Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Civilizacija Antar

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija Antar Empty
PostajNaslov: Civilizacija Antar   Civilizacija Antar Icon_minitimepet oľu 17, 2017 1:12 am

Famozna navodna civilizacija iz Ajkovog manifesta Zaboravljena Istorija Galaksije,da li je Ajk totalno fulao u vezi ove navodne civilizacije,ili ima ipak tu nesto?Inace iz Ajkovog manifesta ova civilizacija je nas direktni zastitnik-zastitnik Ljudske vrste na planeti Zemlji i jedan od najblizih srodnika,ako ne i najblizi.Veoma su napredni,po Ajku oni su danas 5-dimenzionalna bica,ali su izvorno Humanoidi i 3-dimenzionalni kao i mi a i po genezi poticemo iz istog porodicnog-kosmoloskog stabla( mi i Antarci-iliti Antaranci).Ajkov manifest mi je licno apstraktniji i od najvece bajke koju sam procitao kao mali i ne cini mi se logicnim njegov manifest,ali da li je bas totalno pogresio u vezi civilizacije Antar,taj deo u vezi njih(civilizacije Antar) mi se ne cini toliko nelogicnim-neobicnim-bizzarnim-apstraktnim,kao ostatak njegovog manifesta,koje su vase opservacije,iliti sugestije,ako imate naravno?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Civilizacija Antar Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Antar   Civilizacija Antar Icon_minitimeuto oľu 21, 2017 11:30 pm

https://en.wikipedia.org/wiki/Antares
Zvezda Antares postoji,upravo sada nasao na Wikipediji,ni manje ni vise,iznenadio sam se iskreno.Dakle zvezda Antares se nalazi 550 svetlosnih godina od Zemlje,gigantska zvezda u poslednjoj vazi pred da postane supernova,nalazi se u kostelaciji-sazvezdju Scorpius,naucnici nisu nasli planete oko nje,verovatno zbog njenog velikog odsjaja,posto je cak oko 10 hiljada puta sjajnija od naseg Sunca.Ovim je prica oko famozne civilizacije Antar jos manje nelogicnija-bizzarna-apstraktna.Iako je Antares sada nestabilna zvezda,ona je nekada bila mnogo stabilinija a i mnogo je starija od naseg Sunca,sto je logicno.Sto daje prostora hipotetickog da je nekada veoma davno,davno pre naseg postanka,potencijal nastanka i razvitka civilizacije oko zvezde Antares,pod hipotetickim uslovom da je nekada davno uopste nastala civilizacija,verovatno danas nisu tamo,posto je zvezda danas nepogodna zivot,mozda su se pak preselili-kolonizovali druge solarne sisteme u nasoj Galaksiji i vazan su cinilac u ovom delu nase Galaksije,cak mozda i u celoj nasoj Galaksiji-samim tim mozda imaju neku vrstu jurisdikcije prema planeti Zemlji,odnosno nama,ili su prosli proces-koncept slican uznesenju Drevnih-Alterana iz cuvene SF serije Stargate.Par intrigantnih potencionalnih solucija vezanih za ovu temu. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Civilizacija Antar Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Antar   Civilizacija Antar Icon_minitimesri oľu 22, 2017 11:36 am

teško da tamo ima civilizacije 8)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Civilizacija Antar Empty
PostajNaslov: Re: Civilizacija Antar   Civilizacija Antar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Civilizacija Antar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Civilizacija Sirius
» Da li nas neka drevna civilizacija stiti od Prvog Kontakta
» izledno je: et civilizacija u "susjedstvu"(KIC 8462852)
» Knjige velikih civilizacija - svjedoci?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: