Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 2:31 pm

Namcor je napisao/la:

Predpostavljam da smo svi culi za srebrenu nit koja kod AP spaja astralno i fizicko tijelo. Kod smrti ta vrpca puca.

Upravo citam knjigu Trece oko by Lobsang Rampa (zivot djecaka u Lasi koji uci za Lamu)...pa ima jedan dio gdje pise kako prilikom sna se duh oslobadja i slobodno luta, a ta lutanja duha donose snove koji nisu nista drugo nego utisci prenijeti posredovanjem vrpce...
vidiš, vidiš...a ja sam mislila da je tu vrpcu moguće vidjeti confused
jesi li je ti vidjela?
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 2:38 pm

floridanamana je napisao/la:

zanimljiv ti je ovaj ivica zubo samo ime nešto govori zubi
nego, dali ti je pala na um pomisao da mu udovoljiš?
tip me podsjeća na one manijake koji u žbunju d**aju zubo ispred mladih cura. takvi tipovi su obićno jako plašljivi i u stanju na prvo bu pobjeći.
vidim, netko se smije tuđim mukama mlati

vidiš, sad...dok ovdje sjedim i pišem ove riječi, naravno da mislim da sam luda što nisam s njim vodila ljubav.
ajd zamisli kako bi to trebalo biti dobro, rrr hail
seks s onostranim bićem....
uh, ruke mi drhte od uzbuđenja

**** (ovo je stanka...treba mi da se smirim :P)

sad ozbiljno. htjela bih probati zubo ali ne mogu ti opisati taj osjećaj kad osjetiš da si negdje drugdje, oči su ti otvorene i jedino što vidiš je jedno biće koje je snažno i koje te želi uzeti. to u takvom trenutku i nije baš poticajno. zubo
naravno, zbog straha se paraliziram i onda sve to skupa bude još gore...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 2:46 pm

imzadi je napisao/la:
Namcor je napisao/la:

Predpostavljam da smo svi culi za srebrenu nit koja kod AP spaja astralno i fizicko tijelo. Kod smrti ta vrpca puca.

Upravo citam knjigu Trece oko by Lobsang Rampa (zivot djecaka u Lasi koji uci za Lamu)...pa ima jedan dio gdje pise kako prilikom sna se duh oslobadja i slobodno luta, a ta lutanja duha donose snove koji nisu nista drugo nego utisci prenijeti posredovanjem vrpce...
vidiš, vidiš...a ja sam mislila da je tu vrpcu moguće vidjeti confused
jesi li je ti vidjela?

Pa da, mislim da ju je moguce vidjeti...ja se ne sjecam da sam je vidjela...u biti kod prve AP mi se vrlo mutno cini da je postojalo nesto...ali ne znam vise...kod ovih ostalih se jasno ne sjecam da sam vidjela samu vrpcu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 3:38 pm

Namcor je napisao/la:
imzadi je napisao/la:
labellina je napisao/la:


Ja ne mislim tako 'predaleko' i fantastično kao ti, o nekom paralelnom svijetu... :)
mislim da je udružen AP sa lucidnim snom ( ja sam cijelo vrijeme znala da sam u AP-u dok se to događalo)
znaš na što je mene podsjetilo tvoje iskustvo? na sjećanja iz prošlog života conf1

Jako dobra ideja...upravo bi to moglo lako biti to...

Ne znam, nisam strucnjak za AP pa ne mogu tvrdit...ali iz onog sto znam mogu reci da mi to zvuci kao puno toga osim kao klasicni AP... I to najvise zbog tih dogadjaja koji su prilicno otklonjeni od RL-a...dok kod AP se radi samo o drugacijem bivstvovanju i postojecem RL-u.

Ali to je samo moje misljenje...
A šta bi to bilo " klasični AP ?" zubo

MENI JE BAŠ SVAKI PUT BILO DRUKČIJE
drukčije grozno affraid
to opisano mi je jedini lijepi doživljaj
i nikad ga nisam uspjela ponoviti

Danas sam racionalna. zubi
A kad sam racionalna onda mislim da se to ipak radi 'samo'
o noćnim morama
o nekim nedefiniranim okidanjima u mozgu...
ne znam...
Pošto se dogođa i drugima,jako me tješi,
osobito ona iskustva koja nisu ugodna.,pakao-light
ce-4zubo
Bilo je vrijeme da jednom škicnem i u "raj" -to selo
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 3:55 pm

imzadi je napisao/la:
sad ozbiljno. htjela bih probati zubo ali ne mogu ti opisati taj osjećaj kad osjetiš da si negdje drugdje, oči su ti otvorene i jedino što vidiš je jedno biće koje je snažno i koje te želi uzeti. to u takvom trenutku i nije baš poticajno. zubo
meni to zvuči tako zastrašujuće,ko pokušaj silovanja
svake noći evil
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimened sij 27, 2008 5:17 pm

Namcor je napisao/la:

Upravo citam knjigu Trece oko by Lobsang Rampa (zivot djecaka u Lasi koji uci za Lamu)...pa ima jedan dio gdje pise kako prilikom sna se duh oslobadja i slobodno luta, a ta lutanja duha donose snove koji nisu nista drugo nego utisci prenijeti posredovanjem vrpce...

Uživaj, ali nemoj čitati ništa drugo od istog autora :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:09 pm

labellina je napisao/la:

A šta bi to bilo " klasični AP ?" zubo


Kao sto svi znamo obicno se AP (bilo spontani bilo inicirani) opisuje kao izlazak astralnog iz fizickog tijela ali u nasu realnost. Ono sto astralno tijelo moze jeste prijeci velike udaljenosti ali ti si i dalje ti... Dakle, netko tko moze inicirati AP moze svjedociti nekom dogadjaju na drugom kraju svijeta...ali dogadjaju koji se zbilja dogodio...ili moze samo prosetati po svom stanu...

Ono sto se kod tebe dogodilo da si dozivjela pricu nekog, prakticki, drugog zivota bi, zbilja, kao sto kaze Imzadi sugeriralo na prosli zivot ili tako nesto...u svakom slucaju ne zvuci kao "Klasicni AP"...

Eto, na to sam mislila pod tim pojmom "klasicni".

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:13 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Namcor je napisao/la:

Upravo citam knjigu Trece oko by Lobsang Rampa (zivot djecaka u Lasi koji uci za Lamu)...

Uživaj, ali nemoj čitati ništa drugo od istog autora :)


Zasto, zasto, zasto???
Ova sada knjigica mi je skroz OK...prica jednog zivota...sad jel to on za zbilja ili je izmisljeno...ne znam...jedino sto mi u knjizi ide na zivce (i inace me takve stvari nerviraju) jeste sto je znanje predvidjeno samo za odabrane (i naravno u ovom slucaju on spada u te odabrane)...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:37 am

Namcor je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Namcor je napisao/la:

Upravo citam knjigu Trece oko by Lobsang Rampa (zivot djecaka u Lasi koji uci za Lamu)...

Uživaj, ali nemoj čitati ništa drugo od istog autora :)


Zasto, zasto, zasto???
Ova sada knjigica mi je skroz OK...prica jednog zivota...sad jel to on za zbilja ili je izmisljeno...ne znam...jedino sto mi u knjizi ide na zivce (i inace me takve stvari nerviraju) jeste sto je znanje predvidjeno samo za odabrane (i naravno u ovom slucaju on spada u te odabrane)...

Zato jer ćeš se jako razočarati. Ova knjiga je izvrsna i vrlo zanimljiva, privukla je mnoge, ne samo tebe i mene. No kasnije isti pisac piše puno manje uvjerljivo, ako se ne varam objašnjava kako je slijedom nastalih okolnosti napustio Tibet, bio avijatičar u nekoj vojsci i ne znam kojim sve putevima hodio, a pritom mu je tijelo bilo tako oslabljeno da se kako bi "ostao na životu" morao utjeloviti negdje u Velikoj Britaniji u zapadnjačkom tijelu što mu je omogućilo da napiše što je napisao. Znam da opisuje taj postupak kidanja srebrne niti koju je morao prebaciti na tog drugog čovjeka i tako, ta knjiga mi cijela nije baš uvjerljivo zvučala.

Zanimljivu referencu našla sam kod Heinricha Harrera koji je napisao izvrsnu i stvarno autobiografsku knjigu o boravku na Tibetu u isto vrijeme kad se odvija radnja Trećeg oka. Nakon povratka u Europu, Harrer se žudio vratiti natrag i pritom se naravno posvuda raspitivao o zemlji koja ga je tako snažno zadužila. Tako je u Londonu prije svog povratka na Tibet što je također opisao u jednoj knjizi, zbog žalosne tematike manje zanimljivoj za čitanje, potražio onoga tko se predstavljao kao Lobsang Rampa. Naišao je na prosjedog bivšeg vodoinstalatera nimalo produhovljena izgleda koji je sjedio na nekakvoj prostirci okružen malobrojnim sljedbenicima i koji mu nije bio u stanju odgovoriti ni na jedno od btrojnih pitanja kojima bi mogao potvrditi autentičnost priče koju iznosi u Trećem oku. Harrer se jako razočarao susretom od kojeg je mnogo očekivao i osjećao je potrebu da taj doživljaj iznese u javnost, bez osuđivanja ali s iznošenjem spomenutih činjenica.

Eto, zbog svega toga sam rekla - uživaj u Trećem oku, samo nemoj čitati dalje jer postoji šansa da budeš razočarana ili da se dosađuješ. A Sedam godina u Tibetu se isplati pročitati, film je lijep, ali knjiga je puno informativnija :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 1:03 am

Zanimljivo Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 24
Tnx :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 4:09 pm

Namcor je napisao/la:
labellina je napisao/la:

A šta bi to bilo " klasični AP ?" zubo


Kao sto svi znamo obicno se AP (bilo spontani bilo inicirani) opisuje kao izlazak astralnog iz fizickog tijela ali u nasu realnost. Ono sto astralno tijelo moze jeste prijeci velike udaljenosti ali ti si i dalje ti... Dakle, netko tko moze inicirati AP moze svjedociti nekom dogadjaju na drugom kraju svijeta...ali dogadjaju koji se zbilja dogodio...ili moze samo prosetati po svom stanu...

Ono sto se kod tebe dogodilo da si dozivjela pricu nekog, prakticki, drugog zivota bi, zbilja, kao sto kaze Imzadi sugeriralo na prosli zivot ili tako nesto...u svakom slucaju ne zvuci kao "Klasicni AP"...

Eto, na to sam mislila pod tim pojmom "klasicni".

:)
aha...kužim te sad

AP sam po sebi nije naša realnost
a u realnostima izvan naše ne potoji vrijeme
( rekli su to iskusniji i pametniji od mene )
možda je poanta i poruka mog doživljaja nešto drugo,
ne istražiti koje je to kronološko vrijeme
( što je tvorevina našeg uma iz ove stvarnosti)
To bi me zanimalo kad bi mi znala odgovoriti
(ti ili netko drugi)

Doživljaj je bio prožet osjećanjem i slikom sreće tih ljudi,
istinske prave sreće
koju sam ja prepoznala kao takvu
ali je nisam nikad vidjela i doživjela tako intenzivno
u ovoj realnosti
( naglasak je na toj sreći .I ljubavi )
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 5:50 pm

labellina je napisao/la:

aha...kužim te sad

AP sam po sebi nije naša realnost a u realnostima izvan naše ne potoji vrijeme ( rekli su to iskusniji i pametniji od mene ) možda je poanta i poruka mog doživljaja nešto drugo, ne istražiti koje je to kronološko vrijeme ( što je tvorevina našeg uma iz ove stvarnosti) To bi me zanimalo kad bi mi znala odgovoriti (ti ili netko drugi)

Doživljaj je bio prožet osjećanjem i slikom sreće tih ljudi, istinske prave sreće koju sam ja prepoznala kao takvu ali je nisam nikad vidjela i doživjela tako intenzivno u ovoj realnosti ( naglasak je na toj sreći .I ljubavi )


Astralna Projekcija u teoriji nije nasa realnost u smislu vremena utoliko sto Astralno tijelo nije ovisno o vremenu. Tako se moze u trenu otici na drugi kraj svijeta ili imati dozivljaj koji je u nasem vremenu samo tren dok nam se u astralu cini kao da je prosla "vjecnost".
Vrijeme jeste relativno...ali i u AP ga, na neki nacin, pratimo. Pa npr. oni koji su dozivjeli NDE su vidjeli kako ih se pokusava ozivjeti ili su vidjeli sto se desava udrugoj prostoriji...ali sve se odvijalo u "nasem" vremenu...medjutim kada bi prosli kroz tunel vrijeme je dobilo drugu dimenziju...
E sad...pitanje je da li postoje razliciti nivoi astrala i koji su to...te koliko ih mi mozemo dozivjeti iz nase tocke postojanja.

Osobno mi se cini, kao sto je Imzadi napisala, da se kod tebe mozda radilo upravo o sjecanju na neki prosli zivot ili tako nesto...

E sad...tesko je to znati...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 6:01 pm

Namcor je napisao/la:


Osobno mi se cini, kao sto je Imzadi napisala, da se kod tebe mozda radilo upravo o sjecanju na neki prosli zivot ili tako nesto...

E sad...tesko je to znati...
tnx...

zašto ne budući život ?
( to mi više paše moli )

zar ne postoji mogućnost da nekad budemo sretniji nego sad
ili se po pravilu sreća nalazi uvijek samo u nekoj prošlosti zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri sij 30, 2008 6:11 pm

Ne znam...

Pitanje je koju teoriju odabrati...

Ako predpostavimo reinkarnaciju i postojanje karme te uz to da nakon smrti sami dijelom oblikujemo svoj buduci zivot koji ce ovisiti o proslim(a) i onome sto zelimo nauciti...onda, valjda, ne moze jer jos nisi zavrsila sa ucenjem u ovom zivotu...

Ali ako uzmemo teoriju o relativnosti vremena i zakrivljenost prostora te takodjer postojanje reinkarnacije onda istodobno zivimo sve zivote...u tom slucaju bi bilo moguce...

Ali to su sve teorije i predpostavke...pa sad...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesub vel 02, 2008 11:29 pm

labellina je napisao/la:
Namcor je napisao/la:


Osobno mi se cini, kao sto je Imzadi napisala, da se kod tebe mozda radilo upravo o sjecanju na neki prosli zivot ili tako nesto...

E sad...tesko je to znati...
tnx...

zašto ne budući život ?
( to mi više paše moli )

zar ne postoji mogućnost da nekad budemo sretniji nego sad
ili se po pravilu sreća nalazi uvijek samo u nekoj prošlosti zubo


To, naravno, moze biti i neki buduci dogadjaj... To si verovatno dozivela sa snovima... da nesto sanjas, pa ti se to u blizoj ili daljoj buducnosti desi...
A Sreca se nikada ne nalazi u proslosti, jer ova danasnja misao o nekom proslom dogadjaju ne moze sa sobom da povuce i tu kolicinu radosti koju je dogadjaj izazvao tada kada se desio, u proslosti. To je zato jer je ovo danas samo otisak, kopija, mentalna slika, puko prisecanje... srece. Sreca, medjutim, nije ni u buducnosti. To su samo nasa ocekivanja koja su uvek, u odredjenoj meri, prozeta strepnjom oko ostvarenja...
Jedina prilika koju ZAPRAVO IMAS da budes zaista SRECNA je SADA, ovaj trenutak i ni jedan drugi... Ja ti toplo preporucujem da je iskoristis... ;)
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 6:58 pm

zvezda je napisao/la:
labellina je napisao/la:
Namcor je napisao/la:


Osobno mi se cini, kao sto je Imzadi napisala, da se kod tebe mozda radilo upravo o sjecanju na neki prosli zivot ili tako nesto...

E sad...tesko je to znati...
tnx...

zašto ne budući život ?
( to mi više paše :

zar ne postoji mogućnost da nekad budemo sretniji nego sad
ili se po pravilu sreća nalazi uvijek samo u nekoj prošlosti zubo

Jedina prilika koju ZAPRAVO IMAS da budes zaista SRECNA je SADA, ovaj trenutak i ni jedan drugi... Ja ti toplo preporucujem da je iskoristis... ;)
hvala također lovely
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:19 am

Trudim se... ;) *
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri vel 27, 2008 11:17 pm

Ja sam AP doživjela u snu, nakon jednog stresnog događaja. Moja duša je lebdjela sa još jednom dušom, prolazili smo iznad nekog cvijeća, tako nešto. Odjednom sam opazila još jednu dušu, i to dušu mog najmlađeg djeteta. Tad sam se uplašila i osjetila kako mi se duša zvlači u tijelo. To me probudilo. i već svijesna. osjetila sam ogromni trzaj kad mi je duša ulazila u tijelo. Inače, čitala sam da to puno ljudi osjeti.
Nakon tog događaja mi se još par puta dogodilo da sam "uhvatila" svoju dušu kako "proviruje" iz tijela i da se brzo vraća natrag kad je postanem svijesna. To mi se uvijek dogodilo spontano. Nikad nisam to pokušala napraviti svijesno jer mislim da se ne bih mogla skoncentrirati.
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimesri svi 07, 2008 9:13 pm

i ja sam imao Astralnu uspio sam to jedan put vidio sam svoje tijlo i sobu ali uhvati me strah i vratio sam se u fizičko tijelo.

Ako imate korisnih linkova o ovome postajte mi ih plz.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimečet svi 08, 2008 12:27 am

Dobro došao, groinx! :)

Jesi čitao temu od početka? Možda ima poneki link, ne sjećam se. Inače je dobro takve stvari malo proguglati :)
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimečet svi 08, 2008 2:00 am

hvala, dugo se bavi proučavanju kinetičkih sposobnosti i nista još nisam prakticiro ali planiram na ljeto jer tada imam dosta vremnena za rad na svojoj svijesti da razvijem kinetičku sposobnost.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:57 pm

ovo za trece oko
ono pomaze u meditaciji i znam kako ga otvorit
i ako ima ko meditaciju za koncentrnciju i ako iko zna nesto o hipnozi
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 1:52 am

kako otvoriti 3 oko
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 3:41 pm

recu ti samo mi kazi sta je ovo za kineticnim sposobmostima
[Vrh] Go down
vrapche
Stanica



Male
Pisces Dog
Broj postova : 14
Age : 102
Registration date : 04.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitimepet svi 16, 2008 10:07 pm

ovo je jedan tip vidovitosti . Radi se o vidovnjaku koji uz pomoć transa ili sna uspijeva napustiti svoje materijalno tijelo, otputovati na neke daleke destinacije, a po povratku u svoje tijelo biti u mogućnosti da ispriča i najsitnije detalje svoga putovanja. Mnogi još kažu, to je astralna projekcija, extratjelesno iskustvo ili bilokacija. Astralno tijelo ( energetsko ) povezano je sa materijalnim tijelom sa srebrnom niti ( špaga ). Ta srebrna nit omogućava da napustimo materijalno tijelo, te se ponovno u njega vraćamo. U trenutku kada umiremo srebrna nit puca, lomi se, naša nekadašnja živuća bio energija odlazi u druge dimenzije, te više nema priliku da se vrati u materijalno tijelo, koje od tog trenutka počinje trunuti i zauvijek nestajati. Astralno područje je neobičan svijet. Tamo ne postoje forme ( oblici ), dimenzije, tamo je sve podređeno nježnim vibracijama, misli i osjećaji su prijemljivi na osjete, tu je smještena kompletna memorija univerzuma – prošlost, sadašnjost i budućnost - informacije o cijelom svijetu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 8 / 22.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: