Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u duhove?

Go down 
+15
tztekila
kingman745
Bozon
The Dark Princess♥
Mama
fazon
Korplikan
Kahali
Madonna
Alpha
Dantalion
MoW
Blizzard
Akasha
Archangel
19 posters
Go to page : Previous  1, 2

Vjerujete li u duhove?
Da
Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_lcap82%Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_rcap
 82% [ 27 ]
Ne
Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_lcap15%Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_rcap
 15% [ 5 ]
Neopredijeljen(a)
Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_lcap3%Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Ukupno glasova : 33
 

Autor/icaPoruka
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepon pro 19, 2011 4:32 pm

@Akasha, i kod mene ti je slično. Imam jaku intuiciju i više puta se ostvarilo to kaj sam osjetila. I da, i meni se dogodilo da osjećam prisutnost u sobi i da mi je grozno hladno (a sjedim blizu radijatora i prozori i vrata zatvoreni).

Inače, vjerujem u duhove, jer sam više puta imala neobjašnjiva iskustva (pisala sam o tome na temi o duhovima na fotografijama). Ja vjerujem da kad naše tijelo umre, duša, naša Bit odlazi na drugo mjesto. Ako netko nasilno ili naglo umre, možda mu se teško odvojiti od najbližih pa je "stuck" tu na Zemlji. Više ne znam u kojoj sam knjizi čitala, ali pisalo je da neki duhovi dosta dugo zapnu na Zemlji, ali da ih se ne dira dok oni sami ne shvate da je vrijeme da se prijeđe dalje.
[Vrh] Go down
The Dark Princess♥
Stanica
The Dark Princess♥


Female
Leo Buffalo
Broj postova : 29
Age : 26
Location : Šabac,Serbia
Registration date : 30.03.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 4:02 pm

Da.
Oduvek sam verovala da nešto odn. neko pored nas postoji.
Imala sam priliku da razgovaram sa veroučiteljem o tome.I on je potvrdio da postoje te zle sile tipa demoni,duhovi itd.
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:52 pm

Ne... dok mi netko ne pruži adekvatan dokaz(recimo prizove duha iz Aladinove lampe) ja nemam razloga vjerovati da duhovi postoje.
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimesub srp 28, 2012 6:48 pm

ja vjerujem u duhove zbog iskustva u dijetinstvu
dok sam jos bijo u stanu iz kojeg smo se iselili
bilo jutro ja bio sam u kući gledan tv pocela se gasit palit
razmislin bice nes sa strujon
vec mi onda dosadia tv pa san sia na kompiter opet se dogodilo isto
skoro se upisa ja brzo na wc u wc-u svitla isto
ja sta ispod deke pola sata dok mi mater nije bila dosla
i eto zbog tog vjerujen
[Vrh] Go down
tztekila
Stanica
tztekila


Male
Pisces Rat
Broj postova : 20
Age : 40
Location : Tuzla,BiH
Registration date : 28.07.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimesub srp 28, 2012 10:20 pm

itekako,okusio sam na svojoj kozi...Imam 2 psa u kuci..i cesto oni laju na prazan prostor ili gčedaju u odredjenu tacku...i laju..Tako da sam jedne veceri dok je pas gledao u cosak plafona i zida i lajao..uzemo cam i slikao...i na slikama je bila tamno crna silueta...poslije kada sam to vidio na aparatu slikao sam opet iz istog ugla i slika je bila normalna..par puta tako i nista..sada imam cam uvijek pri ruci i cekam pravi trenutak jer sam ove slike greskom izbrisao odnosno formatirao karticu...
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 10:27 pm

Da verujem da postoje.... Sigurna sam u to
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimesub pro 01, 2012 12:38 am

Nečega sigurno ima. Kada umremo sigurno nam duša ide na svoj put. Samo što je suviše rano da to saznamo.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimesub pro 01, 2012 8:25 am

Sin_Nanna je napisao/la:
Nečega sigurno ima. Kada umremo sigurno nam duša ide na svoj put. Samo što je suviše rano da to saznamo.

Postoji staro verovanje da se po ušnoj resici može znati da li je duša koja je u nama mlada ili stara..Naime, kako legende i stariji ljudi pričaju, onaj ko ima malu ušnu resicu duša te osobe je mlada i inije imala puno zivota iza sebe, onaj kod koga je ušna resica velika oni imaju puno života iza sebe dok ljudi koji nemaju ušnu resicu ili im je izrazito mala su nove duše....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepon pro 03, 2012 11:37 am

Fora je to s ušnom resicom :) ...ipak, nevjerujem da tu ima ičega po čem se može dati procjena broja inkarnacija. Oblik ušne resice je nasljedan faktor. Ako oba roditelja imaju spojenu (malu) ušnu resicu tako će imati i dijete jer je to recesivna osobina. Osim toga uši rastu čitav život radi čega stari ljudi znaju imati jako velike uši (pogotovo muškarci) pa time i ušne resice.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimepon pro 03, 2012 1:23 pm

Alpha je napisao/la:
Fora je to s ušnom resicom :) ...ipak, nevjerujem da tu ima ičega po čem se može dati procjena broja inkarnacija. Oblik ušne resice je nasljedan faktor. Ako oba roditelja imaju spojenu (malu) ušnu resicu tako će imati i dijete jer je to recesivna osobina. Osim toga uši rastu čitav život radi čega stari ljudi znaju imati jako velike uši (pogotovo muškarci) pa time i ušne resice.

Da to što kažeš je istina :) ali samo sam napisala šta stari ljudi kažu :) Naravno po tim pričama se ne može zaključiti broj inkarnacija samo su govorili ko je imao više a ko manje :) Inače ako je neko išao kod specijaliste ili osobe koja vraća u prethodne živote, to zna biti jako za*ebano XD znam par osoba koje su išle... uh..
[Vrh] Go down
Florence.
Stanica



Female
Aquarius Rat
Broj postova : 10
Age : 27
Registration date : 06.07.2013

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimened srp 07, 2013 11:24 am

Vjerujem. Cesto mogu osjetiti njihovu prisutnost, kakvi su, kojoj osobi pripadaju..Dva puta sam vidjela i osjetila kako me drzi za ruku, a bila sam sama u kuci..Nisu bili zli, stoga je strah koji sam osjetila bio rezuiltat soka. Jednostavno iz sasvim mirnog trenutka osjetim kako me netko drzi za ruku, cak sam i vidjela tu ruku. Oblik u kojem mi se prikazalo bio je ljudski, nikakvi magloviti obrisi. Bila je od dva razlicita duha. Prvi put kada sam vidjela pripadala je nekom starcu, drugi put od neke starice, koja je bila crnkinja..
[Vrh] Go down
The_Lonely_God
Prašina
The_Lonely_God


Male
Capricorn Rat
Broj postova : 9
Age : 27
Registration date : 31.01.2016

Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitimened sij 31, 2016 9:45 pm

Ja još nisam siguran. Ili vjerujem u duhove ili u život poslije smrti. Radije bi vjerovao u ovo drugo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li u duhove? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u duhove?   Vjerujete li u duhove? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u duhove?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ispovijed - da li vjerujete?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: