Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cudno viđenje

Go down 
+20
Remke
Hladni
Novus ordo seclorum
lera
Jedi Mind Tricks
mEN_iN_WHite
Alpha
MoW
Blizzard
Q
Narayana
Einar
MisteryManiac
orca
bros
Skulptura
Dantalion
Korplikan
Athena
boky003
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub ruj 24, 2011 8:40 pm

Čuj, ja sam gledao "It" i "The Blair Witch Project", možda dečki nisu. zubicerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub ruj 24, 2011 9:25 pm

Taseri su oke, legalni, a opet ne nanose preveliku stetu po pitanju sive zone naseg sudstva kada je u pitanju samoobrana. Omamis zivinu ili covjeka koji te vreba.. zbrisi, a njemu za 10-15 minuta ionak bude opet dobro.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimened ruj 25, 2011 10:06 pm

nisam gledao "It" al projekt jesam prvi i drugi. Alpha ti je dobro rekla. ubaci mao avanturističkog duha u sebe pa ak si za pemo jednom na sljeme pehaka navečer kad mrak padne. možda otkrijemo misteriozni događaj zašto su ono dvoje ljudi, muško i žensko, ostavili upaljen auto sa svim stvarima i pobjegli. a mogli bi i ić kod Boky003 v zagorje gledeti e se bu kaj pojavile pri dvorcu. ha?? hehe
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimened ruj 25, 2011 10:19 pm

Moj drug je slicno video kao i ti samo je on video (kako on kaze) "vesticu" koja je gledala u njega a bila je kao one iz crtaca sa sesirom i sedela je na vrhu neke zapustene kuce tj tocete da se gradi i ostavljenje. To je video samo jednom al su ga pre toga u skoli lozili i zezali ga za duhove. Radi se u grupici koja ide tim putem a svi su iz mog odeljenja. Idu istim putem kuci ali oni zive u da nazovem selu al nije samo je malo dalje od skole i nema ulicnog svetla. A posto je ta grupica nasla drugi prevoz il ne znam sta samo znam da nisu isli zajedno taj dan nego on sam pa su poceli da ga zezaju kako ce da ga napadnu duhovi, znate kako vec to ide (deca :) ) E a on je bio mnogo plasljiv zvali smo ga zenica. Pa mozda i zbog toga video to. Rekao je da je isao i da je na kuci video tu vesticu kako ga gleda i kako mu se smeje a ima one vampirske zube. Po nekom mom vidjenju to je bila vampirska vestica a ako ne znate sta je to to je neka nova vrsta veoma opasne pojave, salu na stranu on je to video i zazmureo i poceo da vice majku i da ide pored te kuce. Kad je prosao otvorio je oci i okrenuo se ali nije bilo nicega. Pa eto to se desavalo i drugima samo da znas. Verovatno postoji objasnjenje
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimened ruj 25, 2011 10:56 pm

Sa koje daljine ti je taj frend vidio tu tzv. vjesticu?
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesri srp 31, 2013 10:02 pm

Pozdrav svima nakon mnogo vremena.
Moram vam reći,prošlo od događaja o ho ho o kojem sam pisao,dugo mi je trebalo da prihvatim neke stvari...
Da ne duljim previše...dogodilo se opet....u noći 31,7,2013 odnosno oko 3 ujutro...ista kuća isti dimnjak...
Žena mi pred porod i kako su ovih dana bile nesnosne vrućine spavamo širom otvorenog prozora,ustvari ne spavamo jer eto njoj je teško vrti se amo tamo i sparina ubija....kaže ona meni aj mi dolje po čašu soka suha su mi usta....
I tako idem ja dolje opet kraj istog prozora (nikad nisam prošao više a da ne pogledam) i eto ga...mogu slobodno reći biće je na krovu te kuće....leđima okrenuto prema meni,jednom rukom drži se za dimnjak i stoji...visoko oko 160cm po nekoj mojoj procjeni s koljenima uvrnutima u suprotnom smjeru...nemogu doći sebi koliko sam ostao smiren...gledao je naokolo...neznam zašto su psi šutijeli inače svaku veće su dosadni do boga...
Promatrao sam ga nekoliko minuta...i tad 100% sam siguran da me osjetio...okrenuo se i pogledao prema meni....u tom trenutku moje srce je poludilo jer desilo se upravo kao na ovoj snimci koju sam danas našao https://www.youtube.com/watch?v=mtXSZzlRvo0

Skoćio je u visinu kao da gravitacija ne postoji,na obližnji bor i s njega nestao u noći....dokaz da nisam poludio je polomljen crijep na kući susjeda..koji danas se ćudi što se desilo s crijepom...žena mi trudna i ja šutim o tome što sam vidio.

Zabrinut sam da ce se vratiti jer zna da sam ga vidio,cjeli dan imam nesnosne grćeve u trbuhu..baš jake...i ne sramim se reći bojim se...

Pišem ovdje jer moram nekome reći a da me ne proglase luđakom,policajac sam i nemogu si priuštiti (zbog oružja) da me proglase ludim...ali ekipa prestravljen sam
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 2:50 pm

Pokusaj drugi put imati fotoaparat ili kameru pored sebe.confused 
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 5:06 pm

i kaj bi to moglo bit? u filmovima vampiri tak skaču (baš znam utješit čovjeka...)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 7:03 pm

Prema opisu mi se to biće čini najsličnije chupacabri, mada chupacabra ima koljena "savijena" ili "izbočena" prema naprijed... čini mi se, nisam ju baš viđao u zadnje vrijeme :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 7:19 pm

Čovječe koji skok
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 9:55 pm

Vanzić, možda reptilska rasa.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimečet kol 01, 2013 11:35 pm

MoW je napisao/la:
Vanzić, možda reptilska rasa.

Najvjerojatnije.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimepet kol 02, 2013 12:48 am

Procitao sam sve do sada i cudime zasto nisi uzeo u obzir da je "to" tu zbog tebe? Iako ovaj nedavni dogadjaj upucuje na suprotno.
U kojem smjeru je gledalo, prema cemu? Sto je radilo, nekakvi pokreti ili govor tijela? Probaj saznati sto zeli i zasto je tu prije nego se raspitujes sto bi to moglo biti. I nikako pricati okolo. Covijek moze razumijet ali ljudi su skepticni.
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimepet kol 02, 2013 3:51 pm

Poslje prvog viđenja nosio sam mob sa sobom al me žena poćela meltretirati kud idem s mobom usred noći iz kreveta,pa sam prestao,ženski mozak razmišlja da imam ljubavnicu..a ja joj nisam prićao što sam vidio ni ikome drugme...ni neznam šta bi isprićao.
Drugi dan sam šetao okolo i shvatio sam da je gledao u smjeru lokalne birtije gdje se tu noć odvijao neki party...navodno je ekipa kartala belu na terasi te noći do sitnih sati...pa se tješim da je moguće promatrao ljude,ponašanja..možda je znatiželjan...tješim se da nema agresivnih namjera.
Također poveće brdo je u tom smjeru,na kojem po meni nema ništa zanimljivo...neznam.

Neznam s kime bih prićao o tome pa pišem ovdje jer imam potrebu nekome reći..pa valjda mogu i vama.

Uglavnom što se mene osobno tiće pomalo sam paranoićan...kupio sam klimu i zatvaram sve živo i zakljućavam ćim ura krene iza 22h...spavam pokraj napunjenog pištolja a svojima se pravdam s tim da "svašta" doživim na poslu i nek me ostave na miru.

Sad sam na godišnjem al brine me kad poćnem radit noćne smjene kako da ženu i bebu ostavim po noći kući same...molit cu sefa da me ne stavlja u noćnu...al to neće drugo potrajat...neznam šta da radim.



[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimepet kol 02, 2013 10:28 pm

Zašto ne bi to rekao ženi? Pa nije da izmišljaš stvari, zar ne?
Ako ste si dobri, neće misliti da si lud već će to i nju zaintrigirati.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimepet kol 02, 2013 10:35 pm

Da to bi bilo u redu, ali žena mu je trudna i bolje da ju ne uznemirava. Trudnice su hipersenzibilna bića. A i tu je onaj instinkt zaštite pomlatka zbog kojeg mogu bit pojačano paranoične pa joj to bolje ne govorit. Za sad. Mislim, slažem se da u braku ne bi trebalo bit tajni, ali ni istina pod svaku cijenu nije uvijek prihvatljiva opcija, osobito ako se time može ugrozit nečije zdravlje ili život (strah ili panika mogu potencirat trudove).

p.s. Ovo da je napisao muškarac sigurno bi ga proglasili šovinistom, ali ja si mogu dopustot tu slobodu :D .
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimepet kol 02, 2013 11:22 pm

Ne izmišljam,stvarno neznam šta bi imao od toga...prvo viđenje sam prešutio žen jer je to tipićna žena,umire od straha gledajući horor i onda ne spava po noći,imao sam problema zbog mojih noćnih smjena,žena ne spava...lol...dok malo ne zaboravi film.
Ovo viđenje sad upravo što kaže lera....trudna je jako par dana pred porod ionako sam izbezumljen i zbog toga....ne pada mi na pamet prićati da je na susjedovom krovu j...alien.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 12:58 pm

Nabavi dalekozor i neka bude pored prozora u slučaju da to ponovno bude tamo u trenutku kad prolaziš. Što je bilo s onom kamerom koju si spominjao? Trudnicu je bolje ne uznemiravati sa ničime, ako šta posumnja, izmisli neku priču da se ne nervira zbog neke nepostojeće ljubavnice ili nečeg drugog što bi joj se moglo motati po glavi. Kasnije ćeš možda i više znati o tome što viđaš pa ćeš joj moći reći više od toga da vanzemaljac stoji na susjedovom krovu. Nije da ti ne vjerujem da nešto vidiš, ali mislim da to što vidiš nije vanzemaljac.

Ono što mi je malo sumnjivo u tvojoj priči je slijedeće. Rekao si da je kuća poput dvorca, starogradnja visoka 15-20 metara. To je, priznajem prilično visoko ali svakako je moguće, ali nekako mi je sumnjivo da je, citiram, "Skoćio je u visinu kao da gravitacija ne postoji,na obližnji bor i s njega nestao u noći...". To stablo trebalo bi biti visoko oko 20-ak metara, a takvih borova u Hrvatskoj možda niti nema.

Taj dio bi htio da mi objasniš, i zamolio bi da, ako nije problem, uslikaš pogled sa prozora na tu kuću, jer smo ovako kao slijepe kokoši.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 1:49 pm

Znaci vidio si isto bice 2011. i sad prije koji dan, istog izgleda, i na istom mjestu?
Istina je sto Skulptura kaze, vjerujem i ja da si nesto vidio, ali nisi siguran tocno sto je.
Mozes li malo detaljnije opisati to stvorenje, oblik tijela, glave, boja koze...
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 4:39 pm

Što se kuće tiće..molim budite diskretni ne želim susjedu stvorit probleme....

OPIS : Koljena uvrnuta u suprotnom smjeru....ruke preduge u odnosu na tijelo.....bez kose (glatka izdužena glava)...boja nedefinirana (premraćno) neka tamnija.....

Nažalost nemogu vam dati blji opis...ono što mi je ostalo u sječanju je ...kad je gledao ljevo,desno činio je to cijelim tijelom....nije samo glavu vrtio....cjelo tijelo...skok i ostalo sam opisao neznam kako bih bolje....

Istina nemogu vam tvrditi to je vanzemaljac....al ako neko zna šta bi to bilo s ovoga svijeta draglje volje ču prihvatiti to ....vidio sam ga 2011g i prije koji dan ove 2013g....

Što se visina tiće...u zagorju 150g stare građevine nisu manjak ima ih koliko hoćete toliko visokih kao i borova....

Cudno viđenje - Page 2 Fotografija0659

Cudno viđenje - Page 2 Fotografija0660

Cudno viđenje - Page 2 Fotografija0661

Cudno viđenje - Page 2 Fotografija0662

Cudno viđenje - Page 2 Fotografija0663
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 6:59 pm

Siguran sam da si fulao u procjeni visine, ova kuća na slici nije viša od 7-8 metara. Sad me brine da nemamo isti problem sa visinom tog stvora (oko 1.60m). Da li si siguran da je to skočilo a ne letjelo do bora i jesi li možda uspio vidjeti da li stvor ima lice ili njušku... ili kljun?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 9:58 pm

Kuća na slici zaista ne može biti 10-15 metara. Obično su kod tih kuća katovi oko 2.5-3 metra, dakle ovo je oko 8-9 metara. Međutim, nisam čuo za ptice koje imaju duge ruke. A ti, @Skulp? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 10:57 pm

Za ptice sa rukama nisam čuo, pogotovo ne sa dugim rukama. Ali pošto se sve odvijalo u noćnim satima, možda je mrak imao utjecaja na to što je boky vidio. Makar, prema slikama, kuća je vrlo blizu i trebalo bi se dosta jasno vidjeti da li se radi o ptici. Ali muči me bor koji je prilično daleko, na drugoj strani ulice, čini mi se. Nisam baš siguran da je podloga dosta čvrsta za takav odskok. Ne znamo kakve je građe stvor, ali ako je njegova visina točna, nema manje od 30-40kg. Sumnjam da bi bez pomoći neke vrste krila uspio izvesti takav skok, a da ne propadne u potkrovlje. Ali nije nemoguće :)

Tražim neko racionalno objašnjenje jer to najvjerojatnije nije vanzemaljac. Što bi radio ovdje dvije godine, kako je došao, čime se hrani i kako to da mu odgovaraju uvjeti. Bića koja su tehnološki dovoljno napredna da doputuju do Zemlje, evolucija vjerojatno nije odvela putem kojim je dovela ovo biće koje boky viđa. Vjerujem da je viđen neki čudan stvor, ali ne vjerujem da je u temi ponuđeno dobro objašnjenje viđenog.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 11:03 pm

MoW je napisao/la:
Međutim, nisam čuo za ptice koje imaju duge ruke. A ti, @Skulp? :)

Možda je Mothman.
[Vrh] Go down
boky003
Stanica



Male
Virgo Pig
Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.09.2011

Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitimesub kol 03, 2013 11:31 pm

Što se visine kuće tiće...lani sam radio novi dimnjak...ukupno 11 metara..kuća na slici viša je od moje...tako da nemojmo prićati o 8 metara kući..mada 20 jesam pretjerao..što se stvora tiće nikako nije imao krila i nije bila j...ptica pa toliko lud nisam...crijep jest popucao kao što sam i rekao....
Ono što sam još zaboravio napisati...skok je izveo s mjesta bez zaleta ko na j...prački....

Šta god da je....Hrvatsko zagorje mu nije prirodno stanište.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cudno viđenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cudno viđenje   Cudno viđenje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cudno viđenje
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» jako cudno... se dogodilo sinoc...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: