Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+39
HARRY
Wayne_Myth
Marko251988
Micron
randajad
maya
Dantalion
Archangel
Angelino croft
Zona
Danijel Barbarić
legenda007
KoX
hromi
mEN_iN_WHite
tomi
brle
Expert for NLO-e
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
darkside
Ofca
Athena
Legionar
Tigon
Aurora Borealis
unique
klapa
Jergo
josip21
Tin95
Pumpkin
srdjan888
Remke
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Reaper
43 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 1:14 pm

Nisam vidio ovu temu pa kontam da je postavim. Prije svega reg sam se pre koji minut i forum je super. E sad da li ste nekad prizivali duhove, sta se desavalo uopste vase iskustvo. Moja sestra je jednom prizivala duhove, medjutim kaze da se nije nista znacajno desilo, takodje moji drugovi su prizivali duhove uz smijeh, dok sam ja bio blizu vrata u tom trenutku su svi prozori i vrata se otvorili i zatvorili...(svi smo kasnije govorili (tjeseci sebe) da je to bio propuh).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 1:40 pm

Dobrodosao Reaper zivili

Temu pod ovim naslovom nemamo ali imamo OVO gdje se obradjuje takva tematika :)
Nego...jel mozes ne pisati ovim modrim slovima jer je jako tesko za citati conf1

E, sad...da li da spojimo ove teme ili da ostane jedna bas sa ovakvim naslovom?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 2:13 pm

Pa možda ne bi bilo loše ostaviti ukoliko bi se ovdje govorilo samo o onim duhovima koji se prizivaju, dakle o spiritizmu i sličnim stvarima. Ako bi se razvijala drugačije, može se spojiti na jednu od tema o duhovima kojih ima na gađanje, ako se na varam affraid

I da, dobrodošao na forum, reaper :)
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 2:44 pm

Hvala :) za slova nije problem...na forumima sam poznat po toj plavoj boji ali nije mi problem pisati ovako :). Meni je svejedno, moze se spojiti moze ostati sa ovakvim naslovom...
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:34 pm

E imam jedan zanimljiv video sa youtube, koji mi je u favorites...pogledao sam ga samo jednom :) i jedva sam zaspao sledece 2 noci :)

https://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8&feature=channel_page
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:36 pm

Onda ga sad neću gledati, spavanac je blizu strah
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:38 pm

hahahaha :D onda ga pogledaj sutra :D ali stvarno je jezivo...e sad cu ja djevojku da isprepadam :) sad ce da dodje Prizivanje duhova 66776
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:39 pm

Jadna, baš je žalim tuzni

Pričekat ću da netko pogleda pa da čujem komentar, inače nema šanse da zavirim no
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:39 pm

hehehe, ako pristane reci cu ti ja njen komentar :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:40 pm

Dogovoreno ides
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 9:45 pm

kaze "ehmmmm vidjela sam i prije ove snimke" (a svo vrijeme se krije kod mene xD hhehehe)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 06, 2009 11:53 pm

Ništa posebno strašno, može da se gleda. :)

Snimci duhova i poltergejtsa. Za mene svi već viđeni... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepet kol 07, 2009 1:57 am

Onda ću ujutro pogledati :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:25 am

nije strasno, vecina ne izgleda stvarno
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:10 pm

pa i nije strašno jer dosta tih sam videa već pogledao! zivili cheer
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:30 pm

Da, to je kompilacija, i ja sam neke već vidjela. Osim toga postoji mali štos - stvari su manje strašne ako se gledaju bez zvuka ;)
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:40 pm

aha istina
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:45 pm

https://www.youtube.com/watch?v=c2LBnItpk24 ovo je meni jedan od realnijih videa o duhovima a kad sam ga 1. put gledao oko ponoći bio je i dosta strašan :)
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimečet kol 13, 2009 4:34 pm

Citala sam u jednoj knjizi da je 7 parapsihologa iz Toronta uspjelo dokazati da su ti duhovi, tacnije receno poltergeisti, uglavnom proizvod covjekovog uma.
Oni su tamo negdje 70ih godina odlucili "stvoriti" duha. To je znaci bila fiktivna licnost, nazvali su ga filip, dali mu karakter i osmislili njegov zivot. To je, navodno, aristokrata iz 17. stoljeca, koji je imao ljubavnicu - ciganku Margo. Kada je njegova zena saznala za nju, optuzila ju je da je vjestica i spaljena je na lomaci. Filip se iz griznje savjesti popeo na svoj dvorac i bacio.
Kao lokaciju su izabrali neko imanje (ono je stvarno), ne mogu se sjetiti sad imena, nije ni tooiko vazno pa ne moram traziti po knjizi.
Uglavnom, svake sedmice su dolazili na to mjesto i radili spiritisticke seanse kako bi stupili u kontakt s njim. Nakon godinu dana, njihov duh se javio. Za potvrdan odgovor kucnuo je jednom, za negativan dvaput. Ispitivali su ga o njegovom "zivotu", i vecina odgovora se poklapala sa njegovom fiktivnom biografijom.
Cak su seansu odrzali za americku i kanadsku TV.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimepet kol 14, 2009 8:04 pm

A to je onda bila neka vrsta TULPE face
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub kol 15, 2009 5:18 pm

face strava
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub kol 15, 2009 9:05 pm

ova tema o prizivanju duhova je zaista dobra jeste culi mozda za electronic voice phenomenon (E.V.P)
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub kol 15, 2009 9:07 pm

ako neko zeli zaista prizivat duhove nek se javi meni ja mu dam sve stranice gdje moze skinit programe i napisem kak se koristi
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub kol 15, 2009 9:15 pm

aj ti nama reci prvo imas li ti kakvog iskustva s tim...jesi li ikada prizivao duhove...i ako jesi koji je rezultat....
[Vrh] Go down
Jergo
Prašina
Jergo


Male
Aries Dog
Broj postova : 6
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 09.08.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitimesub kol 15, 2009 9:44 pm

Onaj prvi video sam vidio vec prije i niti jedna snimka mi se cini stvarna jedino mozda ona sa djevojčicom u hodniku ali ko da je slika zaljepljena na video jer se opce ne mrda. Ja nikad nisam prizivao duhove i ne zelim jer iako ne vjerujem u njih cujem da se svakakva sranja događaju pri tim ritualima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: