Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smrtna kazna, DA ili NE?

Go down 
+23
lera
Deti
Jedi Mind Tricks
Kahali
baffy
Bozon
The Dark Princess♥
Blackness
Alpha
biga
Sin_Nanna
SkywardSword
Magic
the last remnant
Mama
Fantom
Foto
Lyra
Archangel
Athena
Akasha
Madonna
Blizzard
27 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Opravdavate li smrtnu kaznu?
1. Da
Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_vote_lcap55%Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_vote_rcap
 55% [ 22 ]
2. Ne
Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_vote_lcap45%Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_vote_rcap
 45% [ 18 ]
Ukupno glasova : 40
 

Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub pro 10, 2011 12:11 pm

Za opciju NE glasaju oni koji ni u kojem slučaju ne opravdavaju osuđenost nekoga na smrtnu kaznu ili smatraju da to nije dobro. Dakle, za opciju DA glasaju oni koji u nekim slučajevima opravdavaju smrtnu kaznu i smatraju da je ona primjerena.
Stavio sam mogućnost poništavanja glasova tako da ako se netko predomisli zbog danog argumenta na ovoj temi ili iz nekog drugog razloga, da može glasati za drugu opciju ako tako želi. Naravno, uvijek je poželjno da napišete razlog zašto ste glasali za određenu opciju tako da se može razviti i rasprava oko svega toga.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub pro 10, 2011 1:02 pm

ne..."ne sudite da vam ne bude sudeno" ili "mjerom kojom mjerite bit ce i vama mjereno" ili pak"tko se maca laca..."-krist kaza;dakle nema nitko pravo oduzeti tudi zivot pa cak ni svoj...@ mudri
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub pro 10, 2011 9:44 pm

Hm.......tough question......Neću glasat jer zaista nemam pojma.....Nekad mi se čini da bi se za neke ogavne zločine trebalo osudit na smrtnu kaznu, ali....time se niš ne rješava. Ja bi to dala na doživotnu.......mučeničku kaznu evil Pa nek im rezuckaju dio po dio tijela svako malo, pa kad to zaraste, isponova evil bic
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub pro 10, 2011 10:21 pm

Načelno ne opravdavam smrtnu kaznu.
Ipak, zna se da postoje mnogi praktični razlozi zašto su smrtne kazne još uvijek prisutne u nekim državama, od nedostatka smještaja za zatvorenike, ulaganja znatnih materijalnih sredstava za rehabilitaciju zatvorenika nadalje.
Ponekad je to najlakše rješenje i mislim da se na taj način najbolje može upozoriti potencijalne počinitelje najtežih kaznenih djela, kakva im se sudbina "osmjehuje".
Ipak, mislim da statistike nisu pokazale kako u zemljama sa smrtnom kaznom zaista dolazi do niže stope kriminaliteta. misli

Nedavno sam imala jasno izražen stav o ovoj temi. Začudo, ne mogu se sjetiti kako sam gledala na smrtnu kaznu. :P
Jako mi se teško odlučiti za odgovor na ovoj temi pa ću još malo razmisliti. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimened pro 11, 2011 12:36 am

Ako netko ima potrebu da nekog ubije i ako ga ništa manje ne može izliječiti od osjećaja nemoći zbog kompleksa inferiornosti - onda neka izvoli i ubije. Samo neka se ne usuđuje skrivati iza moralističkih konvencija nazivajući to "kaznom". Neka prizna sebi istinu. Neka kaže sebi:

"Ja sam slabić. Nisam sposoban dati sebi vrijednost, stoga je moram drugome oduzeti, jer je to jedini način da nešto imam - oduzimanjem. Za stvaranje nisam sposoban. Stoga, jedino mjerilo moje snage je tuđa slabost, ona me hrani, jedino ona me može zadovoljiti... bar na neko vrijeme..."

Athena je napisao/la:

Ponekad je to najlakše rješenje i mislim da se na taj način najbolje može upozoriti potencijalne počinitelje najtežih kaznenih djela, kakva im se sudbina "osmjehuje".
Ipak, mislim da statistike nisu pokazale kako u zemljama sa smrtnom kaznom zaista dolazi do niže stope kriminaliteta. misli

Upravo u tome i jeste osnovni problem. Od Hamurabija pa nadalje kažnjava se i smrću i sakaćenjem i šta se promijenilo? Ubiješ tako jedne, na njihovo mjesto dođu drugi, pa treći, pa četvrti... Samo se leševi gomilaju.

Teško je istjerati prirodu iz čovjeka, ma koliko spoljašnjost govorila protiv toga.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimened pro 11, 2011 7:25 pm

Ne, ne i ne.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto pro 13, 2011 4:51 pm

Da mi netko siluje sina ili kcer ubio bi ga kao gerard buttler onog lika u law abidin citizen i sve koji bi me isli sprijeciti u tome..

Ako sam zao ok, ali ne diraj moje i necu ja tvoje, a moja masta je bolesnija od mnogih drugih, pa cemo vidjet tko ce duze izdrzati :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto pro 13, 2011 5:34 pm

Smrtna kazna je jedna od onih univerzalnih filozofskih tema.
Nesto razmisljam o smrtnoj kazni sa religijske tacke gledista.
Moram priznati da se mi Hrscani i danas molimo pred sredstvom za ubijanje.
Ne mogu tacno da se sjetim izvora, ali se sjecam pitanja,da su recimo Rimljani Isusa objesili,
da li bi danas omca bila simbol hriscanstva.
Na ovo pitanje je tesko odgovoriti.
Ja se licno protivim smrtnoj kazni ali moram navesti i to da je Bog u svim monoteistickim
religijama smrtnu kaznu izricito dozvolio ili joj se nije protivio.
Od demokratija preko teokratija i totalitarnih sistema smrtna kazna se proteze kao cudan relikt nekog drugog vremena,
koja je jos uvijek tu da nas na nesto podsjeti. Na tacno sta nisam siguran.
Vjerovatno na kosmicku pravdu!!!

Moram jos da dodam da smrtna kazna ne daje zrtvi cak ni moralnu satisfakciju... neides






[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto pro 13, 2011 6:00 pm

Izvor odakle je Fantom kopirao ovaj tekst

Link
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto pro 13, 2011 8:57 pm

Foto je napisao/la:
Da mi netko siluje sina ili kcer ubio bi ga kao gerard buttler onog lika u law abidin citizen i sve koji bi me isli sprijeciti u tome..

Ako sam zao ok, ali ne diraj moje i necu ja tvoje, a moja masta je bolesnija od mnogih drugih, pa cemo vidjet tko ce duze izdrzati :)

F**k yeah, ja bi prešla u takav torture mode da me ne bi ni traktor zaustavio.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto pro 13, 2011 9:47 pm

"U njoj [kazni], dakle, treba razlikovati dvije stvari: s jedne strane, ona u sebi ima nešto što je relativno trajno - običaj, čin, "dramu", izvjestan, strogo određen slijed postupaka; a s druge, u njoj je nešto nepostojano - smisao, svrha, očekivanje koje se vezuje za izvođenje takvih postupaka. Pri tom se, shodno izloženom glavnom stanovištu istorijskog metoda, odmah pretpostavlja da je sam postupak nešto što je starije od njegovog korišćenja u kazni, nešto što je prethodilo njegovom korišćenju u kazni; da je kazna tek naknadno pridodata postupku (koji je već odavno postojao, ali se koristio u druge svrhe); ukratko: da stvari ne stoje onako kako su to dosad zamišljali naši naivni genealozi prava i morala, koji su svi odreda vjerovali da je postupak pronađen radi kazne, baš kao što se nekad vjerovalo da je ruka pronađena radi hvatanja.
Što se tiče onog drugog elementa u kazni, nepostojanog elementa, njenog "smisla", u nekom vrlo poznom stanju kulture (primjera radi, u današnjoj Evropi) pojam "kazne" nema više samo jedan smisao, već predstavlja čitavu sintezu "smislova": dosadašnja istorija kazne uopšte, istorija njenog iskorišćavanja u najrazličitije svrhe, najzad se kristalizuje u neku vrstu jedinstva koje je teško rastvoriti, teško analizirati i koje je, to se mora istaći, baš sasvim nedefinljivo.
...
Da bi se dala barem neka predstava o tome koliko je "smisao" kazne neizvjestan, suplementaran, slučajan, i koliko se jedan te isti postupak može koristiti, tumačiti, prilagođavati čak i onda kad se imaju najrazličitije namjere - evo ovdje jednog pregleda do kojeg sam došao na osnovu srazmjerno malog i slučajnog materijala.
- Kazna kao sredstvo da se izoluje narušavanje ravnoteže, kako bi se spriječilo da narušavanje uzme maha.
- Kazna kao sredstvo da se ulije strah od onih koji izvršavaju kaznu.
- Kazna kao neka vrsta nadoknade za prednosti koje je zločinac uživao do tog trenutka (primjera radi, kada se on koristi kao rob u rudniku).
- Kazna kao sredstvo da se ukloni izopačeni element (u izvjesnim okolnostima, i čitava grana, kao u kineskom pravu; dakle, kazna kao sredstvo da se održi čistota rase ili neki društveni tip).
- Kazna kao svečanost, naime: kao prilika da se napastvuje i ismije najzad pobijeđeni neprijatelj.
- Kazna kao sredstvo da se nešto ureže u pamćenje, bilo onom koji podnosi kaznu - tada se takvo urezivanje nečeg u pamćenje obično naziva "popravljanjem" - bilo svjedocima egzekucije.
- Kazna kao isplata nekog honorara, uslovljena od strane moći koja zločinitelja štiti od neumjerenosti osvete.
- Kazna kao kompromis s prirodnim stanjem osvete, utoliko što je to prirodno stanje moćni klanovi i dalje održavaju i smatraju svojom privilegijom.
- Kazna kao objava rata i ratna mjera protiv neprijatelja mira, zakona, vlasti, poretka - neprijatelja koji se smatra opasnošću po zajednicu, prekršiocem ugovora što određuje uslove pod kojima zajednica postoji, pobunjenikom, izdajnikom i narušiocem mira i s kojim se boj vodi ratnim sredstvima." (F. Nietzsche, Genealogija Morala, 13)

Kazna, bila ona smrtna ili ne, najviše se odnosi na nadoknadu izgubljene moći oštećene strane, i to na taj način da se pred oštećenom stranom jedno biće muči i ubija, te njegova patnja djeluje kao lijek za dušu oštećene strane.





_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesri pro 14, 2011 5:06 pm

Blizzard je napisao/la:
Izvor odakle je Fantom kopirao ovaj tekst

Link

Bravo Omega....jos samo da ti napomenem da BL 078 nick znaci,Banja Luka i stari pozivni broj za Banja Luku je 078.... ljubi

Mislim,ono,citaj,cuti i uzivaj.... 8)
I nemoj da ponavljamo stare teme... neides



IZVOR
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesri pro 14, 2011 6:30 pm

A to si ti na SuperBosna.com? Onda dobro ako je tako zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesri pro 14, 2011 7:04 pm

Nije dobro sto sam tamo bio Omega... neides

Na SuperBosni su radikalisti i nacionalisti i tamo su me banovali prije tri godine iz razloga tog
sto i Fantom zna da im ga zavuce tamo gdje ih najvise boli... zivili

Sta sam ono jos htjeo reci..............a daaaaaaaa...smrtnu kaznu nebih pozelio ni smrtnom neprijatelju jer vjerujem u neku jebenu kosmicku pravdu...ha'ja... 8)


Jebenu kosmicku pravdu...upssss...pa tih izraza ima na milione na googlu(nema potrebe za izvorom... zubi ).... scratch

Oprosti Omega,nije do mene,prvi je poceo Adam,hebem li mu Evu u jabuku,prospem joj
bisere po venerinom brijegu............ zubo
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimepon pro 19, 2011 5:01 pm

Ne, nisam za smrtnu kaznu. Smrtna kazna ne može izbrisati zločin koji je počinjen.
Po meni, sve "kandidate" za smrtnu kaznu treba staviti u zatvor i dati im posao - neka rade na polju ili izrađuju što već državi treba - neka svoje vrijeme u zatvoru iskoriste za nešto društvu korisno.
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimepon sij 09, 2012 11:03 am

GLasao sam NE ali...
Za pedofile DA
ma kakvo lecenje..pre par godina u FRA(ne secam se da li je bilo u lyonu ili perignanu) je pusten na slobodi pedofil posle 11 godina lecenja i izdrzavanja kazne i cujete isti dan,ISTI DAN je silovao decaka od 10 godina...
Nema tu sta da se razume,sta da se leci....Za takve metak u celo i gotova stvar...
Tako bih ja uradio za svoje(nemam ga,dace Bog imacu)
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:36 pm

Moje mišljenje je da zavisi o kakvoj je težini zločina riječ.
Zar je uredu da se u 21. stoljeću djevojčice pale zbog optužbe da su vještice?
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 1:55 pm

Magic je napisao/la:
Moje mišljenje je da zavisi o kakvoj je težini zločina riječ.
Zar je uredu da se u 21. stoljeću djevojčice pale zbog optužbe da su vještice?
gde?
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 3:45 pm

Afrika :). Ne znam točno koja zemlja.
Znam da sam vidio na In Magazinu, potražiti ću prilog na internetu :)...
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesri sij 11, 2012 7:43 pm

DAAA!
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimečet vel 09, 2012 10:24 pm

I ja sam za smrtnu kaznu, ali samo u težim slučajevima.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimečet vel 09, 2012 10:44 pm

mnogo ljudi i sad nevini leže po zatvorima. dok je smrtna kazna bila na snazi i nevini su završavali mrtvi zbog nečije greške, pohlepe il nečeg trećega....

moj stav: bolje propustiti ubiti 100 ubojica, nego sve njih pobiti i među njima jednog pravog.

znači ne vrijedi ona: pobijmo ih, nek ih Bog razvrstava...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimečet vel 09, 2012 11:52 pm

Nažalost, neko mi je jednom rekao da je Bog mrtav, pa tako ta varijanta otpada... :D

Interesantno je primijetitit kako se s ljudim uvijek nekako sve svodi na jednu od dvije stvari - ili seks ili ubijanje.... Ako se ne je*u, kolju se! Ili gledaju klanje. Javna smaknuća i tako te stvari... misli

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub vel 11, 2012 2:39 pm

@Biga...a sto ako ne smaknes tih 100 (od cega je jedan nevin) i onda izajdu uvjetno ili pobjegnu i ponovno ubiju?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitimesub vel 11, 2012 7:43 pm

a šta ako si ti nevin a ucmekaju te?

gle, sve dok je pravosuđe ovako korumpirano kao što je sada, dok postoji novac i podjele na bogate(što mogu sve) i siromašne(koji postaju malo po malo robovi i dežurni krivci), nikakav sud, nikakva presuda, pa tako ni smrtna nema smisla...

a te stvari se neće nikad srediti, tako daaaa....

i ja bih rado neke ljude pobio, al jbg, ne ide to tako...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smrtna kazna, DA ili NE? Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smrtna kazna, DA ili NE?
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Smrtna kazna
» Zlocin i Kazna
» Kazna Microsoftu
» Zlocin i kazna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: