Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
Autor/icaPoruka
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened sij 31, 2010 4:53 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Strah je normalna pojava kada covijek vidi drugi entitet.
Posto su oni na drugoj razini.
Naravno uvijek su se nametala pitanja zasto ih se bojimo
i od kuda oni dolaze.
Vecina duhova nije svijesno da je mrtvo i upravo zbog toga nemogu prijeci na drugu stranu.
Ali ako vam duhovi opsijedaju kucu.
To je vec teza stvar.
To znaci da su duhovi svijesini da su mrtvi ali nemogu prijeci jer nisu nesto za zivota obavili bolje receno njihova karma im to ne dopusta.
Ako sumljate na duha u kuci uzmite svijecu i odite u sobu i upitajte samo dali je netko ovdje.
I ako se svijeca ugasi ili cujete cudne zvukove imate duha.
e sada nemojte zvati svecenika jer vam oni nece pomoci.
Tu se morate sami malo raspitati oko svega istrazujte i nadite nacin da stupite u kontakt sa duhom


glupost....
kazes da ih se bojimo jer su na drugoj razini , a onda odmah ispod napises zasto ih se bojimo?
Covek se plasi svega sto ne razume, to mu je odbrambeni mehanizam , mehanizam za prezivljavanje....
A te price da duhovi ne kontaju da su mrtvi ili da nemogu da predju zato sto imaju nedovrsena posla su samo teorija.....Pa razmisli malo da ti setas ulicm i zgazi te kamion , i vidis sebe kako lezis u komadima , ti nebi znao da si mrtav??I dali bi ti ostao 1000 godina kao duh da bzvz setas zemljom zbog nedovrsenog posla ili bi otiso da vidis sta je sa druge strane......
nesto tu ne drzi vodu scratch
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened sij 31, 2010 4:56 pm

schmizzl je napisao/la:
vraćala sam se kući sa posla, padala je kiša. na zavoju sam vidjela čovjeka u crnom, nešto poput sjene, ali opet prejasnog oblika da bi bila samo sjena. oprostite na izrazu, sasrala sam se od straha, a u retrovizoru više nije bilo ničega.
drugi sam dan provjeravala ima li tamo grmlja ili maldih stabala pa da mi se učinilo... ali ništa.
o tome sam šutila dok se jednom nisam napila, i ispričala sam ekipi šao sam vidjela. svi su se smijali, a jedan se frend ukočio. rekao je da ga je i on vidio, na istom tom zavoju. na internetu je našao da je tamo neko poginuo, ali je mislio da mu se pričinja sve dok mu ja nisam rekla što sam vidjela. i sad kad pišem o tome, trne mi glava... :(

Evo predloga.....okupite se vas 3-4 ( ti taj drug sto je isto video , i jos dvoje hrabrih) sa kamerom i idete jednu noc da provedete na tom mestu ....ako se nesto pojavi vi ga uslikate i snimite affraid
to bi ja uradio da se meni nesto tako desi.....bas je cudno kako se meni nikad nista paranormalno ne desava suspect suspect suspect




covek vidi sta oce da vidi
pozz
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened vel 28, 2010 2:00 pm

ja i prika smo sinoc oko 23 h isli na groblje...sa digitalnim fotoaparatom....cim smo dosli na groblje smo ja sam poceo sa slikanjem...na pocetku nisam nista uhvatio....ali kada smo dosli do jednom mjesta,prijatelj je reka...brate slikaj mene ovdje imam neko feal da je nesto ovdje...napravio sam kako mie rekao...slikao..i vidio auru ispred objektiva...bila je skoro pa bijela skroz..:o...iduca slika je bila sve blize njemu...kada sam zadnju slikao...nije bilo aure..ali se on nenormalno stresao....da nesto je proslo kod njega...nekon toga je i mene zatresla...nenormalna hladnoca..trajala je nekih 2-3 sec...nakon toga mi je bilo jako toplo...to je bio drugi kontakt sa duhom moj* u zivotu...kada smo dosli sebi nastavili smo dalje ...i slikali jedan grob..jer sam imao osjecaj da je na njemu nesto...kada mso sliko nismo nista vidili...i za kraj mi je prikarekao da slikam procelje crkvice da je moguce da bude svecenik tu ...ako je umro neki koi je tu bio u sluzbi...tako sm napravio i vidjeli svijetlu auru ispred vrata kaj cvijeca...:o...e da zaboravih rec da smo vidjeli crnu sjenu kako je pretrcala preko puta na kojem je bilo kamencica...koi se nisu culi tijekom kretanja...znaci nie bila ljudska osoba...za kraj onaj grob koi smo slikali sta je bio sumnjiv...imao sam pravo stvarno je bio sumnjiv...jer smo na njemu slikali gospu....na sred groba je stajao oblik gospe...ne skroz bijel i vidljiv..ali dovoljno da se moze uocit...to nas je zaprepastilo....a iza toga groba je stajao bjeli oblik covjeka....kao da gleda ravno u objektiv...ne cijeli..nego samo od ramena..put gore...to nam nie bilo jasno...do slika ne mozemo doci jer smo...upravo sada prije 2 sata imali problema sa aparatom i slike su nestale sa njega..dok su svi jos spavali u kuci..sta ce rec da niko nie brisao..a aparat je bio kraj mog kreveta...:o sinoc je bila moja najcudnija noc u zivotu...[/img]
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened vel 28, 2010 3:35 pm

Yo93 je napisao/la:
...do slika ne mozemo doci jer smo...upravo sada prije 2 sata imali problema sa aparatom i slike su nestale sa njega..dok su svi jos spavali u kuci..sta ce rec da niko nie brisao..a aparat je bio kraj mog kreveta......[/img]

mase


dobro sad smo utvrdili da duhovi znaju da brisu slike
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened vel 28, 2010 5:08 pm

dobro sad smo utvrdili da duhovi znaju da brisu slike[/quote]

haha a kralju...bas je bilo freaky tamo..i da spomenem da sam anjao sestru...R.I.P...us nu me zvala i pokazivala da dodjem...a znam da je ona jer je kraj stare stajala...=(..r.i.p...jel ima ikakve vezez to sa ovim sinoc????
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimened vel 28, 2010 7:01 pm

imas 16 god a ostao si bez majke i sestre?
mada neki kazu da ne valja kad sanjas mrtve i da niposto ne pricas sa njima , a slucajno ne polaziti sa njima bilo gde....jer se neces vratiti vise.....a neki kazu da je to dobra sreca :S
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimepon oľu 01, 2010 1:39 am

[imas 16 god a ostao si bez majke i sestre?
kazu da je to dobra sreca :S[/quote]

ma nee..majka je ziva...zato mi i je bilo cudno..a prika mi je pricao..ako sanjas nekog zivog i mrtvog u isto vrijeme...da je mogucnost da ta mrtva osoba zivoj koju si sanjao produzuje zivot...e da i imam 17 god :)
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 12:54 pm

yo93 je moj susid..i sican se kad smo ja on i moj rodak isli na groblje...e sada..puno puta smo isli na jedno te isto groblje..i jedan put smo vidili shadow mana kako stoji iznad groba..okrenemo se prema desno i vratimo pogled di je on bia..i puf nema ga...ugl. cita san o shadow manu i pun toga o duhovima itd.. i navodno shadow man ti nemoze nista nego te samo malo zastrasuje...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 1:30 pm

Da nije to bila samo shadow? :P
Mislim, u cem je fora s grobljima? Zasto bi neki duh bio na groblju? Logicnije je da je negdje gdje je, recimo, boravio citav zivot ili gdje je izgubio zivot ili negdje gdje je proveo najljepse trenutke tog zivota...al jok...nego svi na grobljima... Sto, gledaju proces raspadanja fizickog tijela? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 1:47 pm

Alpha je napisao/la:
Da nije to bila samo shadow? :P
Mislim, u cem je fora s grobljima? Zasto bi neki duh bio na groblju? Logicnije je da je negdje gdje je, recimo, boravio citav zivot ili gdje je izgubio zivot ili negdje gdje je proveo najljepse trenutke tog zivota...al jok...nego svi na grobljima... Sto, gledaju proces raspadanja fizickog tijela? :P

potpuno se slazem.....zasto bi ja da sam duh ostao pored svog bivseg tela i gledao kako se raspada?


Ma ja mislim da naucnici trebaju prvo da se dogovore sta je ustvari duh...jel to nevidljivi entitet preminulog , nasa svesna dusa koja moze biti cas vidljiva cas nevidljiva , jel moze da leti ili hoda ko i kad je bio ziv , ako moze da leti i prolazi koz zidove zasto ljudi cuju korake i skripu vrata kad imaju duhove??ja nebi otvarao vrata , samo prosao kroz njih.....
kad se definise duh uradice se 50% posla
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:59 pm

alpha..al mi smo opalili 80 slika ii cisto se vidi jedan "duh" kako imitira prijatelja...tj njegovu pozu i jedan kako doslovno bulji u nas..i vidi mu se faca i sve...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 4:10 pm

Daj fotku na sunce zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 4:34 pm

nije u mene fotic :D nego u yo93..sad cemo u petak na groblje Lovrinac..al na Židovsko..pa cemo vidit kakve su reakcije bile..nekidan ovaj prijatelj bia..i u grmlju cua suskanje..i proviria i nasa se oci u oci sa nekim kipom al navodno da su mu oci bljestile..tako daa ...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 4:54 pm

Svakako daj fotku ako može :D

Htio sam već ići na groblje kada padne mrak, ali sve je nekako strah tog mjesta. Ili ne idu tamo iz poštovanja...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:17 pm

Omega da ja tebe pitam ko covik covika...Jesi ti spreman da ja i ti uslikamo par duhova na groblju,mislim meni je to zelja citavog zivota da povalim duha na pod da ga izbubekam ko nikad cuga Boink
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 9:49 pm

Omega je napisao/la:
Svakako daj fotku ako može :D

Htio sam već ići na groblje kada padne mrak, ali sve je nekako strah tog mjesta. Ili ne idu tamo iz poštovanja...

meni je baba jednom rekla da se ne trebam plasiti mrtvih , nego zivih ljudi affraid





Collector604 je napisao/la:
Omega da ja tebe pitam ko covik covika...Jesi ti spreman da ja i ti uslikamo par duhova na groblju,mislim meni je to zelja citavog zivota da povalim duha na pod da ga izbubekam ko nikad cuga Boink

a vi se samo igrajte vatrom
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 10:22 pm

hromi je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Svakako daj fotku ako može :D

Htio sam već ići na groblje kada padne mrak, ali sve je nekako strah tog mjesta. Ili ne idu tamo iz poštovanja...

meni je baba jednom rekla da se ne trebam plasiti mrtvih , nego zivih ljudi affraid


Baba ti je pametna zena. zivili za babu!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:52 pm

Hromi sto...Ima ih znaci 8)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:06 am

Nisam znao gde da napisem ovaj topic ali ajde ovde.

Moj drug i drugarica su se setali sami, isli su da uplate kredit posto nista nije radilo sem nekih kioska daleko od naseg komsiluka. Isli su tako i ka njima je isao covek sav u belom i imao je bradu, kad je prosao iza njih oni su se okrenuli i nije bilo nikoga, poceli su da vriste i poceli su da beze. Mi smo svi cekali njih na nekoj garazi gde se skupljamo. Dosli su i rekli nam sta im se dogodilo. Niko im nije verovao ali ajde sad su pocele razna pitanja i ..... Ja sam rekao da je moguce da je covek odmah skrenuo za ulicu, ali su oni tad prolazili pored nekihh livada i nije imao gde da skrene jer je sve bilo cisto nije ima sta i gde da se sakrije. Pose 10-ak min ja sam rekao ajmo da prodjemo opet tuda jer sam i ja hteo to da mi se dogodi-" jgb takav sam ja :D" ali niko nije smeo xD???? svi su cutali a bilo nas je 10-ak.... Sta je to moglo biti ??? To treba da pitam i profesorku iz veronauke da vidim sta ce da mi kaze
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:27 am

pa ofc da ih ima...zasto bi onda ljudi govorili da su ih viđali i zasto bi ih prizivali i stupili u kontakt sa njima...ja i doticni koi e bio samnom na groblju u subotu...smo osjetili nenormalnu hladnocu kako je kroz nas prosla nekoliko puta...i na istom tom mjestu sam slikao oko 6 aura :0...ae hromi i alpha ja ne kazem da niste u pravu..ja se slazem sa vama..za koi k**** bi ja stajao iznad sebe i gledao kako se rapadam :/ nema smisla...al ja znam sta smo slikali i osjetili...a i vidili =)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:45 am

Naravno...A imas li te slike da sa nama podijelis,da vidimo te aure?


Pozz
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 12:49 am

[quote="Collector604"]Naravno...A imas li te slike da sa nama podijelis,da vidimo te aure?


procitaj cijelu pricu pa ces saznat sta e bilo sa slikama :/....ja bi ih stavio davnih dana ...da mogu do njih cry gica gica
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 2:35 am

sleep
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:04 am

Ovako.. Imam jedan slucaj, za koji se nadam da ce se naci neko ko bi znao objasniti o cemu je rijec, posto sam ja guglala i nisam nasla nikakav odgovor..

Desilo se mom ujaku. Naime, nadomak Sarajeva postoji brdo Zuc, gdje on prolazi kada pjesaci na posao. Posto radi ponekad i trecu smjenu, zadnjih nekoliko puta kada je kroz tu sumu prolazio nocu desilo mu se nesto sto je tek sinoc odlucio podijeliti sa ostalima. Radi se o tome da ga u stopu prati mjaukanje macke, a da je ustvari nema. Na pocetku nikome nije pricao jer je mislio da je umislio, ili se macka krije, ali posto se to desava svaki put malo je jezivo.

Sinoc se opet ponovilo. Pratilo ga je u stopu. Kada se okrenuo i krenuo za tim glasanjem, ono se udaljavalo, medjutim cim je nastavio put, opet ga je cuo odmah uza se. Ubrzao je, i cim je sisao u naseljeno mjesto, mjaukanje je prestalo.. shock

Sad mene zanima, zna li neko o cemu moze biti rijec? neka sablast, vrag u liku macke, ili uopste mozda nije macka.. ima li neko bilo kakvu pretpostavku?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 3:16 am

Prvo bi ipak trebalo provjeriti ima li tvoj ujak psihičkih nestabilnosti. Ne želim vrijeđati ili slično, ali iako nam se osoba može činiti sasvim u redu i iako i je sasvim u redu, psihička bolest kemijski-biološki uzrokovana nije niti rijetka niti je sramotna.
Druga stvar, je li prolazio autom ili pješice? Ako je autom, moguće da ga netko zeza preko radija ili slično. Ako je pješica, opet, moguće da neki klinci zezaju.
Može biti i jeka.
U biti, nisu mi dvije stvari jasne. Zašto misliš da bi to trebao biti isključivo paranormalan događaj? Zašto niste krenuli od pretpostavke da postoji racionalno objašnjenje. Eto, ovakvim razmišljanjem možda uistinu i privučete neki neželjeni entitet (snaga misli).
Druga stvar, zašto misliš da bi ti guglanje dalo odgovor? :P Zašto misliš da bismo mi znali odgovor na ovo iskustvo? Mislim da bi tvoj ujak to trebao znati najbolje. Ne postoje, za sada, stručnjaci za paranormalno koji ti prema receptu mogu dati objašnjenje bolje od onog koje bi ti dala. Probajte sami shvatiti što može biti. Ja sam dao par racionalnih pretpostavki, a ako nisu točne, onda vi sami možete bolje objasniti što je to od nas ostalih forumaša :) miga
Nadam se da sam barem malo pomogao :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 29 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 29 / 32.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: