Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimepon pro 14, 2009 4:16 pm

VIDEO: Snimio duha kako gleda u svoje tijelo?

Čileanska televizijska postaja prikazala je fotografije tragične automobilske nesreće na cesti A 16 na kojoj se, čini se, vidi duh preminuloga.

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 2q9hwmc

Lokalni stanovnici zovu je ‘ukleta cesta’, a fotografije koje su nastale netom nakon nezgode pokazuju neobičan prizor. Autor jedne od fotografija tvrdi da je snimio duh preminulog. Prijatelji smrtno stradale osobe slažu se s tom tvrdnjom. Naime, kažu da ono za što vjeruju da je duh na slici nosi istu odjeću kakvu je poginuli imao kada je poginuo.

Video: (nije bas nesto i nist ne kuzim al ajd...)
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-snimio-duha-kako-gleda-u-svoje-tijelo.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub pro 19, 2009 6:32 pm

brrrrr jezivo :/
[Vrh] Go down
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimepon pro 28, 2009 3:28 pm

totalno presuper shock
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimepon pro 28, 2009 8:56 pm

tomi je napisao/la:
Fejk kava
Baš sam htio reć da je totalno fake :D

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimepon pro 28, 2009 9:05 pm

Ma sve su fejker xD
nekim čudom netko uvijek ostavi mjesta na fotografija taman da stane neki duh. Da slikam nekoga fokusirao bi ga na sredinu.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub sij 02, 2010 3:47 am

slažem se sa Skulpturom,ako se već nešto fotka,barem neka budu još barem dva svjedoka...vako već svi znamo da je fejk slika/video...i oprostite tšo se nisam predstavio,tema "Predstavite se"je bila zaključana...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub sij 02, 2010 3:48 am

Dobrodošao zivili

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub sij 02, 2010 4:00 am

hvala Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 158397
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:17 pm

ja sam vidjela dva puta duhove, 2 točnije.
prvi je bio neka tužna i brižna spodoba - crna silueta...
a drugi je bio dobar, znač čak i tko je to bio, i bilo mu je sigurno žao što nas je uplašio... ležala sam s dečkom u krevetu tada (u sobi gdje je preminuo njegov djed)... ta svjetlost... bila je tako snažna i topla i lijepa... ali jbg....usr*** smo se ko grliceee!!!!
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:30 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha lol....ja i frendovi smo na zidu vidjeli nekakvu sjenu,kao da netko udara sa štapom....mi se usrali,pobjegli brzinom munje u drugu ulicu...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:33 pm

Idući put neka netko uslika, pa onda pobjegnite. Ovako vam ja ništa ne vjerujem zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:35 pm

i ti bi jelda,sa 10 godina uspio to fotkat.....
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:38 pm

@skulp: Tada bi sumnjao u autentičnost fotografije, pa ni to ništa ne bi značilo :) «Čvrsti» dokazi su važni, ali ne bi trebalo odbaciti niti svjedočanstva ljudi, jer ljudi ponekad mogu vidjeti ili bolje reći osjetiti nešto što se ne da uslikati :)
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:46 pm

a to smo mi vidjeli na kući jedne bake...njen je muž umro godinu prije...ugl,nisam spavao dva tjedna nakon toga,i nisam smio izaći iz sobe koliko sam se bojao....
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimečet sij 07, 2010 11:06 pm

Ja bi baš htio vidjet tako nešto. Mislim da me ne bi bilo strah.
Ja kakav jesam, morao bi vidjeti što je to zapravo :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimened sij 10, 2010 6:43 pm

mene je bilo strah... zbilja, pošto sam to doživjela - dva puta, vjerujem da je to bilo nešto paranormalno...

a opet, nikad neću vjerovati da duh ostavlja otiske stopala..
onaj film..paranormal activity je čista glupost bio, a čitav ga se svijet prepao! :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesri sij 13, 2010 7:11 pm

sad gledam o NLO-ima svi su zaranali u vodu i iz nje ko na onom video, ko ce ih znat kolko ih ima pod vodom a da mi neznamo mozda cijel baze, mi samo radarom to pregledavamo a oni nas proucavaju pa znaju, mozda im j ebaza u obliku morskog dna, i kosto kazu cinilo im se da promatraju njihove vjezbe ratne
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesri sij 13, 2010 7:21 pm

sada mi je nesto sinulo toliko vremena provodimo istrazivajuci svemir a nismo niti istrazili dno oceana, osim radarom
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 9:33 pm

tako je navodno podmornica nemoze ici tak duboko radi tlaka :/ Marijanova Brazda zar ne?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:04 pm

Evo, još jedan novi slučaj navodno uslikanog duha.
Kanadska znanstvenica Kimberly Molto poslala je društvu za istraživanje paranormalnih pojava fotografiju na kojoj se vidi obris muškarca za kojeg ona vjeruje da je njezin preminuli suprug.
Dr. Molto je umro prilikom renoviranja podruma od zastoja srca, prije nekoliko godina.

Fotka je naime snimljena nedavno, kad je znanstvenica fotografirala podrum i slučajno zapazila zastrašujući "rezultat".
Prve informacije društva za istraživanja paranormalih pojava su da se radi o "vrlo zanimljivoj fotografiji".

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 2rgnbqh

LINK http://www.net.hr/planet-x/page/2010/03/04/0815006.html

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:52 pm

Precoool! jel ima jos toga da se bacim na posao! :DDD
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 1:24 am

prije nekoliko godina, v našem lepom zagorju, u šumi koja pripada jednom starom dvorcu, odlučili smo nas nekoliko igrati paintball. bilo je lijepo svježe nedjeljno poslijepodne, došli, smjestili se, opremili i snimali. i tako je frend snimao malo šumu prije igranja. kasnije smo se igrali, naigrali, otišli. nakon godinu dana pokazivajući video jendom frendu, on je primjetio nekog u šumi dalje od nas.
a sad vi recite šta mislite da bi to moglo biti. mi tjekom boravka nismo vidjeli ni čuli nikog osim nas trojice
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 42920420
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 37641780
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 4:16 pm

zanimljiva fotka ali ne mora znaciti da se bas dh tu ukazao...meni izglegda vise kao shadowman lai koliko sam ja iz osobnog iskustva vidio on se pojavljuje nocu smao...jos jednom ponavljam nazimljiva fotka....ali pogledaaj sliku na temi groblje u splitu pa ces vidit staa smo ja i ekipa slikali ;) face gica gica
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 4:21 pm

evo vam link pa uzivajte :D http://www.ghostvideos.ws/
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 8:51 pm

Bez zooma mi se čini kao oblik nekog/nečijeg tijela, no sa zoomom mi izgleda kao drvo i zaobljeni dio s mahovinom koja daje 'glavu' obliku :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 9 / 21.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: