Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:16 pm

nemože nešto samo tako nestat mora prijec u neko drugo svojstvo ili nešto tog tipa
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimečet lip 05, 2008 5:48 pm

meli je napisao/la:

Omega - nevjerni Toma.

Ne, samo nevjerni zubo
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimened lip 29, 2008 8:06 pm

Price o duhovima ima ih svako selo i svaka baba zna neku takvu pricu .... sad je na nama da li u to povjerujemo
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub srp 26, 2008 5:34 pm

"Nisam ih videla nikada, ali sam ih osecala nekoliko puta i nije mi se dopalo... nije me bio strah, ali sam ih osecala kao visak u prostoru... U porodicnom posedu smo pre mog rodjenja imali jedan objekt u kojem su spavali radnici, zapravo nisu mogli spavati od buke posudja, i raznih drugih zvukova. Kada je postalo nepodnosljivo, deda je, cuvsi da je to bilo mesto stradanja velikog broja vojnika u ratu, pozvao tri svestenika da odrze opelo nepoznatim mrtvim ljudima i sve je prestalo...
A objasnjenja za Lilitinu pricu je mnogo, od hologramske projekcije pa do zaglavljenje duse. Poruka bi mogla biti taj pljesak dlanovima. Pitam se sta bi on mogao simbolisati...? *"



"Price o duhovima ima ih svako selo i svaka baba zna neku takvu pricu .... sad je na nama da li u to povjerujemo"





na neki nacin je istina da svaka baba ima pricu o nekom misterioznom dogadaju...itd...ali puno dogadaja jest istinito.


duhovi takoder postoje,navodno da svako od nas ima dusu i kad tijelo umre dusa se seli u novo tijelo,novorodence i nastavlja svoju zadacu koju ima.ako to ti jelo u kojem ona stanuje umre prije nego je ona sa njim obavila sto je trebala-ona se ne seli dalje vec ostaje na tom mjestu gdje je ostala bez tijela i prikazuje se ljudima,neki duhovi nam znaju i nauditi ali ne zato sto su zli vec traze oslobodenje od tih obaveza da mogu ici dallje i zato nam s prikazuju,neke muce jer su vjerojatno ti neki svjesno ili nesvjesno ju povrijedili dok je bila u tom odredenom tijelu....pa se osvecuju i traze otpust od tih obaveza....nadam se da ste me skuzili.zato oni neidu nikamo i tlace nas,jer nisu oslobodeni.to je kao kad se vracas na jedno mjesto koje ti je drago,ponekad znas razlog zasto ti je drago a ponekad dolazis zato sto se osjecas lijepo,nema drugog objasnjenja.kada dolazis samo da se ojecas lijepo tada znas da hranis svoju dusu i da je ona zadovoljna jer je vjerojatno lijepe trenutke bas tamo provela
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub srp 26, 2008 8:04 pm

e ljudi sve što vas zanima o duhovima i ostalim stvarima imate na mojem blogu http://azazielovblog.blog.hr/
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimepet kol 01, 2008 7:58 pm

jedno zapažanje,koliko ja znam duhovi su bića iz druge dimenzije i nevidljiva su,dakle što god da misle ljudi da su vidjeli nisu duhovi jer se njih nemože vidjeti.

Energija se nemože uništiti,može se samo prenijeti iz jednog oblika u drugi,čovjek je energetsko bit će.Kad umremo odlazimo negdje drugo u nekom drukčijem obličju.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 02, 2008 12:15 am

kako snimiti duha? to bi trebalo bit nemoguće. a čitajući merkuričinu priču, pada mi na pamet neobična misao da je njen djed možda varao babu i htio si naći razlog da iznajmi stan drugdje. pa je sve namjestio.
[Vrh] Go down
Malkavian
Višestanični organizam
Malkavian


Male
Pisces Dog
Broj postova : 65
Age : 30
Location : Šuma
Registration date : 30.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 02, 2008 12:22 am

Saroman je napisao/la:
jedno zapažanje,koliko ja znam duhovi su bića iz druge dimenzije i nevidljiva su,dakle što god da misle ljudi da su vidjeli nisu duhovi jer se njih nemože vidjeti.

Energija se nemože uništiti,može se samo prenijeti iz jednog oblika u drugi,čovjek je energetsko bit će.Kad umremo odlazimo negdje drugo u nekom drukčijem obličju.

Potpuno se slažem s tobom, iako je možda moguće da se nakratko pojave u našoj dimenziji, u obličju svojih bivših tijela kako bi ih ljudi prepoznali. I to rade namjerno. gica
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 02, 2008 1:35 pm

snark je napisao/la:
a čitajući merkuričinu priču, pada mi na pamet neobična misao da je njen djed možda varao babu i htio si naći razlog da iznajmi stan drugdje. pa je sve namjestio.
ne znam je li ju varao, to me niti ne zanima, a ni ne bih htjela da se ovdje, na takav način, priča o ljudima koje jako volim. ;)
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 02, 2008 5:52 pm

sorry, ali pala mi takva konstrukcija na pamet, nisam ti htio vrijeđati djeda i babu.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 02, 2008 6:37 pm

snark je napisao/la:
sorry, ali pala mi takva konstrukcija na pamet, nisam ti htio vrijeđati djeda i babu.
o.k.
[Vrh] Go down
omen
Stanica
omen


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 21
Age : 40
Registration date : 29.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimened kol 03, 2008 4:16 pm

Vjerujem u duhove...tj. bića koja su napustila ovaj svijet, dok njihove duše ostaju još uvijek ovdje među nama ...iz tko zna kojih razloga.. volim ih promatrati kroz ideju koja je realizirana putem serije "Šaptačica duhovima"... opet, ima ih i zlih i dobrih, vjerojatno to ovisi o tome kakvi su ljudi bili i za svog života.. .. Na žalost nisam imala neki bliži susret, ali kad se to dogodi, saznat ćete.. .. :)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimened kol 03, 2008 5:12 pm

omen je napisao/la:
Na žalost nisam imala neki bliži susret
ili na sreću :)
[Vrh] Go down
omen
Stanica
omen


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 21
Age : 40
Registration date : 29.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimened kol 03, 2008 9:18 pm

haha, da ili na sreću... affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimepet kol 08, 2008 12:23 pm

Meni se dogodio događaj nakon što je poginuo prijatelj iz djetinjstva od mog supruga. Događaj se desio dan nakon saobraćajne nesreće. Ja tog dečka nikada u životu nisam vidjela, a još nisu ni izašle osmrtnice, pa nisam mogla znati kako je taj dečko izgledao.
Te noći, ja nikako nisam mogla zaspati, ležala sam otvorenih očiju i bauljala pogledom po sobi. Bila je vedra noć, ljeto, prozor je bio otvoren i soba je bila obasjana svjetlom mjesečine.
U jednom trenu, iz tijela mog supruga je izronio lik dečka isto u ležećem savu i lebdio nad njim otprilike oko pola metra iznad njega. Sjela sam na krevet i buljila u to, nisam mogla vjerovati u to što vidim. Uspjela sam ga dobro vidjeti, izgledao je realno, prirodno, samo kroz njega se moglo vidjeti, bio je proziran. Nakon desetak sekundi rasplinuo se taj lik. Ali nisam se prestrašila, imala sam dobar osjećaj, nisam osjećala da je to nešto loše.
Drugi dan sam ispričala suprugu što sam vidjela i u detalje opisala tog dečka koji je "izronio" iz njega, dakle oblik lica, boju kose, očiju, usnice, crte lica, odjeću u kojoj je bio obučen.
Suprug me gledao kao sleđen, rekao mi je da je tu noć sanjao tog pokojnog prijatelja koji je umro dan prije i da je upravo tako izgledao.
Popodne kada je donio Novi List i kada sam vidjela osmrtnice, prepoznala sam tog dečka kojeg nikada nisam vidjela za života, čak ni na slici, nego noš ranije kao "duha"...
Da li je to bio njegov oproštaj od prijatelja ili jaka vibracija sna koju sam primila od mog supruga...??? Ne znam ni ja...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimepet kol 08, 2008 7:44 pm

freya, stvarno si imala neobično iskustvo.
vjerujem da ti je tvoja intuicija dala već neki od odgovora...možda je to bio njegov oproštaj. budući da se nisi bojala, sigurno nije imao loše namjere.
ne bih odvajala vibraciju sna od oproštaja. čini mi se da je s one strane sve moguće i da je pokojni u san tvog muža došao s određenom namjerom...

inače, podsjetila si me na jedno moje iskustvo, kad mi je prije nekoliko godina prijatelj poginuo. probudila sam se usred noći, probudila i dečka jer sam osjećala strašan osjećaj da netko umire, netko meni drag. tek sam ujutro saznala od jednog člana obitelji da je moj prijatelj poginuo.

no, isto tako osjećala sam panične strahove i kada se ništa opasno po život nikome nije događalo, a ja sam ih u svojim mislima već pokopala (bože mi oprosti zubo) i bila sam uvjerena da se nešto dogodilo jer su predosjećaji bili izuzetno jaki.

ali drugo je imati predosjećaj, a drugo vidjeti svojim očima duha.
bilo kako bilo, hvala ti što si podijelila iskustvo s nama. :)
[Vrh] Go down
Anat
Stanica
Anat


Female
Leo Horse
Broj postova : 19
Age : 33
Registration date : 11.05.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 09, 2008 12:29 pm

awww, zanimljivo skroz. evo ja nova ovdje, registrirala sam se prilično davno, ali još nisam ništa pratila, pa evo sad pokušavam biti u tijeku, lol.
to s duhovima mi je oduvijek bilo fascinantno, a ovdje stvarno ima fascinantnih priča, koliko sam uspjela vidjeti, samo tako nastavite!!

vrlo zanimljiva priča Freya!
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimesub kol 09, 2008 10:29 pm

Ja u duhove vjerujem, ali ja ne diram njih niti oni mene i taj odnos mi odgovara.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimepon kol 11, 2008 9:51 am

merkurica je napisao/la:
freya, stvarno si imala neobično iskustvo.
vjerujem da ti je tvoja intuicija dala već neki od odgovora...možda je to bio njegov oproštaj. budući da se nisi bojala, sigurno nije imao loše namjere.
ne bih odvajala vibraciju sna od oproštaja. čini mi se da je s one strane sve moguće i da je pokojni u san tvog muža došao s određenom namjerom...

inače, podsjetila si me na jedno moje iskustvo, kad mi je prije nekoliko godina prijatelj poginuo. probudila sam se usred noći, probudila i dečka jer sam osjećala strašan osjećaj da netko umire, netko meni drag. tek sam ujutro saznala od jednog člana obitelji da je moj prijatelj poginuo.

no, isto tako osjećala sam panične strahove i kada se ništa opasno po život nikome nije događalo, a ja sam ih u svojim mislima već pokopala (bože mi oprosti zubo) i bila sam uvjerena da se nešto dogodilo jer su predosjećaji bili izuzetno jaki.

ali drugo je imati predosjećaj, a drugo vidjeti svojim očima duha.
bilo kako bilo, hvala ti što si podijelila iskustvo s nama. :)



Nema na čemu! :)
Predosjećaji su zaista jaka stvar. Meni se još kao djetetu dešavalo da osjetim jaku tjeskobu, strah, bol u prsima i nakon toga bi se obično dešavalo nešto loše nekome koga sam znala. Najprije nisam mogla osjetiti kome točno i što, ali kako sam rasla i sazrijevala, osjećaji-predosjećaji su bivali sve određeniji i konkretniji , jači.
Ukoliko želiš izoštriti intuiciju i predosjećaje, predlažem meditacije. Ali ne kad se sjetiš, nego svaki dan, ako nemaš vremena i mogućnosti tokom dana, prije spavanja. Treba imati kontinuitet. Nakon nekog vremena nećeš vjerovati koliko ćeš napredovati.
Jedina mana meditacije prije spavanja u ležećem položaju je to da možeš zaspati. Ali što se tiče opuštanja, najbolji je ležeći stav, iako moram napomenuti da je u meditaciji jako bitno i nezaobilazno -ukorjenjavanje. Bez ukorjenjavanja čobjek može napraviti više zla nego dobra. Oni koji su početnici, najbolji položaj za meditaciju je onaj sjedeći, sa stopalima na tlu, ravnom kičmom, vratom, a i naslon za ruke je dobrodošao. Kasnije, kad čovjek postane "stručniji" - veteran u meditiranju, može meditirati bilo gdje, bilo kada, u kojem god položaju.
Ne znam koliko imaš iskustava u meditiranju, ali eto, napisala sam, tebi, ali i svima koje zanima... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimepon kol 11, 2008 11:01 am

Freya da li bi mogla napisati nesto vise o meditaciji...kao neke metode i tako...
Evo OVDJE imamo upravo temu o meditaciji pa da mozda das neke smjernice, savjete, metode... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:19 pm

Dakle, offtopic o meditaciji je prebacen gdje treba - na Meditaciju, naravno (PDF Duhovnost) :)
Suvisni postovi poslani u kanta ...sad je sve gdje treba pa nastavmo o Duhovima (u ovom slucaju) :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:55 pm

dakle, duše koje su trascendentirale u stvari više nisu u našoj dimenziji, odnosno duhovi su bića koja su ovdje među nama, tj. nisu transcendentirala jer ne znaju da su mrtvi....misle da nisu završili zadaću pa nikako da odu prema svjetlu ili iz nekog drugog razloga ??? dali sam dobro skužila tu razliku ???

dali je iz Feyinog slučaja, mladić koji je lebdio iznad njenog muža bio duh ili??? s obzirom da je u vrijeme Feyinog doživljaja on umro??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 1:10 pm

Stari ljudi su znali govoriti, toga se sjećam još iz djetinjstva, da duše umrlih 3 dana nakon smrti obilaze drage ljude koje su poznavali za života i opraštaju se s njima...
A sad, koliko je to točno... confused
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 1:57 pm

Freya, što se toga tiče, kaj nije 40 ak dana???? misli
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 1:59 pm

moje pitanje se odnosilo na "stare" duhove.
odnosno, na one priče....djevojka koja je poginula 1925.god....viđa se tu i tu...??
ili netko vidi duha osobe koje uopće ne pozna??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 9 / 32.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: