Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE4 RPG

Go down 
+2
Armin od Irima
Einar
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:13 pm

Pandora se malo odmakne od Remkea (COCKBLOCK zubo ), ipak nije navikla na druge osobe, te se osjecala neugodno sjediti tako blizu pokraj nekog stranog. Vidjela da je Remke primjetio sto se odmakela, pa je brzo pritom rekla "Ne volim bliskost s drugim osobama, ne treba mi to." i nasmijesi se.
"Zasto zelis negdje pripadati?" zapita ga ona direktno, ubaci si jednu gljivu u usta i ponudi Remkeu jednu. "To je bezveze."
Nox je legao poprijeko u krilo od Remkea. Bio je tezak, ali ne toliko da ga snazan covjek nebi mogao izdrzat.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:21 pm

Remke nakon sto ljubazno odbije ponudu kaze:
"Odrastao sam sam, nikad nisam imao nikakav osjecaj pripadnosti ili upoznao osobu kao ja..." Tada se zaustavi i upita: "Zasto nevolis bliskost s drugim osobama?"
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:32 pm

ja vama uopšte ne trebam xD
sutra ću sve to ja uklopiti u par odlomaka, ako vam nije problem :D

da, samo da kažem, half ork je stigao na odredište bez poteškoća, bobo je također uspio u svom naumu, a crnokosi aasimar (-oksimoron :P ) mi je prije mogao napisati da je crnokos. sad moram tražiti i mijenjati di sam sve to napisao -.-
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:35 pm

Ma trebas! Samo sam u lyricnom flashu, i moram se ispucati ovdje XD


"Jednostavno je tako u prirodi wood elfa..." odgovori Pandora i legne se na travu i ocekuje kad ce ju gljivice oploviti. Ceka kad ce sve postati biti svijetlije, i puno boja. Kad ce moci opet pricati sa cvijeticima i drvencima, mozda ju cak opet posjeti zubic vila, koju je zadnji put srela kad je bila pod utjecajem gljiva. Smijulji se, bere cvijece i plete krunu za Remkea od cvijeca, pa ustane i vidi iz daleka kucicu sa natpisom "Bijeli Gavran".
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:41 pm

Začuje negdje njištanje konja i tutnjanje kočije kako juri, ali odluči to pripisati plemićkoj balavurdiji. Ipak, ostaje na oprezu.
Odluči zadržati informaciju o pobjedničkom konju sutrašnje utrke za sebe i ode samo pozdraviti paladinsku družinu (poznaje ih iz viđenja s nekog od skupova o lovu na demone i nemrtve) prije nego je napustio krčmu.


Edit: napisao sam u svom opisu lika koje mu je boje kosa. To si spomenuo samo u svom topicu "Priča".
Ja čekam da ti pokreneš dalje priču, da mi ne odmaglimo bezveze.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:44 pm

"Takodjer je u prirodi da se elfovi i demoni mrze..." Odgovori ikratko i takodjer legne na travu
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:47 pm

A krunu od cvijeca ignoriras ?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:49 pm

evo samo za tebe:

"Takodjer je u prirodi da se elfovi i demoni mrze..." Odgovori ikratko i takodjer legne na travu promatrajuci krunu od cvijeca u rukama
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 12:13 am

chill, ja sam odredio prije da onima koji stalno fale dajem po 24 sata, zašto ja ne bih imao svojih 5 sati?

sad ćemo mi to ponovno iščitati i dati zapis...


sutra ujutro evil 
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 12:31 am

Bobo se udaljuje u pravcu tavana koji je ranije snimio. Na putu do ciljane kuće, zastajao je na štandovima sa hranom, zapričavao ljude te, u trenu njihove nepažnje krao što god je mogao. Jednom je, pošto je još od krčme bio pripit, pogriješio u procjeni. Trgovac ga je primjetio i počeo glasno urlati "Lopov, lopov!". Bobo razbaca štand, svo voće je prosulo po podu nadajući se da će to biti dovoljno da uspori eventualne progonitelje te počne trčati...


eto, odo i ja do sutra :D

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 1:12 am

Nakon pozdrava s paladinskom družinom i "putne" rakije prije odlaska, u blago pripitom stanju odlazi u svoju kuću u blizini ambasade gdje se posvećuje vježbanju do navečer i čitanju prije spavanja uz tihu pjesmu barda iz krčme u blizini kuće.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 3:01 pm

Nakon ranojutarnje šalice crnog čaja, koji je bio malo pregorak, Zoster ode izvan grada kako bi odradio svoj jutarnji trening.
Znojan i prljav od vježbanja na tlu i trčanja po brdašcima, vraća se doma na ručak.
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 3:48 pm

Nakon dugog spavanja i burnog sna Rororoy se probudi u 11 h ujutro i odluči nastaviti spavati ali jedan pas u dvorištu je toliko glasno lajao da je Rororoy obukao oklop, uzeo buzdovan i sjekiru i krenuo prema van se obračunati s psom i s vlasnikom psa. Kada je banuo van pas i njegov vlasnik su već otišli. Tada je odlučio otići u gradsku treniraonicu, njemu nije problem dati dva srebrnjaka za svaki posjet čak iako se preduko tamo ne zadrži. Tamo je vidio da je teretana (veliki podrum s teškim utezima i ponekom spravom) neobično zauzet i da ima neobično puno orkova tamo. Mjesto za mačevanje i baratenje ostalim oružjima je krcato da moraš čekati u redu. VRLO neobično budući da svaki ulaz prilično košta. Znači nešto se događa čak se i tamo orkovi tuku pored sprave jer ovi koji nisu došli na red misle da ovi na spravama namjerno provociraju svojim oduglačećim vježbama. Osim toga, zašto su tu baš orkovi i poluorkovi, te vrlo nabildani ljudi? Tada mu priđe jedan vrlo krupan poluork. ''Hej što ti radiš ovdje?'' Rororoy odgovori: ''Isto što i ti.'' Njegov prijatelj mu se pridruži: ''A oš se ti tuč!?'' Rororoy ga prostrijeli pogledom, ali ovaj odustane tek kada ga onaj prvotni koji je Rororoyu postavio pitanje ga zaustavi, ''stani, ne trebamo to, idemo.'' Jedan čovjek je prišao Rororoyu i pitao ga: ''A jesi li ti član ove vojske koja se uskoro treba uputiti na jug?'' Rororoy: ''Ne.'' Čovjek: ''A što ti onda radiš orče ovdje? Ti nećeš nikada doći na red, a i kad dođeš pitat će te u čijoj si četi...'' Tada jedan vilenjak pristupi Rororoyu i čovjeku, ''pokažite mi vaše vojne iskaznice!'' Čovjek pokaže, a Rororoy kaže da nema... Vilenjak pokaže Rororoyu na vrata ''ti nemaš šta tražiti ovdje pogotovo ne u ovo vrijeme, možeš doći tek nakon osam navečer.'' Rororoy: ''A moji novci?'', ''Žao mi je neznanje o ovom se plaća, ti tu nemaš što tražiti, jedino navečer, van!'' Vilenjaku pristupe i dva orka i Rororoy se povuče... Rororoy ode u kovačnicu nabrusiti sjekiru i pita da li on zna što se događa u ovom gradu i što se to sprema na jug. Kovač mu kaže da se možda sprema veliki rat, jer rudnici na jugu su prepoznati i od drugih vladara diljem zemlje i da je to sve što zna. Prebogata su mineralima i ''još nečime''. Rororoy se povuče u Bijeli Gavran gdje u svoj sobi održi orkovski trening.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 3:57 pm

Dok je ručao komad goveđeg buta što ga je kupio od nekog seljaka izvan grada, pomisli kako bi mu dobro došao sparing partner. "Možda onaj momak s buzdovanom od jučer. Čini se da je u formi i da ne nosi buzdovan samo za strašenje"
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 8:12 pm

update priče

Trebala su mi 4 SATA da ovo sve utrpam u priču xD

dosta mi je za danas, al drago mi je da ste se uživili, premda ni ja, a ni svi ostali nemamo baš tolko beskonačno vremena

molim vas da ako vidite neku nepravilnost ili grešku u priči da mi javite u pm
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 10:06 pm

Einar, najbolji si :) Hvala ti sto si ti preuzeo ulogu Master-a!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 10:24 pm

Nakon popodnevnog spavanca, uputi se na utrku i uplati 50 srebrnjaka i 2 zlatnika na kobilu za koju je dobio dojavu da će pobijediti.
"Ako pobijedi, ne gine mi barem 10 zlatnika. To bi skratilo otplatu za par mjeseci..." pomisli dok traži nekog od službenih kladioničara.


Za Einara: samo napiši ovdje negdje, kad stigneš, tko je pobijedio. Nadam se ova moja kobila. ^^
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 10:45 pm

Armin od Irima je napisao/la:
Nakon popodnevnog spavanca, uputi se na utrku i uplati 50 srebrnjaka i 2 zlatnika na kobilu za koju je dobio dojavu da će pobijediti.
"Ako pobijedi, ne gine mi barem 10 zlatnika. To bi skratilo otplatu za par mjeseci..." pomisli dok traži nekog od službenih kladioničara.


Za Einara: samo napiši ovdje negdje, kad stigneš, tko je pobijedio. Nadam se ova moja kobila. ^^
utrka će biti sedmi dan tjedna (u igri je trenutno petak, kao i zapravo)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepet ruj 06, 2013 11:22 pm

Izvrsno, onda ću samo sačuvati listić zubi
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimesub ruj 07, 2013 1:23 am

Pandora se smirila sa tripa preko noci, ali nije spavala, jer nije Remkeu vjerovala kakav je pa su lezali cijelu noc budni. Pandori to uopce ne pada tesko posto je vilenjak, oni mogu dugo ostati bez sna. U rane jutarnje sate je promatrala malog Noxa kako mirno spava, misleci kako ima srece sto je nasla takvo divno bice. U sred ove drame oko njezine obitelji, je jako sretna sto je nasla njega.
Okrene se prema Remkeu i kaze "Sta je to bijeli gavran?"
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimesub ruj 07, 2013 1:51 am

Večer je. Zoster se pokrene i prošeta gradom.
Lutalice i prosjaci odavno su se vratili u svoja skrovišta. Prolazeći kraj njih, Zoster na ulazu svakog od njih ostavi pokoji srebrnjak. Kako se odmiče od ulaza, tako čuje šuškanje i zvuk pomicanja novčića. Krajičkom oka uhvati obris mlade djevojke kratke kose. Da ju nisu odale grudi, izgledom bi prošla kao bilo koji drugi dječak. Primijetio kako ga ona gleda i čuje tiho "hvala". Glas joj je bio suh, ispucao, kao i njene usne preko kojih se lomilo ono malo svjetlosti što je dopiralo do djevojke.
Teško mu je bilo nekad kretati se kroz ove dijelove grada. Podsjećali su ga na one dane koje je proveo u ropstvu, kada je činio monstruozna djela i sve protiv svoje volje. Tada njegovo tijelo nije bilo njegovo, on je bio zarobljen u vlastitom tijelu, tijelu kojim je netko drugi upravljao. Mnogi su stradali, ljudi, elfovi, orci, polutani svih vrsta, čak ni Aasimari i Tieflinzi nisu bili pošteđeni. Muškarci, žene, starci i djeca - svi mrtvi zbog ideje poremećenog nekromanta koji je htio iskorijeniti svu sirotinju i sve što je iz bilo kojeg razloga u bilo kojem trenutku smatrao ispravnim razlogom za svoje odluke i da bi konačno sve njihove izmučene duše isrkao iz još izmučenijih tijela i iskoristio za svoju nemrtvu vojsku.
Da su barem svi oni znali koliko je puta htio umrijeti dok je nevoljno činio ta nedjela, kada su ga zvali "Siva pošast".
Valjda negdje postoji iskupljenje za njega i tome se stalno nada, dok šeta gradom, kroz sirotinju i vraća onima kojima nije niti oduzeo...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimesub ruj 07, 2013 2:34 am

NA EINAROVU MOLBU IGRA SE PAUZIRA DO PONEDJELJKA. MASTER NAM JE ODSUTAN PREKO VIKENDA

Zamolio me da zaključam temu ali neću jer ključanje čini temu nekako odbojnom za ubuduće. Čisto da se zna, ali do ponedjeljka nemojte ništa pisati ovdje

A možda bi i zaboravio otključat, tko zna kakve se sve komplikacije mogu desiti ključanjem :D

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 3:52 pm

Kad nastavljamo? zubi
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 7:23 pm

Danas zubi

Einaru, šta se desilo s bobom?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitimepon ruj 09, 2013 11:06 pm

S obzirom da je još onaj dan u krčmi rečeno da se PREKOSUTRA vidimo kod Zarian na univerzitetu u 7 ujutro, a dan nakon toga (dakle sutra) je već barem za mene odigran, javljam se samo da kažem da ja po defaultu čekam pred univerzitetom onog trenutka kad Einar nastavi (osim u slučaju ako je MOŽDA zamišljeno da se u noći prije tog ujutra (ili navečer prethodni dan) nešto još treba odigrati)... samo toliko... poz... :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE4 RPG - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE4 RPG
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: