Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepet svi 23, 2008 10:07 pm

Dobro došla, obyzouth :cheers:

Ovo je jako zanimljiva priča i voljela bih pročitati nastavak. Inače sam za one kugle čula u vezi bosanskih piramida, dotad sam mislila da ih ima samo u Indoneziji i Južnoj Aziji.
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesub svi 24, 2008 5:14 pm

Dobrodošla obyzouth!

Tukla bih te zbog brutalnog prekida priče, taman sam se uvukla u cijelu atmosferu!
Nadam se da ćeš ju uskoro dopuniti, mislim da nas sve zanima kraj.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesub svi 24, 2008 6:36 pm

zvuci kao prava prica.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesub svi 24, 2008 7:11 pm

bas super prica bravo
pozuri, obyzouth! da napises nasatavak!!!! bas me zanima
i dobrodosla! ^^ zivili
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesub svi 24, 2008 7:29 pm

skoro su moji roditelji pricali o svojim iskustvima s duhovima i sl.

dok smo ja i brat imali tek jedno 2-3 mjeseca, skoro smo se tek bili odselili u Njemacku, oni su, mama i tata, nasli nekakav mali stancic u prizemlju jedne zgrade. mama je pricala kako je svaku noc pored sebe, do kreveta, dok je lezala u krevetu vidjala nakakvog velikog, debljeg covjeka s dugom bradom u majici kratkih rukava i sorcu. prvo je mislila da samo sanja, ali ako se bas svake noci pojavi... confused pale . nikad mu nije mogla vidjeti lice, bila je kao ukocena. cak je cula i kako dise. tata od toga nista nije primjecivao. ispricala mu je sve, cak ga je jednom i probudila kad je duh ponovo dosao i rekla mu da ga otjera iz kuce, da zamahne rukom. a on njoj naravno kao i uvijek kaze: "ti si luda! nema duhova ovdje! gdje ti ovdje ikog vidis? samo smo ja i ti ovdje i niko vise!..." i tako nesto. nisu vise mogli izdrzati pa smo se odselili odatle, i morali smo traziti novi stan. u medjuvremenu smo nasli smjestaj kod bake i djeda u stanu. mama ni tu nije imala mira. vidjela je, samo jednu noc, dijete, malog djecaka s naocalama koji nesto pise, pravi nakakve zabiljeske. tada je prvi put bila svjesna sta se dogadja oko nje, znala je da nije sanjala i rekla sebi da ce ovaj put uhvatit duha rukom, ma sta god bilo. ruka joj je jednostavno prosla kroz tijelo pa je vrisnula iz sve snage i probudila nas sve. sta je dalje bilo ne sjecam se tacno, ne znam kako su baka i djed na to reagirali. uglavnom smo nasli novi stan, prostraniji od proslog i kad smo se odselili mama nije vise imala takvih dozivljaja.

imam jos jednu pricu od tate o prizivanju duhova kojem je on prisustvovao, mislim, nije prisustvovao nego je samo gledao.
ali o tome drugi put. sada nemam vremena. ^^


Zadnja promjena: ThE_IMMORTAL; sub svi 24, 2008 7:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesub svi 24, 2008 7:32 pm

Ljudi koji posjeduju ovakve elemente vidovitosti ponekad su stvarno jadni šokirani. No i to je način na koji nas privlači ono nematerijalno za koje često mislimo da ga nema.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepon svi 26, 2008 10:44 am

razmišljam.....jel to u stvari znači da mi svi živimo na istom mjestu? da nam se - uvjetno rečeno - prostor preklapa?? samo netko može vidjeti, dok drugi ne???
da jednostavno ne postoji, tamo negdje??
sjetih se sna svog ujaka - kada je umro mlađi ujak, ovaj stariji koji je sanjao priča san:"idem pored Marka (ime pokojnog ujaka) i pitam gdje gdje je on sada, kada je umro, gdje je to mjesto gdje on sada živi? a Marko dogovara: "ne postoji tamo, sve je tu. svi smo mi tu!!" i tako njih dvojica hodaju ulicom zajedno, odjednom, susreću svoje dvije sestre i živi ujak ih hoće pozdraviti, vidi da njih dvije ne reagiraju, pa ih vuče za ruku. međutim, pokojnik govori: "uzalud ih zoveš, one tebe sada više ne mogu vidjeti".
san me fascinirao...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:37 am

vjerujem da više paralelnih stvarnosti postoji istovremeno. :)
ne vjerujem u postojanje svjetova izdvojenih od sustava. svi smo ovdje i svi smo sad, ali na različitim....khm...ne znam kako bih se izrazila...postojimo istovremeno, ali na različitim smo frekvencijama. :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:58 am

merkurica je napisao/la:
vjerujem da više paralelnih stvarnosti postoji istovremeno. :)
ne vjerujem u postojanje svjetova izdvojenih od sustava. svi smo ovdje i svi smo sad, ali na različitim....khm...ne znam kako bih se izrazila...postojimo istovremeno, ali na različitim smo frekvencijama. :)

i meni se to čini logično scratch
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepon svi 26, 2008 4:36 pm

Da, kao luk koji ima one slojevite ljuske, samo mislim da je mjesto kako mi to nazivamo, iznutra tvrdo, pa prema rubu sve mekše i suptilnije, a to mekše i suptilnije prožima tvrdu unutrašnjost, dok se tvrđi dijelovi ne mogu širiti u mekše preko granica svog postojanja. Sve je ovdje, čini mi se. :)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimečet svi 29, 2008 11:13 am

evo jedna zanimljivost :)

LINK


Zadnja promjena: Svjetloisjena; čet svi 29, 2008 4:12 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : S§S - skratila link)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepet svi 30, 2008 4:03 pm

merkurica je napisao/la:
vjerujem da više paralelnih stvarnosti postoji istovremeno.

To je veoma verovatno, samo što bih ja dodala bezbroj svetova. Sve jeste sada i ovde, a samo je fora u tome koliko od toga ko od nas može da percipira... Baš kao mali dečak u "Šestom čulu", koji je mogao da vidi mrtve... Ako se malo prisetimo optike, setićemo se i da mi vidimo malo manje od polovine onoga što je moguće videti... itd. *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimepet svi 30, 2008 4:12 pm

merkurica je napisao/la:
vjerujem da više paralelnih stvarnosti postoji istovremeno. :)
ne vjerujem u postojanje svjetova izdvojenih od sustava. svi smo ovdje i svi smo sad, ali na različitim....khm...ne znam kako bih se izrazila...postojimo istovremeno, ali na različitim smo frekvencijama. :)
tužit ću te za povredu autorskih prava kava
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimeuto lip 03, 2008 2:43 pm

Foto: Duh došao na proslavu rođendana?




Na proslavi 90. rođendana Rona Jacksona pojavio se i jedan nepozvan gost. Na fotografiji koju je snimila unuka iza slavljenika se jasno vidi obris ljudskog tijela koji izgleda kao da čita knjigu.


Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 131685




Fotografijaje snimljena u kući za koju je i ranije nekoliko ljudi tvrdilo da je osjetilo prisutnost duhova.
"Ako nije namjerna prijevara, ovo bi mogla biti jedna od najinteresantnijih fotografija ikad", rekao je Jason Karl, koji vodi TV seriju o duhovima.
Fotografiju je prije 3 godine snimila Ronova unuka Julia Houghton.
"Bila sam iznenađena kad sam vidjela što je na njoj. Snimljena je u vrlo starom dijelu vikendice mog djeda zsa koju se oduvijek pričalo da u njoj živi duh žene koja je umrla nakon što je pala niz stepenice. To je nekad bio pansion i nekoliko gostiju je tvrdilo kako su tamo vidjeli 'bijelu ženu'. Ja zaista ne znam je li to duh, ali meni izgleda kao osoba koja čita knjigu", kazala je Julia.
93-godišnji Ron se prisjetio vremena dok je kuća još bila pansion.
"Jednom mi je prišao jedan gost, koji je tu odsjeo sa suprugom i djecom i rekao mi je da je uvjeren kako je ova kuća opsjednuta. Bili je ljeto i u sobama na gornjem katu je bilo jako toplo. Ispričao mi je kako je ih je tijekom noći u jednom trenutku probudio val neobjašnjive hladnoće koji je pratio vrlo čudan miris. Kako nitko ranije nije 'prijavio' nešto slično pretpostavio sam da umišljaju. No, nakon nekog vremena, još mi je jedan gost ispričao potpuno istu stvar", kazao je Ron.

dnevnik.hr
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimeuto lip 03, 2008 2:48 pm

A možda je konobar došao popisati naruđbu :)
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimeuto lip 03, 2008 7:58 pm

Da, konobar koji se ne može pomirirti da je umro i da više ne radi u tom restoranu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimeuto lip 03, 2008 10:07 pm

Ono što slika prikazuje, to je tako lako napraviti... Mislim slika nikako ne može biti dokaz, ne u današnjem svijetu. Čak i film može teško išta dokazati, a kamoli neka fotografija.
Netko željan pažnje se malo igrao u photoshopu, jel?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 8:44 am

Da i to je moguće da je photoshop, no ipak postoji mogućnost da je fotka originalna.
Omega - nevjerni Toma.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 10:23 am

meni taj duh izgleda kao da ga je netko uzeo s tv-a i zaljepio na sliku... ima te neke crte po sebi kao piksele
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 10:29 am

a ipak, ta obitelj, tj. onaj tko je slikao, i ako zna da nije ništa muljao, e oni mogu biti u frci....
oni u svakom slučaju znaju :)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 10:46 am

ma joj mogu ja tak neš napravit pa rec da je moja sestra koja ima 12 godina slikala i svi ce povjerovat jer je dijete
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:06 am

Pitam se cime je to fotkano...jer moze biti ili sendvic fotografija ili preduga ekspozicija pa su ulovili konobara (sto bi moglo lako bit obzirom je citava fotka relativno mutna)...al da je duh...mislim...ima odjecu i neke papire u ruci...jel to znaci da i duhovi prate modu? Gdje li kupuju odjecu...ili je samo zamisle pa se ona stvori...hmm...i papiri...jel to strucna literatura 'Kako se materijalizirati na nizoj frekfenciji'?

Khm...nesto sam cinicna danas :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:13 am

ma dobro razmišljaš... ako mogu tako stvari pretvarat u cestice onda je logicno da bi i ljude mogli tako... hm... confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:32 am

Kako mislis 'stvari pretvarat u cestice'?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:15 pm

pa mi smo napravljeni od cestica al je to skupljeno i tako su jednina a onda je on onaj papir koji drži morao rastavit u cestice da prijede u isto stanje u kojem je i on jer ga nitko nije vidio vlastitim ocima...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 8 / 32.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: