Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimeuto tra 07, 2009 11:46 am

Ograniceni duh? face

Mozda je samo izgubljen u prostoru rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimeuto tra 07, 2009 10:14 pm

Pa duh vjerojatno ne bi ni bio duh da nije pomalo zalutao shock
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepet tra 10, 2009 12:01 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa duh vjerojatno ne bi ni bio duh da nije pomalo zalutao shock
istina hehehe 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepet tra 10, 2009 10:51 am

Ja to, zapravo, ne znam. Jer ne znam sto je zbilja Duh. Meni je Duh nesto prijelazno. Znaci, ako predpostavimo postojanje bivstvovanja na drugim levelima, onda bi Duh bilo nesto sto napusti Tijelo nakon smrti ali je to i dalje prijelazna forma. On sadrzi Dusu. Znaci i Duh 'umire' kako bi otpustio Dusu koja bi, po toj teoriji, bila finalna.
Znaci, zasto bi neki Duh bio Duh i koliko dugo i kako i sto i moze li i Dusa se ponasati kao Duh...poooojma nemam.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepet tra 10, 2009 12:36 pm

jel sam ja to dobro shvatila Alpha?
znači dok si u toj prijelaznoj fazi tzv. duh još si na zemlji, a kad pređeš u dušu, odo sa zemlje ?? u neka druga prostranstva.
odnosno duše ne mogu doći u posjetu zemljanima??
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 12, 2009 1:05 pm

Alpha je napisao/la:
Ja to, zapravo, ne znam. Jer ne znam sto je zbilja Duh. Meni je Duh nesto prijelazno. Znaci, ako predpostavimo postojanje bivstvovanja na drugim levelima, onda bi Duh bilo nesto sto napusti Tijelo nakon smrti ali je to i dalje prijelazna forma. On sadrzi Dusu. Znaci i Duh 'umire' kako bi otpustio Dusu koja bi, po toj teoriji, bila finalna.
Znaci, zasto bi neki Duh bio Duh i koliko dugo i kako i sto i moze li i Dusa se ponasati kao Duh...poooojma nemam.
ja bi rekla samo da je nase tijelo ko auto... :) kada se istrosi motor (srce,mozak) nase tijelo umire a mi zivimo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 12, 2009 9:16 pm

gloria_g je napisao/la:
jel sam ja to dobro shvatila Alpha?
znači dok si u toj prijelaznoj fazi tzv. duh još si na zemlji, a kad pređeš u dušu, odo sa zemlje ?? u neka druga prostranstva.
odnosno duše ne mogu doći u posjetu zemljanima??
Ne da je bas na Zemlji ali da titra ne nekoj izmedju frekfenciji koja je mozda laksa nama na Zemlji da uocimo...i onda vidimo Duhove...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 12, 2009 9:25 pm

ja kad otegnem papke(umrem)i ako postanem duh nekako cu naci naci da ostavim poruku ovdje na forumu s detaljnim objasnjenjem tko i sto su duhovi tako da vi ne morate da vise o tome da razbijate glave da li postoje duhovi ili sto su to duhovi........
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 13, 2009 1:38 am

josip21 je napisao/la:
ja kad otegnem papke(umrem)i ako postanem duh nekako cu naci naci da ostavim poruku ovdje na forumu s detaljnim objasnjenjem tko i sto su duhovi tako da vi ne morate da vise o tome da razbijate glave da li postoje duhovi ili sto su to duhovi........
hahahaha super lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 13, 2009 8:46 pm

@Josip...dogovoreno zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimeuto tra 14, 2009 1:22 pm

thx Josip

;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepet tra 17, 2009 2:19 am

jao sta se danas dogodilo mojoj baki...zadrijemala je u stolcu i sanjala je pokojnog dedu(al jako realan san) sanjala je da je bila golman kako su baka i on cesto isli po tekmama...i ona je krenula braniti gol kada cuje jako poznat glas (od dede) glasilo je ovako : Nemoj ici,pusti neka zabiju gol!... i primio ju je za ruku a vidila je njegovu siluetu u snu...odma se digla i osjetila je kako ju je neko za pravo primio za ruku jezivo :S sta bi to moglo znaciti znate vi mozda?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimesub tra 25, 2009 12:25 am

za mene je duh ostatak naše energije koji se zadržava do 40 dana nakon kliničke smrti, to je kao zadnji stadij smrti
negdje su to istraživali alternativni lječnici
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimesub tra 25, 2009 11:14 am

@Gea...aha, i ja tako nekako gledam. I onda dusa napusti i taj duh cime je proces zavrsen.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimesub tra 25, 2009 9:58 pm

Gea je napisao/la:
za mene je duh ostatak naše energije koji se zadržava do 40 dana nakon kliničke smrti, to je kao zadnji stadij smrti
negdje su to istraživali alternativni lječnici
kako kod koga :D duh je mog dede jos uvijek u kuci nakon 7 godina od njegove smrti...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 26, 2009 1:27 pm

Onda si trebala rec od 40 dana do 7 godina zubi Zezam se.

Kako znate da je u kuci?

Osim toga nase poimanje vremena i poimanje na drugom nivou vjerojatno nije isto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 26, 2009 10:09 pm

Alpha je napisao/la:
Onda si trebala rec od 40 dana do 7 godina zubi Zezam se.

Kako znate da je u kuci?

Osim toga nase poimanje vremena i poimanje na drugom nivou vjerojatno nije isto...
vidimo sjene :) npr ja slusam mjuzu i mozak mi je na pasi i osjetim kao da me neko po ramenu potapsao ja se okrenem a ono nigdje nikog :S
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimened tra 26, 2009 10:44 pm

Mene zanima kako znate da je to djed a ne neki drugi duh?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 12:22 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Mene zanima kako znate da je to djed a ne neki drugi duh?
jer je ovdje samo jedan jedini preminuo :) a prije se nije niko javljao kasnije kada je on umro tek su se onda ta vidjenja sjena pocela javljat :S
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 9:04 am

pa kak možete biti mrtvi hladni prema tome?
osim toga, nije vam palo na pamet da mu probate pomoći da pređe na drugu stranu?
kaj misliš da se deda ne muči tako tu lutajući??
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 12:13 pm

možda je samo ostatak životne energije koja se uspjeva spojiti u blizini tebe, i to je moguće
a i moguće je da imaš nešto blještavo iza sebe kao ja viseći CD pa kada se svjetlost reflektira probljedim od straha rofl2
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 3:38 pm

gloria_g je napisao/la:
pa kak možete biti mrtvi hladni prema tome?
osim toga, nije vam palo na pamet da mu probate pomoći da pređe na drugu stranu?
kaj misliš da se deda ne muči tako tu lutajući??
pa to se samo dogadja kada je godisnjica njegove smrti?nismo mrtvi hladni... nego sta da radimo zovemo exorcista ili sta?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 3:39 pm

Gea je napisao/la:
možda je samo ostatak životne energije koja se uspjeva spojiti u blizini tebe, i to je moguće
a i moguće je da imaš nešto blještavo iza sebe kao ja viseći CD pa kada se svjetlost reflektira probljedim od straha rofl2
ma nije CD :D nemam ama bas nista sta svijetli tj.bljesti:D
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 11:18 pm

pozdrav svim forumasima, evo novi sam ovdje na forumu. citam ovdje iskustva s duhovima, al nisam procitao jos sve stranice ove teme, ali budem sigurno ides evo moje iskustvo: jednom, prije nekih godinu dana, spremao sam svoju sobu, i sad ja to sve lijepo cistio, prasine itd i maknem daljinski sa poda da mogu usisat, i stavim ga na stol koji sam vec ocistio, dakle na stolu nije bilo apsolutno nicega osim laptopa, misa, lampe i pojacala. daljinski je siv, a stol svijetle boje drveta, dakle totalni kontrast boja. i kad sam usiso i sve, reko idem sad gledat tv, dodem do stola i NEMA daljinskog, al nema, nigdje, mislim si jesal lud, prekopo ja cijelu sobu, okreno sve zivo i nema ga, po stolu mico ove stvari i nema. izadjem iz sobe da vidim da ga nisam slucajno di odnio, vratim se u sobu a daljinski na STOLU, di sam ga i stavio kad sam cistio. jel moguce da je to neka visa sila, jer koji put onak kad idem spavat, kad ugasim tv, lezim i pokusavam zaspat, imam neki osjecaj, jaki osjecaj da je jos neko u sobi, ko da me gleda, al okrenem se i naravno nema nikoga.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitimepon tra 27, 2009 11:58 pm

Ovo s daljinskim može biti mala varka našeg mozga, bez obzira na kontrast boja. A taj osjećaj prisutnosti smo mnogi iskusili i većina nije sigurna što bi to bilo, je li u nama ili negdje izvan nas...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 16 / 32.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: