Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
KiChO666
Stanica
KiChO666


Male
Aquarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 20.04.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet svi 16, 2008 10:22 pm

vrapche je napisao/la:
ovo je jedan tip vidovitosti . Radi se o vidovnjaku koji uz pomoć transa ili sna uspijeva napustiti svoje materijalno tijelo, otputovati na neke daleke destinacije, a po povratku u svoje tijelo biti u mogućnosti da ispriča i najsitnije detalje svoga putovanja. Mnogi još kažu, to je astralna projekcija, extratjelesno iskustvo ili bilokacija. Astralno tijelo ( energetsko ) povezano je sa materijalnim tijelom sa srebrnom niti ( špaga ). Ta srebrna nit omogućava da napustimo materijalno tijelo, te se ponovno u njega vraćamo. U trenutku kada umiremo srebrna nit puca, lomi se, naša nekadašnja živuća bio energija odlazi u druge dimenzije, te više nema priliku da se vrati u materijalno tijelo, koje od tog trenutka počinje trunuti i zauvijek nestajati. Astralno područje je neobičan svijet. Tamo ne postoje forme ( oblici ), dimenzije, tamo je sve podređeno nježnim vibracijama, misli i osjećaji su prijemljivi na osjete, tu je smještena kompletna memorija univerzuma – prošlost, sadašnjost i budućnost - informacije o cijelom svijetu.

A ako se moze napustiti materijalno tijelo, dali to znaci da se moze uc u necije tuđe naprimjer ili svako tijelo ima svoju jedinstvenu dusu u koju niko drugi na taj nacin ne bi mogo doc. confused
[Vrh] Go down
vrapche
Stanica



Male
Pisces Dog
Broj postova : 14
Age : 102
Registration date : 04.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimened svi 18, 2008 11:07 am

ma ne to, to je svijet iz kojeg se jednostavno nebi htio vratit u tijelo, ali moras, svijet u kojem je svakla tvoja misao zapovijed, svijet u kojem posjecujes daleke svijetove u sekundi, nalaze se misli svih ljudi svijeta, proslost, buducnost, sreces razlicite entitete..
ali kad umres i kad te netko priziva mislim da postoji mogucnost da mu udjes u tijelo, ali to je zasad meni nepoznato..
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:26 pm

vrapche je napisao/la:
ma ne to, to je svijet iz kojeg se jednostavno nebi htio vratit u tijelo, ali moras, svijet u kojem je svakla tvoja misao zapovijed, svijet u kojem posjecujes daleke svijetove u sekundi, nalaze se misli svih ljudi svijeta, proslost, buducnost, sreces razlicite entitete..
ali kad umres i kad te netko priziva mislim da postoji mogucnost da mu udjes u tijelo, ali to je zasad meni nepoznato..
GLEDE OVOGA ZA ULAZAK U TIJELO NECIJE AKO TE NEKO PRIZIVA, MISLIM DA JE TO NEMOGUCE JER KOLIKO SAM SHVATIO A I BAVIM SE PROJEKCIJOM NITKO NE MOZE DA UDE U TVOJE TIJELO, AL KAZEM MOZDA SAM JA U KRIVU, ALI MISLIM DA NE MOZE.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:28 pm

Dobro došao, arhonte!

Samo, molim, nemoj vikati velikim slovima bez osobite potrebe :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:41 pm

A ako se moze napustiti materijalno tijelo, dali to znaci da se moze uc u necije tuđe naprimjer ili svako tijelo ima svoju jedinstvenu dusu u koju niko drugi na taj nacin ne bi mogo doc. confused[/quote]
NE MOZES UCI U TUĐE TIJELO, JER SVAKO TIJELO KAO DA IMA KOD KOJI ODGOVARA SAMO TEBI, A JOS SI POVEZAN S SVOJIM TIJELOM S JEDNOM NITI, NEKI KAD SE PROJICIRAJU MOGU JE VIDJETI A NEKI NE, TO OVISI O OSOBAMA, ALI NE MOZES UCI U POGRESNO TIJELO.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:44 pm

arhont je napisao/la:
A ako se moze napustiti materijalno tijelo, dali to znaci da se moze uc u necije tuđe naprimjer ili svako tijelo ima svoju jedinstvenu dusu u koju niko drugi na taj nacin ne bi mogo doc. confused
NE MOZES UCI U TUĐE TIJELO, JER SVAKO TIJELO KAO DA IMA KOD KOJI ODGOVARA SAMO TEBI, A JOS SI POVEZAN S SVOJIM TIJELOM S JEDNOM NITI, NEKI KAD SE PROJICIRAJU MOGU JE VIDJETI A NEKI NE, TO OVISI O OSOBAMA, ALI NE MOZES UCI U POGRESNO TIJELO.[/quote]

Arhonte, lijepo pišeš, samo molim da ne koristiš velika slova jer je to nba forumima i sličnim mjestima ekvivalent VIKANJU i ne koristi se bez razloga.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:57 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Dobro došao, arhonte!

Samo, molim, nemoj vikati velikim slovima bez osobite potrebe :)
Ja se ispricavam, nisam ja vikao samo mi je caps lock ostao ukljucen, ak se neko uvrijedio ispricavam se, neće se ponoviti više.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:59 pm

arhont je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Dobro došao, arhonte!

Samo, molim, nemoj vikati velikim slovima bez osobite potrebe :)
Ja se ispricavam, nisam ja vikao samo mi je caps lock ostao ukljucen, ak se neko uvrijedio ispricavam se, neće se ponoviti više.

Nema problema, samo nemoj pisati tim velikim slovima. Nije se nitko uvrijedio, pa novi si nam ovdje :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesub lip 07, 2008 12:06 am

Svjetloisjena je napisao/la:
arhont je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Dobro došao, arhonte!

Samo, molim, nemoj vikati velikim slovima bez osobite potrebe :)
Ja se ispricavam, nisam ja vikao samo mi je caps lock ostao ukljucen, ak se neko uvrijedio ispricavam se, neće se ponoviti više.

Nema problema, samo nemoj pisati tim velikim slovima. Nije se nitko uvrijedio, pa novi si nam ovdje :)
Ok, hvala na razumjevanju.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:46 am

Kada se projiciramo i sada npr. odemo do nekog frenda i vidimo njegovo astralno tijelo da lebdi pored njega ili slicno, da li je moguce da ga osvjestimo tako da i on se projicira i da bude potpuno svjestan toga i da se sjeca svega. Vjerujem ako je moguce da je to opasno raditi ali me samo zanima da li je moguce? Usput me zanima koliko vas na ovom forumu ima da se mozete astralno projicirati, jer dobro bi mi dosli dodatni savjeti, jer nakon osam dana sam se uspio astralno projicirati, a nakon toga vise nista, pa me zanima sta mi se desilo, znam da je odgovor u meni ali mozda je netko imao slicno iskustvo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 9:55 am

O tome su dosta pisali teozofi, no to je prilično složeno učenje i mislim da treba oprezno postupati. Nikad nisam ni pokušala namjerno se astralno projecirati, no dvaput mi se dogodilo da sam šetala u astralnom tijelu u lucidnim snovima, od toga sam jednom vidjela sebe kako spavam na krevetu. Ne osjećam potrebu da to radim namjerno i puštam da se stvari razvijaju same od sebe nekakvim prirodnim putem. Važna su mi ta iskustva jer su me uvjerila da je to moguće. Možda se i češće događalo ali nakon buđenja toga nisam bila do te mjere svjesna kao u ta dva navrata.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 33
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 5:32 pm

ja nikad nisam tako nesto dozivio T_T
mozda i jesam al se ne sjecam... ajooooooj :(
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 8:07 pm

Pa koliko sam ja citao o astralnoj projekciji, a citao sam puno toga, to svi ljudi rade gotovo svake veceri, ali najveci je problem sto se ne sjecaju da su se projicirali. To je sposobnost svakog covjeka i to nije nista neprirodno. Vjezbom se samo zeli postici sjecanje tog iskustva. Ja ne znam zasto ali imam neopisivu zelju da se projiciram po vlastitoj volji.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 11:57 pm

Ako imaš tako jaku želju, vjerojatno će ti se ispuniti. Samo nemoj previše požurivati, to usporava ovakve procese. Čini se naime da mi tim snažnim željama ne dajemo do znanja samo da nešto želimo, nego je dio te snage uložen i u misao da mi to ne možemo pa se želja djelomično pojavljuje kao blokirajući element.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesub lip 14, 2008 9:34 pm

E i meni se to tako cini. Jer ne ide bas kako sam planirao, ali ne mislim odustat.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesri srp 16, 2008 4:44 pm

I tako...ovo je jedna metoda...vise ne znam da li sam je vec postnula ovdje ali reko...ne smeta ako ponovim...

Ovo je jedna od metoda na koje sam najcesce nailazila...a naisla sam na nju i na netu pa sam sam ju kopirala i kod nas...

Upute za astralno putovanje

Upute:

Prvo legneš/sjedneš. Nađeš udobnu pozu. Prilično je bitno naći udobnu pozu jer kada se tijelo opusti, kosti dođu do izražaja pa postane neudobno i to narušava koncentraciju. Stavi jastuk pod stopala i glavu jer su to najneudobnija područja.

Nakon toga postoje 3 stvari koje treba napraviti.

1. Opuštenost tijela:

Za to je potrebno opustiti velik dio mišića u tijelu. Pomaže ako se prije toga otuširate. Ako ste se upravo vratili sa nekog vježbanja i dobro ste razgibani, onda nije potrebno opuštati mišiće pod pretpostavkom da su već dobro opušteni. Ako nisu onda ovako. Bit je u stezanju i opuštanju mišića.

1. Ustani i rastegni se što bolje možeš, sjedni/legni natrag.

2. Stegni mišiće stopala tako da su stopala ispružena prema dolje i stegni mišiće potkoljenice što jače možeš i drži tako 5 sekundi. Opusti potpuno.

3. Isto kao 2. samo što su stopala prema gore.

4. Stegni natkoljenicu, drži 5 sekundi, opusti.

5. Stegni mišiće stražnjice. Drži 5 sekundi, opusti.

6. Stegni cijele noge. Drži 10 sec. Opusti

7. Stegni donji dio leđa. Drži 5 sekundi. Opusti.

8. Izbaci trbuh što jače možeš van. 5 sek, opusti.

9. Stegni trbuh. 5 sek, opusti.

10. Stegni gornji dio leđa. 5 sec. Opusti.

11. Stavi ramena naprijed tako da tvore luk i stegni. 10 sek, opusti.

12. Stisni šake što jače. Drži 5 sek. Opusti.

13. Stegni mišiće ruku. Drži 5 sek. Opusti.

14. Stegni cijelu ruku. Drži 10 sek. Opusti.

15. Sada par vježbi za mišiće vrata. S njima budite oprezni jer su tu mišići koji se ne koriste često pa bi vas mogao uhvatiti grč. Stavi glavu što niže prema prsima. Nemoj stezati vratne mišiće, samo spusti glavu što dalje. Drži 30 sek. Opusti.

16. Digni glavu i ispruži čeljust što dalje. Drži 10 sek. Opusti.

17. Stavi glavu što bliže leđima. Drži 10 sek. Opusti.

18. Otvori usta što jače možeš. Drži 5 sek. Opusti.

19. Stisni zube što jače. Drži 5 sek. Opusti.

20. Stegni što više mišića u tijelu odjednom. Drži što dulje možeš. Opusti.

21. Leži tako opušteno minutu.

Jako je bitno da nakon 21. koraka ne pomaknete tijelo niti najmanje jer je bit u tome da mišići ostanu opušteni i da se tijelo osjeća teško. Više nema micanja tijela sve dok se ne projekcirate ili odustanete. U protivnim, morate ispočetka.

2. Smirivanje misli:

Naš um nam cijelo vrijeme pokušava informirati o tome što se događa oko nas. Cilj ovoga je da zaboravite na sve to. Naš um cijelo vrijeme daje informacije da nas podsjeti i da budemo u toku. Na
primjer:

"Oh, mlijeko! Moram kupit mlijeko!"

"Baš sam napravio sranje, kako da joj se ispričam."

i slično...

Većina ljudi je vrlo slaba u ovoj vještini, no kada počnete vježbati progres će biti zapanjujuće brz.

Kada ležite u krevetu opušteni, počnite tjerati misli od sebe. Ako obratite pažnju, primjetit ćete da točno znate kada dolazi misao. S vremenom ćete se naučiti na taj osjećaj. Kada ga dobijete, jednostavno ignorirajte misao prije nego što se opće počela formirati.

Za to je potrebna neka vrsta pasivne koncentracije. Ne smijete ništa forsirati, samo pustite - otkvačite se.

Bit će vam puno lakše ako se koncentrirate na svoj dah. Osjetite kako vam dah ulazi i izlazi kroz kroz nosi, kroz grlo i cijela pluća. To puno olakšava.

Prilično ste dobri u tome ako već na početku možete ostati bez misli nekih 10 dahova. Ali to nije dovoljno.

Ako uspijete ostati bez misli nekih 5 minuta, onda to postaje automatska akcija i više se ne morate truditi - misli neće dolaziti sve dok vi ne počnete ponovo namjerno misliti.

Radite ovo 15-20 minuta dnevno da bi rezultati bili vidljivi. Npr. 5 min dnevno je gubljenje vremena.

3. Padanje u trans:

Ljudi misle da je ovo puno teže nego što zapravo je. Čitali ste u SF-ovima o transu. Čuli ste za trans. I sada kada bi vam neko rekao "Ej, ja sam pao u trans", vi bi vjerojatno mislili "WOW! E, lik je pao u trans! U TRANS!!!!"

Ali zapravo, to nije ništa posebno. Da vam istinu kažem, većina uspije iz prvog ili drugog pokušaja. Evo kako.

Kada ste uspješno prošli 1. i 2. korak, padanje u trans bit će jednostavno kao pušenje cigarete. Jednostavno zamislite da padate, ili da se polako spuštate u liftu, ili da se spuštate po ljestvama ili neku alternativu... Ja preferiram jednostavno padanje. Problem kod većine ljudi je taj da zamisle nekog drugog kako pada. Zamisle da gledaju sebe kako padaju - tako da su oni samo gledaoci. NE TO RADIT! Zamisli SEBE kako padaš. Osjeti SEBE kako padaš. Odma ćeš osjetiti čudan osjećaj ako dobro radiš. Što to dulje radiš dublje ćeš pasti u trans. Ali nije potreban jako dubok trans za projekciju. Osjećaj kad si opušten je vrlo ugodan. Kada bi u ovom trenutku odustali od projekcije, um bi vam bio vrlo čist i lako biste se koncentrirali na bilo što. Učenje bi sljedećih pola sata bilo vrlo lako. Ipak, nemojte odustati, jer ste ionako sada samo par sekundi od projekcije.

Uskoro ćete osjetiti vibracije. Znat ćete ako ih osjetite. Kad ih jednom osjetite, vjerujte znat ćete. Moglo bi se reći da je osjećaj kao da ste ispunjeni coca-colom.

Samo duboko dišite i nemojte se previše uzbuđivati. Ako se previše uzbudite - sve propada. Ljudi obično kažu da osjete kako se odvajaju od tijela.
Razlog iz kojeg ljudi obično ne uspijevaju je da nedovoljno opuste tijelo. OPUŠTANJE TIJELA JE NAJVAŽNIJI DIO SVEGA. Ljudi misle da će se dovoljno opustiti ako jednostavno dovoljno dugo leže na miru. KRIVO! Ovo je najbitnije i provedite najviše vremena kod toga.

NOTE: Moguće je napraviti 2. korak bez da radite 1. Tako je i moguće pasti u trans bez da radite 1. i 2. Ali sva 3 su potrebna za projekciju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesri srp 16, 2008 8:38 pm

sto je astralna projekcija
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesub srp 19, 2008 8:17 pm

Dragi Flamezar.
Kao što vidiš, ovo je 15. stranica teme o astralnoj projekciji i uvjeravam te da na tih 15 stranica negdje piše što je astralna projekcija.
Ako ti se slučajno neda čitati, a zanima te, tada je tu uvijek 'sveznajući' Google.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesub kol 09, 2008 10:43 pm

Omega je napisao/la:
Dragi Flamezar.
Kao što vidiš, ovo je 15. stranica teme o astralnoj projekciji i uvjeravam te da na tih 15 stranica negdje piše što je astralna projekcija.
Ako ti se slučajno neda čitati, a zanima te, tada je tu uvijek 'sveznajući' Google.
FIno receno.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimesub kol 09, 2008 11:37 pm

Alpha je napisao/la:

...
Uskoro ćete osjetiti vibracije. Znat ćete ako ih osjetite. Kad ih jednom osjetite, vjerujte znat ćete. Moglo bi se reći da je osjećaj kao da ste ispunjeni coca-colom.
...

Idem se ja za svaki slučaj napit kole, pa da znam stoposto kakav je osjećaj ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepon kol 11, 2008 10:19 am

Ja sam stigla do osjećaja propadanja i slušnih i osjetilnih senzacija, ali još nisam uspjela u potpunosti ući u astral i izvesti astralno putovanje i iskusiti senzaciju "vida". :)
Sada ne govorim o stanju sna, nego o budnom stanju :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimepon kol 11, 2008 11:05 am

Ja sam došo do vibracije (iz prve), baš fora osjećaj :) ...
I osjećao sam ko da ću se uskoro odvojit, zapravo, ko zna možda sam i uspio al se nisam nigdje micao O.o ...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:47 am

po meni je ovo jako opasna stvar, ja sam pokušao u snu i bolje da ne pričam o tome. moj savjet je da ne vjerujete raznim likovima s kojima nije sve u redu... što narodna kaže, manite se ćorava posla; neka posluša tko hoće, tko neće prosto mu bilo.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:55 am

dakako, treba se negdje napomenuti kako se vratiti u tijelo :) ...
da ne bi lutali po ovom onom svijetu ...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 11:30 pm

Pa u tijelo se vracas jednostavno, samo pomislis na svoje tijelo i to je to i ne mozes upasti u tude tijelo, samo da znas, hehe, jer si tokom cijelog svog provoda u astralu povezan sa svojim tijelom sa srebrnom niti koju mozda budes vidio kad se budes projicirao, a mozda ne, glede projekcije nedavno sam dozivo prvo neugodno iskustvo, ali to me dalje nije pokolebalo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 9 / 22.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: