ne glumite dežurne policajce ako je među nama sve ok.

Nema smisla.

[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 9:21 pm

ili me banirajte
dokažite još jednom da ste niža rasa koja k ne kuži
ma tkoi vas jebe
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 9:22 pm

glumite moderatore na forumima o kojoj tematici nemate pojma bravo biseri
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimečet lip 16, 2011 10:38 pm

Sizife kada ti se desilo iskustvo sa Lilit? Ni ja, kao i Mow, nisam imao bliske susrete sa demonima, ali sam bio svedok neobjašnjivih stvari za koje ne znam da li su slučajnost ili dejstvo više sile.
[Vrh] Go down
sizif100
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 19
Age : 47
Registration date : 03.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimepet lip 17, 2011 9:37 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Sizife kada ti se desilo iskustvo sa Lilit? Ni ja, kao i Mow, nisam imao bliske susrete sa demonima, ali sam bio svedok neobjašnjivih stvari za koje ne znam da li su slučajnost ili dejstvo više sile.

Prije jedno desetak godina. To je bilo jedno u nizu čudnih događaja. Nisam siguran u tvrdnje Matrixa da se radilo o pokušaju zapaljenja, budući da nisam osjećao nikakvu toplinu. Te čestice su se stvarale oko mene te počinjale se vrtiti ogromnom brzinom. Ne znam što su predstavljale. S Matrixom bih se složio u jednoj stvari. Svojom tvrdnjom da sam se zamjerio nekome, podsjetio me na iskustvo koje mi se događalo u više navreta. Naime, iz sna me znao buditi glas doslovno govoreći "sjeti se koga si izdao". No nije mi nikako bilo jasno o čemu bi se moglo raditi, odnosno koga sam ja to mogao izdati. Nisam kršten, nisam pripadnik ni jedne vjere i ne vrijeđam nikoga. Tako da je i to još jedan dio moje male misterije. u tom periodu bih legao u krevet potrbuške a redovito se budio savršeno ispružen, ležeći na leđima i ruku prekriženih na prsima. No, kako po prirodi nisam plašljiv nastojao sam odagnati bilo kakve negativne misli od sebe. To su samo dijelići iz iskustava koja sam prolazio. Takvo stanje je vladalo dok me nije na mom radnom mjestu posjetio jedan gospodin. čovjeka sam prvi put u životu vidio. krupan, 50 - ak godina, sijed, guste sijede brade (malo nalik na djeda Božićnaka), sa blagim smješkom na licu. Nije okolišao i odmah mi je rekao da mi je došao pomoći. Naravno da sam ga pogledao s podsmjehom, na šta mi je odgovorio da zna da mu ne vjerujem. U trenutku me šokirao kad mi je počeo prepričavati moje snove. Inače nisam s nikim podijelio svoja iskustva. Bilo mi je čisto nevjerovatno. No, od njegove pojave i vršenja nekakvog rituala u kojem je stojao iza mene i prolazio rukama oko mog tijela ne dodirujući me, kada sam osjećao kao da mi se tijelo samo od sebe cijepa na dva dijela, sva događanja su prestala. Doduše dao mi je način kako da "blokiram" te utjecaje za koje je rekao da su s onog drugog svijeta. Po mom mišljenju previše je slučajnosti da bi se radilo o slučajnosti. No, kopka me konstantno osjećaj da li je u redu "blokiranje", osjećam da postoje dvije sile koje utječu na mene. Pitam se često da li sam trebao izabrati jednu stranu, ali opet koju? Milijun pitanja a nemam s kim podijeliti ih. U životu sam previše običan i normalan da bih si dopustio iznošenje takvih stvari javno, ili posjećivo nekakve vračare ili šta ti ga ja znam koga sve ne.
[Vrh] Go down
sizif100
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 19
Age : 47
Registration date : 03.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimened lip 19, 2011 6:26 pm

Da li je itko imao slično iskustvo? Hoće li netko opisati neko svoje iskustvo?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimened lip 19, 2011 6:57 pm

Dobrodosao Sizife. Do sada nisam ni procitala ovu temu i tvoje postove od pustog Matrixovog spamanja. Sada smo to rijesili. Imas zanimljiva iskustva.

Kako znas da je ono bila bas Lilith? Inace ona se smatra prvom Adamovom zenom. Trazila je ravnopravnost s Adamom, a kada to nije dobila napustila je Eden, bila prokleta i od tada se smatra demonom. Malo nefer al eto...

Sto se tice tvojih iskustava. Mislim da se ne odnose na ovaj zivot. Ta izdaja i to...to se desilo prije. Upisano ti je u karmi, a iz nekog razloga ti je dano da vidis vise nego sto drugi ljudi vide.
Mislim da si izdao zensku osobu svojedobno i da te k tome proklela. Onaj "djed Bozicnjak" moze biti cisto bioenergeticar (ili tako nesto) koji moguce i vidi auru pa je vidio sto je vidio i pokusao ti pomoci.
Dobio si "tragove" u ovom zivotu u onome kada si vidio Lilith i u poruci da si izdao. Polozaj koji si zauzeo pri spavanju kao da potvrdjuje kako se to dogodilo u proslom zivotu. Mozda cak daje naznaku kojem (tocan polozaj mrtvog tijela tj. u tvom slucaju usnulog) ali to mislim da nije tako vazno.

Mozda bi mogao pokusati s meditacijom u kojoj bi pokusao pronaci vise odgovora o tome. Mislim da bi ti trebala pomoci molitva kako za iskupljenje tako i za onu koju si izdao. To bi bilo za pocetak. Karma se mora odradit, a ocito je ovo zivot za odradjivanje toga necega pa treba biti posebno oprezan.

Jos da dodam sitnicu...i ja sam na ovom forumu jer u RL nije opcija da pricam s nekim o ovakvim temama i u principu sve ono sto si naveo i sam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:30 pm

Ovo se nije dešavalo meni, nego mom rođaku. Dok je bio mali često je imao noćne more. Stalno je sanjao kako ga neko juri da ga ubije, kako se davi, kako gori. To bi trajalo par noći i onda bi neko vreme bio miran dok ne bi počelo opet. To je sve trajalo dok ga jednog dana moja tetka nije odvela kod jedne vračare koja je rekla u čemu je stvar. Rekla je da su ga mučili demoni u snovima i da je jedini način da ih otera da ispod jastuka stavi ikonu Isusa Hrista i Svetog Nikole (koji je njegova slava) i makaze koje bi otvorio u obliku krsta i da pred spavanje izrecituje molitvu. Tako bi radio sedam noći. Poslušali su njen savet i on od tada nije imao ta jeziva iskustva. Alpha, zaboravila si da kažeš da je Lilit jedna od glavnih sukuba.
[Vrh] Go down
sizif100
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 19
Age : 47
Registration date : 03.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimened lip 19, 2011 10:04 pm

Alpha je napisao/la:
Dobrodosao Sizife. Do sada nisam ni procitala ovu temu i tvoje postove od pustog Matrixovog spamanja. Sada smo to rijesili. Imas zanimljiva iskustva.

Kako znas da je ono bila bas Lilith? Inace ona se smatra prvom Adamovom zenom. Trazila je ravnopravnost s Adamom, a kada to nije dobila napustila je Eden, bila prokleta i od tada se smatra demonom. Malo nefer al eto...

Sto se tice tvojih iskustava. Mislim da se ne odnose na ovaj zivot. Ta izdaja i to...to se desilo prije. Upisano ti je u karmi, a iz nekog razloga ti je dano da vidis vise nego sto drugi ljudi vide.
Mislim da si izdao zensku osobu svojedobno i da te k tome proklela. Onaj "djed Bozicnjak" moze biti cisto bioenergeticar (ili tako nesto) koji moguce i vidi auru pa je vidio sto je vidio i pokusao ti pomoci.
Dobio si "tragove" u ovom zivotu u onome kada si vidio Lilith i u poruci da si izdao. Polozaj koji si zauzeo pri spavanju kao da potvrdjuje kako se to dogodilo u proslom zivotu. Mozda cak daje naznaku kojem (tocan polozaj mrtvog tijela tj. u tvom slucaju usnulog) ali to mislim da nije tako vazno.

Mozda bi mogao pokusati s meditacijom u kojoj bi pokusao pronaci vise odgovora o tome. Mislim da bi ti trebala pomoci molitva kako za iskupljenje tako i za onu koju si izdao. To bi bilo za pocetak. Karma se mora odradit, a ocito je ovo zivot za odradjivanje toga necega pa treba biti posebno oprezan.

Jos da dodam sitnicu...i ja sam na ovom forumu jer u RL nije opcija da pricam s nekim o ovakvim temama i u principu sve ono sto si naveo i sam...

Lijepi pozdrav Alfa. Pretpostavljam da se radi o Lilith obzirom na njene karakteristike. No, ne mogu tvrditi. Mislio sam da je možda netko imao sličnih iskustava pa da možemo skupa kompartivnom metodom doći do kakvog zaključka. Zanimjiva mi je tvoja ideja o karmi. Iskreno, nisam o tome razmišljao do sada. Premda me progoni osjećaj kao da vučem nešto iz prošlosti, to je ono što me bunilo. Sve što mi se događalo nije imalo nikakvu uvertiru, već kao da su svi događaji prirodan slijed događaja. Još kao dijete znalo me iz sna probuditi moj glas kad bih zvao Belzaba u snu, na glas. Tada nisam ni znao što to ime predstavlja. Pored toga znao me buditi i jedan čudan zvuk kojeg mi je teško definirati. Znao sam često imati osjećaj prisustva još nekoga u prostoriji u kojoj boravim ili sam dobijao nekakvom, uvijetno rečeno telepatskom vezom osjećaje koje je to nešto odašiljalo. To nešto je veliko, hladno i mračno, malo tetura kad hoda, kao kad se starac teško vuče od starosti i godina. To bi me tjeralo noću da bježim točno prema određenom mjestu. Na groblju bih našao mir, sve bi prestali i znao bih da je za taj dan gotovo. Takve situacije su me izluđivale. Nisam mogao dokučiti zašto se sve to događa. Sve to je bilo totalno realno, nije se radilo samo o snu ili nekakvim igrama svjetla i sjena na koje bi proradila mašta. No, koliko god da trenutno nemam problema, zbog toga što sam naučio kontrolirati tu konekciju, znam da nije gotovo. To je problem koji postoji i postojati će dok se ne riješi. A ne znam kako. Iz navedenih razloga mi je tvoja ideja o karmi dala malo drugačiju sliku o svemu tome.
Inače, meditacije nisam nikad pokušao primjenjivati, pogotovo iz razloga jer me strah da možda nebi bile "okidač" za ponovno povezivanje s onostranim. Premda me i ta tvoja ideja poprilično zaintrigirala. Zahvaljujem ti na savjetima, i bilo bi mi drago ukoliko ti padne nešto na pamet da mi pomogneš savjetom u ovom mom traganju za odgovorima. Hvala.
[Vrh] Go down
sizif100
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 19
Age : 47
Registration date : 03.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimened lip 19, 2011 10:13 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Ovo se nije dešavalo meni, nego mom rođaku. Dok je bio mali često je imao noćne more. Stalno je sanjao kako ga neko juri da ga ubije, kako se davi, kako gori. To bi trajalo par noći i onda bi neko vreme bio miran dok ne bi počelo opet. To je sve trajalo dok ga jednog dana moja tetka nije odvela kod jedne vračare koja je rekla u čemu je stvar. Rekla je da su ga mučili demoni u snovima i da je jedini način da ih otera da ispod jastuka stavi ikonu Isusa Hrista i Svetog Nikole (koji je njegova slava) i makaze koje bi otvorio u obliku krsta i da pred spavanje izrecituje molitvu. Tako bi radio sedam noći. Poslušali su njen savet i on od tada nije imao ta jeziva iskustva. Alpha, zaboravila si da kažeš da je Lilit jedna od glavnih sukuba.

Zanimljivo, samo što nisam vjernik i zbog svih iskustava zazirem od prakticiranja vjere. Naime, nekakve molitve u obliku izgovaranja očenaša samo su znale pogoršati stvar. Isto tako nisam siguran kojoj strani bih se trebao prilkoniti jer me progoni snažan osjećaj da mi zlo dolazi i od jedne i od druge strane.
Našao sam na netu da je jedna od manifestacija sukuba općenje s muškarcem. No, u mom slučaju nije bilo općenja ni nikakvog pokušaja.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimepon lip 20, 2011 4:55 pm

I jeste tako što kažeš Sizife, ali postoje i muški demoni koji noću napastvuju žene (Inkubi). Zanimljiva je i tvoja priča u vezi tvojih iskustava dok si spavao. Negde sam čuo da tada demoni vole da rade takve stvari ljudima pošto smo u snu najranjiviji i da njihov odabir žrtve zavisi od toga kakav karakter ima žrtva pošto najčešće napadaju slabe ljude. U tvom slučaju je možda sve tako kako je Alpha rekla u svom postu. Jesi li još u kontaktu sa tim čovekom i da li ste ponovili taj ritual? Možeš li reći njegovo mišljenje?
[Vrh] Go down
sizif100
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 19
Age : 47
Registration date : 03.06.2011

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimeuto lip 21, 2011 12:04 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
I jeste tako što kažeš Sizife, ali postoje i muški demoni koji noću napastvuju žene (Inkubi). Zanimljiva je i tvoja priča u vezi tvojih iskustava dok si spavao. Negde sam čuo da tada demoni vole da rade takve stvari ljudima pošto smo u snu najranjiviji i da njihov odabir žrtve zavisi od toga kakav karakter ima žrtva pošto najčešće napadaju slabe ljude. U tvom slučaju je možda sve tako kako je Alpha rekla u svom postu. Jesi li još u kontaktu sa tim čovekom i da li ste ponovili taj ritual? Možeš li reći njegovo mišljenje?

Ne bih se opisao kao slabim, ni fizički ni psihički. Nažalost nisam u kontaktu s njim, postojala je samo jedna epizoda s njime i nismo ostali u kontaktu. Toliko sam bio šokiran tim iskustvom da se nisam ni sjetio pitati broj telefona. Njegovo mišljenje je bilo da mi je otvorena nekakva čakra, te da se moram suzdržati do daljnjega od bilo kakve komunikacije s onostranim. Rekao je da ću znati kad mi dođe vrijeme za to. uglavnom nisam dobio puno informacija, a od šoka nisam puno ni pitao.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimepon lip 27, 2011 2:31 pm

Vrlo zanimljivo @Sizife, ovo podsječa na inicijaciju u sotonizam. Svaki inicijant ima uvertiru u okultno/onostrano i to može trajati sve dok se inicijant na neki način ne "suoči" sa time što ga proganja. Naravno svaki inicijant dobije svog zaštitnika koji ga "čuva" da ga se ne ozljedi previše ili ne prestraši do nepopravljive granice. Da bi se netko inicirao nije nužno pristupiti crkvi/kultu ili bilo kakvoj drugoj organizaciji jer na onome svijetu več postoje organizacije koje regrutiraju dok neki sami neznajući pristupe jednom od kraljevstava.

Nevedeni bioenergetičar je očito bio navođen do tebe a i vrlo vjerojatno češ upoznati još par predstavnika neke od struja. U svakom sučaju čovjek ti je dobro rekao, da češ otkriti sve u svoje vrijeme a to je najvjerojatnije kada odustaneš ili prigrliš ono što te zapada

Što se tiće šizofreničnog Matrixovog postanja nije za shvatiti ga ozbiljno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitimepon lip 27, 2011 4:41 pm

@Sizif...otvorena ti je ajna ili trece oko. Zato si u stanju primiti poruke visih frekvencija od nase. Medjutim cakre nije poanta zatvarati jer to dovodi do disbalansa i bolesti. Vecina ljudi i ima zatvorene cakre i trebaju raditi na pokretanju istih. Nije dobro ni ako je cakra preotvorena (da se tako izrazim). Mozda je na to mislio taj covjek kada je rekao da bi trebao zatvarat cakru.

Moguce je i ovo sto govori Star...da ga podsjeca na inicijaciju u sotonizam...moguce da si u nekoj prijasnjoj varijanti bio iniciran. Inicijacije se vuku zivotima.

Sto se tice molitve...moguce da ce uzrokovati javljanja ali bjezanje ti nece nista ocistit...mozes prije molitve/meditacije napraviti zastitu. To se ionako radi :)


@Star...ne znam...Sizif se ne cini kao netko tko bi svjesno usao u tako nesto. Vise mi se doima da ga proganja nesto iz proslosti. Jasno da je mozda labilniji ili cak zainteresiran za tako nesto sigurno bi se vec susreli...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Demoni istina ili praznovjerje   Demoni istina ili praznovjerje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Demoni istina ili praznovjerje
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Manipulacija kroz praznovjerje
» Entiteti & Demoni
» Da li je istina?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: